پروتز مو

پروتز مو آمریکایی

ریزش مو موضوعی نیست که مختص به گروه خاصی از افراد باشد و همه افراد جامعه با هر نوع سبک زندگی و رده اجتماعی متیوانند ریزش مو را به دلایل مختلف تجربه کنند که معمولا ریزش های شدید و طاسی های زیاد به علت ریزش های آندروژنیک و یا ریزش های ناشی از بیماری مانند آلوپسی ، لوپوس و . .. می باشند که بخش فاحشی از موی سر را تحت تاثیر قرار میدهند که بهترین راه حل برای آنان پروتز مو آمریکایی می باشد.

افراد با داشتن ریزش مو به دنبال درمان این مشکل خود میروند و قطعا راهای درمانی مختلفی را دنبال میکنند تا به نتایج مطلوب برسند.

با توجه به اینکه علت بروز ریزش و طاسی موها مختلف است راه درمان برای هر نوع ریزشی نیز متفاوت می باشد و راه درمان طاسی های زیاد  و خالی بودن زیاد موی سر استفاده از روش پروتز مو آمریکایی می باشد و به طور کلی افرادی که بانک موی قوی برای انجام روش کاشت مو ندارند میتوانند از روش جایگزین یعنی روش پروتز مو استفاده نمایند  در ادامه مطلب به توضیحات بیشتری در رابطه  با این روش میپردازیم.

پروتز مو آمریکایی چطور است ؟

پروتز مو آمریکایی روشی برای طبیعی نشان موهای ریخته شده است که نیازی به بانک مو ندارد  و موهای طبیعی از سر چیده شده بر روی پروتز شبیه سازی شده با پوست سر کاشته میشوند سپس پروتز از طریق چسب مخصوص بر کف سر نصب میشود و  موهای ریخته شده فرد از این طریق با نمای کاملا طبیعی پوشش داده میشوند .

بنابراین افراد از طریق میتوانند اعتماد به نفس دوباره را از چهره خود بگیرند و طاسی و ریزش موی شدید آن ها مانع از فعالیت های اجتماعی آن ها نمیشود به همین خاطر روش ترمیم مو بهترین روش برای افراد مشهور می باشد که از این طریق میتوانند  زیبایی چهره خود را حفظ کرده و موهای طبیعی خود را در چهره داشته باشند بدون اینکه نیاز به بانک موی قوی داشته باشند و همچنین محدودیت سنی داشته باشند

چرا که برای انجام روش درمانی مانند کاشت مو باید سن 30 الی 35 را داشت اما در شرایطی فرد با توجه به موقعیت شغلی خود بیشتر نگران چهره و ظاهر خود است و مایل به داشتن موهای طبیعی  در سن کنونی می باشد که در چنین حالتی بهترین و تنها ترین روش برای داشتن موهای طبیعی استفاده از روش پروتز مو می باشد به همین خاطر افراد مشهور مانند بازیگران ، هنرمندان ، ورزشکاران از این روش برای درمان ریزش موی خود استفاده میکنند.

 

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

پروتز مو آمریکایی

 

 

چرا افراد مشهور از این روش استفاده می کنند؟

استفاده از پروتز مو آمریکایی از مزیت های بسیاری برخوردار بوده و آسان ترین روش درمان برای رسیدن به چهره ایده آل می باشد .

در این روش نیازی به برش سر ، ایجاد زخم و اسکار و مراقبت های یکساله نیست و نتیجه درمان نیز غیر پیش بینی نمی باشد  و فرد میتواند با توجه به موهای اصلی خود و یا موهای دلخواه خود مدل مو جنس مو و رنگ مو را انتخاب کرده و بلافاصله از آن استفاده کند و هیچگونه محدودیتی را نیز نداشته باشد .

به علت راحت بودن این روش ، افراد مشهور برای پوشش ریزش موهای خود از این روش استفاده میکنند و میتوانند به راحتی با آن حمام رفته ، استخر بروند و  و رنگ و مدل آن را عوض کنند بدون اینکه نگران تغییر حالت آن و یا افتادن آن ها از سر باشند این روش تنها توسط خود فرد از سر جدا شده و مجدد نصب میشود از مهم ترین علت انتخاب این روش حالت کاملا طبیعی آن است که امکان تشخیص را به دیگران نمیدهد .

این روش هیچگونه عوارضی را ندارد علاوه بر موهای کاملا طبیعی ، پروتز استفاده شده از مواد طبیعی ساخته شده است و متناسب با ساختار کف سر می باشد همچنین چسب استفاده شده برای کف سر از جنس کراتین بوده و هیچگونه حساسیتی را برای افراد ایجاد نمیکند .

 اسامی افراد مشهوری که از پروتز مو آمریکایی استفاده میکنند

قطعا افراد زیادی در جهان از این روش برای درمان ریزش موهای خود استفاده میکنند همچنین در بیشتر فیلم ها  برای گریم موها از پروتز مو آمریکایی استفاده میوشد تا طبیعی ترین حالت چهره را به افراد ببخشد حال به چند نفر از مشهور ترین افراد جهان که از این روش استفاده میکنند میپردازیم که عبارتند از :

آل پاچینو

بونو

نیکولاس کیج

آلتون جان

جان تراولتا

سیلوستر استالون

برندن فریزر 

که این تنها بخش کوچکی  از آمار افراد مشهور در دنیاست که از پروتز مو آمریکایی  استفاده میکنند.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ارتباط از طریق واتساپ مسنجر اینستاگرام تلگرام اسکایپ مکالمه تلفنی پیامک ایمیل
×
مکالمه تلفنی
باز کردن بستن