کلاه گیس

پوستیژ موی فر

منظور از پوستیژ موی فر چیست؟ پوستیژ موی فر چگونه است؟ پوستیژ موی فر را از کجا می توان تهیه کرد؟ آیا قصد دارید که از پوستیژ مو به صورت فر استفاده کنید؟ پس در مرکز موی ایندرا با ما همراه باشید.

پوستیژ مو در واقع همان کلاه گیس است که برای ترمیم مو از آن استفاده می شود. این روش به عنوان قدیمی ترین روشی شناخته می شود که برای ترمیم مو از آن استفاده می گردد.

اما با وجود اینکه امروزه روش های جدیدتری برای ترمیم مو به وجود امده اند، باز هم از روش پوستیژ مو جهت پوشاندن بخش های خالی سر استفاده می شود زیرا مزیت ها و ویژگی هایی در این روش وجود دارد که در سایر روش های ترمیم مو وجود نخواهد داشت.

نوشته های مشابه

منظور از پوستیژ موی فر چیست؟

منظور از پوستیژ موی فر در واقع کلاه گیسی است که موهای به کار رفته در ساخت آن به صورت فر باشند. با این وجود هر نوع کلاه گیسی که با استفاده از موهای فرفری و به صورت غیر صاف تولید شده باشد را پوستیژ موی فر می گویند.

 

پوستیژ موی فر

پوستیژ موی فر چگونه است؟

پروتز مو را با استفاده از موی طبیعی انسان و یا با بهره گیری از الیاف مصنوعی نانو ساخته می شود و به بازار راه پیدا می کند. در صورتی که موی طبیعی برای ساخت آن استفاده شده باشد، باید موهای اولیه به کار رفته در ساخت این پوستیژ ها به صورت فر باشند. در غیر این صورت با تماس پیدا کردن با آب حالت خود را از دست می دهند و دیگر ویژگی های پوستیژ فر را ندارند.

درخواست مشاوره

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

اما با استفاده از الیاف مصنوعی در ساخت آن نیز میتوان الیاف مصنوعی را به شکل فر حالت داد به گونه ای که حالت آن از بین نرود.

پوستیژ موی فر را چه کسانی استفاده می کنند؟

از پوستیژ موی فر افراد مختلفی میتوانند استفاده کنند زیرا این روش ترمیم مو هیچ گونه محدودیت سنی و جنسی ندارد و بانوان، آقایان و کودکان می توانند از آن استفاده نمایند.

به عبارت دیگر کسانی که قادر به استفاده از این روش هستند و از آن استقبال می کنند کسانی از قبیل زیر می باشند:

  • کسانی که میخواهند موهای کوتاه خود را یک شبه به موهای بلند و فرفری تبدیل کنند
  • کسانی که قصد تغییر دادن چهره خود را دارند
  • کسانی که به میزان زیادی از موهای فر خوششان می آید
  • کسانی که قصد دارند در یک نمایش ایفای نقش کنند
  • افرادی که می خواهند برای شرکت در جشن و مهمانی وضعیت موهای خود را تغییر دهند
  • افرادی که موهای طبیعی خود را از دست داده اند
  • افرادی که میخواهند از روش های موقتی ترمیم مو استفاده می کنند
  • کسانی که میخواهند با پرداخت هزینه مقرون به صرفه به ترمیم مو بپردازند
  • و….

پوستیژ موی فر را از کجا میتوان تهیه کرد؟

پوستیژ مو و یا کلاه گیس موی فر را می توان از مراکز مختلفی تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. در تهران میتوانید این کالا را از مرکز موی ایندرا که به عنوان یک مرکز تخصصی در زمینه پوست و مو و زیبایی  فعالیت دارد، خریداری کنید.

مرکز موی ایندرا انواع کلاه گیس و پوستیژ مو را به صورت تک و یا عمده در اختیار شما عزیزان قرار داده است که با قیمت مناسب می توانید آن را تهیه کنید.

انواع کلاه گیس های بچه گانه، زنانه، مردانه، با مدل موهای مختلف و رنگ موی متفاوت در این مرکز مو در دسترس قرار دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در این مرکز مو در تماس باشید تا همکاران شما را راهنمایی کنند.

قیمت پوستیژ موی فر چه قدر است؟

کلاه گیس فر قیمت یکسانی ندارد و بر اساس شرایطی که تحت آن این کالا را خریداری می کنید، باید هزینه آن را بپردازید. در زمان خرید این کالا باید عواملی از قبیل زیر را در هزینه آن موثر در نظر بگیرید:

بلندی و یا کوتاهی موهای به کار رفته

کلاه گیس هایی که با استفاده از موهای بلند طراحی می شوند و در دسترس مردم قرار می گیرند در مقایسه با پوستیژ هایی که موی کوتاهی دارند، گران قیمت تر هستند و افرادی که قصد تهیه آن را داشته باشند باید هزینه بیشتری بپردازند.

نوع پروتز مو

پروتز مو را می توانید به صورت تمام تور، پشت سر و یا جلوی سر تهیه کنید.

کلاه گیس تمام تور که به صورت فر باشد، تمامی بخش های سر را پوشش می دهد و کلاه گیس فر پشت سر فقط بخش پشتی سر را می پوشاند.  از طرف دیگر پوستیژ موی فر  از نوع جلوی سر فقط بخش جلویی پیشانی را تحت پوشش قرار می دهد.

با این وجود قیمت هر یک از این مدل ها متفاوت است و پوستیژ فر تمام تور در مقایسه با انواع دیگر گران قیمت تر خواهد بود.

زنانه، مردانه و یا بچه گانه بودن

قیمت پوستیژ فر در انواع زنانه، مردانه و بچه گانه متفاوت است و معمولا پوستیژ های زنانه فر گران قیمت ترین انواع پوستیژ محسوب می شوند.

مرکز مویی که از آن برای خرید کلاه گیس اقدام می کنید:

مراکز مو نیز از قیمت های متفاوتی به این منظور برخوردار هستند که باید به انها توجه داشته باشید. قیمت انواع پوستیژ در مرکز موی ایندرا بسیار مناسب است و به راحتی میتوانید آن را تهیه کنید.

نحوه خرید کلاه گیس فر

اگر کلاه گیس فر را به صورت عمده تهیه کنید، هزینه کمتری به این منظور باید بپردازید. در حالی که با خرید تکی هزینه شما افزایش پیدا می کند.

طبیعی و یا مصنوعی بودن پوستیژ مو

اکثر پوستیژ های موی فر از نوع طبیعی هستند و به صورت اندک می توان پوستیژ هایی را تهیه کرد که در ساخت آنها از موی مصنوعی استفاده شده باشد. با این وجود انواع پوستیژ که با موی طبیعی ساخته می شوند گران قیمت تر خواهند بود.

کلام پایانی

پوستیژ موی فر در مرکز موی ایندرا به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت مناسب در دسترس شما عزیزان قرار می گیرد که توصیه می کنیم حتما برای خرید پوستیژ از این مرکز مو خرید خود را انجام دهید تا بدون واسطه و با کاهش دادن هزینه ها آن را در اختیار داشته باشید

نوشته های مشابه

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا