زیبایی

هزینه پاک کردن تاتو در سال 1401

آیا می توان تاتو را پاک کرد؟ هزینه پاک کردن تاتو سال ۱۴۰۱ چه قدر است؟ عوامل موثر در هزینه پاک کردن تاتو سال ۱۴۰۱ چه می باشند؟ در صورتی که مایلید تا از این مساله آگاه شوید تا پایان این مطلب با ایندرا همراه باشید تا پاسخ پرسش های فوق را دریابید.

تاتو یکی از روش های قدیمی برای ترمیم ابروهای خالی بود که استفاده از این روش در زمان حال تقریبا منسوخ شده است زیرا روش های بسیار جدیدتر و بهتری برای ترمیم ابرو مانند: کاشت ابرو به وجود امده اند که نتایج بسیار طبیعی تری را در پی دارند و با وجود آن دیگر از تاتو استفاده نمی شود.

با این وجود کسانی که قبلا ابروهای خود را تاتو کرده اند و از نتایج آن ناراضی بوده اند و یا قصد دارند که به جای تاتو از روش های جدیدتر مانند: کاشت ابرو استفاده کنند، می توانند به پاک کردن تاتو بپردازند.

پا کردن تاتو چگونه است؟

برای پاک کردن تاتو در مراکز زیبایی از روش های مختلفی استفاده می شود که این روش ها به شرح زیر هستند:

استفاده از جوهر تاتو که به رنگ پوست است

پاک کردن تاتو با رنگ تاتوی پوست یکی از روش هایی است که برای پاک کردن تاتو استفاده می شود اما این روش با به وجود آمدن روش های جدید منسوخ شده است و استفاده از آن توصیه نمی شود. زیرا روش های جدید مزایای بیشتری دارند و حالت طبیعی تر و بهتری را ایجاد می کنند.

استفاده از تاتو ریموور

به کار گیری تاتو ریموور نیز از جمله روش هایی است که برای پاک کردن تاتو به کار می رود. در این روش ریموور تاتو باعث می شود که رنگ تاتو در ریموور حل شود و به این شکل از پوست خارج شود. برای اینکه این روش موثر واقع شود و نتایج تاتو را از بین ببرد، باید در حدود 4 الی 5 بار تکرار شود. لازم به ذکر است که در این روش امکان ایجاد زخم و حساسیت در افراد نیز وجود دارد.

پاک کردن تاتو با لیزر

استفاده از لیزر جدیدترین روشی است که برای پاک کردن تاتو استفاده می شود. این روش نیز در کلینیک های زیبایی به کار می رود. در این روش اشعه لیزر به پوست وارد می شود و تاتو ها تجزیه می شوند. با تجزیه شدن تاتوها آنها به بدن جذب می شوند و در نهایت از بدن دفع می شوند.

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

تعداد جلساتی که برای پاک کردن تاتو با این روش مورد نیاز است، برای افراد مختلف با هم متفاوت خواهد بود. اگر برای پاک کردن تاتو از روش لیزر استفاده شود، هیچ اثری از آن باقی نخواهد ماند اما در صورتی که تعداد مورد جلسات مورد نیاز برای آن طی شده باشند.

هزینه پاک کردن تاتو سال ۱۴۰۱

هزینه پاک کردن تاتو در سال 1401 را زمانی می توان تعیین کرد که شرایط هر شخصی تحت بررسی قرار بگیرد. زیرا وضعیت تاتو در افراد مختلف با هم متفاوت است. به عنوان مثال: عمق تاتو، میزان کم رنگ و یا پر رنگ بودن آن و … در افراد مختلف با هم یکسان نیست. به همین دلیل باید این مسائل تحت بررسی قرار بگیرند تا هزینه پاک کردن تاتو در سال 1401 تعیین شود.

 

هزینه پاک کردن تاتو
هزینه پاک کردن تاتو

مهم ترین فاکتور های موثر در هزینه پاک کردن تاتو سال ۱۴۰۱

از جمله مهم ترین مسائلی که می توان انها را در هزینه پاک کردن تاتو سال ۱۴۰۱ موثر دانست، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

روشی که برای پاک کردن تاتو استفاده می شود

همان طور که در بخش های فوق اشاره شد، برای پاک کردن تاتو از روش های مختلفی استفاده می شود که هزینه هر یک از این روش ها با روش های دیگر متفاوت است. بنابراین می توان روشی که برای پاک کردن تاتو استفاده می شود را در هزینه مورد نیاز برای این کار موثر دانست.

تعداد جلسات مورد نیاز برای پاک شدن تاتو

تعداد جلساتی که برای پاک کردن تاتو در هر یک از روش های فوق مورد نیاز است برای افراد مختلف بر اساس وضعیت انها متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال: ممکن است که تاتوی یک نفر با سه جلسه پاک شود و برای شخصی دیگر با 5 جلسه نیز پاک نشود.

به همین دلیل کسانی که به تعداد جلسات بیشتری برای پاک کردن تاتو نیاز داشته باشند باید هزینه بیشتری در این راستا پرداخت کنند.

کلینیک زیبایی انتخاب شده برای انجام این کار

کلینیک های زیبایی که امور مربوط به پاک کردن تاتو را انجام می دهند، از شرایط مختلفی برخوردار هستند. معمولا کلینیک هایی که تجهیزات و امکانات و در کل شرایط بهتری دارند، هزینه بیشتری نیز در این زمینه از متقاضیان دریافت می کنند.

در این خصوص به شما توصیه می کنیم که به بهترین کلینیک های زیبایی در این راستا برای پاک کردن تاتو مراجعه کنید تا در شرایط بهتری تاتوهای خود را پاک کنید و نتیجه بهتری را نیز دریافت نمایید.

عمق تاتو و میزان کم رنگ و پر رنگ بودن

تاتو در هر فردی ممکن است که عمق مختلفی داشته باشد و میزان کم رنگی و پر رنگی آن متفاوت باشد. مسلما کسانی که تاتوهای پر رنگ تری دارند و هنوز میزان بیشتری از رنگ تاتو در پوست انها باقی مانده است، باید تعداد جلسات بیشتری برای پاک کردن تاتو طی کنند.

با این وجود این دسته از افراد متحمل به پرداخت هزینه بیشتری برای پاک کردن تاتو خواهند شد.

شهر و استان محل پاک کردن تاتو

شرایط شهرها و استان های مختلف برای پاک کردن تاتو یکسان نیست بلکه شهر ها و استان هایی که امکانات بیشتری دارند و در شرایط بهتری این کار را انجام می دهند معمولا هزینه بیشتری نیز دریافت می کنند.

سخن پایانی

هزینه پاک کردن تاتو سال ۱۴۰۱ برای شما عزیزان مورد بررسی قرار دادیم. در صورتی که قصد دارید تا برای پاک کردن تاتو در این سال اقدام کنید، بهترین کلینیک برای شما در تهران مرکز موی ایندرا خواهد بود که خدمات پوست و مو را به صورت تخصصی انجام می دهد و به بهترین شکل ممکن می توانید در این مرکز برای پاک کردن تاتو اقدام کنید.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ارتباط از طریق واتساپ مسنجر اینستاگرام تلگرام اسکایپ مکالمه تلفنی پیامک ایمیل
×
مکالمه تلفنی
باز کردن بستن