اسکالپ

اسکالپ سر با قلم بلید

اسکالپ سر با قلم بلید چگونه است؟ در چه مواقعی باید اسکالپ سر با قلم بلید انجام شود؟ این روش چه تفاوتی با اسکالپ معمولی دارد؟ چه کسانی کاندیدای مناسبی برای اسکالپ سر با قلم بلید هستند؟ اگر به کسب اطلاعات در خصوص این روش و ویژگی های آن از زوایای مختلف نیاز دارید، در مرکز موی ایندرا ما را همراهی کنید.

در جوامع مختلف بانوان و آقایان زیادی را میتوانید پیدا کنید که از ریزش مو رنج می برند و در این زمینه دچار مشکل هستند. برای برطرف کردن طاسی سر و ترمیم موهای از دست رفته این افراد روش های مختلفی وجود دارد که یکی از روش های جدید در این زمینه میکرواسکالپ است و به دو روش مختلف با قلم بلید انجام می شود.

منظور از قلم بلید چیست؟

قلم بلید در واقع همان دستگاهی است که با استفاده از آن میکروبلیدینگ ابرو انجام می شود.

این قلم دارای سوزن های ریز نانو است که رنگدانه ها را به لایه میانی پوست سر انتقال می دهد و به واسطه آن اسکالپ سر انجام می شود.

اسکالپ سر با قلم بلید چگونه است؟

این روش به گونه ای است که در آن اپراتور اسکالپ قلم را بر روی سر می کشاند و پوست سر را خراش می دهد تا خطوط مربوط به اسکالپ بر روی سر ایجاد شوند و ظاهری شبیه به تار مو به وجود آید.

 

اسکالپ سر با قلم بلید

درخواست مشاوره

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

 

در چه مواقعی باید اسکالپ سر با قلم بلید انجام شود؟

اسکالپ کردن سر با این روش در مواقعی انجام می شود که متقاضیان اسکالپ بخواهند تا خطوطی شبیه به مو برای آنها ایجاد شود. علاوه بر آن از این روش برای برخی از قسمت های سر استفاده می شود.

به عنوان مثال: کسانی که طاسی سر کامل دارند، کاندیدای مناسبی برای این روش نیستند و باید اسکالپ معمولی انجام دهند زیرا اسکالپ با قلم بلید برای این افراد ظاهر غیر طبیعی را برای آنها ایجاد می کند.

مزایای اسکالپ سر با قلم بلید چیست؟

اسکالپ سر برای کسانی که از این روش استفاده می کنند، با مزیت های زیر همراه است:

 • برخوردار بودن از ماندگاری بسیار زیاد
 • امکان ترمیم کردن اسکالپ سر
 • مقرون به صرفه بودن
 • کوتاه بودن دوره نقاهت پس از اسکالپ
 • عدم وجود درد و یا خونریزی
 • عدم نیاز به جراحی و یا بیهوشی کامل
 • عدم ایجاد عارضه و مشکل برای متقاضیان
 • امکان انجام دادن این روش برای آقایان و بانوان و حتی نوجوانان
 • و…

خطرات اسکالپ سر با قلم بلید چیست؟

اسکالپ سر به صورت کلی یک روش بدون عارضه است که تنها خطرات آن مربوط به اپراتور اسکالپ و مراکز زیبایی که این کار را انجام می دهند، خواهد بود.

زیرا در این روش باید برای هر متقاضی از سوزن جدید و جداگانه و نو استفاده شود تا بیماری های خونی مانند: ایدز و یا هپاتیت از شخصی به شخص دیگر منتقل نشود.

خطر دیگری که در این زمینه ممکن است به وجود آید، فرو بردن قلم در لایه نا مناسب از پوست سر است؛ زیرا اگر قلم بلید در عمق مناسبی از پوست سر نفوذ نکند و بیش از حد به داخل پوست سر فرو رود، ممکن است که به رگ های نازک و مویرگهای موجود در سر آسیب بزند.

چه کسانی کاندیدای مناسب برای اسکالپ سر با قلم بلید هستند؟

در میان تمامی افرادی که قصد دارند با روش اسکالپ به ترمیم موی خود بپردازند، کسانی که از شرایط زیر برخوردار باشند، بهترین کاندیدا برای این روش در نظر گرفته می شوند:

افرادی که ریزش مو در جلوی پیشانی، بغل گوش و برخی از نواحی سر داشته باشند وبخواهند که این بخش ها را ترمیم کنند.

افرادی که ریزش موی آنها و طاسی سرشان سراسری نباشد بلکه تراکم موهای انها کم باشد.

کسانی که بخواهند خطوط مربوط به بخیه و یا جراحت موجود بر روی سر خود را با اسکالپ پوشش دهند.

کسانی که بخواهند فرق سر خود را پرپشت تر جلوه دهند و سفیدی آن را بپوشانند.

افرادی که قصد داشته باشند تا مدل پیشانی خود را تغییر دهند و پیشانی را کوتاه تر کنند و یا مدل خط رویش موی خود را تغییر دهند.

هزینه اسکالپ سر با قلم بلید چه قدر است؟

هزینه ای که برای اسکالپ سر با قلم بلید باید بپردازید بسیار مقرون به صرفه است و هر کسی از عهده پرداخت آن بر می آید. اما با این وجود باید عواملی را بر روی هزینه آن در نظر بگیرید که باعث افزایش هزینه اسکالپ می شوند و این عوامل عبارتند از:

 • میزان استفاده از رنگ اسکالپ برای هر متقاضی
 • میزان طاسی سر و یا تراکم مویی که اشخاص مد نظر دارند
 • مرکز زیبایی که به آن برای اسکالپ مراجعه می شود و کیفیت ارائه خدمات آن
 • میزان شهرت مرکز زیبایی و سابقه کار آن
 • دستمزد اپراتور اسکالپ
 • استان و شهر
 • و…

سخن پایانی

اسکالپ سر با قلم بلید با روش معمولی تفاوت چندانی ندارد بلکه فقط در نحوه طراحی خطوط بر روی سر بین انها تفاوت وجود دارد. اگر قصد دارید که اسکالپ سر در هر مدلی را انجام دهید، امکان انجام این کار را در مرکز موی ایندرا خواهید داشت و میتوانید در این مرکز مو با پرداخت هزینه مناسب و زیر نظر بهترین متخصصین در این زمینه اسکالپ کنید.

برای دریافت  اطلاعات بیشتر و یا رزرو کردن نوبت ویزیت از طریق تلفن های تماس با مرکز موی ایندرا تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا