کاشت ابرو

کاشت ابرو اقساطی کجا انجام می شود؟

با توجه به اهمیتی که ابروها در زیبایی چهره و ظاهر افراد دارند تمایل به داشتن ابروهایی پرپشت و خوش فرم افزایش پیدا کرده است. متاسفانه دلایل بسیاری وجود دارد که افرادی موی ابروی خود را از دست می دهند . دلایلی از جمله ژنتیک، استفاده از لوازم آرایشی، تاتو ابرو و غیره. در نتیجه به دنبال راهکاری برای رسیدن به ابروهای پرتراکم قبلی خود می‌گردند. یکی از بهترین و  موثرترین روش‌ها، کاشت ابرو است. امروز کلینیک های زیادی خدمات کاشت ابرو ارائه می دهند. اما موضوع مهمی که ذهن افراد را  درگیر می‌کند هزینه کاشت ابرو است. اما خوشبختانه در حال حاضر برخی از کلینیک‌ها امکان کاشت ابرو به صورت قسطی  را برای افراد فراهم کردند جهت کسب اطلاعات در مورد کاشت مو و  کاشت ابرو اقساطی با ما همراه شوید.

پیوند ابرو چیست؟

کاشت ابرو به چند روش انجام می شود و  برآورد هزینه های مربوط به آن به معیارهای مختلفی بستگی دارد و بسته به نیازهای مشتری می تواند بسیار متغیر باشد. در کاشت ابرو، فولیکول های مو از قسمتی از بدن گرفته شده و در ناحیه ابرو پیوند داده می شوند و معمولا عمل کاشت ابرو به روش FUE بدون به جا گذاشتن هر گونه اثر زخم و یا بخیه انجام می شود و عوارض آن بسیار خفیف و ناچیز هستند. در این تکنیک زیبایی به دلیل اینکه از موهای فرد برای کاشت در ناحیه ابرو استفاده می شود، ظاهری بسیار طبیعی دارد و قابل  تشخیص از ابرو های طبیعی نخواهند بود و به همین جهت است که هزینه برای آن ارزشمند است و در نهایت نتیجه رضایت بخشی را برای فرد به دنبال دارد. حال سوال اینجاست که کاشت ابرو چگونه انجام می شود؟

هزینه کاشت ابرو چه قدر است؟

از آنجایی که هزینه مربوط به کاشت ابرو کمی زیاد است و گران قیمت محسوب میشود، بسیاری از افراد در پرداخت هزینه مربوط به کاشت ابرو با مشکل مواجه می شوند در حالی که مایل به استفاده از این روش هستند که به این منظور کاشت ابرو اقساطی در بسیاری از مراکز کاشت ابرو امکان پذیر شده است.

اما لازم به ذکر است که به صورت کلی مسائل متعدد و مختلفی وجود دارند که هزینه پیوند ابرو بر اساس انها برای هر فرد تخمین زده می شود و هر کسی هزینه پیوند ابرو متفاوتی از سایر افراد خواهد داشت. بنابراین نمیتوان گفت که هزینه پیوند ابرو به صورت دقیق چه قدر است بلکه هر فردی باید برای اطلاع از قیمت دقیق انجام این کار به مرکز کاشت ابروی مورد نظر مراجعه کند تا بتواند از قیمت پیوند ابرو مطلع شود.

عوامل تاثیر گذار در قیمت و هزینه پیوند ابرو

در کل مهم ترین مسائلی که بر روی هزینه پیوند ابرو موثر واقع می شوند، از قبیل زیر هستند و با مشخص شدن انها این امکان وجود دارد که هزینه پیوند برای هر فردی مشخص گردد:

کلینیک زیبایی و مرکز پیوند ابرو مورد نظر برای هر فرد

امروزه کلینیک ها و مراکز زیبایی مختلفی در سطح شهرهای مختلف خصوصا در شهر تهران وجود دارند که امور مربوط به پیوندابرو را برای افراد انجام می دهند. کلینیک های مختلف از شرایط متفاوتی برخوردار هستند و در صورتی که یک کلینیک شناخته شده باشد، رضایت افراد را جلب کرده باشد، سابقه خوبی داشته باشد، تجهیزات و وسایل مدرن و پیشرفته برای امور خود به کار ببرد و … در میان مردم بسیار محبوب می شود و به این شکل با ارائه خدمات بسیار حرفه ای و رضایت بخش هزینه بیشتری را از مشتریان دریافت می کند.

در نتیجه کلینیک های مختلف بر اساس این ویژگی ها هزینه ای متفاوت از مراجعین بیماران دریافت خواهند کرد.

درخواست مشاوره

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

میزان مهارت و تجربه پزشک و یا تکنسین که کاشت را برای افراد انجام می دهد

تجربه و مهارت پزشک و یا تکنسینی که کاشت ابرو را برای مراجعین انجام می دهد، مساله ای بسیار مهم است زیرا کاشت ابرو یک امر مهم در نظر گرفته می شود که به مهارت بسیار زیادی نیاز دارد و باید در بخش های مختلف ابرو، کاشت ابرو طبق الگوی رویش موهای طبیعی کاشته شوند. در صورتی که پزشک از تجربه ومهارت کافی برخوردار نباشد و نتواند این کار را به درستی انجام دهد، ممکن است که نتیجه حاصل از کاشت رضایت بخش واقع نشود و گرافت های موی کاشته شده پس از رشد کردن در جهت های نادرست رویش داشته باشند.

به همین دلیل پزشک و تجربه او در این کار بسیار مهم است که معمولا پزشکان و تکنسین های ماهر دستمزد بیشتری نیز دارند.

منطقه جغرافیایی کلینیک زیبایی

مناطق جغرافیایی مختلف معمولا در هزینه امور متفاوت با هم فرق دارند زیرا در مناطق پیشرفته هر شهری ارائه خدمات در زمینه های مختلف مانند: کاشت ابرو با کیفیت بیشتری انجام می شود.

به همین دلیل معمولا هزینه کاشت ابرو در یک منطقه پیشرفته از مناطق دیگر بیشتر است اما در عوض کیفیت ارائه خدمات نیز بالاتر خواهد بود.

شهر

هزینه کاشت ابرو در بسیاری از شهر های ایران مانند: تهران در مقایسه با شهر های دیگری مانند: شیراز بسیار بالاتر است و از انجایی که تهران یکی از کلان شهر های ایران است و نرخ تمامی امور در این شهر بیشتر است، هزینه پیوند ابرو نیز در این شهر بیشتر خواهد بود.

پس با این وجود میتوان یکی از مسائل موثر در هزینه کاشت ابرو را شهر انتخابی برای این کار دانست.

تعداد گرافت های برداشت شده از بانک مو و گرافت های پیوند زده شده

یکی از مسائل بسیار مهم دیگر در خصوص تعیین هزینه، تعداد گرافت های مویی است که از قسمت بانک مو برداشته می شوند و به ابرو پیوند زده می شوند. هر چه تعداد گرافت های بیشتری برای پیوند ابرو نیاز باشد، پزشک باید مدت زمان بیشتری برای انجام این کار وقت بگذارد که در این صورت هزینه و قیمت پیوند نیز افزایش پیدا می کند.

تراکم مورد نظر کاشت ابرو

عده ای از افراد ابرو های کم تراکمی دارند و برای پیوند ابروی آنها به تعداد گرافت های مویی زیادی نیاز است. به طور کلی تراکم و یا همان پرپشتی ابرو های افراد مختلف با هم فرق دارد.

از این جهت برای پیوند ابرو تراکم ابرو های فرد در قیمت تاثیر می گذارد زیرا هر چه تراکم آنها کمتر باشد، باید گرافت های بیشتری برای آنها پیوند زده شود.

علاوه بر آن افرادی که خود می خواهند تراکم کاشت ابرو برای آنها بیشتر باشد و ابرو های آنها خیلی پرپشت شود نیز باید گرافت های بیشتری را پیوند بزنند که در این صورت نیز هزینه آنها افزایش پیدا خواهد کرد.

روشی که برای پیوند ابرو به کار می رود

همان طور که در جریان هستید، برای پیوند ابرو از روش های مختلفی استفاده می شود که هر روش ویژگی ها و شرایط مخصوص به خود را دارد. روش هایی که جدیدتر هستند و در انها از تجهیزات بیشتری استفاده می شود و امکان انجام پیوند مویی بیشتری وجود دارد، همچنین روش هایی که عوارض کمتری دارند، مانند: روش sut از هزینه بیشتری برخوردار هستند و افراد برای این روش باید هزینه بیشتری به کلینیک پرداخت کنند.

کاشت ابرو اقساطی

به منظور رفاه حال مشتریان و جذب مشتریان بیشتر، تعدادی از کلینیک های زیبایی اقدام به انجام کاشت ابرو به صورت اقساطی کرده و تا افرادی که در پرداخت هزینه های مربوط به کاشت ابرو  مشکل دارند به صورت قسطی پرداخت کنند، و بتوانند  از خدمات مربوط به کاشت ابرو بهره مند شوند.هزینه های کاشت ابرو بنا بر اینکه پزشک و فرد چه روشی را انتخاب کردند متغیر است.

روش های مدرن تر اگرچه هزینه بیشتری به همراه دارند اما مزیت های آنان باعث می شود تا کاملا ارزش صرف هزینه های بیشتر را داشته باشند. این روش ها از درد و عوارض بسیار کمتری نسبت به روش های ارزان قیمت برخوردار هستند، زیرا  از تجهیزات مدرن در آن ها استفاده می شود می توانند با دقت بسیار بالا فولیکول ها را در ابرو جای گذاری کنند. بنابراین باعث می شود نتیجه عمل کاشت ابرو تا حد زیادی مطابق با نظر و سلیقه افراد باشد.

حتما می دانید کاشت ابرو یک عمل زیبایی محسوب شده و در نتیجه تحت حمایت بیمه های مختلف قرار نمی گیرد به همین جهت هزینه های کاشت ابرو یکی از مهم ترین دغدغه های افراد متقاضی است. هزینه های مربوط به پیوند ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد ازجمله:

  • روش انتخابی کاشت ابرو که هرچقدر مدرن تر باشد و تجهیزات به روز تری باشد هزینه بالاتر است
  • تراکم ابرو که هرچقدر کمتر باشد جراح باید فولیکول های بیشتری را پیوند دهد بنابراین هزینه بالا می رود.
  • تجربه و تخصص جراح که هرچقدر بیشتر باشد دستمزد جراح بالاتر است

 

کاشت ابرو اقساطی

 

شرایط کاشت ابرو اقساطی

بعد از انتخاب روش کاشت ابرو ، شرایط کاشت مو و ابرو به طور دقیق برآورد شده و به متقاضی اعلام می شود. در این قسمت دو راه حل وجود دارد:

  1. اگر فرد متقاضی کاشت  ابرو توانایی پرداخت هزینه عمل را به صورت یک جا دارد که مشکلی نیست.. اما در برخی از مواقع هزینه‌های کاشت ابرو بسیار زیاد است و همه افراد شرایط پرداخت آن به صورت یکجا را ندارند. چنین چیزی کاملا طبیعی است و ممکن است برای همه ما پیش بیاید، بنابراین جای نگرانی نیست. به همین دلیل برای این افرد شرایط اقساطی می‌تواند راه حل مناسبی باشد.
  2. پرداخت اقساطی بدین صورت است که در ابتدا ۲/۳ مبلغ کل هزینه‌های کاشت ابرو از متقاضی گرفته می‌شود و مابقی هزینه‌ها قسط‌بندی می‌شود. این هزینه‌های باقی مانده به صورت یک چک از مخاطبان دریافت می‌شود. در این صورت فرد به جای پرداخت کلیه هزینه‌ها می‌تواند ۲۵ درصد مبلغ هزینه کاشت ابرو را به صورت اقساط پرداخت نماید. برای این منظور بهترین فرصت برای افراد فراهم می‌شود تا بتوانند در مدت زمان طولانی‌تری هزینه‌های کاشت ابرو را پرداخت کنند و نیازی به پس انداز هزینه‌ها در مقادیر بالا نیست. در واقع فرد می‌تواند در هر ماه این هزینه‌های باقی مانده را به راحتی پرداخت کند.

آیا کاشت ابرو اقساطی با کاشت ابرو معمولی تفاوتی دارد؟

کاشت ابرو، یکی از عمل‌های زیبایی است که طرفداران زیادی دارد و خانم‌ها و آقایان، برای ترمیم ظاهر ابروی خود، اقدام به انجام این عمل می‌کنند. اما ممکن است این سوال پیش بیاید که پرداخت اقساطی هزینه ابرو می تواند بر کیفیت آن اثر گذار باشد؟مسلما پاسخ این سوال منفی می‌باشد. کیفیت کاشت ابرو اقساطی، هیچ تفاوتی با کاشت ابرو معمولی ندارد و همچنان می توانید با باستفاده از خدمات بهترین کلینیک و بهترین پزشک به ترمیم ابرو‌های خود بپردازید. باید بدانید که  این شرایط در تمام کلینیک‌های معتبر جهان انجام می‌شود و این فرصت در اختیار تمامی افراد قرار داده می‌شود تا بدلیل نداشتن هزینه پرداخت  از برترین تجهیزات و تکنولوژی‌های روز دنیا برای داشتن ظاهری زیبا، بی بهره نمانند.

نکته آخر

در نهایت باید بدانید که انتخاب کلینیک های زیبایی که خدمات کاشت مو اقساطی ازائه می دهند ، بسیار حائز اهمیت است. بنابراین  پیش از هر چیزی در مورد  کلینیک مورد نظر و تجهیزات و مجوز های آن تحقیق کنید و درآخر پزشکی مناسب و حاذق را برای این کار انتخاب کنید.عمل کاشت ابرو اگر به شکل درست و اصولی انجام شود، می توانید برای همیشه از داشتن ابروهایی سالم، زیبا و کاملا طبیعی بدون هیچ عوارضی لذت ببرید. به همین جهت توصیه می شود حتی اگر امکان پرداخت هزینه عمل کاشت ابرو به شکل یک جا ندارید، آن را به شکل اقساطی پرداخت کنید ولی از مراجعه به مراکز ارزان قیمت که اکثر آن ها غیر استاندارد  هستند، پرهیز کنید تا از خطر هر گونه عوارض نامطلوب و خطرناک ناشی از عمل کاشت ابرو در امان باشید.

نوشته های مشابه

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا