کاشت مو غیر قابل رشد

فهرست مطالب

آیا کاشت مو غیر قابل رشد امکان پذیر است؟ منظور از کاشت مو غیر قابل رشد چیست؟ انواع روش های ترمیم مو چه می باشد؟ مزایای کاشت مو غیر قابل رشد چیست ؟ برای اینکه از ویژگی های مختلف ترمیم مو مطلع شوید، با ما در مرکز موی ایندرا همراه باشید.

امروزه کاشت مو با روش های مختلفی انجام می شود تا با بهره گیری از این روش کسانی که به طاسی سر مبتلا هستند و یا از ریزش موهای خود رنج می برند، بتوانند از این روش ها برای ترمیم موی خود و افزایش زیبای چهره بهره ببرند.

به صورت کلی روش های مختلف کاشت مو عبارتند از: کاشت موی طبیعی و کاشت موی غیر قابل رشد که در مرکز موی ایندرا آن را با هم بررسی می کنیم.

کاشت مو غیر قابل رشد چگونه است؟

کاشت مو غیر قابل رشد در حقیقت به روشی گفته می شود که در آن از الیاف مصنوعی برای کاشت مو استفاده می شود و الیاف مصنوعی در پوست سر کاشته می شوند و جایگزین موهای طبیعی می گردند.

از آنجایی که در این روش موهای کاشته شده قابل رشد نیستند و همیشه یکسان باقی می مانند به این روش، کاشت موی غیر قابل رشد گفته می شود.

بهترین روش کاشت مو غیر قابل رشد

در واقع مهم ترین روشی که از آن برای کاشت موی مصنوعی استفاده می شود، روش کاشت موی hrt است که در ایران نیز این روش قابل استفاده است.

کاشت مو غیر قابل رشد

کاشت مو با روش hrt

در کاشت مو به روش hrt لایه نازکی بر روی پوست سر قرار داده می شود که موهای مصنوعی از طریق منافذ موجود بر روی این لایه، در داخل آن قرار داده می شوند. در این روش از موهایی استفاده می شود که به میزان زیادی هم رنگ و هم جنس با موهای طبیعی باشند تا ظاهر طبیعی تری را برای فرد ایجاد کنند.

موهای مصنوعی کاشته شده در سر در این روش قابل رشد نیستند و اندازه آنها همیشه یکسان می ماند.

تفاوت ترمیم مو و کاشت موی طبیعی

در میان دو روش کاشت مو یعنی روش کاشت موی طبیعی و ترمیم مو

، تفاوت هایی وجود دارد که مهم ترین تفاوت های موجود در این دو روش از قبیل زیر هستند:

در کاشت مو به روش طبیعی از موهای طبیعی خود فرد استفاده می شود و این موها از بانک موی فرد و یا اشخاص دیگر تهیه می شود. اما در کاشت مو غیر قابل رشد از الیاف مصنوعی به جای موی واقعی استفاده می شود.

کاشت مو با روش طبیعی به گونه ای است که در آن موها قابل رشد هستند و به اصلاح نیاز پیدا می کنند اما در روش مصنوعی موهای کاشته شده فاقد امکان رشد هستند و نیازی به اصلاح نخواهند داشت.

از دیگر تفاوت های موجود در بین این دو روش، میزان ماندگاری و دوام انها است زیرا کاشت موی طبیعی تا پایان عمر برای شخص باقی می ماند اما در روش مصنوعی موهای کاشته شده به صورت دائمی نیستند و فقط ماندگاری طولانی مدت دارند.

کاشت موی طبیعی به ترمیم نیازی ندارد اما کاشت موی مصنوعی نیازمند ترمیم خواهد بود.

هزینه کاشت مو به روش طبیعی در مقایسه با روش مصنوعی بیشتر است و جلوه طبیعی تری را در مقایسه با روش مصنوعی در چهره ایجاد می کند.

انجام کاشت مو به روش طبیعی باعث می شود که شخص بتواند موها را رنگ کند اما در روش ترمیم مو این امکان وجود نخواهد داشت.

بهترین مرکز موی کاشت مو غیر قابل رشد در تهران

در میان تمامی مراکز موی موجود در تهران که امور مربوط به کاشت مو را برای هموطنان عزیز انجام می دهند، مرکز موی ایندرا از شهرت بسیار زیادی برخوردار است و از جمله مراکز محبوب بین مردم شناخته می شود.

این مرکز مو سابقه فعالیت زیادی در تهران دارد و سالیان بسیار زیادی است که در زمینه خدمات مو فعالیت خود را آغاز کرده است و از بهترین گزینه ها برای ترمیم مو محسوب می گردد.

با این وجود اگر قصد داشته باشید که ترمیم مو به روش کاشت موی مصنوعی را در تهران انجام دهید، توصیه می کنیم که به مرکز موی ایندرا مراجعه نمایید و توسط این مرکز مو نتیجه موفقیت آمیزی را دریافت کنید زیرا در مرکز موی ایندرا تمامی امور توسط بهترین پزشکان در این حوزه انجام می شود.

مزایای کاشت مو غیر قابل رشد

 • امکان استفاده از این روش برای کسانی که بانک موی مناسبی ندارند
 • عدم تهاجمی بودن کاشت مو غیر قابل رشد
 • عدم ایجاد درد و خونریزی در این روش
 • عدم نیاز به بیهوشی و بی حسی موضعی
 • نیاز به صرف هزینه کمتر
 • عدم ایجاد مزاحمت موهای مصنوعی در زندگی روزمره
 • و…

 

هزینه ترمیم مو چقدر است؟

در بخش های فوق اشاره کردیم که هزینه کاشت مو غیر قابل رشد در مقایسه با روش طبیعی کمتر است. اما هزینه دقیق این روش به مواردی وابسته است که تا زمانی که این موارد تعیین نشوند، امکان تعیین هزینه آن وجود نخواهد داشت.

مهم ترین مسائل تاثیر گذار در هزینه این روش از قبیل زیر خواهند بود:

 • تراکم مویی مورد نظر
 • میزان بلندی و کوتاهی موهای استفاده شده در این روش
 • مرکز مویی که هر شخصی به آن مراجعه می کند
 • دستمزد پزشک مربوطه
 • کیفیت الیاف مو و متریالی که در این رابطه استفاده می شوند
 • و….

سخن پایانی

با توجه به اینکه کاشت مو غیر قابل رشد روشی غیر دائمی است و نیاز به ترمیم دارد، چنانچه می خواهید از روش های دائمی به این منظور استفاده کنید باید روش کاشت موی طبیعی را مد نظر قرار دهید.

به صورت کلی با مشورت گرفتن از پزشکان مرکز موی ایندرا اگر مطمئن شدید که بانک موی متاسبی برای کاشت موی طبیعی دارید، از روش طبیعی استفاده کنید تا نتیجه بهتری از کاشت مو دریافت کنید.

برای دریافت راهنمایی های بیشتر در این حوزه با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما به راهنمایی شما در این رابطه بپردازند.

درخواست مشاوره

نام و نام خانوادگی*

پرس و پاسخ

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا