اسکالپ ریش و سبیل یا درمان ریزش مو در ریش

اسکالپ ریش
آنچه در این مقاله می خوانید!

اسکالپ ریش و سبیل چگونه انجام می شود؟ طبق تجربیات اسکالپ سر این شیوه به صورت درمانی ماندگار، بدون نیاز به جراحی و فاقد درد و خونریزی است و به عنوان سریع ترین شیوه ای شناخته می شود که می توان با آن به پر کردن محاسن آقایان پرداخت.

بر اساس آموزش اسکالپ در واقع برای طراحی ریش به وسیله این شیوه نوین باید این کار را مطابق با نظر و سلیقه خود شخص و با مشورت گرفتن از متخصص مورد نظر انجام داد.

برای انجام این کار باید در ابتدا بر روی سطح صورت از مواد بی حس کننده موضعی استفاده شود و سپس بعد از بی حس شدن صورت شخص مورد نظر، متخصص از دستگاه اسکالپ که در برگیرنده سوزن های اسکالپ بسیار ریز نانو است برای این شیوه کمک می گیرد، به این صورت که دانه های رنگی با استفاده از این سوزن ها به داخل پوست فرد وارد می شوند و متخصص این کار را به صورتی انجام می دهد که مواد وارد شده در زیر پوست که شبیه به مواد تاتو هستند، ظاهری شبیه به مو را ایجاد کند.

 

9 مزیت اسکالپ ریش چیست؟

به کار بردن میکرواسکالپ ریش برای آقایان دارای مزیت های زیادی از قبیل زیر است:

1 دارای ماندگاری بالایی در حدود 4 الی 10 سال است که به نوعی مهمترین تفاوت اسکالپ با تتو به شمار می رود
2 برای استفاده از اسکالپ ریش تنها یک دوره درمانی کافی است و نیازی نیست که دائما به متخصص برای ترمیم و یا سایر امور مراجعه شود
3 به کار بردن سوزن های ریز برای انجام این کار باعث می شود که به بافت های پوست آسیبی وارد نشود
4 معمولا رنگ مخصوص اسکالپ  متناسب با رنگ پوست و موی فرد انتخاب می شود که به همین دلیل تاثیر بیشتری را بر روی طبیعی بودن مراحل کار می گذارد
5 فاقد محدودیت سنی است و آقایان قادرند از اوایل جوانی از این شیوه استفاده کنند
6 دستگاه مورد استفاده برای این کار دارای اجزای یک بار مصرف است که به همین دلیل خطر ابتلا به بیماری های دیگر برای افراد وجود ندارد
7 یک شیوه زیبایی دائمی برای آقایان محسوب می شود
8 روشی فاقد هر گونه درد و خونریزی است و به راحتی قابل انجام است
9 ظاهری کاملا طبیعی ایجاد می کند که طبیعی بودن آن علاوه بر ایجاد زیبایی در صورت، باعث می شود که کسی نتواند از غیر طبیعی بودن محاسن شما اطلاع پیدا کند.

آیا اسکالپ دارای عوارضی هم می باشد؟

در صورتی که برای استفاده از این شیوه درمانی به مراکز معتبر و دارای صلاحیت مراجعه شود و تمامی مراحل به صورت با دقت و استاندارد و با به کار گیری تجهیزات استاندارد و پاکیزه صورت گیرد، هیچ گونه عوارض اسکالپ سر برای شخص به وجود نمی آید.

تنها بعد از به کار بردن این شیوه به مدت 3 الی یک هفته ممکن است که فرد دچار احساس خشکی  و یا التهاب در ناحیه پوست شود که این عارضه های موقتی به صورت طبیعی هستند و بعد از گذشت این مدت زمان به صورت کامل از بین می روند.

عوارض اسکالپ ریش
عوارض اسکالپ ریش

هزینه اسکالپ چقدر است؟

هزینه مورد نیاز برای اسکالپ همانند ترمیم موی آقایان به میزان رنگی که برای اسکالپ به کار می رود بستگی دارد. زیرا به عنوان مثال:

یک شخص ممکن است که کمبود ریش شدید داشته باشد و در بخش هایی زیادی باید برای او اسکالپ انجام شود و یا برخی از افراد نیز ممکن است که فقط در برخی از نواحی صورت خود قصد انجام اسکالپ را داشته باشند.

بهترین مرکز اسکالپ ریش و سبیل در تهران

اگر به دنبال بهترین مرکز برای اسکالپ ریش و سبیل در تهران هستید، باید بدانید که مرکز موی ایندرا یکی از بهترین کلینیک ها در زمینه خدمات مو مانند: کاشت مو و یا اسکالپ سر است و تمامی امور خود را با بهره گیری از بهترین متخصصین پوست و مو و با استفاده از به روز ترین امکانات و روش ها انجام می دهد.

به همین دلیل می توان گفت که

این کلینیک که سابقه بسیار زیادی در فعالیت های خود دارد، از بهترین مراکز اسکالپ ریش و سبیل است. در صورتی که مایل به مراجعه به این مرکز هستید، با ما در مرکز موی ایندرا در تماس باشید.

بهترین مرکز اسکالپ ریش و سبیل در تهران
بهترین مرکز اسکالپ ریش و سبیل

اسکالپ ریش و سبیل بهتر است و یا کاشت ریش و سبیل

هنگامی که صحبت از اسکالپ ریش و سبیل و کاشت آن به میان می آید، بسیاری از افراد مایل به کسب اطلاعات در خصوص تفاوت این دو روش هستند و می خواهند بدانند که کدام یک از این روش ها بهتر است.

در پاسخ به این سوال باید گفت که اسکالپ برای عده ای از افراد به عنوان بهترین روش برای ترمیم ریش های از دست رفته به حساب می آید و کاشت ریش و سبیل نیز برای عده ای دیگر به عنوان بهترین روش در نظر گرفته می شود.

به عنوان مثال: افرادی که فاقد بانک موی مناسب باشند و یا امکان پرداخت هزینه زیاد را نداشته باشند، استفاده از روش اسکالپ ریش و سبیل برای انها به عنوان بهترین روش ترمیم ریش شناخته می شود اما افرادی که بانک موی مناسبی داشته باشند و یا از شرایط مالی خوبی برخوردار باشند، استفاده از روش کاشت ریش و سبیل برای آنها مناسب تر خواهد بود.

به عبارت دیگر باید گفت که در رابطه با این سوال و پاسخ آن، شرایط آقایان تعیین کننده است.

در نتیجه اگر برای انتخاب روش مناسب دچار تردید هستید و نمی توانید روش مناسب را تعیین کنید، با پزشک مشورت نمایید.

سخن پایانی

با در نظر گرفتن مطالبی که در خصوص اسکالپ ریش و سبیل برای شما عزیزان شرح دادیم، می توانید به خوبی برای استفاده از این روش تصمیم گیری کنید. چنانچه به دریافت اطلاعات بیشتری نیازمند هستید، از سایر مقالات درج شده در وب سایت مرکز موی ایندرا استفاده کنید و به مطالعه آنها بپردازید.

تماس با ما

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی*
ارسال دیدگاه
Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
آنچه در این مقاله می خوانید!