ترمیم مو

  تیر 11, 1399

  پروتز مو

  ما در اینجا ابتدا به مفهوم و تفاوت ها پروتز مو با دیگر روشها و بهترین روش آن میپدازیم، و…
  دی 20, 1399

  ترمیم و پروتز مو در تهران

  معمولا افرادی که دچار ریزش مو، کم پشتی و یا طاسی موها شده اند به دنبال روش های درمانی برای…
  مرداد 1, 1399

  انواع پروتز مو و بهترین روش پروتز مو

  انواع پروتز مو و بهترین روش پروتز مو چیست؟ آیا می خواهید از پروتز مو برای ترمیم موهای خود استفاده…
  دی 2, 1399

  مراکز فروش پروتز مو (ترمیم مو)

  مراکز فروش پروتز مو و مراکز انجام پروتز مو به همراه آدرس و تلفن، موضوعی است که قصد داریم به…
  آبان 22, 1399

  هزینه ترمیم مو HRT و قیمت پروتز مو HRT چقدر است؟

  هزینه ترمیم مو HRT و قیمت پروتز مو HRT موضوعی است که می خواهیم به بررسی آن بپردازیم. کافی است…
  دی 22, 1399

  تجربیات و نظرات در مورد پروتز مو

  تجربیات و نظرات در مورد پروتز مو چگونه است؟ آیا کسانی که از این تکنیک برای ترمیم موهای خود استفاده…
  مرداد 8, 1399

  تفاوت پروتز مو (ترمیم مو) با کاشت مو چیست؟

  عارضه ریزش مو می تواند به هر دلیلی رخ دهد از عوامل ارثی گرفته تا بیماری هایی همچون آلوپسی و…
  آبان 19, 1399

  خرید پروتز مو مردانه و زنانه در تهران و شهرستان ها

  برای ریزش مو  روش های متفاوتی وجود دارد که یکی از این روش ها پروتز مو می باشد روشی نیمه…
  اسفند 18, 1399

  آموزش پروتز مو و ترمیم مو

  داشتن مو باعث می شود تا چهره افراد جوان تر، شاداب تر و بهتر به نظر برسد. بنا به همین…
  شهریور 27, 1400

  پروتز جلو تور چیست؟

  پروتز چیست؟ آیا پروتز جلو تور از پروتز توری بهتر است؟ پروتز مو با گیره کجا انجام می شود؟ مشکلات…
  مرداد 30, 1399

  آلوپسی یونیورسالیس چیست و بهترین روش درمان

  آلوپسی یونیورسالیس چیست؟ آیا با بهترین روش درمان این بیماری آشنایی دارید؟ در ادامه با مرکز موی ایندرا همراه باشید. بیماری هایی…
  بهمن 16, 1399

  ترمیم مو در تبریز و پروتز مو در آذربایجان شرقی

  ترمیم مو در تبریز و پروتز مو در آذربایجان شرقی چگونه است؟ آیا ترمیم مو در تبریز و پروتز مو…

  ترمیم مو چیست؟

  ترمیم مو یا پروتز مو یک روش درمانی برای ریزش مو می باشد که در واقع جایگزین موهای ریخته شده می شود و از این طریق زیبایی ، اعتماد به نفس را به فرد بازمی گرداند. این روش برای کلیه افرادی که فاقد بانک موی قوی هستند مناسب است و می تواند تنها در یک جلسه انجام شود و یک روش عالی برای بازگشت حالت طبیعی موها می باشد که بدون جراحی، درد، خونریزی و … می باشد. از این رو افرادی که ریزش مو شدید ارثی ، بیماری های خاص مانند آلوپسی، لیکن پلان مو، پسوریازیس مو داشته مناسب بوده و همچنین برای عزیزانی که تحت شیمی درمانی هستند و یا دچار حوادثی همچون جراحات و سوختی و . . . شده اند بسیار کاربرد دارد.

  انواع روش های ترمیم مو

  این روش درمانی است که میتواند ریزش های وسیع کل سر و حتی قسمت شقیقه تا وسط سر را نیز پوشش دهد این درمان در مرکز موی ایندرا انجام می گیرد از این رو این روش مانند دیگر فعالیت های زیبایی روش های متفاوتی دارد که در همگی آنها موها را از طریق پروتز مو بر روی پوست سر فیکس می شود.

  مزایا

  این روش تنها نیازمند به یک جلسه درمان می باشد. نیازی به جراحی، بخیه، درد و خونریزی ندارد، بی حسی و بی هوشی احتیاج ندارد و یک روش کاملا بی دردسر می باشد که افراد با استفاده از آن نگران نوع نتیجه درمان خود نیستند زیرا با انتخاب خود و مشاوره متخصص می توانند بهترین نتایج را داشته باشند و موهای کاملا طبیعی را در چهره خود کسب نمایند و همچنین برای آقایان، خانم ها و حتی کودکان هم کاربرد دارد.

  معایب

  مهم ترین اقدامی که افراد برای جلوگیری از هرگونه معایب از روش باید انجام دهند انتخاب صحیح مرکز ترمیم و پروتز مو می باشد زیرا مراکز غیر حرفه ایی از پروتز های بی کیفیت استفاده میکنند که علاوه بر مشکلات پوستی ظاهری غیر طبیعی دارند و جنس موهای آن ها طبیعی نبوده و علاوه بر حالت غیر طبیعی خود دارای دوام پایین بوده و چسبندگی موها و گره خوردن آن ها و . . وجود دارد.

  ترمیم موی آقایان

  ترمیم موی آقایان معمولا بیشتر مبتلا به ریزش مو می باشند که دلایل آن اغلب ژنتیکی و عوامل محیطی می باشد و باعث می شود آقایان دچار ریزش مو شوند که همین مسئله باعث می شود تا آن ها به دنبال روش درمانی برای رفع مشکل خود باشند ، بخش زیاد آقایان مبتلا به ریزش مو فاقد بانک موی قوی می باشند که به آن ها توصیه میکنیم از روش پروتز مو بهره ببرند.

  ترمیم موی بانوان

  خانم ها ذاتا زیبایی را دوست دارند و قطعا چیزی که زیبایی آن ها را سلب میکنند ، دوست ندارند ، متاسفانه ریزش مو مسئله ایی هست که خانم ها را به خود درگیر میکند باعث ضعف در روحیه آن ها میشود و طبیعی است که خانم ها به دنبال راه چاره ایی برای مشکل خود باشند پروتز مو روشی است که خانم ها میتوانند صاحب موهای طبیعی مطابق با موهای اصلی خود باشند.

  همانطور که می دانید خانم ها به هیچ عنوان کاندید کاشت موی طبیعی نیستند و تنها راه حل مناسب برایشان پروتز مو می باشد زیرا تنها در یک جلسه میتوانند صاحب موهای طبیعی مطابق با رنگ ، مدل ، اندازه بلندی ، جنس و . . . موهای دلخواه خود شوند بدون اینکه تفاوتی با موهای طبیعی داشته باشد.

  هزینه

  هزینه و قیمت پروتز مو را نمیتوان به طور کلی تخمین زد زیرا قیمت این روش به جزئیاتی مانند نوع پروتز ، مقدار ترمیم ، مقدار موهای به کار رفته شده ، قد مو ، جنس مو ، رنگ مو و . .. بستگی دارد که پس از بررسی های لازم در جلسه مشاوره در کلینیک ، قیمت مخصوص به هر فرد با توجه به شرایط مخصوص او به شخص گفته خواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا