تزریق ژل

تزریق ژل
آنچه در این مقاله می خوانید!

 تزریق ژل به لب، گونه، چانه و زیر چشم چگونه انجام میشود؟ هزینه و قیمت  ژل چقدر است؟ تزریق ژل چقدر ماندگاری دارد؟ بعد ژل چه مراقبت هایی لازم است؟ با ما همراه شوید.

زمانی که پوست قسمت های مختلف بدن مانند صورت دارای کاهش حجم شده باشد دچار نازکی پوست و بروز خطوط و چروک بر پوست میشوند که جوانی و شادابی پوست را از بین میبرند.

بیشتر در قسمت های بینی، دهان، چشم و گونه شاهد بروز چین و چروک خواهیم بود برای رفع این مشکلات و به طور کلی زیبا و جوانتر شدن پوست و قسمت های مختلف بدن با استفاده از تزریق ژل میتوان مشکلات ناشی از کم حجمی پوست را برطرف کرد و زیبایی و جوانی دوباره را  به چهره افراد هدیه داد.

تزریق ژل

با استفاده از فیلر ژل در افزایش حجم لب‌ها، لیفت ابرو، رفع گودی‌های صورت استفاده میشود که این روش مانند سایر روش های زیبایی توصیه میشود تا در بهترین مراکز زیبایی مورد استفاده قرار بگیرد.

در حال حاضر

یکی از بهترین کلینیک ها برای جوانسازی پوست و استفاده از  ژل  این مرکز تخصصی می باشد که میتوان بهترین نتایج را در این کلینیک شاهد بود.

تزریق ژل و جوانسازی

همانطور که گفته شد برای تزریق ژل در زیر پوست برای رفع کم حجمی قسمت های مختلف ، برطرف کردن  چین و چروک‌ها، بهتر شدن  شکل انحناهای سطحی و کانتور صورت و بدن استفاده می شود.

استفاده از روش  ژل برای جوانسازی پوست یکی از معروفترین و پر مخاطب ترین روش های زیبایی و جوانسازی می باشد که بیشترین طرفداران را به خود اختصاص می دهد.

این روش

مورد تایید سازمان غذا و داروی ایالات متحده آمریکا می باشد و روشی معتبری است که اگر در کینیک های تخصصی  با رعایت کلیه اصول مورد نیاز انجام شود میتواند بدون عوارض بهترین نتایج را به همراه داشته باشد.

همچنین

با استفاه از این روش میتوان اصلاح فرم بینی بدون جراحی  را داشت که یکی از کاربردهای جالب تزریق ژل است همچنین برای جوانسازی و افزایش حجم پشت دست‌ها استفاده می شود. به طور کلیبرای زیباسازی و حجم‌دهی به صورت از ژل یا فیلر استفاده می‌شود.

فیلر همان ماده طبیعی یا مصنوعی است که از طریق  تزریق به بافت پوست مورد نظر ، چین و چروک‌ها را از بین میبرد  و حجم صورت را نیز افزایش می‌دهد.

ژل‌ها نوعی فیلر هستند که برای حجم دهی ناحیه‌هایی  از پوست صورت مانند تزریق ژل لب ، ژل بینی ، ژل چانه، ژل گونه و … استفاده کرد که بسیار رایج هستند.

تزریق ژل

تزریق ژل در کلینیک ها و مراکز درمانی

تزریق ژل با رعایت کلیه اصول لازم در این مرکز سازگاری ژل‌های تزریق شده با بدن را به همراه دارد و افراد شاهد مشاهده سریع نتایج درمانی خود می شوند.

ژل نیازی به جراحی

بخیه، بستری شدن و بی‌هوشی ندارد و درمانی راحت و بی دردسر به شمار میرود و میتوان با استفاده از آن به  از بین بردن نشانه‌های پیری پوست و جوان‌سازی آن رسید و موجب بالاتر رفتن اعتماد به نفس و زیباتر شدن چهره شد.

با استفاده از

تزریق ژل میتوان خطوط پیشانی ، خط خنده ، خط ابرو و اخم ، چروک دور لب ، خطوط بینی ، خطوط اطراف چشم را از بین برد که همین مسئله سبب رفع پیری و جوانسازی پوست می شود.

با استفاده از

تزرق ژل میتوان به رفع گودی زیر چشم رسید که سیاهی زیر چشم را از بین میبرد با استفاده از ژل به زیرچشم استحکام پوست این قسمت بالا خواهد رفت و گودی و تیره بودن زیر چشم از بین میرود.

بیشتر افراد

نیز برای برجسته کردن لب و گونه همچنین زاویه دادن به چانه از تزریق ژل در این نواحی استفاده می نمایند  و افرادی که ذاتا صورت لاغری دارند با استفاده از این روش میوانند زاویه مورد علاقه را به چهره خود بدهند.

2 نوع فیلر ژل

فیلر ژل به صورت تزریق ژل دائمی و  ژل موقت می باشد.

1) ژل دائمی

این روش دائمی بوده و از بین نمیرود ، این روش معمولا ریسک عفونت و آسیب را در دراز مدت دارد.

 2) ژل موقت

فیلر ژل   از مواد سازگار با بدن است بنابراین بدن به آن واکنش بد نشان نخواهد داد و پس از مدت کوتاه به پوست بدن جذب میشود  این روش ریسک پایینی داشته و روشی بدون عوارض است.

4 نوع ژل های موقت

ژل های موقت و یا فیلر ژل موقت از روش های متفاوت استفاده می شود که در نوع ماده با یکدیگر تفاوت دارند.

1) هیالورونیک اسید:

هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی در بدن است که معمولا در غضرف ، بافت های نرم پیوندی ، بافت پوست و . . وجود داند که استخراج میشوند و مورد درمان با فیلر ژل قرار میگیرند و جزء بهترین روش تزریق ژل خواهد بود.

2) کلاژن:

این ماده نیز به طور طبیعی در بدن وجود دارد با کاهش این ماده در بدن کم حجمی پوست بروز چین و چروک و افتادگی پوست اتفاق میافتد و با تزریق کلاژن میتوان کلیه مشکلات این چنین را برطرف کرد و با تعداد دفعات تزریق میتوان ماندگاری آن را بالاتر برد این روشی مطلوب بوده که حساسیت بر پوست و بدن را ندارد و برای پوست مفید خواهد بود.

3) پلی لاکتیک اسید:

این ماده یک فیلر مصنوعی می باشد  که تولید کلاژن را تحریک می‌کند و دو سال ماندگاری دارد و نیازمند حداقل سه تزریق بوده و نتایج بعد از 4 ماه از آخرین تزریق نمایان خواهد شد.

4) هیدروکسی آپاتیت کلسیم:

به طور طبیعی در استخوان‌های انسان وجود دارد نتیجه تزریق این ژل تا ۱۸ ماه ماندگاری دارد.

نکات پایانی

برای اینکه بهترین نتایج را از تزریق ژل در نواحی مختلف  صورت خود بگیرید بهتر است ابتدا از کلینیک انتخابی خود اطمینان حاصل را کسب کنید در حال حاضر این مرکز مفتخر است تا بهترین نتایج درمان بدون عوارض را برای افراد به همراه داشته باشد.

متخصص با بررسی کامل شرایط و وضعیت افراد بهترین نوع فیلر ژل را به افراد پیشنهاد داده و طبق شرایط فرد مقدار  آن را مشخص کرده و بر نواحی مورد نیاز  تزریق خواهد کرد.

برای تزریق فیلر ژل

متخصص پس از بررسی لازم و مشخص کردن مقدار ژل با بی حس کردن ناحیه و سپس تزریق ژل  درمان اتمام میابد و مقدار جلسات نیز بستگی به شرایط فرد دارد.

در این مرکز

با رعایت کلیه اصول افراد عوارض و اسیب را تجربه نخواهند کرد توصیه میشود پس از درمان تا مدت مشخص شده از جلوگیری در معرض نور شدید افتاب جلوگیری نمایند، آب فراوان بنوشند رفتن به استخر، باشگاه و کارها سخت را به دو هفته بعد از تزریق موکول کنند.

از مصرف دخانیات و الکل نیز پرهیز نمایند که با استفاده از این شرایط عوارض بدی را تجربه نخواهند کرد.

تماس با ما

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی*
ارسال دیدگاه
Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
آنچه در این مقاله می خوانید!