هزینه لیپوماتیک سال 1403

آنچه در این مقاله می خوانید!

در رابطه با لیپوماتیک چه می دانید؟ آیا می دانید لیپوماتیک چیست و به چه منظور مورد استفاده قرار می گیرد؟ آیا می دانید هزینه لیپوماتیک سال 1403 چه قدر است؟ برای اینکه پاسخ این پرسش ها را دریافت کنید، با ایندرا همراه باشید و مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

در سال های اخیر

تعداد افرادی که از چاقی در نواحی مختلف بدن خود رنج می برند بیشتر شده است و از سوی دیگر میل به زیبایی نیز در میان افراد مختلف اعم از بانوان و اقایان افزایش پیدا کرده است. به عبارت دیگر می توان گفت که مردم کشور تماما کمال گرا شده و به زیبایی هر چه بیشتر میل پیدا کرده اند.

با این وجود استفاده از تکنیک های زیبای و جراحی های زیبایی در میان مردم بسیار افزایش پیدا کرده است و ایران در این زمینه از پیشتازان در جهان است.

با پیشرفت های صورت گرفته در علم پزشکی، روش های مختلفی برای خلاص شدن از شر چربی های اضافی بدن به وجود امده اند که یکی از جدیدترین و بهترین این روش ها را میتوان روش لیپوماتیک معرفی کرد.

لیپوماتیک چیست و چگونه انجام می شود؟

لیپوماتیک روشی است که پس از لیپوساکشن برای برطرف کردن چربی های اضافی بدن به وجود آمده است و این روش از شرایط بسیار ایده آلی برخوردار است.

زیرا

در این روش هیچ گونه نیازی به جراحی و یا بیهوشی نیست و جراحت های بسیار اندکی در بدن ایجاد می شود به گونه ای که فقط بتوان لوله کانولا را از جراحت ایجاد شده به داخل بدن راه داد تا این لوله چربی ها را به بیرون هدایت کند.

با روش لیپوماتیک

اشخاص می توانند که چربی های اضافی در قسمت های مختلف بدن مانند: شکم، ران، پهلو، باسن، پا و …. را تخلیه کنند و لاغری موضعی انجام دهند.

لازم به ذکر است که

در این روش چربی های استخراج شده بعد از تخلیه از بدن را می توان به بخش های دیگر بدن تزریق کرد و به بخش های دیگر بدن با استفاده از انها حجم داد.

بیشتر بخوانید: مزوتراپی چیست؟

هزینه لیپوماتیک سال 1403

هزینه لیپوماتیک سال 1403 تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی است که تا قبل از تعیین شدن این فاکتورها امکان تعیین هزینه برای این روش وجود ندارد.

پس اگر می خواهید که

از هزینه انجام این کار در خصوص شخص خودتان مطلع گردید، باید شخصا به پزشک مورد نظر مراجعه کنید و تحت بررسی پزشک قرار گیرید تا هزینه لازم برای شما تخمین زده شود.

هزینه لیپوماتیک سال 1401
هزینه لیپوماتیک سال 1403

فاکتور تاثیر گذار در هزینه لیپوماتیک سال 1403

مهم ترین فاکتورهایی که برای تعیین قیمت دقیق لیپوماتیک برای هر کسی باید به آن توجه داشت، از قبیل زیر می باشند:

1) عضوی از بدن که لیپوماتیک بر روی آن انجام میشود

همان طور که در بخش های فوق اشاره شد، لیپوماتیک را می توان برای بخش های مختلف بدن انجام داد. عضوی از بدن که هر شخصی قصد دارد برای آن لیپوماتیک انجام دهد در هزینه موثر واقع می شود.

به عنوان مثال

کسی که بخواهد هم باسن و هم ران را لیپوماتیک کند در مقایسه با فردی که بخواهد فقط ران را لیپوماتیک کند مسلما باید هزینه بیشتری پرداخت نماید.

2) کلینیک زیبایی مورد نظر هر فرد

کلینیک های زیبایی از شرایط گوناگونی برخوردار هستند. کلینیک هایی که خدمات بهتر و بیشتری به بیماران ارائه دهند و یا از شهرت و سابقه فعالیت بهتری در شهر برخوردار باشند هزینه بیشتری نیز برای انجام امور مختلف خود دریافت می کنند.

3) شهر و استان و موقعیت جغرافیایی کلینیک

هزینه لیپوماتیک در سعادت اباد و در شهر ها و استان های مختلف به صورت یکسان نیست بلکه انها شرایط متفاوتی دارند و معمولا کلان شهر ها و شهرهای پیشرفته تر مانند: تهران که تجهیزات و امکانات بیشتری دارند هزینه بیشتری نیز برای لیپوماتیک دریافت می کنند.

اما لازم به ذکر است که انجام این کار در شهر های پیشرفته تر بهتر است و نتیجه مناسب تری برای شما در بر خواهد داشت.

4) مقدار چربی های استخراج شده از بدن

در روش لیپوماتیک هر چه قدر که چربی های بیشتری در یک جلسه از بدن شخص خارج شوند و شخص مورد نظر سایز بیشتری کم کند، مسلما هزینه انجام این کار نیز برای او افزایش پیدا می کند زیرا برای استخراج چربی های بیشتر باید زمان بیشتری صرف شود و بیمار نیز شرایط بهتری را بعد از لیپوماتیک سپری می کند.

بیشتر بخوانید: اسکراب موی سر چیست

5) تخصص و مهارت پزشک در این زمینه

لیپوماتیک از جمله اموری است که باید زیر نظر پزشکان ماهر و با تجربه انجام شود تا نتیجه ای مناسب داشته باشد و از بروز حادثه و عوارض جلوگیری به عمل آید.

به همین دلیل

توصیه می کنیم که زیر نظر بهترین پزشکان این کار را انجام دهید ولی متخصصینی که شرایط بهتری دارند دستمزد بیشتری نیز از شما خواهند گرفت که باید از عهده پرداخت دستمزد آنها برآیید.

6) تعداد افراد حاضر در تیم لیپوماتیک

برای لیپوماتیک معمولا پزشک از چند نفر برای این کار کمک می گیرد که تعداد دستیاران پزشک نیز می توانند در هزینه لیپوماتیک تاثیراتی داشته باشند.

تمامی این مسائل در هزینه لیپوماتیک سال 1403 موثر هستند و باید به انها توجه داشته باشید.

در صورتی که

بخواهید در تهران این کار را انجام دهید، می توانید به مرکز پوست و موی ایندرا مراجعه کنید که از شرایط بسیار ایده آلی برای لیپوماتیک برخوردار است و با بهترین حالت ممکن این کار را برای شما با هزینه مناسب انجام می دهد.

لازم به ذکر است که

در مرکز تخصصی ایندرا علاوه بر لیپوماتیک امور دیگری مانند: کاشت مو، کاشت ابرو، تزریق بوتاکس و … نیز انجام می شوند.

کلام پایانی در مورد هزینه لیپوماتیک

هزینه لیپوماتیک سال 1403 را برای شما عزیزان تحت بررسی قرار دادیم. برای دریافت نوبت ویزیت در خصوص لیپوماتیک بخش های مختلف بدن در مرکز ایندرا با همکاران ما در تماس باشید و با تماس تلفنی نوبت ویزیت خود را دریافت کنید.

از سایر

مقالات درج شده در مرکز ایندرا برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این کلینیک زیبایی و یا روش لیپوماتیک نیز می توانید استفاده کنید.

تماس با ما

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی*
ارسال دیدگاه
Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
آنچه در این مقاله می خوانید!