کاشت ابرو

کاشت ابرو به روش FIT

کاشت ابروی طبیعی به چه صورت انجام می شود؟ بهترین روش پیوند ابروی طبیعی چیست؟ کاشت ابرو به روش FIT به چه شکل است؟ مزایا و معایب کاشت ابرو FIT چیست؟

ریزش ابرو و یا کم پشتی ابرو بر چهره  ، تاثیر منفی میگذارد و پر پشتی ابرو ها ، داشتن تار ابرو ضخیم  و پر پشت از فاکتور های زیبایی چهره به شمار میرود تنها ترین روشی که میتواند منجر به رشد طبیعی و بدون بازگشت تار های ابرو شود استفاده از کاشت ابرو خواهد بود.

کاشت ابرو مانند کاشت مو از روش های متفاوتی در جهت درمان ارائه شده است  که افراد میتوانند طبق شرایط خود از یکی از این روش ها استفاده و بهره جویند.

یکی از روش های کاشت ابرو ، کاشت ابرو به روش FIT می باشد که در بیشتر مراکز کاشت مو  از جمله مرکز موی ایندرا نیز مورد استفاده قرار میگیرد که در ادامه به توضیحاتی در رابطه با نحوه درمان  روش کاشت ابرو به روش FIT میپردازیم.

احساس اعتماد به نفس ظاهری از صورت موضوعی غیر قابل کتمان در میان انواع اقشار افراد جهان است و همه افراد به زیبایی چهره خود اهمیت داده و نواقص ظاهری صورت برای آن ها بسیار مهم تلقی میشود و سعی براصلاح و یا پوشش آن دارند.

ابرو نیز یک عضو مهم و تاثیر گذار بر ظاهر چهره افراد می باشد و زیبایی آن بر زیباتر کردن چهره و نا متقارن بودن ، کم پشت بودن و یا ریزش آن نیز بر ظاهر عمل منفی خواهد گذاشت افرادی که دارای ابروهای کم پشت هستند و یا ریزش ابرو دارند متاستفانه به دنبال روش های تهاجمی مانند تاتو میروند که علاوه بر تسریع روند ریزش مو موجب حالت غیر طبیعی ابرو و ظاهر نا مناسب در افراد خواهد شد.

اما استفاده از روش کاشت ابرو میتواند به رشد طبیعی  پر پشت ابرو ها بپردازد و زیبایی هرچه بیشتر را به ابرو و ظاهر افراد هدیه دهد.

درخواست مشاوره

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

پیوند ابرو طبیعی چیست ؟

اگر افراد کاندیدای مناسب کاشت ابرو باشند یعنی در سر و یا در قسمت هایی از بدن خود بانک مو با فولیکول های مو قوی را داشته باشند میتوانند از این روش درمانی عالی برای زیباتر شدن ظاهر و چهره خود استفاده نمایند.

روند درمانی کاشت ابرو شباهت کامل به روند درمانی کاشت مو دارد به این صورت که پس از انتخاب کلینیک و روش انتخابی فرد مورد معاینه متخصص قرار میگیرد  تا روند درمانی ، درمان فرد طراحی شود سپس در جلسه درمان نیز مقدار فولیکول موهای لازم از ناحیه پشت گوش و یا پشت سر برداشت شده و سپس فولیکول های به دست آمده در ابرو لا به لای تار های ابرو فرد کاشته میشود که این روش مهارت و ظرافت بسیار بالایی را میطلبد که تنها متخصصین ماهر و خبره میتوانند از پس آن بر بیایند.

بنابراین این روش را میتوان در مراکز تخصصی که روش کاشت مو را انجام میدهد ، انجام داد و تفاوت درمان کاشت مو با کاشت ابرو در محل کاشت فولیکول ها خواهد بود و مقدار برداشت فولیکول و کاشت آن ها در کاشت ابرو بسیار کمتر از کاشت مو خواهد بود به همین دلیل زمان درمانی کمتری را به خود اختصاص میدهد.

در حال حاضر مرکز موی ایندرا یک انتخاب عالی برای افرادی است که متقاضی کاشت ابرو می باشند چرا که این مرکز از بهترین و ماهر ترین متخصص برای درمان در مرکز کمک گرفته است و همچنین  از به روز ترین و بهترین دستگاهای روز دنیا استفاده میکند و با پشتیانی کامل و حرفه ای تیم درمان برخوردار بوده همچنین محیطی کاملا حرفه ای و استریل را برای درمان دارد  و به همین دلایل  توانسته بهترین درمان کاشت مو و کشت ابرو طبیعی را با بهترین نتایج درمانی برای مراجعین خود در قبال رضایت کامل آن ها به همراه داشته باشد.

 روش های پیوند طبیعی ابرو

همانطور که گفته شد روش های درمانی کاشت ابرو مشابه با روش های کاشت مو می باشد و تفاوتی در نوع  روش های درمانی وجود ندارد و هر روش کاشت مو امکان استفاده برای کاشت ابرو طبیعی را نیز دارد.

 کاشت ابرو طبیعی به روش SUT

کاشت ابرو SUT جدیدترین روش ارائه شده کاشت مو می باشد که درمانی راحت با نتایج هر چه بهتر را به همراه دارد و تنها برخی مراکز تخصصی از  استفاده آن بهرهمند هستند که مرکز موی ایندرا بهترین انتخاب برای انجام کاشت ابرو طبیعی اللخصوص کاشت ابرو به روش SUT می باشد.

در این روش بدون نیاز به برداشت نوار از پوست سر و بدون نیاز به بخیه همچنین بدون نیاز به تراشیدن موها مقدار فولیکول مورد نیاز از ناحیه بانک مو توسط سوزن های ریز دستگاه مخصوص SUT برداشت میشود و سپس از طریق همان سوزن ها با مهارت هرچه بیشتر متخصص مرکز موی ایندرا بر لا به لای ابروهای فرد کاشته میشود و نتایج فوق العاده طبیعی و زیبا را برای افراد به همراه دارد.

همانطور که گفته شد کاشت ابرو طبیعی افراد زیادی را کاندیدای خود قرار داده است چه افرادی ریزش کامل ابرو را تجربه کرده اند و چه افرادی که کم پشتی ذاتی ابرو ها را دارند میتوانند از این روش حرفه ای برای زیبایی هر چه طبیعی تر ظاهر خود اقدام نمایند.

افراد برای راهنمایی بیشتر و دقیق تر میتوانند با مشاورین مرکز موی ایندرا در تماس باشند تا مشاوره کامل را در رابطه با شرایط خود برای انجام کاشت ابرو طبیعی در مرکز موی ایندرا دریافت نمایند.

کاشت ابرو به روش FIT

کاشت ابرو به روش FIT مانند روش کاشت مو این روش برای برداشت فولیکول لازم ، نیاز به برداشت از طریق نوار باریک از پشت سر و یا پشت گوش دارد که بخیه کوچکی را در این ناحیه اعمال میشود و همین مسئله میتواند رضایت را برای ظاهر افراد به همراه نداشته باشد و پس از برداشت  نوار فولیکول های به دست آمده استراحت شده و سپس بر لابه لای ابرو ها توسط دست های هنرمند متخصص کاشته خواهند شد که این مرحله  مهارت بالایی را می طلبد تا بدون آسیب به فولیکول ابروهای اصلی فرد ، کاشت ابرو فرد انجام گیرد.

همچنین نحوه کاشت مهم است تا روند رویش ابرو ها دقیق و درست انجام شود تا در زمان رشد طبیعی ترین و زیباترین حالت را داشته باشد که این ظرافت عمل مرحله کاشت ابرو در تمامی روش های کاشت ابرو یکسان می باشد.

روش کاشت ابرو به روش FIT چطور است ؟

درمان کاشت ابرو به روش FIT در مرکز موی ایندرا توسط بهترین و ماهر ترین متخصص در این مرکز مورد استفاده قرار میگیرد.

برای استفاده از روش کاشت ابرو به روش FIT مانند سایر روش های کاشت ابرو ابتدا فرد متقاضی باید در جلسه مشاوره توسط متخصص مرکز مورد بررسی کامل شرایط قرار بگیرد تا با بررسی متخصص  مشخص شود که آیا این روش برای فرد مناسب است و سپس شرایط درمانی این روش توسط متخصص برنامه ریزی شود و مورد استفاده قرار بگیرد.

این روش در جهت درمان نیازی به بخیه و جای زخم ندارد اما  باید در نظر داشت  که  برای برداشت فولیکول ها توصیه میشود تا نواحی بانک موی شخص تراشیده شود همچنین در این روش درمانی امکان برداشت فولیکول محدود بوده و ریسک آسیب فولیکولی بیشتر خواهد بود و نیازمند جلسات درمانی متعدد می باشد و زمانبر تر از سایر روش های درمان است.

در جلسه درمان  ابتدا ناحیه برداشت بانک مو شخص  مورد بی حسی موضعی قرار میگیرد و سپس  متخصص با استفاده از میکروسکوپ مخصوص روش کاشت ابرو به روش FIT ، فولیکول‌های مو را از بانک مو جدا میکند که این جدا سازی  با استفاده از پانچ دستی به صورت تک تک می باشد   و سپس  آن‌ها را وارد مرحله آماده‌سازی کاشت ابرو می‌کند. سپس با استفاده از دستگاهی مخصوص سوراخ های ریز در محل ابرو ایجاد میشود که قبل از آن با بی حسی موضعی بی حس شده است ، پس از سوراخ شدن توسط دستگاه مخصوص ، فولیکول های به دست آمده به صورت تک به تک بر نواحی ابرو توسط متخصص کاشته میشوند.

برای کاشت ابرو  نحوه جایگذاری فولیکول ها امری مهم است تا  قرینه‌سازی ابرو و ایجاد خط رویش صاف  در چهره نمایان شود که توسط مهارت متخصص امکان پذیر است  بنابراین مرحله تعیین خط رویش و قرار دادن گرافت‌ها در محل‌های مناسب امری بسیار حیاتی است که توسط متخصص قابل اجرا می باشد.

به همین دلیل  انتخاب مرکز کلینیک در جهت انجام روش کاشت ابرو به روش FIT  بسیار مهم بوده و باید  در مراکز معتبر و توسط متخصص مجرب انجام شود که در حال حاضر  مرکز موی ایندرا با   تجهیزات کاملا حرفه‌ای در محیطی استاندارد خدمات مربوط به کاشت ابرو را با تمامی روش‌های روز دنیا برای مراجعین انجام داده و بهترین انتخاب در جریان استفاده از روش درمانی می باشد.

مراقبت های لازم بعد از انجام پیوند ابرو به روش FIT

پس از درمان بانداژ گذاشته شده بر محل درمان پس از یک روز باید برداشت شود امکان شست و شو پس از درمان نیز تا دوروز وجود ندارد پس از شستن صورت خود نیز تا دو روز خودداری کنید و پس از آن میتوانید صورت را با اب ولرم بشویید.

دارو های آنتی بیوتیک و  مسکن تجویزی متخصص در ساعت های مشخشص شده باید مصرف شوند تا از درد جلوگیری شود و امکان عفونت را در ناحیه از بین برده شود.

هرگونه فعالیت سنگین و ورزش نیز به مدت ده روز باید متوقف شود تا نتایج درمان بهتر را داشته باشید.

افراد باید به مدت دو هفته زیر نور مستقیم آفتاب قرار نگیرند تا به فولیکول های کاشته شده آسیبی وارد نشود.

دست زدن به ابرو ها و خارش دادن آن ها اکیدا ممنوع است.

افراد با رعایت این موارد  درد و عوارضی را  پس از درمان روش کاشت ابرو به روش FIT در این مرکز دچار نخواهند شد.

نوشته های مشابه

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا