کلاه گیس طبیعی

کلاه گیس
آنچه در این مقاله می خوانید!

پروتز مو یا همان کلاه گیس طبیعی راهی عالی برای رهایی از  طاسی موها می باشد عزیزانی که آلوپسی دارند و یا  تحت درمان شیمی درمانی موهای خود را از دست داده اند به هیچ  وجع نگران استفاده از کلاهگیس و ظاهر غیر طبیعی آن نباشد کلاهگیس میتواند زیبایی را به آن ها هدیه دهد و امکان تشخیص نیز وجود ندارد.

کلاه گیس طبیعی

که در مرکز موی ایندرا قابل سفارش است از موهای طبیعی از سر چیده شده استفاده میشود و سپس موهای  طبیعی بر پروتز شبیه سازی شده با پوست سر افراد که جنس عالی  و طبیعی داشته و خارجی است کاشته میشود و پس از آن پروتز از طریق چسب های طبیعی فیکس دهنده بر سر نصب میشوند.

در این مقاله به [3 نوع] از بهترین کلاه گیس های طبیعی اشاره شده است.

بنابراین اگر به دنبال این هستید که:

  • قیمت کلاه گیس طبیعی زنانه
  • قیمت کلاه گیس طبیعی مردانه
  • جدیدترین کلاه گیس طبیعی

مقاله را تا انتهای بخوانید تا اطلاعات مفیدی را در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم.

کلاه گیس

3 نوع کلاه گیس طبیعی

کلاه گیس های طبیعی دارای 3 نوع مختلف هستند که آنها را میتوان از قبیل زیر در نظر گرفت:

پوستیژ زنانه مخصوص بانوان
پوستیژ مردانه مخصوص آقایان
پوستیژ بچه گانه مخصوص کودکان

تفاوت کلاه‌گیس زنانه و مردانه

کلاه گیس در انواع زنانه و مردانه با هم متفاوت هستند و برخی از جزئیات آنها با هم فرق می کند. کلاه گیس زنانه طبیعی از تار موهای نازک تری تشکیل می شوند تا به موی زنان شباهت بیشتری داشته باشند در حالی که در پوستیژ مردانه از موهای مصنوعی ضخیم تری استفاده می شود.

قیمت کلاه گیس طبیعی زنانه

کلاه گیس زنانه طبیعی گران قیمت تر از انواع کلاه گیس مردانه طبیعی است زیرا موهای به کار رفته در آن بلند تر است و متریال بیشتری برای آن استفاده می شود.

بیشتر بخوانید: بازار کلاه گیس تهران

کلاه گیس های زنانه از تنوع و مدل و رنگ بیشتری در مقایسه با انواع کلاه گیس مردانه طبیعی برخوردار هستند.

مزایای استفاده از کلاه‌گیس طبیعی

جدیدترین کلاه گیس طبیعی از مزیت هایی برخوردار است که مزایای آن از قبیل زیر هستند:

ایجاد جلوه طبیعی تر برای افراد: از آنجایی که در کلاه‌گیس طبیعی از موهای طبیعی انسان استفاده می شود، ظاهر کلاه‌گیس بسیار طبیعی خواهد بود و جلوه بسیار زیبایی را برای اشخاص ایجاد می کند به گونه ای که کسی نمی تواند متوجه این مساله شود که شخص مورد نظر از کلاه‌گیس استقاده کرده است.

امکان استفاده از جدیدترین کلاه گیس طبیعی در رنگ، جنس و اندازه مورد نظر: کلاه گیس طبیعی را می توان در رنگ بندی های مختلف و در سایز و اندازه دلخواه تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد.

از این رو در این روش هر کسی می تواند موهایی بر اساس میل و سلیقه خود داشته باشد.

بهترین مرکز پوستیژ طبیعی در تهران

بهترین مرکز پوستیژ طبیعی در تهران

کلاه‌گیس طبیعی را میتوان با مشورت متخصصین پوست و مو تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. یکی از کلینیک های معتبر که در صورت مراجعه به آن می توان کلاه گیس طبیعی را تهیه کرد و با مشورت پزشک آن را مورد استفاده قرار داد

مرکز موی ایندرا است که در این مرکز می توانید با متخصصین ما در خصوص شکل و مدل کلاه‌گیس و همچنین نوع و برند آن صحبت کنید و از بهترین کلاه‌گیس های طبیعی استفاده نمایید و در نهایت نتیجه رضایت بخشی را دریافت کنید.

شرایط نگهداری از پوستیژ موی طبیعی

کلاه گیس زنانه طبیعی دو ماه عمر اصلی دارد که معمولا افراد سالهای بیشتری از آن استفاده میکنند .

این روش

بدون محدودیت سنی بوده و آقایان و خانم ها از آن استفاده میکنند، این روش  ظاهری کاملا طبیعی و دور از  تشخیص دارد و نگهداری از آن کار سختی نیست و قانون خاصی را ندارد و افراد مانند موهای طبیعی خود باید از آن مراقبت کنند.

شرایط نگهداری از پوستیژ موی طبیعی

با کلاهگیس طبیعی میتوان به حمام های هرروزه رفت و حتی امکان رفنن به استخر نیز جود دارد ، کلاه‌گیس را میتوان مانند موهای عادی ، شانه کرد ، حالت داد ، سشوار کشید و به آن اسپری زد همچنین امکان رنگ کردن با کلاهگیس به علت داشتن موهای طبیعی وجود دارد.

هزینه کلاه گیس طبیعی چه قدر است؟

قیمت کلاه گیس در سال 1402 به شرح زیر است:

نوع خدمات هزینه (به تومان)
کلاه گیس طبیعی 12 الی 17 میلیون تومان

خرید کلاه گیس طبیعی [4 روش آسان!]

خرید کلاه‌گیس طبیعی در کنار استفاده از آن موضوع مهمی خواهد بود. کسانی که بخواهند از کلاه‌گیس طبیعی استفاده کنند و آن را خریداری نمایند، بهتر است تا از طریق مراکز معتبر به انجام این کار بپردازند تا بتوانند پوستیژ با کیفیت و با قیمت مناسب تهیه نمایند.

اگر قصد خرید پوستیژ طبیعی را داشته باشید، مرکز موی ایندرا برای شما بهترین انتخاب است.

می توانید با انواع روش های خرید پوستیژ به تهیه آن در مرکز ذکر شده بپردازید.

خرید کلاه گیس طبیعی

 

برای تهیه کلاه‌گیس طبیعی روش های مختلفی وجود دارد که این روش ها از قبیل زیر هستند:

1) خرید تک

در این روش پوستیژ به صورت تکی خریداری می شود و مشتری تنها به خرید یک یا دو عدد کلاه‌گیس می پردازد که هزینه آن به صورت عادی محاسبه می شود.

2) خرید عمده

خرید عمده یک گزینه مناسب برای کسانی است که به تعداد زیادی از این آن نیاز دارند. با این وجود به کمک خرید عمده می توانند تعداد زیادی از کلاه گیس از جمله کلاه گیس کوتاه یا کلاه گیس حالت دار را با صرف هزینه مناسب تر تهیه نمایند.

زیرا

خرید عمده باعث می شود که قیمت هر یک عدد پوستیژ کاهش یابد و در نتیجه مبلغ مقرون به صرفه تری برای آن پرداخت شود.

خرید کلاه گیس طبیعی

3) خرید حضوری

خرید حضوری از دیگر روش های انجام این کار است که برای آن به صورت حضوری در مراکز فروش حاضر شوید و ثبت سفارش خود را انجام دهید که در این شرایط باید مصافت زیادی را بپردازید و زمان زیادی را برای خرید صرف کنید.

4) خرید آنلاین و از راه دور

خرید آنلاین از روش های بسیار مناسب برای کسانی است که می خواهند بدون حضور در مجموعه ثبت سفارش انجام دهند و مرکز موی ایندرا این امکان را فراهم کرده است.

در این روش

کافی است تا از طریق سایت و یا تماس تلفنی، مدل و تعداد مورد نظر کلاه گیس را مشخص کنید و مراحل ثبت سفارش را تکمیل نمایید تا سفارش خرید پوستیژ برایتان به ثبت برسد و در نهایت به آدرس مورد نظرتان ارسال شود.

بیشتر بخوانید: کلاه گیس طبیعی بلوند

کلاه گیس طبیعی در تهران

کلاه گیس طبیعی توسط چه کسانی استفاده می شود؟

در میان متقاضیان کلاه‌گیس از جمله، کلاه گیس بلند، برخی از افراد بیشتر از آن در مقایسه با افراد عادی استفاده می کنند. به عنوان مثال: آرایشگر ها و یا گریمور ها برای طراحی چهره مشتریان خود به وفور از پوستیژ استفاده می نمایند و آن را به کار ببرند.

از طرف دیگر

بازیگران از دیگر افرادی هستند که به وفور برای انها کلاه‌گیس در انواع مختلف استفاده می شود که اگر به فیلم ها وسریال های تلویزیونی توجه کنید، متوجه این موضوع می شوید.

کلاه گیس طبیعی مردانه

بیشتر بخوانید: مرکز پخش کلاه گیس طبیعی

علت این موضوع نیاز به تغییر چهره برای بازیگران در هر نقشی است که آنها ایفا می کنند.

خرید کلاه گیس طبیعی در تهران را دارید؟

به راحتی میتوانند با تماس و یا مراجعه به مرکز تخصصی موی ایندرا صاحب کلاه گیس طبیعی متناسب با شرایط سر و شرایط چهره خود شوند تا زیباترین  و طبیعی ترین حالت ممکن را داشته باشد و به زیبایی چهره و بالا رفتن اعتماد به نفس افراد کمک کند.

تماس با ما

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی*
ارسال دیدگاه
Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
آنچه در این مقاله می خوانید!