دی 2, 1399

  مراکز فروش پروتز مو

  مراکز فروش پروتز مو و مراکز انجام پروتز مو به همراه آدرس و تلفن، موضوعی است که قصد داریم به…
  دی 20, 1399

  ترمیم و پروتز مو در تهران

  معمولا افرادی که دچار ریزش مو، کم پشتی و یا طاسی موها شده اند به دنبال روش های درمانی برای…
  تیر 24, 1399

  ترمیم مو به روش مایکروپوینت

  ترمیم مو به روش مایکروپوینت چگونه است؟ مزایای ترمیم مو به روش مایکروپوینت چیست؟ بهترین کلینیک برای ترمیم مو با…
  دی 22, 1399

  تجربیات و نظرات در مورد پروتز مو

  تجربیات و نظرات در مورد پروتز مو چگونه است؟ آیا کسانی که از این تکنیک برای ترمیم موهای خود استفاده…
  فروردین 16, 1401

  هزینه پروتز مو

  هزینه پروتز مو  چه قدر است؟ تعداد افرادی که به ترمیم مو نیاز دارند تا به این شکل موهای از دست…
  مرداد 23, 1400

  نحوه انجام پروتز مو

  پروتز مو چیست؟ آیا با نحوه انجام پروتز مو آشنایی دارید؟ پروتز مو بدون چسب به چه صورت است؟ بهترین…
  اردیبهشت 18, 1401

  پروتز مو از لحاظ شرعی

  آیا غسل و وضو با پروتز مو از نظر شرعی صحیح است؟ آیا کسانی که پروتز مو انجام داده اند،…

  ترمیم مو چیست؟

  ترمیم مو یا پروتز مو یک روش درمانی برای ریزش مو می باشد که در واقع جایگزین موهای ریخته شده می شود و از این طریق زیبایی ، اعتماد به نفس را به فرد بازمی گرداند. این روش برای کلیه افرادی که فاقد بانک موی قوی هستند مناسب است و می تواند تنها در یک جلسه انجام شود و یک روش عالی برای بازگشت حالت طبیعی موها می باشد که بدون جراحی، درد، خونریزی و … می باشد. از این رو افرادی که ریزش مو شدید ارثی ، بیماری های خاص مانند آلوپسی، لیکن پلان مو، پسوریازیس مو داشته مناسب بوده و همچنین برای عزیزانی که تحت شیمی درمانی هستند و یا دچار حوادثی همچون جراحات و سوختی و . . . شده اند بسیار کاربرد دارد.

  انواع روش های ترمیم مو

  این روش درمانی است که میتواند ریزش های وسیع کل سر و حتی قسمت شقیقه تا وسط سر را نیز پوشش دهد این درمان در مرکز موی ایندرا انجام می گیرد از این رو این روش مانند دیگر فعالیت های زیبایی روش های متفاوتی دارد که در همگی آنها موها را از طریق پروتز مو بر روی پوست سر فیکس می شود.

  مزایای ترمیم مو

  این روش تنها نیازمند به یک جلسه درمان می باشد. نیازی به جراحی، بخیه، درد و خونریزی ندارد، بی حسی و بی هوشی احتیاج ندارد و یک روش کاملا بی دردسر می باشد که افراد با استفاده از آن نگران نوع نتیجه درمان خود نیستند زیرا با انتخاب خود و مشاوره متخصص می توانند بهترین نتایج را داشته باشند و موهای کاملا طبیعی را در چهره خود کسب نمایند و همچنین برای آقایان، خانم ها و حتی کودکان هم کاربرد دارد.

  معایب ترمیم مو

  مهم ترین اقدامی که افراد برای جلوگیری از هرگونه معایب از روش باید انجام دهند انتخاب صحیح مرکز ترمیم و پروتز مو می باشد زیرا مراکز غیر حرفه ایی از پروتز های بی کیفیت استفاده میکنند که علاوه بر مشکلات پوستی ظاهری غیر طبیعی دارند و جنس موهای آن ها طبیعی نبوده و علاوه بر حالت غیر طبیعی خود دارای دوام پایین بوده و چسبندگی موها و گره خوردن آن ها و . . وجود دارد.

  ترمیم موی آقایان

  ترمیم موی آقایان معمولا بیشتر مبتلا به ریزش مو می باشند که دلایل آن اغلب ژنتیکی و عوامل محیطی می باشد و باعث می شود آقایان دچار ریزش مو شوند که همین مسئله باعث می شود تا آن ها به دنبال روش درمانی برای رفع مشکل خود باشند ، بخش زیاد آقایان مبتلا به ریزش مو فاقد بانک موی قوی می باشند که به آن ها توصیه میکنیم از روش پروتز مو بهره ببرند.

  ترمیم موی بانوان

  خانم ها ذاتا زیبایی را دوست دارند و قطعا چیزی که زیبایی آن ها را سلب میکنند ، دوست ندارند ، متاسفانه ریزش مو مسئله ایی هست که خانم ها را به خود درگیر میکند باعث ضعف در روحیه آن ها میشود و طبیعی است که خانم ها به دنبال راه چاره ایی برای مشکل خود باشند پروتز مو روشی است که خانم ها میتوانند صاحب موهای طبیعی مطابق با موهای اصلی خود باشند.

  همانطور که می دانید خانم ها به هیچ عنوان کاندید کاشت موی طبیعی نیستند و تنها راه حل مناسب برایشان پروتز مو می باشد زیرا تنها در یک جلسه میتوانند صاحب موهای طبیعی مطابق با رنگ ، مدل ، اندازه بلندی ، جنس و . . . موهای دلخواه خود شوند بدون اینکه تفاوتی با موهای طبیعی داشته باشد.

  هزینه ترمیم مو

  هزینه و قیمت پروتز مو را نمیتوان به طور کلی تخمین زد زیرا قیمت این روش به جزئیاتی مانند نوع پروتز ، مقدار ترمیم ، مقدار موهای به کار رفته شده ، قد مو ، جنس مو ، رنگ مو و . .. بستگی دارد که پس از بررسی های لازم در جلسه مشاوره در کلینیک ، قیمت مخصوص به هر فرد با توجه به شرایط مخصوص او به شخص گفته خواهد شد.

  ترمیم مو

   پروتز مو

    خرداد 24, 1400

    نصب پروتز مو بدون چسب با چه روشی انجام می شود؟

    داشتن مو یکی از اصول اولیه زیبایی برای هر فرد  است. برای اکثر افراد داشتن مو مهم است اما ممکن…
    تیر 1, 1399

    ترمیم مو لیکن پلان به روش hrt

    ریزش مو  مشکلی شایع در بیشر افراد دنیا می باشد که در افراد مختلف در گروهای سنی مختلف خود را…
    شهریور 16, 1400

    پروتز مو با گیره و کلیپس

    پروتز مو با استفاده از روش های مختلفی بر روی سر نصب می شود که این روش ها عبارتند از:…
    تیر 9, 1399

    تفاوت پروتز مو با کلاه گیس چیست؟

    آیا پروتز مو همان کلاه گیس طبیعی است؟ تفاوت پروتز مو با کلاه گیس چیست؟ پروتز مو بهتر است و…
    دکمه بازگشت به بالا