ترمیم مو
موضوعات داغ

ترمیم مو به روش فرنچ لس

آیا می دانید ترمیم مو به روش فرنچ لس چگونه است؟ آیا می خواهید کاشت موی مصنوعی انجام داده و به دنبال راه حل مناسبی هستید؟ در ادامه با مرکز موی ایندرا همراه باشید.

ما با مطالب ذکر شده در این مطلب سعی بر آن داریم تا شما عزیزان را با این روش ترمیم مو آشنا کنیم.

کچلی و کم مویی معضلی است که بسیاری از افراد موجود در جامعه بر اثر عوامل مختلفی با آن مواجه هستند و از ترمیم موهای سوخته و کم مویی رنج می برند. بسیاری از افراد که دارای موهای کم پشت هستند و یا کچل می باشند، اعتماد به نفس خود را برای حضور یافتن در جامعه از دست می دهند و کم مویی به آنها ضربه های روحی و روانی وارد می کند، زیرا در این دهه اخیر توجه به زیبایی ظاهری در بین جوامع مختلف بسیار رونق یافته است و در تمامی جوامع میل به زیبایی به موضوعی فراگیر تبدیل شده است.

از این رو با توجه به اینکه مو نقش بسیار مهمی را در زیبایی افراد دارا می باشد، توجه به زیبایی مو نیز به موضوعی حائز اهمیت تبدیل شده است و آقایانی که از کم مویی خود رنج می برند را به آن داشته است تا برای ترمیم موهای خود اقدام کنند.

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*
کاشت مو ترمیم مو پروتز مو اسکالپ سر کلاه گیس

همان طور که می دانید ترمیم مو به روش های مختلفی قابل انجام است و هر شخصی می تواند از تکنیک ترمیم موی مورد نظر خود استفاده کند و یا از پزشک برای انتخاب روش مناسب مشورت بگیرد.

ترمیم مو به روش فرنچ لس

حال با توجه به مطالب ذکر شده در قسمت فوق، لازم به ذکر است که برای ترمیم مو روش های مختلفی متناسب با علم روز وجود دارد که یکی از این روش ها، ترمیم مو به روش فرنچ لس است.

در ترمیم مو به روش فرنچ لس از موهایی به صورت صد در صد طبیعی و یا موهای مصنوعی استفاده می شود که این موهای طبیعی و یا مصنوعی بر روی تورهایی به نام ، فرنچ لس و یا دویچلس که تورهای فرانسوی و یا آلمانی هستند و همچنین غیر قابل رویت می باشند، طراحی می شوند.

انواع ترمیم مو به روش فرنچ لس

در ترمیم مو به روش فرنچ لس از دو روش استفاده می شود که عبارتند از:

استفاده از موی طبیعی انسان

در این روش از ترمیم مو به روش فرنچ لس برای طراحی فرنچ لس از موی طبیعی استفاده می شود که این روش دارای هزینه بالایی است و یا به عبارت دیگر قیمت بالاتری نسبت به روش استفاده از موی مصنوعی دارد.

اگر قصد دارید که از طراحی های با کیفیت فرنچ لس استفاده کنید، می توانید این گزینه را انتخاب کنید.

استفاده از موی مصنوعی

در این روش از پروتز مو به روش فرنچ لس از موی مصنوعی برای طراحی فرنچ لس استفاده می شود که اگر در هزینه کردن برای ترمیم مو دارای محدودیت هستید، می توانید از این روش برای ترمیم موهای خود استفاده کنید.

ترمیم مو به روش فرنچ لس برای چه کسانی مناسب است؟

به صورت کلی ترمیم مو با استفاده از روش فرنچ لس برای افرادی مناسب است که از ویژگی های ذکر شده در قسمت زیر بهره مند باشند:

 • اشخاصی که تمایل دارند تا برای ترمیم موهای خود دچار درد و خونریزی نشوند.
 • اشخاصی که تمایل دارند تا در مدت زمان کوتاهی نتیجه مورد نظر را دریافت کنند.
 • اشخاصی که تمایل به استفاده از روش های تهاجمی و کم تهاجمی برای ترمیم موی خود ندارند.
 • اشخاصی که صرف هزینه کمتر برای ترمیم مو را ترجیح می دهند.

در ترمیم مو  چگونه مو را به سر متصل می کنند؟

در رابطه با روش اتصال مو در این نوع از ترمیم مو باید گفت که برای اتصال مو به سر روش های مختلفی وجود دارد که عبارتند از:

 • استفاده از بافت، کیلیپس و بدنه بندی: در صورتی که اشخاص قصد داشته باشند، موهای طراحی شده را بر روی موهای طبیعی خود قرار دهند، باید از روش بافت و یا کیلیپس و یا بدنه بندی برای اتصال مو به سر استفاده کنند.
 • استفاده از چسب مقاوم: استفاده از این روش زمانی صورت می گیرد که اشخاص بخواهند موهای طراحی شده به روش فرنچ لس را به پوست سر متصل کنند. در نتیجه برای اتصال مو به پوست سر در روش فرنچ لس از چسب هایی استفاده می شود که دارای مقاومت در برابر آب هستند و همچنین از نظر بیولوژیکی نیز مشکلی برای افراد به وجود نمی آورند و بسیار امن می باشند.

مزایای ترمیم مو به روش فرنچ لس

 • ترمیم مو با استفاده از فرنچ لس روشی بدون درد است.
 • نیاز به جراحی ندارد و مناسب برای ترمیم مو آلوپسی می باشد
 • از آنجایی که نیاز به جراحی ندارد و بدون درد می باشد، آسیبی را به بدن وارد نمی کند.
 • برای ترمیم مو نیاز به صرف زمان زیادی نمی باشد.
 • در این روش از موهای صد در صد طبیعی برای طراحی فرنچ لس استفاده می شود.

ترمیم مو به روش فرنچ لس

در ترمیم مو  به چه نکاتی باید توجه شود؟

در صورتی که قصد دارید از روش ترمیم موی فرنچ لس استفاده کنید، به یاد داشته باشید که برای این کار باید به نکاتی توجه شود که برخی از این نکات از قبیل زیر هستند:

 • تراکم مو

در صورتی از پروتز مو استفاده شود، توجه به تراکم موهای طبیعی افراد امری مهم و ضروری است، زیرا اگر به تراکم مو توجه نشود، ممکن است که ظاهر موهای شما شبیه به یک کلاه گیس به نظر برسد و حالت طبیعی و زیبای خود را از دست بدهد.

همچنین در رابطه با تراکم مو لازم به ذکر است که حالت و سمتی که موها دارند باید به صورت کاملا طبیعی طراحی شده باشد.

 • رنگ مو

یکی دیگر از موارد بسیار مهم در ترمیم مو به روش فرنچ لس توجه به رنگ مو است که رنگ مو بری اینکه در این مدل از ترمیم مو طبیعی به نظر برسد و حالت مصنوعی پیدا نکند، باید متناسب با سن، رنگ پوست و موی طبیعی خودتان باشد. استفاده از رنگ موی نامتناسب نیز باعث می شود که دیگران موهای شما را شبیه به یک کلاه گیس ببینند.

به عنوان مثال: فرض کنید که مردی با سن بالا و چهره ای پر از چروکیدگی ناشی از سن بالا، برای ترمیم مو ، از مویی به رنگ مشکی پر کلاغی استفاده کند. مسلما در چنین شرایطی همه به مصنوعی بودن موهای وی پی می برند که چنین چیزی بسیار ناخوشایند است.

 • نوع مو

همان طور که اشاره شد برای استفاده از تکنیک ترمیم موی فرنچ لس می توان از انواع موهای طبیعی و موهای مصنوعی استفاده کرد، که در این خصوص باید گفت که موهای مصنوعی هیچ گاه نمی توانند در ایجاد زیبایی جای موهای طبیعی را بگیرند. در نتیجه توجه به نوع مو نکته مهمی در رابطه با استفاده از و یم مو به روش فرنچ لس می باشد.

سخن پایانی

با در نظر گرفتن مطالبی که در خصوص ترمیم مو به روش فرنچ لس برای شما عزیزان شرح دهیم، به شما پیشنهاد می کنیم که اگر برای ترمیم موهای خود به روش فرنچ لس مایل هستید، سعی کنید که این کار را زیر نظر پزشکان کار بلد و ماهر انجام دهید تا از نتیجه ترمیم مو به روش فرنچ لس رضایت داشته باشید و کار به شکل موفقیت آمیز برای شما انجام شود.

برای ترمیم موهای خود به روش فرنچ لس می توانید به کلینیک زیبایی و تخصصی ایندراهیر مراجعه کنید و از تخصص و مهارت پزشکان ما در این مجموعه بهره مند شوید.

مرکز موی ایندرا یکی از بهترین مراکز ترمیم مو و اسکالپ سر در ایران است که تمامی امور را با به کار گیری متد های روز دنیا برای آقایان و بانوان انجام می دهد.

انواع خدماتی که در مجموعه ایندراهیر برای شما عزیزان قابل انجام است، کاشت مو به روش های مختلف و ترمیم مو به روش های مختلف است.

 

در صورتی که نیاز به مشاوره در مورد ترمیم مو دارید می توانید با شماره های 02188921873 و 09352156916 ارتباط برقرار فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا