اسکالپ

بهترین کلینیک اسکالپ سر کجاست؟

آیا مراجعه به کلینیک برای انجام اسکالپ سر بهتر است و یا مراجعه به آرایشگاه ها؟ بهترین روش ترمیم جای بخیه کاشت چیست؟

امروزه انجام و آموزش اسکالپ سر توسط آرایشگاه ها و کلینیک های زیبایی انجام می شود که برخی از افراد برای اسکالپ سر به آرایشگاه ها و برخی دیگر نیز به کلینیک ها مراجعه می کنند.

اما به راستی برای انجام اسکالپ سر کدام گزینه مناسب تر است؟ تفاوت های انجام اسکالپ سر در کلینیک ها و آرایشگاه ها چیست؟

پاسخ به تمامی سوالات ذکر شده در قسمت فوق و در قسمت نظرات اسکالپ سر  را در این مطلب مطالعه کنید.

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*
کاشت مو ترمیم مو پروتز مو اسکالپ سر کلاه گیس

اسکالپ سر چیست؟

اسکالپ سر یکی از انواع روش های جدید برای ترمیم موهای از دست رفته است که این روش به شکل کم تهاجمی و تحت بی حسی موضعی برای افراد انجام می شود. اسکالپ سر به صورت کلی شباهت زیادی به تاتو دارد اما تفاوت هایی نیز با تاتو دارا می باشد که این تفاوت ها باعث شده اند تا اسکالپ سر به عنوان یک روش مجزا شناخته شود.

اسکالپ سر چگونه انجام می شود؟

برای انجام شدن اسکالپ سر ابتدا فرد مورد نظر باید به پزشک مراجعه کند تا تحت بررسی قرار بگیرد و سپس در روز تعیین شده برای انجام اسکالپ در کلینیک حضور پیدا کند. در این جلسه ابتدا از بی حس کننده موضعی برای فرد استفاده می شود تا بی حسی باعث کاهش درد ناشی از اسکالپ شود. سپس در طول مدتی که بی حسی انجام شود، طرح اسکالپ با مشورت پزشک و فرد تعیین می شود و پس از آن پزشک اقدام به اسکالپ سر برای فرد مورد نظر می کند.

در این رابطه از دستگاه اسکالپ سر استفاده می شود به این شکل که رنگ مورد نظر برای اسکالپ در داخل دستگاه کارتریج قرار داده می شود و سپس خطوط اسکالپ با کمک سوزن های نانو دستگاه و حرکات دست تکنسین اسکالپ بر روی سر ایجاد می شوند و رنگدانه ها به بخش زیرین پوست سر نفوذ می کنند و ظاهری شبیه به تار مو و یا منافذ رشد مو را ایجاد می کنند.

مزایای اسکالپ سر چیست؟

اسکالپ سر دارای مزیت های بسیار زیادی است که مهم ترین مزایای آن به شرح زیر هستند:

نتیجه حاصل از اسکالپ دارای ماندگاری و دوام زیادی است و از نتیجه حاصل از آن می توان حداقل به مدت دو سال بهره مند شد.

اسکالپ سر یک روش قابل ترمیم است و در صورتی که اثرات آن از بین برود، می توان مجددا آن را ترمیم کرد.

اسکالپ سر یک روش کم تهاجمی است که تحت بی حسی موضعی انجام می شود. بنابراین برای انجام آن نیازی به بیهوشی و یا جراحی نیست.

این روش فاقد هر گونه درد، خونریزی و یا نیاز به بخیه است و عوارضی را برای افراد ایجاد نمی کند.

مراقبت های بعد از اسکالپ بسیار ساده هستند و فرد را به زحمت نمی اندازند.

نتیجه حاصل از اسکالپ سر به سرعت به دست می آید و نیازی به صبوری برای دریافت نتیجه آن نیست.

اسکالپ سر در یک جلسه و در چند ساعت انجام می شود که در این حالت نیازی به مراجعه مکرر فرد به کلینیک نیست بلکه تمامی مراحل در یک جلسه انجام می شوند.

اسکالپ سر هیچ گونه محدودیت سنی و یا جنسی ندارد و همه افراد می توانند از آن استفاده کنند.

استفاده از این روش برای افرادی که دچار ریزش مو شده اند و بانک موی مناسبی ندارند و یا قصد استفاده از بانک مو برای ترمیم مو های خود را ندارند، روش بسیار مناسبی است.

تمامی افرادی که مبتلا به آلوپسی هستند میتوانند از این روش استفاده کنند.

بهترین کاندیدا برای اسکالپ سر چه کسانی هستند؟

از جمله بهترین افرادی که می توانند از روش اسکالپ سر استفاده کنند و این روش برای آنها بسیار مفید واقع می شود و نتیجه بسیار طبیعی به همراه دارد، افرادی هستند که فاصله تارهای مویی آنها از هم زیاد است و تراکم مویی آنها کم است. به عبارت دیگر افرادی که ریزش مو دارند اما تمامی موهای خود را از دست نداده اند بلکه فقط پرپشتی موهای آنها کم شده است، از جمله بهترین کاندیدا برای اسکالپ سر به حساب می آیند که نتیجه حاصل از این روش جدید برای انها بسیار طبیعی و موفقیت آمیز است به گونه ای که کسی متوجه انجام اسکالپ سر در آنها نمی شود.

علاوه بر کسانی که دارای خطوط بخیه، آثار سوختگی و یا جای زخم بر روی سر خود هستند نیز میتوانند از این روش بهره مند گردند و آثار جراحت ایجاد شده بر روی سر خود را به کمک اسکالپ سر پوشش دهند. زیرا همان طور که می دانید بخیه زدن پوست سر و یا ایجاد آثار سوختگی بر روی پوست سر باعث می شود که رشد مو در آن قسمت متوقف شود و زیبایی موها از بین برود.

به همین دلیل این افراد می توانند به راحتی به کمک روش اسکالپ این مشکلات را از بین ببرند.

چه کلینیک هایی اسکالپ سر انجام می دهند؟

عده از افراد می پندارند که منظور از کلینیک، مراجعه به کلینیک های درمانی است. اما باید گفته شود که معمولا کلینیک هایی به انجام اسکالپ سر می پردازند که مخصوص انجام امور زیبایی مانند: بوتاکس، پروتز، میکروبلیدینگ، میکرواسکالپ در تهران ، میکرونیدلینگ، میکروپیگمنتیشن، لیزر و … هستند و سایر کلینیک ها به هیچ وجه امور مربوط به زیبایی را انجام نخواهند داد. در نتیجه برای انجام این کار باید به دنبال کلینیک های زیبایی معتبر باشید.

مراجعه به کلینیک کاشت مو در تهران به صورت کلی فاقد هر گونه عیبی است، اما تنها مساله ای که ممکن است آن را به عنوان نقطه ضعف در نظر بگیرید، بالا تر بودن هزینه انجام امور زیبایی در مرکز ها در مقایسه با آرایشگاه ها است.

در صورتی که در رابطه با این موضوع زاویه دید خود را تغییر دهید و به کیفیت بالاتر انجام امور زیبایی توسط کلینیک ها و مراکز آموزش اسکالپ در مقایسه با آرایشگاه ها فکر می کنید، به این نتیجه می رسید که بالا تر بودن هزینه مورد نیاز برای انجام این کار توسط یک مرکز ، در مقابل کیفیت بالای کار ارزشمند است و به عنوان یک عیب به حساب نمی آید.

 

کلینیک اسکالپ سر

 

ویژگی های کلینیک اسکالپ سر

برای آنکه بدانیم کلینیکی برای انجام امور مربوط به زیبایی و یا اسکالپ سر مناسب است و یا خیر، باید به مواردی از قبیل زیر توجه شود تا از اعتبار کلینیک مربوطه اطمینان حاصل شود:

  • دارا بودن مدارک قانونی که انجام امور زیبایی و اسکالپ سر را تایید کند و این مدارک باید در جلوی چشم مشتریان در کلینیک مورد نظر نصب شود.
  • پرس و جو کردن از بیمارانی که برای انجام امور زیبایی به کلینیک مورد نظر مراجعه کرده اند و اطلاع پیدا کردن از میزان رضایت آنها در رابطه با نحوه کار کلینیک.
  • اطمینان یافتن از اینکه انجام اسکالپ سر توسط افراد متخصص در کلینیک مربوطه انجام می شود و مدارک قانونی این افراد که نشان دهنده جواز فعالیت آنها است نیز باید در مرکز موجود باشد.
  • حصول اطمینان از کیفیت رنگ اسکالپ سر که برای انجام آن استفاده می شود.
  • بهداشتی بودن و استریل بودن لوازم مورد استفاده برای انجام این کار، خصوصا سوزن میکرو که رنگدانه ها به وسیله آن در سر تزریق می شوند. زیرا در صورت آلوده بودن و عدم بهداشتی بودن سوزن اسکالپ ، عوارض اسکالپ سر را برای افراد به وجود خواهد آمد.
  • تجهیزات مورد استفاده برای انجام  و استفاده از دستگاه اسکالپ سر
  • رعایت اصول بهداشت و تمیز بودن محیط کلینیک به صورت کلی

مرکز اسکالپ بهتر است یا آرایشگاه ها؟

همان طور که گفته شد، اموری از قبیل: میکرواسکالپ هم در کلینیک های زیبایی انجام می شود و هم در آرایشگاه ها.

مسلما برای انجام امور زیبایی مراجعه به کلینیک ها بهتر از آرایشگاه ها است، زیرا افرادی که در مرکزها این امور را انجام می دهند، معمولا دارای مدارک پزشکی معتبر تری در مقایسه با آرایشگر ها هستند و علم بیشتری برای انجام این کار دارند.

همچنین لازم به ذکر است که انجام اسکالپ سر و اسکالپ ریش و دیگر امور مشابه در کلینیک ها معمولا با کیفیت بسیار بالاتری در مقایسه با آرایشگاه ها انجام می شود و تجهیزات آنها در مقایسه با آرایشگاه ها بیشتر است.

در نتیجه با توجه به مسائل ذکر شده در قسمت های فوق و با در نظر گرفتن تفاوت اسکالپ با تاتو ، در انتخاب مرکز برای انجام اسکالپ نهایت دقت را به خرج دهید و این مطالب را در نظر بگیرید تا نتیجه انجام اسکالپ سر شما با در نظر گرفتن هزینه اسکالپ سر موفقیت آمیز و رضایت بخش باشد.

آیا هزینه اسکالپ در بهترین کلینیک اسکالپ سر زیاد است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که معمولا کلینیک هایی که خدمات بهتری را ارائه می دهند کیفیت انجام عملیات زیبایی در آنها بالاتر است، معمولا هزینه بیشتری برای ارائه خدمات خود دریافت می کنند.

در نتیجه اگر قصد دارید که اسکالپ سر را در بهترین کلینیک مربوط به اسکالپ انجام دهید، باید آگاه باشید که به احتمال زیاد هزینه بیشتری را باید متحمل شوید اما لازم به ذکر است که ما پرداخت هزینه بیشتر را در مقابل دریافت نتیجه موثر تر به شما پیشنهاد می کنیم و به اعتقاد متخصصین ما پرداخت کمی مبلغ بیشتر در ازای دریافت نتیجه موفقیت آمیز تر برای شما بهتر خواهد بود.

بنابراین نباید از کیفیت ارائه خدمات کلینیک های پوست و مو در این زمینه غافل شوید.

کلام پایانی

بهترین کلینیک اسکالپ سر را در این مطلب برای شما عزیزان شرح دادیم. امیدواریم که مطالب شرح داده شده برای شما مفید واقع شده باشند و نهایت استفاده را از این مطلب کرده باشید.

در صورت نیاز به دریافت مشاوره و راهنمایی با همکاران ما در مرکز موی ایندرا در تماس باشید.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
0
لطفا دیدگاه تان را وارد کنید.x