پروتز مو

پروتز مو در غرب تهران

پروتز مو چگونه است و به چه منظوری استفاده می شود؟ آیا پروتز مو در غرب تهران امکان پذیر است؟ بهترین مرکز مو برای پروتز مو در غرب تهران چیست؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه ما را تا بخش پایانی همراهی کنید.

شاید فکر کنید که با وجود روش جدید و بسیار ایده آل کاشت مو که امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است، دیگر کسی از پروتز مو به منظور ترمیم مو استفاده نمی کند؛ اما در این زمینه باید بگوییم که سخت در اشتباهید زیرا پروتز مو بر اساس ویژگی هایی که دارد، همچنان برای عده زیادی از افراد مورد استفاده قرار می گیرد زیرا ویژگی های موجود در این روش در روش های دیگر وجود ندارند و به همین دلیل استفاده از آن برای عده زیادی از افراد مناسب تر از سایر روش های دیگر همچون کاشت مو خواهد بود.

پروتز مو چگونه است و به چه منظوری انجام می شود؟

پروتز مو یکی از انواع روش های ترمیم مو است که به کمک آن می توان طاسی سر را پوشش داد و یا در مدل مو و وضعیت مو تغییر ایجاد کرد؛ در این روش موهای طبیعی که به واسطه مرکز موی مورد نظر تهیه شده اند، در داخل یک لایه توری مشبک قرار می گیرند و به واسطه این لایه بر روی سر متقاضی چسبانده می شوند.

نوشته های مشابه

پروتز مو برای بانوان و آقایان امکان پذیر است و هیچ گونه محدودیت سنی به همراه ندارد؛ علاوه بر آن در این روش هر کسی می تواند مدل موی مورد نظر خود را انتخاب کند و موهایی بلند و یا کوتاه داشته باشد.

امروزه بسیاری از گریمورها برای چهره پردازی بازیگران از این روش ترمیم مو استفاده می کنند زیرا جلوه طبیعی دارد و نتایج حاصل از آن به این منظور بسیار مناسب است.

 

پروتز مو در غرب تهران

درخواست مشاوره

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

 

آیا پروتز مو در غرب تهران امکان پذیر است؟

مسلما در غرب تهران مراکزی برای ترمیم مو با روش های مختلف همچون پروتز مو وجود دارد که مردم عزیز ساکن تهران می توانند از خدمات این مجموعه ها بهره مند شوند.

اما توصیه ما به کسانی که قصد انجام ترمیم مو دارند، این است که به این منظور از مراکز بسیار تخصصی و حرفه ای کمک بگیرند و ترمیم مو را به واسطه انها انجام دهند؛

در غیر این صورت ممکن است که نتیجه حاصل از ترمیم مو برای آنها رضایت بخش نباشد و آنها را دچار مشکل کند.

به همین دلیل بهتر است که قبل از مراجعه به یک مرکز مو در غرب تهران ابتدا در رابطه با آن مرکز و خدماتش اطلاعاتی کسب کنید و کمی پرس و جو انجام دهید تا از نحوه انجام خدمات مطلع شوید و با اطمینان خاطر از خدمات آن استفاده کنید.

بهترین مرکز مو برای پروتز مو در غرب تهران چیست؟

یکی از بهترین، قدیمی ترین، معروف ترین و مجهزترین مراکز پوست و مو و زیبایی در تهران، مرکز موی ایندرا است؛ مرکز موی ایندرا بیش از 50 سال است که به ارائه خدمات در این زمینه می پردازد و از اعتبار و شهرت کافی برخوردار است؛

این مرکز مو در شهرک غرب تهران واقع شده است و تمامی ساکنین غرب تهران به راحتی به آن دسترسی خواهند داشت؛ لازم به ذکر است که شهرک غرب با توجه به اینکه از محله های تقریبا مرکزی تهران است، نه تنها از سوی ساکنین غرب تهران دسترسی مناسبی دارد بلکه ساکنین سایر محله ها و منطقه های تهران نیز می توانند به راحتی به شهرک غرب تردد داشته باشند و از خدمات مرکز موی ایندرا بهره مند گردند.

شرایط پروتز مو در مرکز موی ایندرا

کسانی که قصد داشته باشند پروتز مو تهران انجام دهند و به این منظور مرکز موی ایندرا را انتخاب کرده باشند، باید ابتدا از طریق تلفن های تماس با مرکز موی ایندرا تماس بگیرند تا برای آنها نوبت ویزیت تعیین شود.

در مرحله بعدی لازم است تا این عزیزان در روز تعیین شده به مرکز مو مراجعه کنند تا توسط پزشک متخصص وضعیت انها تحت بررسی قرار بگیرد؛ در این زمان این عزیزان می توانند از پزشک مشورت بگیرند تا مشخص شود که روش مورد نظر آنها گزینه مناسبی برای ترمیم مویشان است و یا خیر.

در صورتی که پزشک با روش تعیین شده از سوی متقاضی برای ترمیم مو موافق باشد، این عزیزان می توانند زمانی برای جراحی و یا انجام مراحل ترمیم مو تعیین کنند و در آن حین مراحل ترمیم مو را انجام دهند.

مراحل پروتز مو در مرکز موی ایندرا

در روز تعیین شده برای انجام دادن پروتز مو در این مرکز، پروتز موی ساخته شده بر اساس میل شخص مورد نظر، با استفاده از روش اتصال تعیین شده بر روی سر او قرار داده می شود و مراحل ترمیم مو به پایان می رسد.

روش اتصال به این منظور ممکن است که از نوع چسبی و یا گره ای باشد که در روش چسبی پروتز مو بر روی سر با استفاده از چسب مخصوص چسبانده می شود اما در روش گره ای پروتز به موهای طبیعی فرد گره زده می شود.

بخش پایانی

پروتز مو در غرب تهران را فقط به عزیزانی پیشنهاد می کنیم که قصد ترمیم مو به صورت موقتی دارند و یا می خواهند که به شکل بدون تهاجمی ترمیم موی خود را انجام دهند.

اما متقاضیانی که قصد داشته باشند به صورت دائمی ترمیم مو انجام دهند، بهتر است که از روش پیوند مو استفاده کنند که البته این روش به شکل کم تهاجمی انجام می شود ولی نتایج حاصل از آن طبیعی تر و مناسب تر است و تا پایان عمر می توان از نتیجه آن بهره برد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما در مرکز تخصصی موی ایندرا در تماس باشید.

نوشته های مشابه

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا