هزینه میکرونیدلینگ سال 1403

هزینه میکرونیدلینگ
آنچه در این مقاله می خوانید!

در رابطه با میکرونیدلینگ چه می دانید؟ آیا می خواهید از هزینه میکرونیدلینگ سال 1403 مطلع شوید؟ اگر این مطلب را که از سوی مرکز موی ایندرا برای شما تهیه شده است، تا انتها مطالعه کنید از پاسخ پرسش خود مطلع می شوید.

اهمیت زیبایی چهره امروزه بسیار بیشتر از گذشته است و بانوان و آقایان به میزان زیادی به این مساله اهمیت می دهند. از رایج ترین امور زیبایی که امروزه استفاده می شود پاکسازی پوست و جوانسازی پوست صورت است که بعد از جراحی بینی از پرطرفدارترین روش های زیبایی محسوب می شود.

هزینه میکرونیدلینگ از جمله روشهای جوانسازی پوست است که در مراکز زیبایی برای متقاضیان انجام می شود.

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ روشی جدید برای پاکسازی و جوانسازی پوست صورت است که در آن از دستگاهی مخصوص استفاده می شود. دستگاه مورد نظر در این روش به سوزن های بسیار ریزی از جنس نانو متصل است که این سوزن ها با روشن شدن دستگاه به داخل لایه میانی پوست صورت وارد می شوند و کلاژن سازی را در پوست صورت تحریک می کنند.

میکرونیدلینگ چگونه انجام می شود؟

در روش میکرونیدلینگ ابتدا فرد در مدت زمان تعیین شده برای پاکسازی پوست به کلینیک مورد نظر خود مراجعه می کند و در این زمان برای او از بی حس کننده موضعی استفاده می شود تا در حین انجام میکرونیدلینگ، شخص دردی را احساس نکند. زمانی که بی حسی با موفقیت اعمال شد، مراحل میکرونیدلینگ شروع می شود و دستگاه را در تمامی بخش های صورت به شکل دایره ای می کشند تا عملیات میکرونیدلینگ انجام شود.

هزینه میکرونیدلینگ سال 1403

همان طور که میدانید هزینه امور درمانی و زیبایی در سال های مختلف با هم متفاوت هستند و در سال جدید نیز هزینه های مربوط به میکرونیدلینگ افزایش پیدا می کند. اما از انجایی که هزینه انجام این کار متاثر از عوامل مختلفی است، امکان تعیین هزینه آن برای تمامی افراد به صورت یکجا وجود ندارد و لازم است که هرکسی به شکل جداگانه به پزشک و کلینیک زیبایی مراجعه کند و تحت بررسی قرار بگیرد تا هزینه مورد نیاز برای میکرونیدلینگ تعیین شود.

هزینه میکرونیدلینگ

مسائل موثر در هزینه میکرونیدلینگ سال 1403

از جمله مهم ترین مسائلی که در هزینه میکرونیدلینگ در سال جدید موثر واقع می شوند، مواردی را می توان نام برد که به شرح زیر هستند و باعث افزایش و یا کاهش هزینه انجام این کار می گردند:

تعداد جلساتی که هر کسی به میکرونیدلینگ نیاز دارد

تعداد جلساتی که هر فردی به میکرونیدلینگ نیاز دارد با افراد دیگر متفاوت است. زیرا بر اساس وضعیت پوستی هر کسی تعداد جلسات برای او کم و یا زیاد می شود. در نتیجه کسانی که پوست بهتری دارند و وضعیت پوست آنها خیلی وخیم نیست، به تعداد جلسات کمتری نیاز دارند که در این شرایط هزینه آنها نیز کاهش پیدا می کند.

وضعیت پوستی افراد مختلف

همان طور که در بخش فوق اشاره شد، وضعیت پوستی افراد  مختلف با هم متفاوت است و کسانی که وضعیت پوستی وخیم تری دارند به جلسات و هزینه میکرونیدلینگ بیشتری نیازمند هستند. با این وجود هزینه انها نیز افزایش پیدا می کند.

مرکز زیبایی مورد نظر افراد مختلف

مراکز زیبایی مورد نظر که افراد مختلف به آنها مراجعه می کنند از شرایط گوناگونی برخوردار هستند و معمولا کلینیک ها و مراکز زیبایی که تجهیزات بیشتری دارند و امکانات بیشتری را در اختیار متقاضیان قرار میدهند، هزینه بیشتری نیز برای ارائه خدمات خود دریافت می کنند.

تخصص و مهارت شخصی که میکرونیدلینگ را برای متقاضیان انجام می دهد

کسانی که میکرونیدلینگ را برای متقاضیان انجام می دهند، از تجربه، مهارت و تخصص متفاوتی برخوردارند. میکرونیدلینگ یک روش بسیار حساس است که به مهارت و تخصص زیادی نیاز دارد تا نتیجه آن موفقیت آمیز باشد و از بروز مشکلات جلوگیری به عمل آید. به همین دلیل از میزان تخصص در این زمینه نباید غافل شد و باید به آن توجه داشت.

با این وجود معمولا کسانی که تجربه و مهارت بیشتری در این زمینه دارند، دستمزد بیشتری نیز خواهند داشت. علاوه بر آن هزینه میکرونیدلینگ در کلینیک های زیبایی در مقایسه با آرایشگاه ها نیز بیشتر است اما به شما توصیه می کنیم که برای انجام این کار به کلینیک های زیبایی معتبر در مقایسه با آرایشگاه ها مراجعه کنید.

خدمات و تجهیزات کلینیک زیبایی در این زمینه

خدمات و تجهیزاتی که کلینیک های زیبایی در خصوص میکرونیدلینگ ارائه می دهند در مراکز مختلف با هم متفاوت هستند. آن دسته از کلینیک های زیبایی که خدمات بیشتر و بهتری ارائه می دهند هزینه بیشتری نیز دریافت می کنند.

اما از انجایی که نتیجه کلی در این دسته از کلینیک های مجهز مانند: مرکز موی ایندرا مناسب تر است، توصیه می کنیم که به این کلینیک برای دریافت خدمات مد نظر خود مراجعه کنید.

شهر و یا استانی که در آن برای میکرونیدلینگ اقدام می شود

معمولا انجام دادن میکرونیدلینگ و سایر روش های زیبایی یا درمانی در کلان شهر ها بیشتر از سایر شهر های دیگر است زیرا در این شهر ها میزان تورم بالاتر است و انجام شدن میکرو نیدلینگ در آنها هزینه بر تر واقع می گردد.

به عنوان مثال: کلان شهر تهران یکی از این شهر ها است که برای میکرونیدلینگ در آن باید هزینه بیشتری را در نظر بگیرید.

هزینه میکرونیدلینگ سال 1403 در مرکز موی ایندرا

مرکز موی ایندرا یک مرکز تخصصی در تهران است که امور مربوط به کاشت مو، کاشت ابرو، جوانسازی پوست و … را انجام می دهد و سابقه فعالیت این مرکز بسیار زیاد است.

برای اینکه بتوانید از هزینه میکرونیدلینگ در این مرکز مطلع شوید، باید با همکاران ما در تماس باشید و با دریافت مشاوره از آنها، از هزینه مورد نیاز برای میکرونیدلینگ کسب آگاهی کنید.

سخن پایانی در مورد هزینه میکرونیدلینگ

هزینه میکرونیدلینگ سال 1403 را در مرکز موی ایندرا برای شما عزیزان تحت بررسی قرار دادیم که از اطلاعات شما در رابطه با این مساله افزایش پیدا کند. چنانچه قصد دارید میکرو نیدلینگ انجام دهید هر چه زودتر برای انجام این کار اقدام کنید تا به دلیل تورم موجود در جامعه مجبور به پرداخت هزینه بیشتر برای انجام این کار نشوید و با قیمت مناسب تری میکرو نیدلینگ را انجام دهید.

تماس با ما

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی*
ارسال دیدگاه
Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
آنچه در این مقاله می خوانید!