اسکالپ

اسکالپ ریش و سبیل یا درمان ریزش مو در ریش و سبیل

در رابطه با اسکالپ ریش چه می دانید؟ راه حل برای ترمیم جای بخیه کاشت مو چیست؟ آیا می دانید اسکالپ ریش چیست و به چه منظوری به کار برده می شود؟ بهترین مرکز اسکالپ در تهران کجاست؟

بسیاری از آقایان به دلایل مختلفی فاقد رشد ریش در صورت خود هستند و یا رشد ریش در صورت آنها به میزان کافی صورت نمی گیرد که در نتیجه این امر، میزان مورد نیاز ریش در چهره خود ندارند تا بتوانند به آنها آرایش دهند و محاسن خود را بلند کنند و یا ته ریش زیبایی داشته باشند.

به عبارت دیگر این دسته از آقایان از کمبود ریش در صورت خود رنج می برند و برخی از آنها از این موضوع خجالت می کشند و برای آنها ظاهر شدن در مجامع سخت است، زیرا محاسن زیبا باعث افزایش جذابیت در مردان می شود و با داشتن محاسنی پرپشت آنها می توانند چهره خود را به صورت دلخواه خود بیارایند.

با توجه به این مسائل باید بگوییم که اسکالپ سر و ریش روشی نوین است که تا حد زیادی از این مشکلات را برای آقایان حل کرده است.

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*
کاشت مو ترمیم مو پروتز مو اسکالپ سر کلاه گیس

اسکالپ ریش

طبق تجربیات اسکالپ سر این شیوه به صورت درمانی ماندگار، بدون نیاز به جراحی و فاقد درد و خونریزی است و به عنوان سریع ترین شیوه ای شناخته می شود که می توان با آن به پر کردن محاسن آقایان پرداخت.

بر اساس آموزش اسکالپ در واقع برای طراحی ریش به وسیله این شیوه نوین باید این کار را مطابق با نظر و سلیقه خود شخص و با مشورت گرفتن از متخصص مورد نظر انجام داد.

برای انجام این کار باید در ابتدا بر روی سطح صورت از مواد بی حس کننده موضعی استفاده شود و سپس بعد از بی حس شدن صورت شخص مورد نظر، متخصص از دستگاه اسکالپ که در برگیرنده سوزن های اسکالپ بسیار ریز نانو است برای این شیوه کمک می گیرد، به این صورت که دانه های رنگی با استفاده از این سوزن ها به داخل پوست فرد وارد می شوند و متخصص این کار را به صورتی انجام می دهد که مواد وارد شده در زیر پوست که شبیه به مواد تاتو هستند، ظاهری شبیه به مو را ایجاد کند.

 

مزایای اسکالپ ریش چیست؟

به کار بردن میکرواسکالپ ریش برای آقایان دارای مزیت های زیادی از قبیل زیر است:

  • ظاهری کاملا طبیعی ایجاد می کند که طبیعی بودن آن علاوه بر ایجاد زیبایی در صورت، باعث می شود که کسی نتواند از غیر طبیعی بودن محاسن شما اطلاع پیدا کند.
  • روشی فاقد هر گونه درد و خونریزی است و به راحتی قابل انجام است
  • یک شیوه زیبایی دائمی برای آقایان محسوب می شود
  • دستگاه مورد استفاده برای این کار دارای اجزای یک بار مصرف است که به همین دلیل خطر ابتلا به بیماری های دیگر برای افراد وجود ندارد
  • فاقد محدودیت سنی است و آقایان قادرند از اوایل جوانی از این شیوه استفاده کنند
  • به کار بردن سوزن های ریز برای انجام این کار باعث می شود که به بافت های پوست آسیبی وارد نشود
  • معمولا رنگ مخصوص اسکالپ  متناسب با رنگ پوست و موی فرد انتخاب می شود که به همین دلیل تاثیر بیشتری را بر روی طبیعی بودن مراحل کار می گذارد
  • برای استفاده از اسکالپ ریش تنها یک دوره درمانی کافی است و نیازی نیست که دائما به متخصص برای ترمیم و یا سایر امور مراجعه شود
  • دارای ماندگاری بالایی در حدود 4 الی 10 سال است که به نوعی مهمترین تفاوت اسکالپ با تتو به شمار می رود

آیا اسکالپ دارای عوارضی هم می باشد؟

در صورتی که برای استفاده از این شیوه درمانی به مراکز معتبر و دارای صلاحیت مراجعه شود و تمامی مراحل به صورت با دقت و استاندارد و با به کار گیری تجهیزات استاندارد و پاکیزه صورت گیرد، هیچ گونه عوارض اسکالپ سر برای شخص به وجود نمی آید.

تنها بعد از به کار بردن این شیوه به مدت 3 الی یک هفته ممکن است که فرد دچار احساس خشکی  و یا التهاب در ناحیه پوست شود که این عارضه های موقتی به صورت طبیعی هستند و بعد از گذشت این مدت زمان به صورت کامل از بین می روند.

هزینه اسکالپ چقدر است؟

هزینه مورد نیاز برای اسکالپ همانند ترمیم موی آقایان به میزان رنگی که برای اسکالپ به کار می رود بستگی دارد. زیرا به عنوان مثال: یک شخص ممکن است که کمبود ریش شدید داشته باشد و در بخش هایی زیادی باید برای او اسکالپ انجام شود و یا برخی از افراد نیز ممکن است که فقط در برخی از نواحی صورت خود قصد انجام اسکالپ را داشته باشند.

بنابراین با توجه به این مساله، نمی توان میزان هزینه اسکالپ سر را تعیین کرد، خصوصا با توجه به اینکه تعرفه ها و هزینه هایی که کلینیک اسکالپ در نظر می گیرند، متفاوت است.

عوامل موثر در هزینه اسکالپ ریش و سبیل

در هزینه اسکالپ ریش و سبیل عواملی در هزینه موثر هستند که این مسائل باعث می شوند تا هزینه اسکالپ ریش و سبیل از فردی به فرد دیکر متفاوت باشد. مهم ترین این عوامل عبارتند از:

میزان رنگ استفاده شده برای اسکالپ

همان طور که می دانید برای اسکالپ ریش و سبیل از رنگ مخصوص انجام این کار استفاده می شود و میزان رنگ به کار برده شده برای هر فردی به میزان فضای خالی مورد نظر و فضایی که باید تحت پوشش قرار بگیرد، می باشد. در نتیجه هر چه به استفاده از رنگ بیشتری نیاز باشد، هزینه انجام این کار نیز افزایش پیدا می کند زیرا رنگ اسکالپ قیمت زیادی دارد.

تعداد سوزن هایی که تکنسین اسکالپ برای فرد استفاده می کند

هر چه تعداد سوزن هایی که برای اسکالپ ریش و سبیل استفاده می شوند، بیشتر باشد، ظرافت کار نیز افزایش پیدا می کند و سرعت انجام کار بالا می رود. علاوه بر آن گاهی اوقات تکنسین اسکالپ به تعویض سوزن در حین انجام عملیات نیاز پیدا می کند و در این صورت تعداد سوزن ها در هزینه اسکالپ تاثیر گذار خواهند بود.

کیفیت رنگ و مواد استفاده شده برای انجام این کار

رنگی که برای اسکالپ سر و یا اسکالپ ریش و سبیل استفاده می شود، توسط برند ها و کشور های مختلفی تولید می شود که هر کدام از آنها از کیفیت متفاوتی برخوردار است. هر چه کیفیت مواد و رنگ اسکالپ بیشتر باشد، عوارض حاصل از آن مانند: احساس خارش کم می شود و ماندگاری کار افزایش پیدا می کند. به همین دلیل هر چه کیفیت مواد بیشتر باشد، هزینه نیز افزایش پیدا می کند و ما به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که حتما از مواد با کیفیت و مرغوب برای انجام این کار استفاده کنید و از کیفیت مواد در کلینیک ها اطمینان حاصل کنید.

هزینه مربوط به کلینیک زیبایی مورد نظر

کلینیک های زیبایی دارای هزینه های متفاوتی برای انجام خدمات مختلف خود هستند که معمولا این هزینه ها بر اساس تجهیزات، کیفیت ارائه خدمات انها، سابقه فعالیت، مدارک تخصصی و میزان مهارت پرسنل تعیین می شود. در نتیجه کلینیک زیبایی در نظر گرفته شده برای اسکالپ ریش و سبیل را نیز باید در هزینه های این کار موثر دانست.

دستمزد تکنسین اسکالپ ریش و سبیل

تکنسین هایی که عمل اسکالپ را برای افراد انجام می دهند، بر اساس مدارک، دوره های طی شده، رزومه کاری و میزان تخصص خود از دستمزد های متفاوتی برخوردار هستند که دستمزد آنها میتواند هزینه اسکالپ ریش و سبیل را برای آقایان افزایش و یا کاهش دهد.

شهر و موقعیت جغرافیایی که کلینیک زیبایی در آن واقع شده است:

سال انجام اسکالپ ریش و سبیل

از آنجایی که هزینه های انجام امور درمانی و زیبایی در جامعه مانند: سایر امور همه ساله با افزایش قیمت مواجه است و از سالی به سال دیگر متغیر می باشد، می توان گفت که سالی که اشخاص برای اسکالپ ریش و سبیل انتخاب می کنند در هزینه آنها تاثیر خواهد داشت.

به عنوان مثال: هزینه اسکالپ در سال گذشته یعنی سال 99 در مقایسه با سال 1400 کمتر بوده است و در سال آینده نیز نسبت به امسال با افزایش قیمت مواجه خواهد بود.

نرخ ارز و دلار

در کشور عزیز ما ایران، نرخ ارز و دلار همه روزه باعث تغییر قیمت ها در زمینه های مختلف است  که اسکالپ ریش و سبیل نیز از این مساله در امان نیست و نرخ ارز و دلار بر روی هزینه آن موثر واقع می شود.

تورم

همان طور که می دانید تورم در جامعه باعث بالا پایین شدن قیمت ها می شود و همه روزه با این مشکل مواجه هستیم که این مساله یکی از عواملی است که باعث می شود تا کلینیک های زیبایی نتوانند هزینه امور خدماتی خود را به صورت بلند مدت تعیین کنند و یا آن را اعلام دارند زیرا این هزینه ها دائما به دلیل تورم در حال تغییر است.

بهترین مرکز اسکالپ ریش و سبیل در تهران

اگر به دنبال بهترین مرکز برای اسکالپ ریش و سبیل در تهران هستید، باید بدانید که مرکز موی ایندرا یکی از بهترین کلینیک ها در زمینه خدمات مو مانند: کاشت مو و یا اسکالپ سر است و تمامی امور خود را با بهره گیری از بهترین متخصصین پوست و مو و با استفاده از به روز ترین امکانات و روش ها انجام می دهد.

به همین دلیل می توان گفت که این کلینیک که سابقه بسیار زیادی در فعالیت های خود دارد، از بهترین مراکز اسکالپ ریش و سبیل است. در صورتی که مایل به مراجعه به این مرکز هستید، با ما در مرکز موی ایندرا در تماس باشید.

اسکالپ ریش و سبیل بهتر است و یا کاشت ریش و سبیل

هنگامی که صحبت از اسکالپ ریش و سبیل و کاشت آن به میان می آید، بسیاری از افراد مایل به کسب اطلاعات در خصوص تفاوت این دو روش هستند و می خواهند بدانند که کدام یک از این روش ها بهتر است.

در پاسخ به این سوال باید گفت که اسکالپ برای عده ای از افراد به عنوان بهترین روش برای ترمیم ریش های از دست رفته به حساب می آید و کاشت ریش و سبیل نیز برای عده ای دیگر به عنوان بهترین روش در نظر گرفته می شود.

به عنوان مثال: افرادی که فاقد بانک موی مناسب باشند و یا امکان پرداخت هزینه زیاد را نداشته باشند، استفاده از روش اسکالپ ریش و سبیل برای انها به عنوان بهترین روش ترمیم ریش شناخته می شود اما افرادی که بانک موی مناسبی داشته باشند و یا از شرایط مالی خوبی برخوردار باشند، استفاده از روش کاشت ریش و سبیل برای آنها مناسب تر خواهد بود.

به عبارت دیگر باید گفت که در رابطه با این سوال و پاسخ آن، شرایط آقایان تعیین کننده است.

در نتیجه اگر برای انتخاب روش مناسب دچار تردید هستید و نمی توانید روش مناسب را تعیین کنید، با پزشک مشورت نمایید.

سخن پایانی

با در نظر گرفتن مطالبی که در خصوص اسکالپ ریش و سبیل برای شما عزیزان شرح دادیم، می توانید به خوبی برای استفاده از این روش تصمیم گیری کنید. چنانچه به دریافت اطلاعات بیشتری نیازمند هستید، از سایر مقالات درج شده در وب سایت مرکز موی ایندرا استفاده کنید و به مطالعه آنها بپردازید.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
0
لطفا دیدگاه تان را وارد کنید.x