فیلر مو

آنچه در این مقاله می خوانید!

زنان و مردان زیادی هستند که در طول روز شاهد ریزش جزئی موی سر خود می باشند. این ریزش می تواند در جلوی سر، کناره ها و یا وسط سر باشد.

بهترین داروهای درمان ریزش مو از یک سو راه علاج است اما فیلر مو از سوی دیگر نیز می تواند کمک حال این اشخاص باشد.

از جمله عواملی که می تواند به موهای سر آسیب برساند شامل سشوار و اتوی مو به صورت مداوم، رنگ کردن و یا حتی آلودگی های محیطی است.

در شرایطی که ریزش مو باعث کاهش تراکم مو و کم پشت شدن آن شود لازم است استفاده از فیلر مو یا  Hair Filler می تواند بهترین راهکار برای درمان آن باشد.

فیلر مو چیست؟

فیلر مو یا پرکننده مو برای درمان معضلاتی از مو کاربرد دارد که در اثر رژیم غذایی نامناسب، استرس و استفاده مداوم از محصولات شیمایی به وجود آمده است.

از نظر

متخصص ها فیلر مو یک پزشک 24 ساعته است که می تواند رشد مجدد مو را به همراه داشته باشد و آن را نیز تقویت کند. در واقع فیلر مو یا پرکننده مو یک ماده ژل مانند است که می تواند تمامی مواد مغذی از جمله:

بیومیمتیک، هیالورونیک اسید، انواع ویتامین ها، آنزیم ها و دیگر مواد معدنی را برای تسریع رشد مو فراهم سازد.

اشخاصی که

از نازکی و کم پشت بودن موهای خود رنج می کشند و علاقه خاصی به موهای پرپشت دارند بهتر است فیلر مو را در مرکز موی ایندرا امتحان کنند.

این روش درمانی

یک لایه محافظ در اطراف فولیکول های مو ایجاد می کند تا عوامل مخربی مانن استرس، نور خورشید و آلودگی محیط بر روی سلامت مو تاثیر نگذارد.

فیلر مو چگونه استفاده می شود؟

پرکننده مو به صورت تزریقی می باشد و با تکنیک میکرو تزریق به زیر پوست سر تزریق می شود. تقویت فولیکول های مو و رشد دوباره آن از اثرات مثبت تزریق فیلر مو است.

در نظر داشته باشید که هیالورونیک اسید موجود در ترکیبات این ماده موها را هیدراته کرده و با تحریک فیبروبلاست ها باعث تولید کلاژن جدید خواهد شد.

در کنار

این فواید شما شاهد بهبود گردش خون در پوست سر خواهید شد و ضمن حفظ خاصیت ارتجاعی و جوان سازی این ناحیه به عملکرد بهتر فولیکول ها کمک می شود.

فیلر مو
فیلر مو

3 علت استفاده از فیلرمو

با کمک فیلر مو شما می توانید سه مشکل اساسی موها را حل کنید. با رفع این مشکلات بدون شک اعتماد به نفس آن ها نیز بالاتر خواهد رفت. از جمله مشکلاتی که با کمک فیلر مو حل می شود شامل 3 مورد زیر است:

1) تقویت ریشه موهای نازک

افزایش سن و یا تغییرات هورمونی بافت مو باعث خواهند شد که موها نازک تر از آن چه که شما تصور می کنید به نظر آیند. تزریق فیلر مو یا پرکننده مو با وجود ترکیبات مغذی که در دل خود دارد، سبب خواهد شد که بازسازی موها به خوبی انجام شود و آن را نیز تقویت کند.

با اینکار

موها پرپشت از حالت قبل به نظر آمده و جذابیت خاصی را به چهره افراد می بخشد. در کنار آن موها را به خوبی تقویت کرده و با مهار رادیکال های آزاد باعث افزایش مقاومت موها در برابر عوامل مضر و آسیب زننده مانند نور خورشید و آلودگی های محیطی خواهد شد.

2) رشد دوباره موها

وجود نواحی خالی بر روی سر بیشتر افراد را اذیت می کند. برای رفع این مشکل می توانید فیلر مو یا پرکننده مو را استفاده کنید. با کمک این ماده نواحی خالی از مو دوباره به رشد مجدد رسیده و علاوه براین ریشه های آن را نیز تقویت می کند.

از سوی دیگر

باعث طبیعی شدن دوباره خط رویش مو شده و اجازه نمی دهد که موهای قسمت های مختلف سر به صورت غیریکنواخت و نامتقارن رشد کند.

3) پیشگیری و جلوگیری از ریزش دوباره مو

تزریق فیلر مو تنها برای یک برهه زمانی خاص نیست بلکه با تزریق آن نه تنها در همان زمان بر روی موها تاثیر می گذارد بلکه بعد از تکمیل دوره درمان، مواد مغذی بکار رفته در آن برای مدت طولانی می تواند ریشه مو ها را تقویت کند و دوام بیشتری داشته باشد.

ترکیبات فیلر مو کدام است؟

برای پیدا کردن این سوال که فیلر مو چیست بهتر است ترکیبات آن را نیز بشناسید. پرکننده مو یا فیلرمو دارای چند ترکیب خاص است که برای تقویت مو مورد استفاده قرار می گیرد. این ترکیبات شامل:

1) هیالورونیک اسید

برای هیدراته کردن فولیکول های مو از هیالورنیک اسید استفاده می شود. با کمک آن دیگر خبری از شکنندگی موها به هنگام شانه زدن و یا ماساژ وجود ندارد. از سوی دیگر باعث شده که موها حالتی نرم و البته ابریشمین داشته باشد.

2) اولیگو پپتید 54

برای توقف ریزش مو در ترکیبات فیلر مو از اولیگو پپتید کمک گرفته می شود و علاوه براین عوامل دخیل در ایجاد آن را نیز از بین می برد. با کمک این ماده موهای نازک دیگر شکسته نشده و ریزش را نخواهد داشت.

3) دکا پپتید 10

برای تقویت پوست سر و ریشه موهای آن بهترین گزینه اضافه کردن دکا پپتید 10 به ترکیبات فیلرمو است. با استفاده از آن خشکی پوست رفع شده و موها حالت ارتجاعی پیدا می کنند.

4) دکا پپتید 18

هر کدام از ترکیبات به کار رفته در فیلر مو و یا پرکننده مو به دلایل خاصی مورد استفاده قرار گرفته است. برای نمونه دکا پپتید 18 می تواند سلول های فولیکولی را تحریک کند. با کمک این ماده ضخامت موهای نازک بیشتر شده و شاهد رشد مجدد مو ها در نواحی خالی سر خواهید شد.

بهترین مرکز مو

مرکز موی ایندرا تخصصی ترین و به روز‌ ترین مرکز کاشت مو ، ترمیم مو و اسکالپ در ایران می باشد که با متد روز دنیا خدمات کاشت مو، پروتز مو و اسکالپ را برای آقایان، بانوان و علی الخصوص بیماران انجام می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مرکز موی ایندرا تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی*
ارسال دیدگاه
Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
آنچه در این مقاله می خوانید!