کلاه گیس

انواع پوستیژ مو

پوستیژ مو چیست؟ انواع پوستیژ مو چه می باشد؟ انواع پوستیژ مو به چه منظور مورد استفاده قرار می گیرند؟ در مرکز موی ایندرا قصد داریم که به بررسی پوستیژ مو و انواع آن بپردازیم. پس اگر به کسب اطلاعات در این زمینه تمایل دارید با ما تا بخش پایانی همراه بمانید.

کسانی که از طاسی سر و یا کم پشتی موهای خود رنج می برند و یا از ظاهر موهای خود ناراضی هستند، از روش های مختلفی برای ترمیم مو می توانند استفاده کنند که پوستیژ مو یکی از انواع روش هایی است که به این منظور به وجود آمده است.

در واقع بسیاری از افراد فکر می کنند که با پیدایش روش های جدید ترمیم مو مانند: کاشت مو، دیگر کسی از پوستیژ استفاده نمی کند؛ اما باید بگوییم که این روش همچنان نیز مورد استفاده واقع می شود و با پیشرفت های صورت گرفته در تکنولوژی شرایط بهتری برای ساخت پوستیژ فراهم شده است تا جلوه حاصل از این روش بهتر باشد.

نوشته های مشابه

پوستیژ مو چه می باشد؟

پوستیژ مو در واقع همان کلاه گیس است که به زبان انگلیسی آن را wig می نامند. پوستیژ ها پوشش و لایه ای هستند که از آنها برای پوشاندن سر استفاده می شود و آن را جایگزین موی طبیعی می کنند تا زیبایی از دست رفته موها به شخص باز گردد.

انواع پوستیژ مو

پوستیژ مو از نظر متریالی که برای ساخت آن استفاده می شود به دو نوع تقسیم می شوند که عبارتند از:

با الیاف مصنوعی

این نوع پوستیژ با استفاده از الیاف مصنوعی نانو ساخته می شوند که با این وجود موهای به کار رفته در ساخت آن طبیعی نیستند.

با موی طبیعی

برای ساخت پوستیژ مو طبیعی از موی طبیعی انسان استفاده می شود و در واقع همه تار موهایی که برای ساخت این نوع کلاه گیس استفاده می شوند طبیعی هستند. موهایی که در این روش برای ساخت کلاه گیس استفاده می شوند از آرایشگاه ها و انسان ها خریداری می شوند.

درخواست مشاوره

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

 

انواع پوستیژ مو

 

تفاوت پوستیژ مو طبیعی و مصنوعی چیست؟

در واقع دو نوع پوستیژ موی طبیعی و مصنوعی با هم تفاوت هایی دارند که تفاوت های موجود در بین آنها بسیار حائز اهمیت است. همان طور که اشاره شد در ساخت پوستیژ طبیعی از موی طبیعی استفاده می شود در حالی که در ساخت پوستِیژ مصنوعی از الیاف مصنوعی استفاده می گردد.

به کار رفتن موی طبیعی در ساخت کلاه گیس طبیعی و یا همان پوستیژ باعث می شود که جلوه پوستیژ مو بسیار طبیعی تر باشد و طول عمر آن نیز در مقایسه با پوستیژ مصنوعی بیشتر باشد.

زیرا الیاف مصنوعی در مدت زمان کوتاهتری  فاسد می شوند و شکل خود را از دست می دهند.

علاوه بر آن مراقبت کردن از پوستیژ ساخته شده با الیاف مصنوعی سخت تر از موی طبیعی است زیرا الیاف مصنوعی به مواد شوینده و شرایط متفاوت بیشتر واکنش نشان میدهند.

از دیگر تفاوت های موجود در میان انواع پوستیژ مو یعنی پوستیژ طبیعی و مصنوعی، هزینه آن است زیرا پوستیژ های طبیعی در مقایسه با مصنوعی به صرف هزینه بیشتری نیاز خواهند داشت.

انواع پوستیژمو به چه منظوری استفاده می شوند؟

از اصلی ترین دلایل و اهدافی که باعث می شود تا به انواع پوستیژ مو نیاز باشد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از کلاه گیس برای ترمیم موهای از دست رفته و پوشش سر
 • تغییر چهره بازیگران تئاتر و سینما به منظور ایفای نقش آنها
 • تست گریم برای گریمور ها به دلایل مختلف مانند: شرکت در آزمون گریموری
 • آموزش گریم به هنر آموزان در این زمینه
 • استفاده از آن برای اموزش شینیون و یا اصلاح مو در آرایشگاه ها
 • بهره بردن از پوستیژ برای شینیون موی بانوانی که موهای کوتاهی دارند
 • و….

به طور کلی از انواع پوستیژ مو کاربرد های متفاوتی می شود که موارد ذکر شده برخی از کاربرد های مهم پوستیژ محسوب می شوند.

هزینه پوستیژ مو چه قدر است؟

در واقع پوستیژ و یا همان کلاه گیس بر اساس نوع آن از هزینه متفاوتی برخوردار است که به این شکل نمی توان گفت هزینه آن چه قدر است. بلکه برای مشخص شدن هزینه و قیمت کلاه گیس باید مواردی را که در هزینه آن تاثیر می گذارند را در نظر گرفت. مهم ترین موارد موثر در هزینه آن نیز از قبیل زیر هستند:

 • انواع پوستیژ مو از نظر الیاف مصنوعی و یا موی طبیعی
 • انواع پوستیژ مو از نظر کوتاهی و یا بلندی موهای به کار رفته در آن
 • انواع پوستیژ مو از نظر زنانه و یا مردانه بودن
 • کیفیت سایر مواد به کار رفته برای پوستیژ مانند: چسب
 • فروشگاهی که از آن برای خرید پوستیژ اقدام می شود
 • تعداد کلاه گیس هایی که قصد خرید آن را دارید
 • نحوه خرید به صورت تک و یا عمده

چنانچه می خواهید که پوستیژ را خریداری کنید و قصد دارید که قیمت آن را بررسی نمایید باید تمامی این مسائل را در نظر بگیرید.

چگونه می توان انواع پوستیژمو را خریداری کرد؟

از بهترین مراکزی که برای خرید انواع پوستیژ مو می توانید به آن مراجعه کنید، مرکز موی ایندرا در تهران است. مرکز موی ایندرا در واقع یک کلینیک ارائه دهنده خدمات پوست و مو به صورت تخصصی است که زیر نظر بهترین پزشکان در این حوزه فعالیت دارد و سابقه فعالیت آن در تهران بسیار زیاد است.

مرکز موی ایندرا علاوه بر ارائه خدمات پوست و مو  مانند: کاشت مو، پروتز مو، بوتاکس و … امکان خرید انواع پوستیژ مو را نیز به شکل تک، عمده و سفارشی برای شما عزیزان فراهم کرده است تا در شرایط بسیار ایده آلی بتوانید کالای مورد نظر خود را با قیمت مناسب تهیه کنید.

چنانچه به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید انواع پوستیژ مو از این مرکز نیاز دارید، با شماره تماس های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

بخش پایانی

انواع پوستیژ مو از نظر مصنوعی و یا طبیعی بودن را مورد بررسی قرار دادیم تا برای خرید این کالا اطلاعات مورد نیاز را در اختیار داشته باشید. با وجود مطالب ذکر شده در این زمینه توصیه می کنیم که برای خرید کلاه گیس در انواع مورد نظر خود حتما از مرکز موی ایندرا و خدمات حرفه ای آن استفاده کنید.

نوشته های مشابه

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا