کاشت مو پر تراکم

کاشت مو پر تراکم
فهرست مطالب

پیوند مو چگونه است؟ منظور از کاشت مو پر تراکم چیست؟ بهترین مرکز مو برای کاشت مو پر تراکم کجاست؟ کدام روش پیوند مو بیشترین تراکم را دارد؟ در صورتی که قصد دارید کاشت مو یا پیوند مو با تراکم بالا انجام دهید، تا بخش پایانی ما را همراهی کنید.

کاشت مو و یا پیوند مو امروزه جایگاه وسیعی را در جهان از آن خود کرده است و به منظور ترمیم مو و از بین بردن فضای خالی ایجاد شده به دلیل ریزش مو مورد استفاده قرار می گیرد.

کاشت مو در واقع جدیترین روشی است که در حال حاضر برای ترمیم مو به کار برده می شود و همراه با مزیت های زیادی است که بر اساس مزایای موجود در آن، امروزه نه تنها از این روش برای ترمیم مو استفاده می کنند بلکه برای ابرو و ترمیم آن نیز ازاین روش استفاده می شود.

کاشت مو چگونه است؟

پیوند مو به نحوی است که برای انجام شدن این روش باید گرافت ها و یا فولیکول های مویی از بانک موی موجود بر روی سر و در بخش عقبی آن برداشته شوند و به نواحی خالی سر پیوند زده شوند که در این راستا از ابزارهای مخصوصی استفاده می شود.

پس از اینکه گرافت های مویی به نواحی خالی سر پیوند زده می شوند، با طی شدن دوره نقاهت رشد موهای کاشته شده آغاز می شود و همانند موهای طبیعی روی سر مساحت سر را می پوشانند.

منظور از کاشت مو پر تراکم چیست؟

تراکم کاشت مو به معنای میزان پرپشت بودن مو و میزان گرافت های مویی که برداشته می شوند و در نواحی مورد نظر کاشته می شوند، خواهد بود.

به عبارت دیگر هر چه گرافت هایی مویی بیشتری از بانک مو برداشته شوند و در نواحی خالی پیوند زده شوند، تراکم کاشت مو افزایش پیدا خواهد کرد.

با این وجود پیوند مو روشی است که در آن تعداد زیادی گرافت مویی برداشته و کاشته شود و وسعت بیشتری از سر با تار مو پوشانده شود.

کاشت مو پر تراکم

مراحل کاشت مو پر تراکم چگونه است؟

کاشت مو پر تراکم برای افراد مختلف شرایط منحصر به فردی خواهد داشت. کسانی که وسعت طاسی سر زیادی داشته باشند برای اینکه پیوند مو را انجام دهند، در اکثر مواقع نیاز دارند که پیوند مو را در دو مرحله انجام دهند؛

به نحوی که در یک مرحله کاشت مو با تراکم مورد نظر در بخش جلویی سر انجام شود و سپس با گذشت شش ماه الی یک سال از کاشت اولیه، برای کاشت مو در مرحله دوم اقدام شود و تراکم مورد نظر به دست آید.

عوارض پیوند مو چیست؟

چنانچه پیوند مو را با تراکم زیاد بخواهید که در یک مرحله انجام دهید، بانک موی شما دچار آسیب می شود و تراکم مویی خود را از دست می دهد. در چنین شرایطی ممکن است که دیگر قادر به استفاده از بانک مو نباشید و با مشکلاتی در آن مواجه گردید.

البته این مساله برای کسانی صادق است که طاسی سر زیادی داشته باشند. در غیر این صورت کسانی که طاسی سر آنها کم باشد، می توانند در صورت برخوردار بودن از بانک موی مناسب در یک مرحله و بدون مشکل کاشت را با تراکم زیاد انجام دهند.

کدام روش کاشت مو بیشترین تراکم را دارد؟

پیوند مو دارای روش های مختلفی است که هر یک از این روش ها شرایط مخصوص به خود را خواهد داشت.

در میان انواع روش هایی که برای پیوند مو استفاده می شود، پیوند مو با روش SUT از جمله روش هایی است که تراکم بسیار زیادی را به وجود می آورد. در این روش به دلیل استفاده از تجهیزات پیشرفته پزشک قادر است تا به میزان 14 هزار گرافت مویی را از بانک مو برداشت کند و به نواحی خالی سر پیوند بزند.

روش کاشت موی SUT علاوه بر اینکه تراکم بسیار زیادی را به وجود می آورد، از مزیت های دیگری نیز برخوردار است که تمامی این مسائل باعث محبوبیت آن شده اند.

هزینه کاشت مو پر تراکم چه قدر است؟

پیوند مو مسلما هزینه بیشتری در مقایسه با روش های دیگر دارد و هر چه گرافت های مویی بیشتری از بانک مو برداشته شوند و به بخش های خالی پیوند زده شوند، هزینه نیز بیشتر می شود زیرا در این شرایط پزشک باید وقت بیشتری را برای ترمیم مو صرف کند.

از طرف دیگر چنانچه برای پیوند مو  زیاد نیاز به انجام آن در دو مرحله باشد، باید هزینه مربوط به کاشت را به صورت کامل بپردازید و دو مرتبه هزینه کامل کاشت مو را پرداخت کنید.

به عنوان مثال: اگر برای کاشت مو در یک مرحله نیاز به صرف مبلغی در حدود …. تومان باشد، برای کاشت مو دو مرحله ای و ایجاد تراکم بالا در دو مرحله باید  ….. میلیون تومان هزینه کنید.

بهترین مرکز مو برای کاشت مو پر تراکم در تهران

کاشت مو پر تراکم در تمامی مراکز زیبایی که ارائه دهنده خدمات پوست و مو به صورت تخصصی هستند، امکان پذیر است؛ مرکز موی ایندرا نیز خدمات مربوط به کاشت مو پر تراکم را برای شما عزیزان انجام خواهد داد.

مرکز موی ایندرا  در زمینه پیوند مو فعالیت دارد و خدمات مربوط به پیوند مو با تراکم زیاد را به بهترین شکل ممکن برای شما عزیزان انجام خواهد داد.

پزشکان فعال در این مرکز مو از تخصص وتجربه کافی برخوردار هستند و انواع روش های کاشت مو را انجام می دهند.

برای بهره بردن از خدمات این مرکز زیبایی با شماره تماس های موجود در وب سایت تماس بگیرید.

کلام پایانی

چنانچه قصد دارید که کاشت مو پر تراکم را انجام دهید، این نکته را به یاد داشته باشید که همه کاندیدای پیوند مو نیازی به ایجاد تراکم زیاد ندارند بلکه تنها کسانی که بخواهند موهای خیلی پرپشتی داشته باشند و یا وسعت طاسی سر آنها بالا باشد، به تراکم زیاد نیازمند خواهند بود.

در این زمینه میتوانید از پزشک مشورت دریافت کنید تا مشخص شود که تراکم بالا برای شما قابل انجام است و یا خیر و همچنین میتوانید مطلع شوید که برای ایجاد تراکم زیاد باید پیوند مو را در دو مرحله انجام دهید و یا یک مرحله.

درخواست مشاوره

نام و نام خانوادگی*

پرس و پاسخ

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا