ترمیم مو در شمال تهران

ترمیم مو در شمال تهران

ترمیم مو در شمال تهران

ترمیم مو در تهران معمولا از سوی ساکنین شمال تهران یعنی مناطق: قیطریه، زعفرانیه، سعد آباد، ولنجک و …. درخواست می شود و برای این عزیزان مهم است که برای ترمیم کردن موهای خود با روش های مختلف یک مرکز مناسب پیدا کنند که فاصله چندانی با محل سکونت آنها نداشته باشد و از طرف دیگر کیفیت ارائه خدمات آن مناسب باشد.

 

ترمیم مو در شمال تهران

ترمیم مو در شمال تهران را در کدام مرکز مو انجام دهیم؟

مرکز موی ایندرا که در محله شهرک غرب تهران قرار گرفته است از فاصله بسیار کمی با مناطق شمال تهران برخوردار است که به راحتی می توان از مناطق شمالی تا شهرک غرب رفت و آمد کرد؛

بنابراین می توان گفت مرکز موی ایندرا با قرار گرفتن در مرکز تهران نه تنها برای ساکنین شمال تهران یک گزینه مناسب است بلکه ساکنین سایر محله های تهران نیز میتوانند به این محله رفت و آمد کنند.

مرکز موی ایندرا از بهترین و با تجربه ترین مراکز مو در تهران است که کیفیت ارائه خدمات آن بسیار بالا است و بهترین پزشکان در این مجموعه فعالیت دارند که با انجام امور مورد نظر در آن نتیجه بسیار مناسبی دریافت خواهید کرد.

انواع روش های ترمیم مو در مرکز موی ایندرا

در مرکز موی ایندرا میتوانید از انواع روش های ترمیم مو از قبیل زیر بهره مند شوید:

کاشت مو

کاشت مو که به آن پیوند مو نیز گفته می شود، روشی است که در آن از گرافت های مویی فرد استفاده می شود و پزشک با استفاده از گرافت های مویی برداشته شده از بانک مو و پیوند زدن آنها به مناطق خالی سر عملیات کاشت مو را انجام می دهد؛

نتیجه حاصل از این روش بسیار مناسب است و بهترین و جدیدترین روشی که برای ترمیم مو در حال حاضر به کار می رود، پیوند مو است که نتایح حاصل از آن دائمی هستند و تا پایان عمر باقی می مانند.

پروتز مو

پروتز مو به روشی گفته می شود که در آن موهای طبیعی انسان را بر روی یک لایه مشبک توری قرار می دهند و سپس با کمک این لایه، پروتز را بر روی سر می گذارند و با استفاده از چسب مخصوص بر روی سر فیکس می کنند.

پروتز یک روش غیر دائمی و موقتی است که نتایج حاصل از آن ماندگاری طولانی مدت ندارد و تنها در حدود دو سال می توان از آن استفاده کرد اما بعد از آن نیز می توان پروتز مو را ترمیم نمود.

کلاه گیس

کلاه گیس قدیمی ترین روشی است که از آن به منظور ترمیم مو استفاده می شود و این روش شباهت زیادی به پروتز مو دارد اما کیفیت و میزان طبیعی بودن کلاه گیس در مقایسه با پروتز مو بسیار کمتر است؛ کلاه گیس با صرف هزینه بسیار کمی قابل استفاده است و مانند پروتز مو بر روی سر ثابت باقی نمی ماند بلکه می توان آن را  در هر موقعی از روی سر جدا کرد.

پی آر پی مو

پی آر پی روشی است که در آن از بازوی متقاضی ترمیم مو، خون دریافت می شود و سپس خون دریافت شده در دستگاه های مخصوص قرار میگیرد تا پلاسما و پلاکت آن از هم جدا شوند.

در ادامه پلاسمای غنی از پلاکت را به شکل موضعی به لایه میانی پوست سر وارد می کنند تا به این شکل به تقویت موها پرداخته شود.

کربوکسی تراپی مو

کربوکسی تراپی مو روشی است که در آن گاز کربن دی اکسید را به لایه میانی پوست سر وارد می کنند تا به تقویت مو کمک شود و رشد موهای طبیعی افزایش پیدا کند زیرا گاز کربن دی اکسید برای رشد موها مفید واقع می شوند و ریشه مو را به رشد بیشتر تحریک می کنند.

گاز کربن دی اکسید در این روش از طریق عروق از بدن خارج می شود و مشکلی را برای انسان به وجود نمی اورد.

مزوتراپی مو

مزوتراپی مو روشی است که در آن مواد مورد نیاز برای رشد مو یعنی پروتئین، مواد معدنی و ویتامین ها را به لایه میانی پوست سر وارد می کنند تا تقویت و رشد مو به عمل آید. این روش از هیچ گونه خطر و عارضه ای برای انسان برخوردار نیست زیرا هیچ گونه مواد اضافی به بدن انسان وارد نمی شود.

سخن پایانی در مورد ترمیم مو در شمال تهران

ترمیم مو در شمال تهران را برای شما عزیزان مورد بررسی قرار دادیم تا در صورتی که قصد انجام این کار را دارید، امکان استفاده از خدمات مرکز موی ایندرا را داشته باشید و نتیجه خوبی از ترمیم مو دریافت کنید.

به یاد داشته باشید که ترمیم مو باید زیر نظر پزشک متخصص و با تجربه انجام شود تا نتیجه خوبی داشته باشد و تخصص و مهارت پزشک به میزان زیادی در نتیجه حاصل از ترمیم مو موثر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما در مرکز موی ایندرا در ارتباط باشید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
WhatsApp

تماس با ما

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی*

ارسال دیدگاه

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا