طرز گذاشتن کلاه گیس طبیعی

طرز گذاشتن کلاه گیس طبیعی
طرز گذاشتن کلاه گیس طبیعی بر روی سر مساله ای است که بسیاری از افراد از آن غافل هستند. در واقع برخی از کسانی که برای ترمیم مو های خود از روش کلاه گیس استفاده می کنند و یا قصد دارند که این روش را به منظور ترمیم مو به کار ببرند، نمیدانند که طرز گذاشتن کلاه گیس طبیعی بر روی سر اهمیت دارد و فکر می کنند که به هر شکلی می توان کلاه گیس را مورد استفاده قرار داد و بر روی سر گذاشت. اما باید گفت که به کار بردن کلاه گیس طبیعی و قرار دادن آن بر روی سر دارای تکنیک خاصی است که در مرکز موی ایندرا میخواهیم طرز گذاشتن کلاه گیس طبیعی بر روی سر را به کسانی که به این مساله مواجه هستند، آموزش دهیم.
02188922753

برای مشاوره با ما در ارتباط باشید

09194869131

برای مشاوره با ما در ارتباط باشید

درخواست مشاوره

فرم درخواست مشاوره برای ارتباط با ما

فهرست مطالب

طرز گذاشتن کلاه گیس طبیعی بر روی سر

کلاه گیس طبیعی را باید با روش ذکر شده در زیر بر روی سر قرار داد تا به خوبی بتوان از آن استفاده کرد و به این منظور لازم است تا مراحل زیر قدم به قدم طی شوند:

اندازه سر خود را بدانید

برای استفاده از کلاه گیس طبیعی لازم است تا اندازه سر خود را بدانید و متناسب با اندازه سر به خرید کلاه گیس بپردازید تا کلاه گیس به خوبی بر روی سر شما فیت شود. به این منظور می توانید با استفاده از متر دور تا دور سر خود را اندازه بزنید. در این کار می توانید از افراد دیگر نیز کمک دریافت کنید.

انتخاب کلاه گیس مناسب

انتخاب کلاه گیس مناسب بر اساس شرایط شما دومین قدم و مهم ترین بخش است که نباید از آن غافل شوید. به این منظور لازم است تا کلاه گیسی را تهیه کنید که با رنگ و جنس موهای شما هماهنگی داشته باشد و به این شکل باعث ایجاد ظاهر طبیعی در موهای شما گردد.

همچنین در این بخش باید سعی کنید که کلاه گیسی را تهیه نمایید که با چهره شما تناسب داشته باشد و بیشتر از انواع دیگر به زیبایی چهره شما بیفزاید.

موهای خود را در زیر کلاه گیس بپوشانید

اگر از موی طبیعی برخوردار هستند و با وجود موهای خود قصد دارید که از کلاه گیس استفاده کنید باید پیش از قرار دادن آن بر روی سر، موهای خود را به خوبی در زیر کلاه گیس جمع کنید و بعد کلاه گیس را بر روی سر قرار دهید تا موهایتان از زیر کلاه بیرون خارج نشود.

به این منظور می توانید با کمک چند سنجاق موهای خود را به سمت عقب هدایت کنید و با استفاده از سنجاق ها آنها را ثابت کنید.

لازم به ذکر است که برای پوشیده شدن موهای طبیعی خودتان و نصب کلاه گیس میتوانید از یک کلاه نیز به منظور پوشیده شدن موهای طبیعی خود بهره مند گردید و موهای خود را زیر کلاه فرو ببرید و سپس کلاه گیس را بر روی آن قرار دهید.

استفاده از چسب کلاه گیس با کیفیت

مرحله بعدی از طرز گذاشتن کلاه گیس طبیعی بر روی سر، استفاده از چسب کلاه گیس است که به این منظور توصیه می کنیم تا از چسب با کیفیت استفاده کنید تا کلاه گیس به خوبی بر روی فیکس شود و در حین استفاده از آن به شکل ناگهانی از روی سر جدا نشود.

علاوه بر آن در صورت استفاده از چسب کلاه گیس به راحتی می توانید امور مورد نظر خود را انجام دهید و بدون نگرانی از افتادن کلاه گیس و یا جدا شدن آن از سر به امور خود رسیدگی کنید.

با انجام دادن این مراحل و رعایت این نکات می توانید به خوبی کلاه گیس را بر روی سر نصب کنید و از آن برای زیبایی چهره خود بهره ببرید.

 

طرز گذاشتن کلاه گیس طبیعی

 

نوع گذاشتن کلاه گیس طبیعی بر روی سر

طرز گذاشتن کلاه گیس طبیعی بر روی سر اهمیت زیادی دارد و به دلایل مختلفی توصیه می شود که این نکات را رعایت کنید و با در نظر گرفتن آنها کلاه گیس را بر روی سر قرار دهید که این دلایل از قبیل زیر می باشند:

ایجاد ظاهر طبیعی تر و زیبا تر

چنانچه نصب کلاه گیس بر روی سر را به شکل اصولی انجام دهید، باعث افزایش زیبایی کلاه گیس و چهره می شوید و ظاهر طبیعی را به وجود می آورید. زیرا هر چه نصب با دقت بیشتری انجام شود و ظرافت های کار رعایت گردد، بیشتر می توان تشخیص داد که شخص از کلاه گیس استفاده کرده است.

به عنوان مثال: زمانی که چسب کلاه گیس از روی موها قابل مشاهده باشد و یا کلاه گیس بر روی سر فیت نشده باشد مسلما مشخص می شود که موها طبیعی نیستند.

فیکس شدن کلاه گیس بر روی سر

فیکس شدن کلاه گیس بر روی سر نیز از دیگر دلایلی است که به اهمیت طرز گذاشتن کلاه گیس طبیعی بر روی سر  و رعایت آن می افزاید. زیرا چنانچه کلاه گیس بر روی سر فیکس نشود و از چسب کلاه گیس استفاده نشده باشد، این امکان وجود دارد که دائما کلاه گیس از روی سر جدا شود.

عدم ایجاد مزاحمت کلاه گیس در انجام امور روزمره

رعایت این اصول باعث می شود که در انجام امور روزمره دچار مشکل نشوید و به راحتی بتوانید کارها و امور خود را انجام دهید. اما چنانچه این مسائل از سوی اشخاص رعایت نشوند، مسلما کلاه گیس برای آنها ایجاد مزاحمت خواهد کرد.

کلام پایانی

طرز گذاشتن کلاه گیس طبیعی بر روی سر را باید حتما رعایت کنید تا در شرایط ایده آلی از نتایج کلاه گیس بهره مند گردید و به شکل بهتری بتوانید از آن استفاده کنید.

در مرکز موی ایندرا می توانید کلاه گیس طبیعی را برای بانوان و آقایان با مدل های مختلف تهیه کنید. لازم به ذکر است که در این مرکز مو کلاه گیس طبیعی به شکل عمده و یا تک نیز قابل تهیه می باشد.

درخواست مشاوره

نام و نام خانوادگی*

پرس و پاسخ

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا