میکرونیدلینگ

آنچه در این مقاله می خوانید!

بهترین روش برای درمان و ترمیم پوست چیست؟ میکرونیدلینگ به چه صورت انجام می شود؟ مزایا و معایب میکرونیدلینگ چیست؟ بهترین مرکز برای انجام این کار کجاست؟ در ادامه با ما همراه شوید

یکی از روش های جوانسازی و زیبایی استفاده از میکرونیلدینگ می باشد که این روزها طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است .

شاید برای شما هم به وجود آمده باشد که

دچار لک ای پوستی شده باشید جای زخم و وجود لک و اسکار بر پوست وجود داشته باشد که اعتماد به نفس را از هر فرد میکاهد و زیبایی را تحت تاثیر قرار میدهد .

روش میکرونیلدینگ

روشی است که جای زخم ، لک  و اسکار  ، ترک های پوستی  جای سوختگی را از پوست از بین میبرد و این کار با تولید کلاژن انجام خواهد گرفت  این روش عالی و تاثیر گذار در کلینیک های تخصصی پوستو مو زیبایی انجام میگیرد تا تاثیر پذیری بهتری را داشته باشد.

میکرونیلدینگ چیست ؟

میکرونیدلینگ دستگاه مخصوص است  که  دارای سوزن های بسیار ریز و متعدد  بوده و دارای زیر جلدی می باشد و  همین سوزن ها درمان را برای ترمیم شرایط پوست انجام می دهد.

این روش عالی

برای اینکه نتیجه گیری خوب داشته باشد باید علاوه بر داشتن دستگاه معتبر و عالی  باید توسط متخصص حرفه ای انجام داده شود تا بهرهمندی از علم بهترین درمان و نتایج را داشته باشد که بهترین انتخاب در خصوص این درمان خواهد بود.

میکرونیدلینگ

نحوه انجام و مراحل میکرونیدلینگ به چه صورت است؟

متخصص این مرکز سوزن های میکرونیدلینگ  را  بر نقاط مورد درمان تزریق میکند و این تزریق سبب میشود  که   پوست از چسبندگی ها ازاد شود و عوارض و آسیب های پوستی  مانند چین و چروک و  جای زخم و سوختی و … رفع ودرمان می شود.

پس از اینکه

میکرونیلدینگ بر پوست انجام شود موجب   بالا آمدن پوست خواهد شد و زخم های متعدد و زیادی بر قسمت درمان شده بر پوست انجام میشود.

این شرایط

به علت  تحریک پوست از تزریق سوزن میکرو و بافت همبند تشکیل شده در این ناحیه  به وجود می آیند اما به زودی برطرف شده و هیچگونه آُسیبی را برای پوست به همراه نخواهند داشت.

روش درمانی میکرو نیلدینگ

به این صورت است که این روش نیه تهاجمی از طریق سوزن های متعدد و غلتکی خود بر ناحیه درمان را انجام میدهد بر اثر غلتک سوزن بر ناحیه پوست زخم های متعددی بر ناحیه هویدا میشود.

این زخم ها  پوست را تحریک میکنند و جای هرگونه زخم و لک  های عمیق قدیمی از طریق کلاژن و الاستین سازی توسط درمان میکرو مشکلات این چنینی پوست کاملا بر طرف خواهد شد.

پس از درمان

این روش  پوست حالت ضخیم میگیرد  و ضایعات خود را از این طریق برطرف میکند  . نتیجه این روش به این صورت است که  پوست زیبا و جوان و بدون لک های خود خواهد شد و می توان از پوستی  لطیف و با طراوت بهره برد.

عوارض میکرونیلدینگ

میکرونیلدینگ بهترین روش برای درمان و رفع نا همواری ها ضایعات  پوستی به شمار می رود که  توانسته است بدون آسیب به بدن و بدون استفاده از مواد  شیمایی به درمان پوست در کوتاه ترین  زمان  می پردازد.

معمولا

زمان درمان این روش یک ساعت خواهد بود و به طور کلی این روش درمانی اگر درمراکز معتبر انجام میشود خطری را برای افراد به همراه ندارد.

میکرونیدلینگ به صورت سیلیکونی ، پلیمری ، فلزی و شیشه ایی وجود دارند و از آن استفاده میشود  که به صورت حرفه ای در مراکز معتبر مورد استفاده قرار می گیرند.

مزایای میکرونیلدینگ

این روش به بالا رفتن کیفیت و بافت پوست کمک میکند و موجب  از بین رفتن  جای زخم و یا جوش های قدیمی از سطح پوست میشود همچنین موجب از بین بردن جوش های سر سیاه خواهد شد و برای درمان آکنه و یا آکنه کیسیتک توصیه می شود.

این روش سبب لایه برداری پوست میشود و  کاهش چین و چروک از سطح پوست  را دارد که در نتیجه موجب  جوانسازی پوست میشود و افراد میتوانند با خیالی آسوده از این روش استفاده نمایند.

سخن پایانی در مورد میکرونیدلینگ

در این مطلب توضیحانی اعم از مراحل انجام ، مزایا ، معایب و … میکرونیدلینگ را برای شما عزیزان شرح دادیم از این رو پیشنهاد می شود این کار زیبایی را حدالامکان در آرایشگاه ها و مراکز غیر مجاز انجام ندهید زیرا ممکن است درگیر عوارض غیر قابل بازگشتی شده و زیبایی خود را از دست دهید

به طور کلی

میکرونیدلینگ یکی از خدمات پزشکی زیبایی محسوب می شود که باید تحت نظر پزشک و در کلینیک و یا مراکز مجاز انجام شود از این رو شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی و همچنین مشاوره با مشاورین ما در ارتباط باشید تا به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند

تماس با ما

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی*
ارسال دیدگاه
Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
آنچه در این مقاله می خوانید!