قیمت ماینوکسیدیل

قیمت ماینوکسیدیل
آنچه در این مقاله می خوانید!

قیمت ماینوکسیدیل مساله ای است که می خواهیم به بررسی آن در مرکز موی ایندرا بپردازیم؛ در این راستا به ارائه مطالبی در رابطه با اینکه ماینوکسیدیل چیست و به چه دلیلی استفاده می شود و چه مزایایی به همراه دارد نیز می پردازیم.

مسلما کسانی که تا کنون به دنبال روش های ترمیم مو و تقویت رشد مو بوده اند، با واژه ماینوکسیدیل آشنا هستند و یا اطلاعاتی از آن در اختیار دارند؛ اما برای کسانی که برای اولین بار با این واژه برخورد می کنند باید گفت که ماینوکسیدیل یک داروهای موضعی مایع است که برای ترمیم مو از آن استفاده می شود.

محلول ماینوکسیدیل و قیمت آن

ماینوکسیدیل به صورت موضعی بر روی بخش هایی که با ریزش مو مواجه گردیده اند، ریخته می شود و پس از آن باید بر روی نواحی مورد نظر آن را ماساژ داد تا کاملا به پوست سر نفوذ کند.

با استفاده از این دارو می توان جلوی ریزش مو را گرفت و یا در رشد و تقویت مو موثر واقع شد؛ اما لازم است تا برای استفاده از این دارو حتما با پزشک مشورت کنید و چنانچه پزشک استفاده از آن را بلامانع در نظر گرفت آن را تهیه نمایید.

کسانی که نخواهند از داروی ماینوکسیدیل تحت تجویز پزشک استفاده کنند هم امکان خرید آن را بدون نسخه خواهند داشت ولی به کار بردن آن تحت تجویز پزشک مزایای بیشتری به همراه دارد و از نتیجه بهتری برخوردار خواهد بود.

یکی از مزیت های به کار بردن ماینوکسیدیل تحت تجویز پزشک، کاهش قیمت ماینوکسیدیل است که به بررسی این موضوع می پردازیم.

قیمت ماینوکسیدیل چقدر است؟

ماینوکسیدیل به صورت کلی یک داروی فوق العاده ارزان قیمت است که با قیمت مناسب می توانید آن را تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید؛ مناسب بودن قیمت ماینوکسیدیل باعث می شود که همه اشخاصی که دچار ریزش مو هستند و به تقویت مو نیاز دارند، امکان خرید آن را داشته باشند.

اما در این زمینه باید به خاطر داشته باشید که

نوسان قیمت کالاها و محصولات مختلف در کشور ما باعث می شود تا امکان ذکر قیمت دقیق این دارو وجود نداشته باشد؛ بنابراین در هر زمانی که قصد خرید ماینوکسیدیل را دارید، باید در همان هنگام برای بررسی قیمت اقدام کنید و فاکتورهای موثر در قیمت آن را مد نظر داشته باشید.

قیمت ماینوکسیدیل

6 فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت ماینوکسیدیل

مسائلی که باید در بررسی قیمت و هزینه ماینوکسیدیل به آن توجه داشته باشید، از قبیل زیر هستند:

1) درصد ماینوکسیدیل

ماینوکسیدیل دارای 3 نوع مختلف است که درصد های آن متفاوت هستند و به صورت 2 درصد ،5 درصد و 10 درصد در بازار وجود دارد که هر چه درصد آن بیشتر شود، تاثیر آن کوتاه مدت تر خواهد شد و زودتر می توان از نتیجه حاصل از آن بهره مند گردید.

اما لازم به ذکر است که ماینوکسیدیل 10 درصد به دلیل قدرت بالایی دارد که ممکن با عوارضی همراه باشد.

در کلی قیمت ماینوکسیدیل در 3 نوع مختلف آن متفاوت است و انواع 10 درصد گران قیمت تر خواهد بود.

2) فوم و یا محلول بودن ماینوکسیدیل

در سال های گذشته ماینوکسیدیل فقط به صورت محلول مایع در دسترس قرار داشت اما در سال های اخیر آن را به صورت فوم نیز تولید کرده اند و هر یک از آنها قیمت مخصوص به خود را خواهد داشت.

3) ایرانی و یا خارجی بودن ماینوکسیدیل

همان طور که داروهای مختلف در انواع ایرانی و خارجی در دسترس هستند، ماینوکسیدیل را نیز میتوانید به صورت ایرانی و یا خارجی تهیه کنید که مسلما انواع خارجی آن گران قیمت تر خواهد بود و این موضوع از موثرترین عوامل بر روی قیمت ماینوکسیدیل است.

4) داروخانه و یا مرکزی که ماینوکسیدیل را از آن تهیه می کنید

ماینوکسیدیل در داروخانه ها و مراکز فروش مختلف با قیمت یکسانی ارائه نمی شود بلکه تفاوت در قیمت فروش مراکز مختلف وجود خواهد داشت.

بنابراین

فروشگاه و یا داروخانه ای که از طریق آن برای خرید ماینوکسیدیل اقدام می کنید را باید حتما در قیمت ماینوکسیدیل موثر در نظر بگیرید.

5) تاریخ انقضا ماینوکسیدیل

در صورتی که محلول ارزان در اختیار شما قرار گرفت، در اولین قدم حتما باید تاریخ انقضای آن را بررسی کنید تا مطمئن شوید که دارو از میزان کافی تاریخ انقضا برخوردار است. در غیر این صورت مصرف آن می تواند برای شما عوارضی به همراه داشته باشد.

6) اصل و یا تقلبی بودن ماینوکسیدیل

داروی ماینوکسیدیل همانند سایر داروها ممکن است که به صورت اصل و تقلبی در اختیار شما قرار بگیرید و در چنین شرایطی معمولا با قیمت ارزان تر ارائه می شود؛ برای جلوگیری از خرید ماینوکسیدیل تقلبی باید آن را از داروخانه های معتبر کشور تهیه کنید.

نکاتی در رابطه با خرید ماینوکسیدیل ارزان

حتما تا کنون شنیده اید که می گویند: ( هیچ ارزانی بدون حکمت نیست). این مساله کاملا صحیح است و می تواند در خصوص قیمت ماینوکسیدیل نیز صادق باشد.

اگر به دنبال خرید ماینوکسیدیل ارزان هستید، توجه داشته باشید که دلیل ارزانی آن چیست و مسائلی از قبیل زیر را بررسی کنید تا مطمئن شوید که خطری در خرید ماینوکسیدیل ارزان وجود ندارد.

سخن پایانی

قیمت ماینوکسیدیل مناسب است و همه شما عزیزان امکان خرید آن را خواهید داشت اما توصیه ما در مرکز موی  تخصصی ایندرا استفاده از آن تحت تجویز پزشک است تا از عوارض ماینوکسیدیل و یا هر گونه مشکل در این رابطه در امان باشید و با قیمت مناسب تری بتوانید این دارو را تهیه کنید.

تماس با ما

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی*
ارسال دیدگاه
Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
آنچه در این مقاله می خوانید!