کاشت مو

کاشت مو دائمی است؟

اولین سوالی که برای افرادی که می خواهند کاشت مو انجام دهند پیش می آید این است که آیا نتایج کاشت مو دائمی است؟ پیوند مو مادام العمر می باشد؟ برای پاسخ به سوالات فوق با ما همراه باشید.

کاشت مو چیست؟

کاشت مو روشی است که منجر به رشد طبیعی موهای ریخته شده خواهد شد و بهترین روش برای درمان خالی شدن موها و طاسی موها به شمار میرود و رشد طبیعی موها را به همراه دارد.

افرادی که ریزش موهای شدید  مانند ریزش های آندروژنیک  را تجربه میکنند به دنبال روش های درمان برای رشد مجدد مو خواهند بود و روش های مختلف را امتحان  میکنند که در نتیجه درمکان های متفاوت دچار بازگشت خواهند بود و ریزش مجدد را خواهند داشت به همین خاطر این سوال به وجود می آید این است که آیا درمان کاشت مو دائمی است ؟ یا این روش نیز امکان بازگشت را دارد.

وقتی به کاشت مو فکر میکنیم شاید اولین تصویر ذهنی ، کاشت مویی باشد که سال های پیش از آن استفاده میشد و شاهد کاشت تکه ای مو و نمای غیر طبیعی آن بر سر بودیم اما باید به این نکته بپردازیم که کاشت مو پیشرفت عالی را داشته و با روش های جدید کاشت مو رو به رو شدیم که نتایج عالی و طبیعی را بر عهده داشته و بهترین انتخاب  برای درمان ریزش های شدید  و طاسی مو می باشد.

نحوه انجام کاشت و پیوند مو

کاشت مو درمانی است که فولیکول های موی خود شخص از قسمت بانک موی قوی فرد برداشت میشود و سپس بر نقاط خالی از موی سر فرد کاشته میشود و شاهد رشد مجدد و طبیعی مو در این قسمت ها خواهیم بود که کاشت مو در روش های مختلف انجام میگیرد و هر کلینیک روش و دستگاه مخصوص را برای درمان کاشت مو دارند.

انتخاب روش کاشت مو بسیار مهم بوده و بر نتایج تاثیر بسیار بالایی دارند هرچه  روش کاشت مو بالاتر باشد قطعا نتیجه بهتر خواهد بود که در کلینیک های معتبر از روش های عالی کاشت مو استفاده میشود و عزیزان با انتخاب کلینیک مرکز مو ایندرا میتوانند عالی ترین روش کاشت مو را داشته باشند و از نتایج عالی کاشت مو بهرهمند شوند .

نتایج کاشت مو دائمی شناخته میشوند  و شاهد رشد طبیعی موها  و نتایج دائمی آن ها خواهیم  بود اما این نتایج شرایطی را به همراه دارند که در ادامه به آن ها میپردازیم.

درخواست مشاوره

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

 

کاشت مو دائمی است؟

 

 آیا نتایج کاشت مو  دائمی است ؟

برای جواب به این سوال بهتر است به جزئیات بپردازیم ، بعد از درمان کاشت مو در سه ماه اول موها در فاز استراحت میروند و شاهد ریزش موهای کاشته شده خواهیم بود و به طور کل برای دیدن نتیجه اصلی درمان کاشت مو 9 الی 13 ماه زمان لازم است و درمانی نیست که نتایج آن خیلی سریع خود را نشان بدهد چرا که کاشت فولیکول مو در سر نیازمند زمان بوده تا فولیکول جوش بخورد سپس در فاز رشد برسد.

فولیکول مو با کاشته شدن در پوست سر استقرار دائمی پیدا میکند و جا به جایی آن ها امکان پذیر نیست و عملکرد طبیعی دارد  به همین خاطر مانند دیگر فولیکول های سر فرد میتواند در فاز استراحت و رشد قرار بگیرد  و امکان مقداری ریزش در موهای کاشته شده نیز وجود دارد.

عوامل موثر برای یک کاشت موی موفق

نوع روش کاشت مو بر نتیجه تاثیر بسیار بالایی دارد همچنین نتیجه کاشت مو دائمی نیز به نوع روش بستگی دارد در روش های ابتدایی کاشت مو  نیاز به  انجام چند جلسه درمان است و در غیر این صورت نتایج کاشت مو دائمی نبوده و رشد چشمگیری را نیز شاهد نخواهیم بود .

اما در مرکز موی ایندرا با استفاده از بهترین روش کاشت مو ، درمان کاشت مو تنها در یک جلسه انجام میشود و بیشترین تعداد بانک مو به روش اصولی برداشت شده  و به صورت اصولی کاشته میوشند و نیاز به درمان مجدد نبوده و نتایج درمان نیز دائمی خواهد بود.

نتایج کاشت مو در ماهای اول قابل دید نبوده و سپس از رشد اولیه نیز شاهد ریزش موها خواهیم بود که امری طبیعی بوده و موها در فاز استراحت میروند پیس از آن رشد مو اتفاق می افتد و نتیجه دائمی را شاهد میشویم و مانند ما بقیه موهای خود رشد و حالت مو را خواهید داشت.

به طور کلی باید گفت نتیجه کاشت مو دائمی به  عواملی همچون کیفیت درمان و مرکز کاشت مو بستگی دارد که از چه روشی برای درمان استفاده شود و همچنین مراقبت شخص در دوره نقاهت و مراقبت که باید کلیه نکات الزامی رعایت شود تا نتیجه عالی ، طبیعی و دائمی باشد.

انواع روش های کاشت مو

1- کاشت مو به روش sut

2- کاشت مو به روش fit

3- کاشت مو به روش fut

4- کاشت مو به روش bht

5- کاشت مو به روش fci

6- کاشت مو به روش dhi

7- کاشت مو به روش fue

نوشته های مشابه

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا