کلاه گیس

کلاه گیس خارجی

از زمان های قدیم در ایران میان اجناس ایرانی و خارجی تفاوت وجود داشته است و این تفاوت ها در حوزه محصولات مختلف صادق است به گونه ای که حتی کلاه گیس ها نیز در انواع ایرانی و خارجی متفاوت هستند.

تا کنون از کلاه گیس خارجی استفاده کرده اید؟ اگر از کسانی هستید که از پوستیژ دائما استفاده می کنید و کلاهگیس ایرانی و خارجی را مصرف کرده اید، مطمئنا تفاوت هایی که بین این دو وجود دارند را دریافته اید.

زیرا پوستیژ  که به آن کلاه گیس اورجینال نیز می گویند، از بهترین انواع کلاهگیس محسوب می شود که کیفیت بسیار بالایی دارد و به همین دلیل طرفداران زیادی پیدا کرده است.

به صورت کلی به تمامی انواع پوستیژ هایی که توسط کشور های غیر از ایران ساخته می شوند، پوستیژ خارجی می گویند که حال ممکن است این پوستیژ توسط کشور چین ساخته شده باشد و یا سایر کشور ها.

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

بیشتر بخوانید
نام و نام خانوادگی*
کاشت مو ترمیم مو پروتز مو اسکالپ سر کلاه گیس

کلاه گیس خارجی چگونه روی سر قرار می گیرد؟

استفاده از کلاهگیس اورجینال و نصب آن بر روی سر همانند سایر انواع کلاه گیس است.

برای قرار گرفتن این نوع پوستیژ بر روی سر باید از چسب کلاهگیس استفاده کرد و با استفاده از چسب آن را بر روی سر قرار داد.

به این منظور لازم است تا کسانی که بر روی سر خود مو دارند، ابتدا موهای خود را محکم ببیندند و زیر کلاهگیس فیکس کنند و سپس کلاه گیس را بر روی سر قرار داده و وضعیت قرار گرفتن آن را بر روی سر تظیم نمایند.

با انجام این امور می توان به راحتی کلاهگیس را روی سر قرار داد و از آن استفاده نمود.

کلاه گیس خارجی برای چه کسانی مناسب است؟

استفاده از کلاه گیس در انواع خارجی آن برای تمامی کسانی که قصد ترمیم مو داشته باشند مناسب خواهد بود. استفاده از کلاه گیس  خارجی برای کسانی مناسب خواهد بود که دارای شرایط زیر باشند:

 • کسانی که تراکم موی کمی داشته باشند
 • کسانی که به طبیعی بودن کلاه گیس خیلی اهمیت می دهند
 • کسانی که کیفیت و ظرافت کلاه گیس برایشان مهم است
 • کسانی که میخواهند از بهترین انواع کلاهگیس استفاده کنند
 • کسانی که با پرداخت هزینه مورد نیاز برای خرید پوستیژ خارجی مشکلی ندارند
 • کسانی که بخواهند به صورت موقتی موهای خود را ترمیم کنند
 • و…

کلاه گیس خارجی

مزایای استفاده از پوستیژ اورجینال چیست؟

در صورتی که از پوستیژ اورجینال برای ترمیم کردن مو استفاده شود از مزیت های زیادی می توان بهره مند گردید که این مزایا از قبیل زیر هستند:

 • بهره مند شدن از کیفیت بسیار بالای پوستیژ اورجینال
 • به وجود آوردن جلوه طبیعی تر با استفاده از این نوع پوستیژ ها
 • ماندگاری و دوام بیشتر این نوع پوستیژ
 • امکان استفاده از آن برای تمامی افراد بدون محدودیت سنی و جنسی
 • امکان تهیه مدل های مختلف پوستیژ اورجینال
 • و….

قیمت پوستیژ اورجینال چه قدر است؟

پوستیژ اورجینال در مقایسه با پوستیژ های دیگر از قیمت بالاتری برخوردارند زیرا به شکل وارداتی تهیه می شوند و هزینه تامین اولیه آنها در مقایسه با پوستیژ های دیگر بیشتر است.

علاوه بر آن مسائلی وجود دارند که بر روی قیمت انواع پوستیژ خارجی موثر واقع می شوند و بر اساس آنها قیمت این محصول در شرایط مختلف یکسان نخواهد بود. این مسائل از قبیل زیر در نظر گرفته می شوند:

کشور سازنده کلاه گیس خارجی

اصلی ترین مساله ای که بر روی قیمت پوستیژ خارجی موثر است، کشور سازنده آن است. پوستیژ هایی که به صورت وارداتی در کشور تهیه می شوند و خارجی هستند توسط کشور های مختلفی تولید می گردند که کشور مورد نظر می تواند در هزینه کلاه گیس موثر باشد. به عنوان مثال:

پوستیژ چینی ممکن است که در مقایسه با یک پوستیژ که توسط کره و یا آلمان ساخته می شود قیمت پایین تری داشته باشد.

کیفیت و برند کلاه ذگیس

برند و کیفیت پوستیژ نیز در هزینه آن موثر است. با توجه به اینکه کشور های مختلفی تولید کننده کلاه گیس در جهان هستند، این محصول با برند های متفاوت در جهان وجود دارد که هر برند بر اساس کیفیت و میزان شهرتی که دارد، از هزینه متفاوتی برخوردار است.

در نتیجه برای تهیه یک پوستیژ خارجی بسیار مشهور باید هزینه زیادی بپردازید.

مدل موی به کار رفته در کلاه گیس

همان طور که می دانید کلاهگیس دارای مدل های مختلفی است که هر مدل بر اساس جنس مو، رنگ مو و مدل مو و یا حتی میزان بلندی و کوتاهی موها دارای قیمت متفاوتی خواهد بود.

طبیعی و یا مصنوعی بودن موهای به کار رفته در تولید پوستیژ خارجی

برای ساخت انواع کلاهگیس از الیاف مصنوعی و یا موی طبیعی استفاده می شود که هر یک از انواع آن هزینه مختص به خود را دارند و مسلما هزینه کلاه گیس با موی طبیعی از کلاهگیس مصنوعی بیشتر است.

قیمت ارز و دلار در کشور ما

از دیگر مسائل مهم در هزینه پوستیژ  خارجی نرخ ارز و دلار در کشور است. زیرا این پوستیژ ها به صورت وارداتی به کشور وارد می شوند و نرخ دلار و ارز می تواند باعث افزایش و یا کاهش و ایجاد نوسان در قیمت باشد.

زنانه و یا مردانه بودن پوستیژ

پوستیژ های زنانه و مردانه نیز در قیمت با هم متفاوت است. معمولا پوستیژ های زنانه در مقایسه با مردانه قیمت بیشتری دارند که از این مساله نیز نباید در هزینه لازم برای خرید آن غافل شد.

اهمیت استفاده از کلاه گیس خارجی در صنایع فیلم سازی چیست؟

برای ساخت فیلم و سریال و یا حتی در زمینه تئاتر به وفور از کلاه گیس برای گریم کردن بانوان و آقایان بازیگر استفاده می شود و چون طبیعی بودن ظاهر بازیگران در این خصوص بسیار مهم است، معمولا تهیه کنندگان سعی می کنند که از پوستیژ خارجی که کیفیت بیشتری دارد به این منظور استفاده نمایند و گریم بازیگران را به شکل بهتری انجام دهند.

بخش پایانی

کلاه گیس از بهترین انواع کلاه گیس است که در مرکز موی ایندرا برای خرید آن در انواع مختلف می توانید اقدام کنید و از مزیت های آن برای ترمیم موی خود بهره مند شوید. در صورت تمایل با ما در تماس باشید تا همکاران راهنمایی های بیشتری به شما عزیزان ارائه دهند.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا