دانستنی

آمپول رویش مجدد مو

آیا آمپول رویش مجدد مو وجود دارد؟ چگونه می توان به رشد مجدد موها کمک کرد؟ در ادامه با مرکز موی ایندرا همراه باشید.

از بین رفتن و ریزش مو مساله ناراحت کننده ای برای آقایان و بانوان است و در صورتی که این افراد با ریزش مو مواجه می شوند، به دنبال پیدا کردن راهی برای رویش مجدد موهای خود می گردند.

برای رویش مجدد مو راهکار های بسیار زیادی وجود دارد. به عنوان مثال: با استفاده از برخی روش های خانگی می توان به راحتی به تقویت مو پرداخت و باعث رشد آنها شد. در برخی از مواقع رشد مجدد مو با مراجعه به پزشک و انجام راهکار های ارائه شده توسط او و یا استفاده از دارو های خاصی امکان پذیر است.

اما یکی از راه های درمان ریزش مو آلوپسی و رشد مجدد مو که در این مطلب می خواهیم در رابطه با آن به شما عزیزان صحبت کنیم، آمپول رویش مجدد مو است.

همچنین لازم به ذکر است که از آنجایی که در میان تمامی محصولات معمولا افراد به دنبال بهترین محصول مورد نظر هستند و با توجه به اینکه آمپول رویش مجدد مو نیز دارای انواع مختلفی است، ما در این مطلب نه تنها آمپول رویش مجدد مو را به شما عزیزان معرفی می کنیم بلکه بهترین نوع آن را نیز برایتان نام می بریم. بهتر است قبل از انجام هر گونه کاشت مو این روش را انتخاب کنید.

آمپول رویش مجدد مو

استفاده از آمپول های تقویتی که برای رشد مو استفاده می شوند، راهی درمانی برای موهای ضعیف و نازک هستند. آمپول ها به عنوان جایگزینی برای ماسک مو و حالت دهنده مو هستند و به عنوان آخرین روشی است که برای درمان مشکل ریزش مو استفاده می شود.

برای استفاده از این آمپول ها باید آن را در پوست سر و موها تزریق کرد. این آمپول ها به صورت سرنگ های باریکی هستند که با مایع تقویتی پر می شوند. در رابطه با این آمپول ها لازم به ذکر است که بلافاصله بعد از باز کردن آمپول باید از آن استفاده شود و باقیمانده آن را نمی توان نگهداری کرد.

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

چگونه آمپول رویش مجدد مو به رشد موها کمک کرد؟

تاثیر گذاری این آمپول ها در دوره مشخصی است و برخی از مشکلات مو با استفاده از این آمپول ها در آن دوره قابل حل است. همچنین باید گفته شود که امکان استفاده به صورت دائم از این آمپول ها وجود ندارد بلکه باید بعد از زمانی که آخرین آمپول  در دوره مشخص استفاده می شود، توسط تصمیم پزشک مورد نظر آمپول بعدی را پس از گذشت چند ماه تزریق کرد؛ به عبارت دیگر بعد از استفاده از آخرین آمپول مربوط به یک دوره باید بعد از چند ماه دوره جدید تزریق آمپول ها را شروع کرد.

در این مدت زمانی که به بین دو دوره فاصله انداخته می شود، موها خود را ترمیم می کنند ولی اگر به صورت مدام از این آمپول ها استفاده شود، موها در مقابل جذب مواد معدنی و مغذی مقاوم می شوند. به همین علت باید از مصرف مداوم داروهای تقویتی مو خودداری گردد.

این آمپول ها معمولا در بسته بندی های شیشه ای قرار می گیرند و هر شیشه از آن فقط باید برای یک بار استفاده شود، زیرا اگر درب شیشه حاوی آمپول باز شود و در تماس با هوا قرار گیرد، نه تنها هیچ تاثیری بر روی مو نمی گذارد بلکه ممکن است استفاده از آن مضر نیز باشد.

 

آمپول رشد مجدد مو

 

بهترین آمپول رویش مجدد مو ( انواع آمپول رشد مجدد مو )

انواع مختلفی از آمپول های تقویتی مو در فروشگاه های آرایشی و بهداشتی وجود دارد که درمان موثری برای تقویت و استحکام مو و همچنین جلوگیری از ریزش مو خواهد بود.

از دیگر مزایای این آمپول ها جلوگیری از نازک شدن مو و ریزش مو است. انتخاب بهترین نوع این آمپول ها کار دشواری است زیرا می تواند در برگیرنده نتایج نامطلوبی با وجود صرف هزینه زیاد برای ما داشته باشد.

در صورتی که محصول نامناسبی انتخاب شود ممکن است که موها بسوزند. به همین دلیل بهتر است که برای انتخاب بهترین نوع آمپول رویش مجدد مو با پزشک مراجعه شود که برخی از مرغوب ترین وبهترین این آمپول ها عبارتند از:

آمپول Kerastse Densifique

این آمپول که یکی از بهترین ها در نوع خود است در برگیرنده 30 آمپول 6 میلی لیتری برای تقویت موهای کاشته شده است.

هیدراسیون Davines Ol

این محصول تلفیق شده از سیستم های درمانی مدرن است که یک سیستم مدرن مبتی بر ایجاد تعادل در بدن است. بسته بندی این محصول دارای رنگ مشکی است و در برگیرنده 12 آمپول 13 میلی لیتری است.

آمین اکسیل Vichy Dercos Pro

این محصول با 21 آمپول با سرنگ های جداگانه تشکیل شده است و توسط بسیاری از بانوان که از نازک شدن و کم پشت شدن موها و همچنین ضعیف شدن موهای خود رنج می برند، استفاده می شود.

به صورت کلی محصولاتی که توسط شرکت vichy تولید می شوند باعث افزایش رطوبت پذیری و نفوذ پذیری مو می شوند و به بازسازی آنها کمک می کنند. از این رو به آن آمپول رویش مجدد مو می گویند.

آمپول های Collistar

که ضد ریزش مو و احیاکننده هستند دارای 15 آمپول تقویت موی 5 میلی لیتری هستند که در جعبه سفید کوچکی قرار می گیرند. بسته بندی این آمپول ها پلاستیکی است و برای باز کردن آنها باید تیوپ کوچک بالای آن شکسته شود.

با توجه به این که بستن درب آمپول امکان پذیر نیست باید همه محتویات موجود در آن در یک بار تزریق مصرف شود. این محصول برای تقویت موهای نازک استفاده می شود.

آمپول ضد ریزش موی حرفه ای Revlon

این محصول در یک جعبه قهوه ای رنگ ارائه داده می شود و در برگیرنده 12 آمپول 6 میلی لیتری است و محصولی حرفه ای برای ریزش مو است. در این بسته بندی سرنگ وجود ندارد و آمپول ها مستقیما از داخل بطری تزریق می شوند.

تقویت کننده موی Schwarzkopf BC

یکی دیگر از انواع آمپول رویش مجدد مو، تقویت کننده موی Schwarzkopf BC است که دارای 7 آمپول شیشه ای است و برای درمان های یک هفته ای ریزش مو استفاده می گردد.

آمپول مزوتراپی مو

یکی از بهترین آمپول هایی که امروزه برای رویش مجدد مو به کار برده می شود، آمپول مزوتراپی مو است. آمپول مزوتراپی که به صورت موضعی به لایه میانی پوست سر تزریق می شود، حاوی مواد مورد نیاز برای رشد مو است که در آن انواع ویتامین ها، پروتئین ها و مواد معدنی وجود دارد و زمانی که به پوست سر تزریق می شود، مواد مورد نیاز برای فولیکول های مو را در اختیار آنها قرار میدهد و از ریزش مو جلوگیری می کند. این آمپول د رتقویت رشد مو نیز موثر است و به رویش موهای سر کمک می کند.

آمپول پی آر پی مو

آمپول پی آر پی مو نوع دیگری از آمپول هایی است که برای رویش مجدد مو وتقویت آن استفاده می شود. پی آر پی مو هیچ ماده اضافی را به بدن وارد نمی کند بلکه در این روش خون خود فرد از بازوی او دریافت می شود و سپس با انجام شدن آزمایش های مورد نیاز و جداسازی پلاسما و پلاکت، سرانجام پلاسمای غنی از پلاکت را از طریق این روش به لایه میانی پوست سر تزریق می کنند و با انجام این کار در رشد مو موثر واقع می شوند. زیرا به کار بردن این روش موجب افزایش خون رسانی به مو می شود و پلاکت و پلاسمای بیشتری را در اختیار فولیکول های مو قرار میدهد.

پی آر پی روشی بسیار مناسب و فاقد خطر است که نتایج بسیار خوبی را به همراه دارد.

آمپول هیر فیلر

آمپول هیر فیلر از روش های جدیدی است که تاثیر آن بر روی ریزش مو بسیار بارز است و گزینه مناسبی برای رویش مجدد مو محسوب می شود؛ در این روش هیالورونیک اسید و فیلر به پوست سر تزریق می شود که نتیجه حاصل از آن تحریک شدن فولیکول های مو در جهت رشد بیشتر است و نتایج حاصل از آن تا کنون بسیار رضایت بخش بوده است.

لازم به توضیح است که این آمپول هیچ عارضه ای برای انسان ندارد زیرا هیالورونیک اسید که در خصوص امور دیگر پزشکی و زیبایی نیز مورد استفاده قرار می گیرد پس از مدتی در بدن تجزیه می شود و از بین می رود.

آمپول نوروبیون

آمپول نوروبیون از دیگر آمپول های تقویتی است که از طریق آن میتوان موجب رویش مجدد مو شد. اما این آمپول با انواع دیگر ذکر شده در فوق متفاوت است زیرا انواع مطرح شده در بخش های فوق به صورت موضعی به لایه میانی پوست سر تزریق می شوند در حالی که آمپول نوروبیون باید در عضله تزریق شود. این آمپول حاوی تمامی مواد مورد نیاز برای مو است که در رشد مو و جلوگیری از ریزش آن بسیار موثر است و کسانی که به صورت مداوم در فواصل زمانی مشخص این آمپول را مصرف می کنند، موهای سالم و مناسبی خواهند داشت.

لازم به توضیح است که نوروبیون فاقد هر گونه عوارض است و فقط در برگیرنده مواد مورد نیاز برای بدن است که علاوه بر مو، بر روی سایر بخش های بدن نیز تاثیرات مثبت دارد.

نوروبیون نیازی به تجویز پزشک ندارد بلکه هرکسی میتواند برای تقویت مو آن را به کار ببرد و باید آن را از داروخانه تهیه کرد. علاوه بر آن باید اشاره کنیم که اگر فواصل زمانی مناسب برای تزریق نوروبیون نیز رعایت نشود، باز هم عوارضی به وجود نمی آید زیرا ویتامین های اضافی بدن که از طریق این آمپول در بدن ایجاد می شوند، از طریق ادرار دفع می گردند.

آمپول مکسی

آمپول مکسی در واقع یک نوع برند آمپول است که در آن مواد مورد نیاز برای رویش مو وجود دارند و تزریق آن تاثیرات بسیار مثبتی بر روی مو خواهد داشت. به کار بردن این آمپول بر روی تمامی بخش های مو تاثیر می گذارد و به کمک آن ریشه و ساقه مو را تقویت کرد. از این جهت آمپول مکسی برای کسانی که به دلیل استفاده از رنگ و دکلره با آسیب ساقه های مو مواجه شده اند نیز مفید است. آمپول مکسی را میتوان به لایه میانی پوست سر تزریق کرد و یا آن را به شکل غیر تهاجمی بر روی پوست سر ماساژ داد تا شاهد نتایج آن بود.

آمپول فیلیپ مارتیننز

از دیگر آمپول های جدیدی که برای رویش مجدد مو میتوانید از آن استفاده کنید، آمپول فیلیپ مارتیننز است که در این آمپول از سلول های بنیادی استفاده شده است و نتیجه بسیار خوبی به همراه دارد.  این آمپول تمامی مشکلات ایجاد شده در ریشه و ساقه مو را برطرف می کند و در جهت بهبود وضعیت پوست سر نیز بسیار مفید است.

نتایج حاصل از این آمپول برای کسانی که ریزش مو داشته اند تا کنون بسیار زیاد بوده است و رضایت افراد از طریق آن به دست امده است.

آمپول رینفولتیل

آمپول رینفولتیل از دیگر آمپول های غیر تهاجمی برای تقویت مو است که به صورت موضعی بر روی پوست سر ریخته می شود و باید آن را در این حین روی سر ماساژ دهید.

رینفولتیل ساخت کشور ایتالیا است و بر روی تمامی جوانب مو تاثیر مثبت به همراه دارد.

این آمپول برای آنکه تاثیرات بسیار چشم گیری به همراه داشته باشد، بهتر است که به مدت دو الی سه ماه و هر هفته دو الی سه مرتبه استفاده شود تا به خوبی بر روی ساقه و ریشه مو تاثیر بگذارد.

مزایای آمپول رویش مجدد مو چیست؟

آمپول رویش مجدد مو برای تمامی افرادی که آن را مورد استفاده قرار می دهند، دارای مزیت هایی به شرح زیر است:

هزینه بسیار مناسبی دارد

قیمت مناسب از جمله موارد بسیار مهم در هر زمینه ای است و به همین دلیل هزینه مناسب را می توان یکی از مزایای امور مختلف در نظر گرفت که با توجه به مقرون به صرفه بودن هزینه آمپول رویش مجدد مو، می توان این موضوع را از مزایای این محصول در نظر گرفت.

باعث تقویت مو می شود

آمپول رشد مجدد مو باعث تقویت مو می شود و به سادگی مواد مورد نیاز برای مو را فراهم می کند که این مساله موضوع بسیار با اهمیتی است.

برای تمامی افراد قابل استفاده است

آمپول رویش مجدد مو به گونه ای است که برای تمامی افراد قابل استفاده است و تمامی بانوان و آقایانی که از مشکل ریزش مو رنج می برند می توانند به راحتی از این آمپول ها استفاده کنند و رشد مجدد موهای خود را حاصل نمایند.

استفاده از این آمپول بسیار آسان است

در مقایسه با روش های دیگری که برای رویش مجدد مو وجود دارد، استفاده از آمپول رشد مو بسیار آسان است و نیازی به جراحی و درد و خونریزی ندارد. در نتیجه به کار گیری این شیوه برای ریزش مو بسیار آسان تر از روش های تهاجمی دیگر است.

با به کار گیری این تکنیک نیازی به استفاده از روش های تهاجمی نیست

در صورتی که اشخاص برای درمان ریزش مو و رویش مجدد موی خود از آمپول رشد مو استفاده کنند، معمولا از انجام دادن تکنیک های دیگر بی نیاز می شوند و دیگر نیازی به استفاده از روش های تهاجمی برای آنها وجود ندارد.

هزینه آمپول رویش مجدد مو چه قدر است؟

انواع آمپول هایی که برای رشد مجدد مو استفاده می شوند، دارای هزینه و قیمت متفاوتی هستند که قیمت این آمپول ها در حدود 250 هزار تومان است. از این رو تمامی افراد به راحتی می توانند این آمپول ها را تهیه کنند و برای تقویت موهای خود از آن استفاده نمایند.

کلام پایانی

هموطنان عزیز و گرامی با توجه به مطالبی که در خصوص آمپول رویش مجدد مو برای شما عزیزان ذکر نمودیم، به شما توصیه می کنیم که چنانچه با ریزش مو مواجه هستید و به دنبال راهکار های مناسبی برای درمان ریزش مو می گردید، بهتر است که با مشورت با پزشک متخصص در زمینه پوست و مو یکی از راهکار های مفید برای رویش مجدد مو را انتخاب کنید تا با خیال آسوده تر به انجام این امر مهم بپردازید و در نهایت نیز نتیجه بسیار موفقیت آمیزی را دریافت کنید.

در نتیجه با این وجود ما استفاده از راه های درمانی رویش مجدد مو به صورت خودسرانه را به شما عزیزان توصیه نمی کنیم .

انواع کاشت مو

1- کاشت مو به روش sut

2- کاشت مو به روش fit

3- کاشت مو به روش fut

4- کاشت مو به روش bht

5- کاشت مو به روش fci

6- کاشت مو به روش dhi

7- کاشت مو به روش fue

ترمیم یا پروتز مو

1- پروتز مو  2- انواع پروتز مو  3- ترمیم مو 4- ترمیم موی خانم ها  5- ترمیم موی آقایان

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ارتباط از طریق واتساپ مسنجر اینستاگرام تلگرام اسکایپ مکالمه تلفنی پیامک ایمیل
×
مکالمه تلفنی
باز کردن بستن