کلاه گیس

کلاه گیس ارزان

کلاه گیس ارزان چه ویژگی هایی دارد؟ پوستیژ ارزان برای چه کسانی مناسب است؟ انواع پوستیژ چیست؟ در مرکز موی ایندرا که ارائه دهنده انواع خدمات پوست و مو است، به بررسی این مسائل خواهیم پرداخت و کلاه گیس ارزان را از زوایای مختلف بررسی خواهیم کرد.

کلاه گیس یا پوستیژ چیست؟

کلاه گیس و یا پوستیژ مو یک روش برای جایگزین کردن موی مصنوعی با موهای طبیعی انسان است که در این روش موهای مصنوعی بر روی سر قرار داده می شوند و پوست سر را که از مو خالی شده است، تحت پوشش قرار می دهد.

پوستیژ را می توان با مدل موهای مختلف تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد و لازم به ذکر است که این روش هم برای بانوان و هم برای آقایان قابل استفاده خواهد بود.

پوستیژ مو به عنوان یک روش غیر تهاجمی برای ترمیم مو شناخته می شود که هیچ درد و جراحتی را به همراه ندارد و از این جهت کودکانی که به آلوپسی مبتلا باشند نیز می توانند از آن استفاده کنند.

انواع کلاه گیس

پوستیژ ها از انواع مختلفی برخوردار هستند که عبارتند از:

  •  با موی طبیعی
  •  با الیاف مصنوعی

کلاه گیس با موی طبیعی همان طور که از نام آن مشخص است، از موی طبیعی برای تولید آن استفاده می شود. اما پوستیژ با الیاف مصنوعی به جای استفاده از موی طبیعی از الیاف مصنوعی نانو ساخته می شود که در بین این دو نوع پوستیژ، انواع ساخته شده از موی طبیعی گران قیمت تر هستند.

 

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

کلاه گیس ارزان

کلاه گیس ارزان چه ویژگی هایی دارد؟

کلاه گیس ارزان در مرحله اول اگر با الیاف مصنوعی ساخته شده باشد، ارزان قیمت تر خواهد بود. اما علاوه بر آن مسائل دیگری نیز بر روی قیمت پوستیژ تاثیر می گذارند و باعث ارزان قیمت تر شدن آن می شوند که این مسائل از قبیل زیر هستند:

مرکز مویی که پوستیژ را از آن تهیه می کنید

قیمت کلاه گیس به صورت کلی در مراکز موی مختلف با هم متفاوت است و در صورتی که بخواهید پوستیژ با قیمت مناسب و ارزان تهیه کنید، باید آن را از مراکز مویی که قیمت مناسب تری دارند خریداری کنید و یا آن را به شکل عمده تهیه نمایید.

میزان بلندی و یا کوتاهی موهای به کار رفته در ساخت کلاه گیس

پوستیژ ها با مدل موهای مختلف از میزان بلندی و یا کوتاهی موی متفاوتی برخوردار هستند. هر چه قدر که میزان بلندی موهای به کار رفته در پوستیژ بیشتر باشد و یا رنگ موی آن خاص تر باشد، مسلما قیمت پوستیژ نیز افزایش پیدا می کند.

بنابراین پوستیژ هایی که از موهای کوتاه تر ساخته شده اند، قیمت بهتری دارند.

زنانه، مردانه و یا بچه گانه بودن کلاه گیس

کلاه گیس و یا پوستیژ مو در انواع زنانه، مردانه و بچه گانه با هم متفاوت هستند.

پوستیژ های بچه گانه ارزان قیمت تر هستند و کلاه گیس های زنانه گران قیمت ترین انواع پوستیژ به حساب می آیند.

پوستیژ تمام تور و جلوی سر

پوستیژ ها علاوه بر اینکه در الیاف به کار رفته در ساخت آنها متفاوت است، از نظر پوشش دهی سر نیز با هم متفاوت می باشند. کلاه گیس های تمام تور انواعی از پوستیژ محسوب می شوند که تمامی بخش های سر را پوشش می دهند و کلاه گیس جلوی سر فقط برای پوشاندن بخش جلویی سر به کار می رود.

در میان این نوع پوستیژ ها انواعی که به عنوان پوستیژ جلوی سر شناخته می شوند، ارزان قیمت تر هستند و برای تهیه آنها باید هزینه کمتری در نظر بگیرید.

کلاه گیس ارزان برای چه کسانی مناسب است؟

پوستیژ ارزان برای کسانی مناسب است که از شرایط ذکر شده در زیر برخوردار باشند:

  • کسانی که قصد داشته باشند به صورت موقتی از این روش استفاده کنند
  • کسانی به طبیعی بودن موهای خود به میزان زیادی اهمیت ندهند
  • کسانی که قصد دارند فقط برای دو سه ساعت از این روش استفاده کنند
  • کسانی که برای سرگرمی می خواهند پوستیژ مو به کار ببرند
  • کسانی که نمی خواهند هزینه زیادی برای ترمیم مو بپردازند
  • کسانی که از عهده هزینه ترمیم موی گران قیمت بر نمی آیند
  • و…

کلاه گیس ارزان را از کجا تهیه کنیم؟

در تهران از مراکز مختلفی می توان کلاه گیس را در انواع ارزان و یا گران قیمت آن تهیه کرد اما همان طور که در قسمت های فوقانی اشاره شد، برای تهیه پوستیژ ارزان و خرید آن با قیمت مناسب باید به مراکز معتبر مراجعه کرد که قیمت کلی محصولات انها بالا نباشد.

مرکز موی ایندرا یکی از بهترین مراکزی است که می توانید پوستیژ ارزان از آن تهیه کنید. در مرکز موی ایندرا می توانید انواع ارزان قیمت پوستیژ را بخرید و یا سایر انواع پوستیژ که قیمت بیشتری دارند را با قیمت مناسب تهیه نمایید.

به عبارت دیگر انواع پوستیژ های ذکر شده در این مرکز مو با قیمت بسیار مناسب و مقطوع به صورت تک و یا عمده در دسترس شما عزیزان قرار گرفته اند که می توانید مدل مورد نظر خود را از آن تهیه کنید.

بخش پایانی

کلاه گیس ارزان را در مرکز موی ایندرا برای شما بررسی نمودیم تا در صورتی که قصد دارید به خرید پوستیژ بپردازید، شرایط و ویژگی های پوستیژ با قیمت مناسب را بدانید و از آنها اگاه باشید.

در صورتی که قصد استفاده از کلاه گیس را نداشته باشید و مایل به استفاده از سایر روش های ترمیم مو باشید، قادرید تا در مرکز موی ایندرا از روش های دیگری همچون، کاشت مو و پروتز مو به منظور ترمیم موهای از دست رفته خود استفاده کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما در تماس باشید تا همکاران به شکل بهتری به شما کمک کنند.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ارتباط از طریق واتساپ مسنجر اینستاگرام تلگرام اسکایپ مکالمه تلفنی پیامک ایمیل
×
مکالمه تلفنی
باز کردن بستن