پروتز مو سینمایی چیست و چه کاربردی دارد؟

پروتز مو سینمایی
آنچه در این مقاله می خوانید!

پروتز مو سینمایی چه مزایایی دارد؟ این روزها روش های زیادی برای جبران کمبود مو و یا ریزش مو وجود دارد که فرد براساس شرایط خود و نظر متخصص آن را انتخاب می کند. پروتز مو سینمایی یکی از این متدها است که مرکز موی ایندرا به بیشتر مراجعین خود مشاوره می دهد. این پروتزها از جنس نانو ساخته شده و بافتی همانند شبیه پوست سر دارد.

در روش پروتز مو سعی شده است که موهای کاملا طبیعی به کار رود و به گونه ای کار گذاشته می شود که گویی موها از زیر سر رشد کرده است. در نظر داشته باشید که بسته با تراکم مو و میزان پروتز فرد مراجعه کننده می تواند هر تعداد تارمو برای نواحی مختلف سر خود سفارش دهد.

8 مزیت استفاده از پروتز مو سینمایی

خیلی از افرادی که به ریزش مو و طاسی دچار شده اند، هزینه کاشت مو طبیعی را ندارند. برخی دیگر به دلیل ترس از جراحی و خونریزی نسبت به کاشت مو ممانعت نشان می دهند.

از این برای این قبیل مراجعین پیشنهاد پروتز مو سینمایی داده می شود. از مزایای این نوع پروتز مو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 نصب آسان و راحت
2 حالت دادن، رنگ کردن و صاف کردن آن به سادگی امکان پذیر است.
3 ایجاد یک چهره طبیعی و نرمال برای فرد
4 جابجایی راحت هوا و آب و پیشگیری از عفونت و بیماری های قارچی
5 شباهت بالا به پوست سر
6 انجام فعالیت های روزانه پس از کار گذاشتن پروتز مو
7 ماندگاری طولانی در شرایطی که فرد به خوبی از آن نگهداری کند.
8 انجام کاشت پروتز مو بدون هیچگونه درد و خونریزی
تفاوت پروتز مو سینمایی و کلاه گیس
تفاوت پروتز مو سینمایی و کلاه گیس

تفاوت پروتز مو سینمایی و کلاه گیس

هر نوع و مدل از پروتز مو با کلاه گیس تفاوت بسیاری دارد که در ادامه به شرح آن می پردازیم. به طور معمول کلاه گیس ها را با کمک نوار لاستیکی، کاغذی یا استاپل به سر نصب می کنند.

با این کار

احتمال عرق کردن و ایجاد بیماری برای شخص افزایش پیدا می کند. در حالی که پروتز مو سینمایی از جنس نانو ساخته شده و قابلیت جابجایی عرق و هوا را در زیر لایه مشبک دارد.

با کلاه گیس نمی توان به راحتی به فعالیت های روزانه، ورزش های سنگین و حتی استخر رفت. اما پروتز مو به نحوی نصب می شود که به هنگام انجام این فعالیت ها ثابت باقی می ماند. پروتز مو را می توان به ور ثابت و دراز مدت استفاده کرد اما کلاه گیس را حداکثر چند ساعت بیشتر نمی توان بر روی سر قرار داد.

یکی از مزایای پروتز مو نسبت به کلاه گیس، انتخاب تراکم موی کاشته شده بر روی لایه مشبک است که فرد می تواند انتخاب کند. از سوی دیگر کلاه گیس کلی است و تمام سر رو پوشش می دهد اما پروتز را می توان برای هر قسمتی درست کرد.

هزینه پروتز مو چقدر است؟

نه تنها قیمت پروتز مو بلکه تمام خدمات زیبایی و عمل های زیبایی از ابتدا مشخص نمی باشد. برای تعیین هزینه نهایی بایستی چندین فاکتور مهم را در نظر گرفت. اینکه فرد چه برند، جنس و یا نوعی از پروتز را انتخاب می کند، بسیار مهم است.

اما قیمت آن در مرکز موی ایندرا به شرح زیر است:

نوع خدمات هزینه (به تومان)
پروتز مو 12 الی 17 میلیون

پروتز مو سینمایی برای چه سنی مناسب است؟

خوشبختانه پروتز مو برای تمام سنین کاربرد دارد. فرقی ندارد طرف زن، مرد، جوان و یا پیر باشد. هر میزان که فضای خالی در سر وجود داشته باشد به همان میزان برای او پروتز مو ساخته می شود.

سخن پایانی

مرکز موی ایندرا تخصصی ترین و به روز‌ ترین مرکز راهنمای کاشت مو، ترمیم موهای خشک و وز، اسکالپ و پروتز مو آلمانی در ایران می باشد. شما با مراجعه به مراکز مو، زیر نظر متخصص پوست و مو درمان خواهید شد.

برای دریافت مشاوره همین الان با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی*
ارسال دیدگاه
Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
آنچه در این مقاله می خوانید!