کاشت ابرو

جدیدترین مدل کاشت ابرو

جدیدترین مدل کاشت ابرو چیست؟ چگونه میتوان از جدیدترین مدل کاشت ابرو استفاده کرد؟ مدل کاشت ابرو نچرال چگونه است؟ اگر می خواهید که بهترین مدل کاشت ابرو را تجربه کنید، با ما تا انتهای این مطلب همراه بمانید.

در سال های گذشته سبک آرایش صورت بانوان به مدل های غیر طبیعی سوق پیدا کرده بود، اما اخیرا تمایل به آرایش و مدل های نچرال و طبیعی بیشتر شده است و طرفداران زیادی پیدا کرده است به گونه ای که امروزه کسی در کشور ما از مدل های غیر طبیعی آرایش دائم و موقت چهره استقبال نمی کند.

به همین دلیل آشنایی و شناخت جدیدترین مدل کاشت ابرو و استفاده از انها برای ترمیم ابرو ها بسیار از سوی بانوان مورد استقبال قرار گرفته است؛ اما لازم به توضیح است که اهمیت این موضوع برای آقایان دو برابر بانوان است و در ادامه به بررسی جدیدترین مدل کاشت ابرو و کاشت ابرو نچرال خواهیم پرداخت.

جدیدترین مدل کاشت ابرو چیست؟

جدیدترین مدل کاشت ابرو در واقع مدل کاشت ابرو نچرال است که به آن کاشت ابروی طبیعی نیز گفته می شود. در واقع مدل های ابروی جدید که برای کاشت ابرو استفاده می شوند، مدل هایی هستند که به حالت طبیعی ابرو ها نزدیک تر هستند و طبیعی بودن ابرو ها را بر هم نمی ریزند و هر چه قدر که جلوه طبیعی تری را به وجود آورند، بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند.

در حالی که مدل های قدیمی تری که برای تاتو و ترمیم ابرو استفاده می شد، به شکل کاملا غیر طبیعی بود.

برای اینکه بتوانید از جدیدترین مدل کاشت ابرو استفاده کنید، باید به مراکز زیبایی پوست و مو مانند: مرکز موی ایندرا مراجعه کنید که با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته و جدید به شبیه سازی چهره شما و مدل ابروهای مختلف می پردازند، مراجعه کنید تا انواع مدل های جدید کاشت ابرو را بر روی چهره شما شبیه سازی کنند و به این شکل دریابید که کدام یک از مدل های جدید به چهره شما همخوانی بیشتری دارند و برای شما مناسب تر هستند.

لازم به توضیح است که اغلب مدل های ابرو که امروزه به کار می روند طبیعی هستند و مدل های پهن و ساده طرفداران زیادی پیدا کرده اند.

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

اهمیت مدل کاشت ابرو مردانه برای آقایان

با توجه به اینکه آقایان هم می توانند نواقص ابروهای خود را با پیوند ابرو برطرف کنند و از روش های کاشت ابرو استفاده کنند تا مدل ابروهای انها تغییر کند، این موضوع برایشان بسیار مهم است که نتیجه حاصل از کاشت ابرو کاملا طبیعی باشد و انجام پیوند ابرو برای انها از سوی دیگران غیر قابل تشخیص باشد.

زیرا آقایان از نظر ویژگی های اخلاقی به این مسائل حساس تر از بانوان هستند و تمایل ندارند که انجام عملیات زیبایی چهره توسط آنها قابل تشخیص باشد و یا باعث ایجاد ظاهر غیر طبیعی برای آنها گردد تا اقتدار و مردانگی آنها حفظ شود.

بنابراین کاشت ابرو نچرال برای آقایان بسیار مهم است که خوشبختانه جدیدترین مدل کاشت ابرو برای آقایان به میزان زیادی نچرال هستند که می توانید نمونه های انجام شده در مرکز موی ایندرا را ببینید.

 

جدیدترین مدل کاشت ابرو

 

اهمیت مدل کاشت ابرو نچرال برای بانوان

کاشت ابرو نچرال و طبیعی برای بانوان نیز حائز اهمیت است و باعث می شود تا دیگران متوجه انجام عملیات زیبایی در انها نشوند. از طرف دیگر هر چه قدر که نتیجه کار کاشت ابرو طبیعی تر باشد و از مدل های بهتری در این زمینه استفاده شود، مشکل دلزدگی کمتر برای بانوان به وجود می آید.

زیرا مدل های غیر طبیعی معمولا با گذشت زمان دل زدگی را به وجود می اورند و باعث خستگی می شوند. در حالی که مدل های جدید و طبیعی این مسائل را برای بانوان به همراه ندارند و هیچ وقت از مد نمی افتند.

مزایای کاشت ابرو چیست؟

استفاده از روش های جدید کاشت ابرو که ظاهر نچرال تری را به وجود می آورند، از مزیت های زیر برخوردار هستند:

 • ایجاد ظاهر بسیار طبیعی و زیبا برای چهره
 • امکان استفاده از این مدل ها برای آقایان
 • عدم ایجاد دلزدگی و خستگی از مدل ابرو ها
 • امکان تغییر مدل ابرو در هر هنگامی که اشخاص بخواهند
 • به روز بودن مدل ابرو ها
 • از مد نیوفتادن مدل ابروهای کاشته شده در مرور زمان
 • تناسب داشتن مدل ابرو ها با چهره افراد
 • امکان استفاده از هر مدل بر اساس سلیقه شخصی افراد
 • و….

جدیدترین مدل کاشت ابرو برای چه کسانی قابل استفاده است؟

همان طور که اشاره کردیم، همه آقایان و بانوان می توانند از روش های جدید کاشت ابرو استفاده کنند و چهره ای نچرال و طبیعی داشته باشند؛ اما با این وجود و به شکل مشخص کسانی که از ویژکی های زیر برخوردار باشند هم امکان استفاده از این روش ها را خواهند داشت:

 • افرادی که به دلیل آلوپسی موها و ابروهای خود را از دست داده اند
 • کسانی که به دلیل شیمی درمانی ریزش مو و ابرو پیدا کرده اند
 • کسانی که در سنین بسیار بالا و یا سنین پایین قرار دارند و به دنبال ابروی طبیعی هستند
 • کسانی که مدل های غیر طبیعی را نمی پسندند
 • کسانی که مایلند تا چهره طبیعی داشته باشند
 • و…

هزینه کاشت ابرو

شاید با خود فکر کنید که به کار بردن مدل های ابرو نچرال برای شما هزینه بر تر از روش های دیگر خواهد بود اما در این رابطه باید بگوییم که به کار بردن این مدل ها هیچ تفاوت قیمتی با مدل های دیگر ندارد بلکه تنها مواردی که بر روی هزینه کاشت ایرو تاثیر می گذارند، تراکم ابرو است که با تغییر مدل ابرو تراکم ابرو نیز متفاوت خواهد بود و این مساله را در انتخاب مدل میتوانید در نظر  داشته باشید.

لازم به توضیح است که اگر برای استفاده از مدل های نچرال کاشت ابرو، از دستگاه های پیشرفته سه بعدی و شبیه سازی برای شما استفاده شود، هزینه شما در این زمینه کمی افزایش خواهد یافت زیرا این دستگاه ها که هنوز در همه مراکز کاشت ابرو استفاده نمی شوند، هزینه بر هستند و نتیجه بهتری را در کاشت ابرو به همراه خواهند داشت.

کلام پایانی

جدیدترین مدل کاشت ابرو و یا کاشت ابروی نچرال بهترین گزینه برای ترمیم ابرو با روش کاشت ابرو خواهد بود که نتیجه حاصل از آن را در روش های دیگر ترمیم ابرو نیز نمی توانید دریافت کنید و این روش ها در مرکز موی ایندرا برای شما بر اساس سلیقه خودتان انجام خواهد شد که البته پزشکان نیز در این زمینه به شما راهنمایی ارائه خواهند داد.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ارتباط از طریق واتساپ مسنجر اینستاگرام تلگرام اسکایپ مکالمه تلفنی پیامک ایمیل
×
مکالمه تلفنی
باز کردن بستن