اسکراب پوست چیست

آنچه در این مقاله می خوانید!

اسکراب پوست چگونه انجام می شود؟ پوست، مهم ترین و اثر گذار ترین نقش را در زیبایی و جوانی چهره هر فردی دارد از این رو میخواهیم در این متن اطلاعاتی را در مورد اسکراب پوست برای شما عزیزان شرح دهیم با مرکز موی ایندرا همراه باشید.

در همین خصوص

به آن اهمیت بالایی  نشان داده میشود و در دنیای امروزی که داشتن پوستی سالم و جوان از نشانه های زیبایی چهره افراد شناخته میشود رسیدگی به پوست و ارزش دادن به آن از اهمیت زیادی در افراد جامعه برخور دار شده است.

تا انتهای مقاله همراه ما بمانید.

اسکراب پوست

لایه بردار پوست ، پوست را از مواد اضافی و زائد پاکسازی میکند و میتوانیم اسکراب پوست را پاکسازی پوست بنامیم .

هر پوستی

دچار لایه های پوستی مرده میشود و تجمع این لایه های پوستی مرده در پوست جوش و آکنه ، لک های پوستی  شل شدگی پوست ، چین و چروک و تیرگی پوست و کدر شدن آن را به همراه دارد اسکراب میتواند این لایه های مرده را از پوست جدا کند و پوست شاداب و جوان و سالم درخشش کند.

لایه بردار

بروزرسانی پوست را به دنبال دارد و بهترین روش برای پاکسازی کردن پوست ها اللخصوص پوست های چرب می باشد چرا که پوست های چرب تجمع لایه های مرده و چربی اضافی زیادی را در خود جای میدهند و همین مسئله جوش ، آکنه ولک زیادی را بر پوست ایجاد میکند و تیرگی پوست را به همراه دارد .

در مواد های مختلف

لایه بردار پوست شاهد دانه های ریز گرانولی می باشیم که به کمک آن لایه های مرده پوست برداشت میشود و کمی حالت زبری دارد  اینگونه سلول های پوست طراوت دوباره میگیرند و به جوانسازی پوست منجر میشود .

هر فردی

با هر نوع  جنس پوستی باید از اسکراب استفاده کند تا با برطرف کردن  لایه های مرده ، چربی های اضافی و گردو غبار و ذرات ریز به جای مانده از مواد آرایشی از پوست پاک شود و  پوست تنفسی دوباره بگیرد.

اسکراب پوست

نقش اسکراب پوست بر پوست

زمانی که منافذ پوست صورت مسدود شوند شاهد آکنه و جوش لک های پوستی و ایجاد چین و چروک پوستی خواهیم شد و در واقع پوست دیگر شاداب نخواهد بود و این را به علت تجمع لایه های مرده پوستی بر خود دارد .

با استفاده از

لایه بردار پوست که نقش لایه برداری را بر پوست دارد اسکراب ها به صورت کرم و ژل موجود هستند که در آن ها دانه های فراوان گرانول موجود است  و نقش پاکسازی عمیق پوست را بر عهده دارند که معمولا از پلی اتیلن و یا دانه های  پوست و یا هسته گیاهان طبیعی مانند گردو . . . هستند.

لایه بردار ها خاصیت نرم کنندگی   ، آبرسانی و ویتامین رسانی به پوست را دارند به همین خاطر  معجزه زیبایی را در پوست ایفا میکنند .

با استفاده از لایه بردار

پوست  تقویت شده و  مواد مغذی را به خود جذب میکند  بعد از آن باید از  کرم های تقویتی استفاده کرد چرا که  از جذب بالای برخوردار بوده و اثر بخشی سریعتر اتفاق خواهد بود همچنین اسکراب پوست گردش خون  را در پوست افزایش داده وسبب شادابی و جوان شدن پوست میشود.

با طرف شدن گردو  غبار بر صورت شاهد رفع جوش و آکنه بر پوست میشویم  با استفاده از لایه بردار منافذ پوست کاملا تخلیه شده و سپس با سلامت کامل جمع میشوند و امکان ورود مجدد ذرات مزاحم بر منافذ را نمیدهند.

برای اثر بخشی

بیشتر و بهتر توصیه میشود تا استفاده از لایه بردار تکرار شود تا صافی و یکدست شدن پوست را شاهد باشید . که علاوه بر رفع آکنه و جوش شاهد برطرف شدن لک ها بوده و پوستی کشیده تر وجوان تر و روشن تر را شاهد خواهیم بود  که طراوت بالایی را نیز دارد.

روش صحیح اسکراب پوست

برای استفاده از لایه بردار پوست باید به این نکته توجه شود که هر نوع لایه بردار کردن برای هر نوع پوست مناسب نیست و باید بر اساس نوع پوست افراد انتخاب و استفاده شود.

لایه بردار

باید در جهت انتخاب نوع باید از متخصص کمک گرفته شود و یا انجام آن را در مراکز تخصصی سپرد . انواع مختلفی از اسکراب موجود بوده و قابل استفاده است که هر کدام برای طیف مشخصی از پوست سازگار بوده و و نتایج و اثر بخشی متفاوتی را به همراه دارند

بنابراین

انتخاب آن برای افراد غیر متخصص کار بسیار سختی است .  اسکراب ها به دوصورت موجود بوده و دو نوع کاربردی دارند یعنی اسکراب برای صورت و اسکراب برای بدن و هر کدام برای پوست نواحی مشخص شده کاربرد داشته نمیتوان از لایه بردار پوست صورت برای پوست بدن و یا برعکس استفاده کرد.

انجام اسکراب در هر بخشی از پوست اثر معجزه گر را به همراه داشته و استفاده از آن ها شدیدا توصیه میشود .

از نکات مهم

در استفاده از لایه بردار این است اگر نزد متخصص میروید بهترین مرکز پاکسازی پوست را انتخاب کنید تا از بهترین مواد لایه بردار و مهارت لازم برخوردار باشند تا بهترین اثر بخشی را به جای بگذارند.

اگر میخواهید لایه بردار را تهیه کنید نوع خوب و مناسب با پوست خود را انتخاب کنید  تا  علاوه بر داشتن قیمتی مناسب ، مناسب با پوست شما باشد و با ساختار پست شما هماهنگ باشد و بهترین نتیجه را بر پوست داشته باشد .

 طریقه مصرف اسکراب

برای استفاده از لایه بردار پوست ابتدا پوست خیس و مرطوب میشود اینگونه اسکراب جذب راحتتری بر پوست داشته و راحتتر عمل میکند و شاهد نرمی و لطافت پوست نیز خواهیم بود.

پس از مالیدن اسکراب

بر روی پوست باید با دستان ضد عفونی شده آرام بر روی پوست ماساژ داده شود و مواد لایه بردار به همه جای پوست به آرامی نفوذ کند.

همچنین

آن را در کل صورت برساند به جز قسمت چشم ها همچنین قسمت هایی مانند چانه بینی و پیشانی ماساژ محکم تری را لازم دارند این کار را در کل پوست صورت انجام داده و به جای جای صورت برسانید.

پس از

ساعت مشخص شده برای  وجود لایه بردار بر روی پوست ، پوست باید کاملا شسته شود وگرنه میتواند  عوارضی مانند خارش و خشک شدن پوست را به همراه داشته باشد.

پس از

شست و شوی  کامل  پوست باید با حوله ای نرم و مخصوص و تمز خشک شود  و پس از آن بلافاصله از کرم های مخصوص  نرم کننده پوست استفاده شود  و انجام مراحل استفاده لایه بردار پایان میابد و پس از آن باید روتین های مراقبتی روزانه پوست رعایت شده و استفاده از اسکراب پوستی تکرار شود.

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر باز هم سئوالی دارید که به آن پاسخ داده نشده است یا میخواهید اطلاعات خود را تکمیل تر کنید همین الان با مشاورین ما تماس بگیرید تا به همه سئوالات شما در کمترین زمان و بهترین محو پاسخ داده شود.

تماس با ما

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی*
ارسال دیدگاه
Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
آنچه در این مقاله می خوانید!