کلاه گیس

کلاه گیس آمبره

کلاه گیس آمبره یکی از انواع کلاه گیس هایی است که بانوان به آن بسیار علاقه نشان می دهند زیرا در کل رنگ موی آمبره مورد توجه بسیاری از افراد قرار می گیرد.

رنگ موی آمبره به نوعی رنگ مو گفته می شود که در آن بخش های پایینی مو روشن تر هستند و موها حالت دو رنگ پیدا می کنند. در صورتی که کسی بخواهد موی طبیعی را آمبره کند باید بخش های پایینی مو را دکلره کند و سپس با استفاده از رنگ دلخواه آن ها را رنگ نماید.

اما کسانی که بخواهند بدون رنگ کردن مو به آمبره کردن آن بپردازند، از طریق کلاه گیس آمبره می توانند این کار را انجام دهند.

نوشته های مشابه

در مرکز موی ایندرا قصد داریم که این نوع کلاه گیس را از زوایای مختلف مورد بررسی قرار دهیم.

کلاه گیس آمبره چگونه است؟

کلاه گیس که از جمله روش های ترمیم مو محسوب می شود دارای انواع مختلفی است که انواع آن عبارتند از: کلاه گیس طبیعی و مصنوعی. کسانی که قصد ترمیم مو با این روش را داشته باشند امکان استفاده از هر دو نوع کلاه گیس را بر اساس میل خود خواهند داشت.

کلاه گیس آمبره را نیز می توان در انواع طبیعی و مصنوعی تهیه کرد و جایگزین موهای طبیعی نمود.

لازم به ذکر است که این نوع کلاه گیس را می توان با مدل موهای مختلف تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد.

درخواست مشاوره

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

مزایای استفاده از کلاه گیس چیست؟

در صورتی که از این نوع کلاه گیس برای ترمیم مو استفاده کرد، امکان بهره مند شدن از مزیت های زیر وجود خواهد داشت:

 • افزایش دادن زیبایی مو
 • بهره مند شدن از نتیجه آنی و فوری
 • امکان استفاده از آن برای کسانی که طاسی سر دارند
 • عدم ایجاد عارضه برای افراد
 • نیاز به صرف هزینه بسیار کم
 • امکان انتخاب کلاه گیس آمبره بر اساس مدل دلخواه هر کسی
 • و..

کلاه گیس آمبره

 

کلاه گیس آمبره برای چه کسانی مناسب است؟

از آنجایی که کلاه گیس با مدل های زنانه طراحی می شود این نوع کلاه گیس را می توان برای بانوان مناسب در نظر گرفت و بانوانی که دارای شرایط زیر باشند، امکان استفاده از این نوع کلاه گیس را خواهند داشت:

 • بانوانی که موهای خود را از دست داده باشند و طاسی سر داشته باشند
 • بانوانی که تراکم موی کمی داشته باشند
 • بانوانی که بخواهند مدل موی خود را تغییر دهند
 • بانوانی که مایل به آمبره کردن موهای طبیعی خود نباشند
 • کسانی که بخواهند از روش های موقتی برای ترمیم مو استفاده کنند
 • بازیگرانی که برای حضور در فیلم به کلاه گیس نیاز دارند
 • و…

کلاهگیس  را از کجا می توان تهیه کرد؟

کلاه گیس هایی که از نوع آمبره باشند را از مراکز مختلف می توان تهیه نمود. یکی از بهترین مراکزی که برای خرید کلاه گیس در انواع مختلف آن از جمله: آمبره می توانید از آن کمک دریافت کنید، مرکز موی ایندرا است که این مرکز مو امور مربوط به ترمیم مو با روش های مختلف را به هموطنان عزیز ما ارائه می دهد.

در میان روش های مختلف ترمیم مو، کلاه گیس نیز در این مرکز قابل سفارش است و می توانید به راحتی آن را سفارش دهید.

لازم به ذکر است که کلاه گیس در مرکز موی ایندرا با قیمت مناسب و به صورت تک و عمده قابل تهیه است.

تعیین هزینه کلاه گیس آمبره به چه مسائلی بستگی دارد؟

کلاه گیس آمبره برای کسانی که قصد داشته باشند از آن استفاده کنند، به گونه ای است که نمی توان هزینه آن را برای همه یکسان تعیین کرد بلکه بر اساس شرایط و ویژگی های کلاه گیس هزینه آن نیز متفاوت خواهد بود. مسائلی که بر روی آن موثر واقع می شوند از قبیل زیر هستند:

مدل موی کلاهگیس

همان طور که می دانید کلاه گیس با مدل موهای مختلفی طراحی می شود که مدل موی کلاه گیس می تواند در هزینه تاثیر گذار باشد. زیرا اگر موهای کلاه گیس بلند باشند هزینه آن بیشتر است و کلاه گیس هایی که موی کوتاه دارند نیز از هزینه کمتری برخوردار هستند.

طبیعی و یا مصنوعی بودن تار موهای کلاه گیس

موهایی که در کلاه گیس آمبره به کار می روند ممکن است که طبیعی و یا مصنوعی باشند. موهای طبیعی از موی طبیعی انسان تامین می شوند و برای ساخت کلاه گیس از آنها استفاده می شود اما موی مصنوعی با الیاف مصنوعی نانو ساخته می شود.

از آنجایی که موی طبیعی در کلاه گیس شرایط بهتری دارد و کاملا طبیعی است هزینه آن بیشتر از کلاه گیس مصنوعی آمبره خواهد بود.

روش خرید کلاهگیس آمبره

کلاه گیس را در انواع مختلف آن می توان با روش های مختلفی خریداری کرد که این روش ها عبارتند از: خرید تک و عمده. در صورتی که کلاه گیس را با روش عمده خریداری کنید، باید هزینه کمتری بپردازید زیرا همیشه قیمت خرید اجناس مختلف با روش عمده کمتر است و فروشنده برای هر یک عدد کلاه گیس مبلغ کمتری دریافت می کند.

بخش پایانی

کلاه گیس آمبره برای بانوانی که قصد دارند زیبایی موهای خود را افزایش دهند یک انتخاب مناسب است خصوصا برای کسانی که به صورت موقت برای شرکت در مراسم عروسی و شادی می خواهند ظاهر موهای خود را تغییر دهند.

اما بانوانی که قصد داشته باشند از روش های دائمی به منظور ترمیم مو استفاده نمایند، باید از روش های دیگر ترمیم مو مانند: کاشت مو استفاده کنند.

نوشته های مشابه

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا