پلاسما جت

پلاسما جت
آنچه در این مقاله می خوانید!

پلاسما جت چیست؟ در حال حاضر درمان به وسیله پلاسماجت یک تکنولوژی پیشرفته به منظور سفت کردن و کشیدن پوست محسوب می شود که به بررسی آن می پردازیم که در واقع پلاسما جت از جدیدترین روش های جوانسازی  پوست است که دارای دستگاه خاص بوده و از طریق آن درمان را بر پوست انجام می دهد.

جوانی و شادابی پوست

به علت آبرسانی و تغذیه این روش به پوست انجام میگیرد با استفاده از این روش عالی کلیه چین و چروک و خطوط پوست و همچنین افتادگی و شلی پوست از بین برده میشوند.

همچنین

کلیه لک  و جای زخم پوست از بین میرود . و حتی با استفاده از این روش میتوان افتادگی و یا چروک دور چشم و پلک هارا برطرف کرد و به اصلاح فرم بینی پرداخت  و این موارد جزئی از کاربرد های روش  نوین پلاسما جت می باشد.

پلاسما جت چیست؟

با استفاده از روش پلاسما جت  پوست به زیبایی و جوانی میرسد بدون اینکه نیازی به جراحی و عمل های سنگین داشته باشد و با استفاده از این روش فرد در زمان کوتاه بدون نیاز به بستری شدن درمان خواهد شد.

همچنین

اینکه پلاسما جت خطر و عوارضی را برای پوست  و بدن ندارد و در کوتاه  ترین زمان درمان شده و نتایج خود را سریعا نشان میدهد و ماندگاری بالایی را دارد. همچنین درمانی بدون ایجاد درد در افراد است و همین مسایل موجب شده تا طرفداران زیادی را به خود جذب نماید.

انجام روش پلاسما جت

روشی است که مورد تاییدیه از سازمان بهداشت جهانی می باشد این روش معتبر باید در کلینیک های تخصصی مورد استفاده قرار گیرد تا با اطمینان از نوع دستگاه و همچنین مهارت بالای متخصص و محیط امن و استریل مرکز مطمئن شوند.

بیشتر بخوانید: هزینه لیفت صورت سال 1402

پلاسما جت

کاربرد پلاسما جت

در پلاسماجت از پلاسما برای درمان استفاده میشود پلاسما از گاز است که از طریق دستگاه پلاسما جت وارد پوست میشود و با تبخیر کردن لایه های پوست واکنش هایی مانند:

رفع چین و چروک ایجاد میکند و لیفت پوست را به همراه دارد و همچین رفع لکه ها و زخم های پوست را به همراه داشته باشد که نوع درمان بستگی به شرایط فرد و نظر متخصص از طریق بررسی های شرایط فرد را دارد.

بیشتر بخوانید: هزینه بلفاروپلاستی در سال 1402

برای درمان

پلاسما جت باید به این نکته پرداخت که این روش بر پوست از طریق دستگاه تابانده میشود و مقدار تابش بسیار نزدیک به هم و ریز به ریز در پوست می باشد  و در پوست زخم های بسیار ریز و فشرده را ایجاد میکند که پس از گذشت 24 الی 47 ساعت برطرف شده و لکی بر جای نمی گذارد.

این روش

بر پوست حالت سوختگی ایجاد نمیشود و لک از خود برجای نخواهد گذاشت و جای زخم و سوختگی را تا کنون بر کاندیدای درمانی خود ایجاد نکرده است و نقاط ریز پس از درمان تنها دوروز باقی مانده و بعد به خوبی برطرف میشوند و تنها نتایج درمانی را به همراه خواهد داشت که موجب زیبایی چهره و جوانسای صورت خواهد شد.

شرایط درمانی

و تعداد جلسات درمان پلاسما جت بستگی به نظر متخصص این مرکز دارد ، متخصص نیز با  بررسی کامل شرایط فرد بسته به نوع پوست فرد ، میزان آسیب پوستی آن و سن فرد ، عمق آسیب های پوستی و هدف درمانی فرد مقدار چین و چروک ها مقدار لک پوست فرد دارد.

معمولا پزشک متخصص مشخص میکند که فرد به چند جلسه درمان احتیاج دارد  برخی افراد به تنها یک جلسه درمان نیاز دارند اما بعضی افراد با توجه به شرایط خود به جلسات بیشتری برای تثبیت نتایج درمان احتیاج خواهند داشت.

مزایای Plasma Jet و نحوه انجام

افراد میتوانند از این موضوع اطمینان داشته باشند که استفاده از روش پلاسماجت که روشی کم‌خطر و بدون عوارض بوده  که از آن می‌توان برای جوانسازی و زیبایی پوست   و رفع انواع آسیب‌های پوستی استفاده کرد.

پلاسما جت

درد و خونریزی را به همراه ندارد و زمان درمان در این روش بسیار کوتاه و بی درسر خواه بود و بدون هیچگونه خطر و حساسیت میتواند برای گروه سنی های مختلف انجام گیرد که حالت پیشگیری و یا درمان را داشته باشد.

بیشتر بخوانید: هزینه پلاسما جت در سال 1402

این افراد باید توجه داشته باشند که با توجه به شرایط پوستی خود نتیجه گیری برای ان ها در زمان کوتاه تر و یا بلند تر اتفاق خواهد افتاد  و بین یک الی چند جلسه متغیر است.

در روش پلاسما جت

نیازی به تزریق هیچگونه مواد شیمیایی نمی باشد و تنها با رساندن پلاسما به پوست میتوان کلاژن سازی پوست را تحریک کرد و روند آن را سرعت بخشید که در این حالت آبرسانی پوست بالا رفته و پوستی شاداب و جوان را به وجود خواهد اورد.

معمولا

مشکلات پوستی را با ارتجاع دادن آن برطرف کرده و دیگر شاهد چین و چروک و لک های پوستی و افتادگی پوست نخواهید بود.

همچنین

برای اصلاح فرم بینی و افتادگی پلک نیز روشی بی عارضه و بی درسر می باشد زیرا افراد نیازی به عمل های سنگین با عارضه بالا به همراه بی هوشی و جراحی ندارند و به خوبی برای کلیه نقاط پوست صورت کاربرد داشته و گوشه ترین حالت پوست اطراف چشم را نیز میتواند پوشش دهد.

نتایج این روش به چه صورت است؟

طول مدت درمان در هر جلسه درمان بسیار کوتاه خواهد بود و تقریبا نیم ساعت وقت میبرد و برای افراد مراجعه کننده رضایت بالایی را به همراه دارد.

مقدار تعداد جلسات

نیز بستگی به شرایط پوستی خود فر دارد قطعا هرچه مقدار سن و میزان آسیب بیشتر باشد تعداد جلسات درمان نیز بیشتر تجویز میشود که بین دو الی چهار جلسه نیم ساعته نیاز دارند که  برخی افراد نیز با توجه به شرایط پوست خود تنها به یک جلسه درمان توسط متخصص نیاز خواهند داشت.

این روش همانند انواع روش های میکرواسکالپ با ماندگاری بالا نتایج و بدون حس درد و بدون نیاز به جراحی میتواند زیبایی و جوانسازی پوست را در کوتاهترین زمان به افراد هدیه دهد.

تماس با ما

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی*
ارسال دیدگاه
Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
آنچه در این مقاله می خوانید!