پروتز مو

پروتز مو در میدان ولیعصر تهران

پروتز مو چگونه است؟ پروتز مو برای چه کسانی مناسب است؟ آیا پروتز مو یک روش تهاجمی و همراه با درد و خونریزی است؟ پروتز مو در میدان ولیعصر تهران امکان پذیر است؟

اگر کمی به اطرافیان خود توجه کنید، متوجه می شوید که عده زیادی از مردم با مشکل کم پشتی موهای خود مواجه هستند و یا حتی از طاسی کامل سر رنج می برند؛ مسلما اگر با این عزیزان صحبت کنید، در می یابید که از این موضوع ناراحت اند.

با توجه به اینکه عده زیادی از مردم جهان با مشکل ریزش مو دست و پنجه نرم می کنند و از این موضوع رنج می برند، پزشکان و محققان در سراسر جهان اقدام به پیدا کردن روش هایی برای ترمیم مو کرده اند که نتیجه حاصل از این اقدامات، به وجود روش پروتز مو است که به عنوان یکی از روش های ترمیم مو شناخته می شود و در مرکز موی ایندرا آن را مورد بررسی قرار می دهیم و برای پروتز مو در میدان ولیعصر تهران مرکزی را به شما معرفی می کنیم.

نوشته های مشابه

پروتز مو چگونه است؟

پروتز مو تقریبا به عنوان یک روش قدیمی برای ترمیم مو شناخته می شود که با گذشت زمان به قابلیت های آن افزوده شده است تا شرایط بهتری را برای افراد ایجاد کند.

پروتز مو با استفاده از تار موی طبیعی انسان ساخته می شود به گونه ای که موهای طبیعی بر روی یک لایه توری مشبک نصب می شوند و سپس به این شکل بر روی سر قرار می گیرند.

برای نصب لایه توری بر روی سر نیز از چسب مخصوص پروتز مو استفاده می شود و به این شکل افرادی که مشکل طاسی سر دارند، قادر به پوشش دادن پوست سر خود از مو هستند.

پروتز مو برای چه کسانی مناسب است؟

پروتز مو با توجه به اینکه روشی غیر تهاجمی است، مسلما برای افرادی مناسب است که به دنبال روش های بدون درد برای ترمیم مو باشند؛ از طرف دیگر این روش را میتوان برای کسانی مناسب در نظر گرفت که فاقد بانک مو هستند و یا قصد استفاده از بانک مو را ندارند.

درخواست مشاوره

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

پروتز مو برای تمامی افرادی که میخواهند موهای خود را ترمیم کنند، قابل استفاده است اما باید توجه داشت که ماندگاری این روش دائمی نیست بلکه به صورت موقت می توانید از مزیت های آن بهره مند گردید.

 

پروتز مو در میدان ولیعصر تهران

 

دوام و ماندگاری پروتز مو چه قدر است؟

پروتز مو از میزان دوام و ماندگاری کوتاهی برخوردار نیست اما همانند: روش کاشت مو یک روش دائمی برای ترمیم مو نیز محسوب نمی شود؛ به صورت کلی میزان دوام و ماندگاری این روش در حدود 2 سال در نظر گرفته شده است که اگر متقاضیان پس از به کار بردن این روش به خوبی مراقبت های بعد از پروتز مو را رعایت کنند، قادر هستند تا به مدت طولانی تری از این روش استفاده کنند.

پروتز مو در میدان ولیعصر تهران

در تهران به وفور میتوان مراکز زیبایی مربوط به خدمات پوست و مو پیدا کرد اما لازم است تا این مورد را در نظر بگیرید که کیفیت کاری همه این مراکز مو یکسان نیست بلکه تفاوت هایی در انها وجود دارد؛

به همین دلیل کسانی که میخواهند پروتز مو در میدان ولیعصر تهران انجام دهند و از این روش به منظور ترمیم مو استفاده کنند، باید به بهترین مراکز مو در این محدوده از تهران مراجعه کنند تا در شرایط ایده آل ترمیم مو برای آنها انجام شود.

بهترین مرکز پروتز مو در ولیعصر تهران

از بهترین مراکزی که می توانید برای ترمیم مو با این روش در میدان ولیعصر به آن مراجعه کنید، مرکز موی ایندرا است که از شرایط بسیار مناسبی برخوردار است.

مرکز موی ایندرا بیش از 50 سال است که در زمینه پوست و مو و خدمات زیبایی در تهران فعالیت دارد و از شهرت و اعتبار زیادی برخوردار است.

با انجام ترمیم مو در این مرکز قادر به دریافت نتیجه موفقیت آمیز و رضایت بخش خواهید بود و می توانید پروتز را با کیفیت بالا و برخورداری از دوام و ماندگاری مناسب مورد استفاده قرار دهید.

مزایای پروتز مو چیست؟

چنانچه در مرکز موی ایندرا  که در میدان ولیعصر تهران واقع شده است، پروتز مو را انجام دهید، از مزیت های زیر برخوردار خواهید شد:

 • انجام امور مورد نظر توسط پزشکان متخصص
 • امکان دریافت مشاوره از پزشکان
 • امکان استفاده از پروتز بسیار با کیفیت و مناسب
 • امکان استفاده از پروتز به طبیعی ترین شکل ممکن
 • پرداخت هزینه مناسب
 • امکان ترمیم پروتز مو در مواقع مورد نیاز
 • سهولت در رفت و آمد به مرکز موی ایندرا
 • و…

هزینه پروتز مو در مرکز موی ایندرا

با توجه به اینکه شرایط همه متقاضیان ترمیم مو یکسان نیست و تفاوت هایی میان انها وجود دارد، نمی توان یک هزینه کلی برای قیمت پروتز مو در نظر گرفت بلکه لازم است تا افراد به صورت منحصر به فرد به مرکز ایندرا مراجعه کنند تا با بررسی وضعیت انها هزینه مربوط به ترمیم مو برایشان مشخص شود. مواردی که در هزینه انجام این کار موثر هستند و باید تحت بررسی قرار بگیرند، عبارتند از:

 • نوع پروتز مو از نظر زنانه، مردانه و یا بچه گانه
 • نحوه اتصال پروتز بر روی سر
 • میزان بلندی موهای پروتز
 • رنگ موی پروتز
 • تراکم مو
 • و…

کلام پایانی در مورد پروتز مو در ولیعصر تهران

پروتز مو در میدان ولیعصر تهران از متقاضیان زیادی برخوردار است که به همین دلیل مرکز موی ایندرا را در این محدوده به شما عزیزان معرفی کردیم. لازم به ذکر است که مرکز موی ایندرا از هر قسمت تهران به راحتی قابل دسترس است و علاوه بر پروتز مو، روش های دیگر ترمیم مو مانند: کلاه گیس، کاشت مو و اسکالپ را انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق تلفن های تماس با ما در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا