کاشت مو

کاشت مو در سعادت آباد کجا انجام می شود؟

انتخاب کلینک های درمانی خوب همیشه یکی از مهم ترین دغدغه های مراجعین بوده است. سوالاتی نظیر بهترین روش کاشت مو در سعادت آباد چیست؟ بهترین متخصصین دارای چه ویژگی ها هستند؟ و آیتم های رضایت از نتیجه کاشت مو اغلب مهم ترین پرسش های مراجعین به کلینیک های زیبایی پوست و مو می باشد.

کلینیک کاشت مو در سعادت آباد یکی از مجهزترین کلینک های تخصصی کاشت مو است که با استفاده از ظرفیت های بالای خود نظیر استفاده از بهترین و مجرب ترین متخصصین و کادر حرفه ای  و همین طور برترین و به روزترین تجهیزات و مواد مصرفی مورد نیاز به یکی از قطب های برتر کاشت مو در تهران تبدیل شده است. در این پیوند می کوشیم شما را با کلینیک کاشت مو در سعادت آباد بیشتر آشنا کنیم.

دلایل ریزش مو

مو یکی از ابتدای ترین گزینه در جذابیت و زیبایی افراد به حساب می آید. بسیاری از افراد با توجه به عوامل مختلف موهای خود را از دست داده و از وضعیت ظاهری خود ناراضی هستند، عواملی مانند وراثت و ژنتیک، استفاده از وسایل گرمایشی مانند سشوار و اتوی مو، استفاده از مواد آرایشی نامناسب مانند انواع  شوینده های مو و رنگ مو، وجود برخی بیماری ها . خوشبختانه دیگر جای نگرانی نیست امروزه با استفاده از برترین تکنیک های روز دنیا شانس داشتن موهای طبیعی زیبا و پرپشت را برای همگان فراهم شده است و کلنیک کاشت سعادت آباد یکی از مجهزترین کلینیک های مو با استفاده از متد روز دنیا این مهم را برای شما فراهم خواهد کرد.

کاشت مو چیست؟

کاشت مو که به آن پیوند مو نیز گفته می شود روشی است که در آن پزشک از بانک موی فرد که در قسمت پشت سر قرار گرفته است برای برداشت فولیکول های مو اقدام می کند  و فولیکول های برداشت شده از بانک مو را برای فرد در نواحی مورد نظر پیوند می زند.

سپس فولیکول های پیوند زده شده در قسمت مورد نظر پس از طی شدن مدت مشخصی شروع به رشد می کنند و مانند سایر موهای طبیعی فرد رشد خود را از سر می گیرند که به این شکل مشکل طاسی سر و یا کم پشتی موها برطرف می شود.

انواع روش های کاشت مو در سعادت آباد تهران

در محله سعادت آباد تهران که یکی از بهترین محله های این شهر است و کلینیک های زیبایی بسیار زیادی در این منطقه واقع شده است، کاشت مو با استفاده از تمامی روش های جدید برای افراد قابل انجام است که این روش ها از قبیل زیر هستند:

1- کاشت مو به روش sut

درخواست مشاوره

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

2- کاشت مو به روش fit

3- کاشت مو به روش fut

4- کاشت مو به روش bht

5- کاشت مو به روش fci

6- کاشت مو به روش dhi

7- کاشت مو به روش fue

تمامی این روش ها را در منطقه سعادت آباد تهران می توان انجام داد که هر کدام از این روش ها دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند.

کاشت مو چگونه صورت می گیرد؟

درحال حاضرپیوند مو به عنوان بهترین راه درمان موهای از دست رفته است، کاشت مو در نواحی مختلف همچون موی سر و حتی ابرو و مژه، ریش و سبیل قابل انجام است. کاشت مو در کلینیک سعادت آباد به روش های مختلف و با توجه به شرایط و وضعیت کم موی بیمار قابل انجام است و حتی در برخی از موارد برای برخی از مراجعین از روش ترکیبی استفاده می شود، که مهترین روش های موفق آن شامل موارد زیر می باشد:

 • کاشت مو به روش نواری. در این روش برای استخراج فولیکول های مو برشی از پشت ناحیه پشت سر برادشته و به ناحیه جلوسر پیوند زده می شود.
 • کاشت مو به روش استخراج واحدهای فولیکولی، در این روش فولیکول های مو با ایجاد سوراخ های ریز از ناحیه بانک مو استخراج شده و به ناحیه مورد نظر پیوند زده می شود.

بهترین کاندیدای کاشت مو در کلینیک سعادت آباد

 • افراد بالای سی سال
 • برخورداری از سلامت کامل بدنی
 • مردانی که بیش از 5 سال موهای خودشان را از دست داده اند.
 • افرادی که به دلیل جراحی یا سوختگی بخشی از موهایشان را از دست داده اند.
 • افرادی که بانک موی خوبی دارند.

علاوه بر کاشت موی سر کاشت ابرو و مژه، ریش و سبیل از جمله خدمات کاشت در کلینیک کاشت مو سعادت آباد است. برای کاشت ابرو و مژه فولیکول موی انتخابی عموما از ناحیه کنار گوش و برای کاشت مو ریش و سبیل از فولیکول موها پشت سر و یا موی سایر اندام استفاده می شود. روند کاشت نیز مانند روند کاشت موی سر است و نتیجه بین 3تا 9 ماه قابل مشاهده است.

معایب و مزایایی کاشت مو چیست؟

کاشت مو SUT همانند تمامی درمان ها و خدمات پزشکی دارای محاسن و معایبی است، از مهم ترین محاسن کاشت مو میتوان به مواردی چون راه حل رفع دائمی کچلی، ظاهری طبیعی و بهتر، افزایش اعتماد به نفس، صرفه جویی در هزینه و نگهداری راحت و مراقبت کمتراشاره کرد.

از شایع ترین معایب کاشت مو می توان به موارد چون حساسایت و بی حسی موضعی، عوارض اتاق عمل شامل (بالا رفتن فشار خون و ضربا ن قلب) و عوارض بعد از عمل که شامل (درد، خارش، سکسه، عفونت) می شود، اشاره کرد، البته باید توجه داشته باشیم که معایب کاشت مو بسیار جزیی و قابل کنترل می باشند.

 

کاشت مو در سعادت آباد

 

مراحل کاشت مو در کلینیک کاشت مو سعادت آباد چیست؟

در این کلینیک کاشت مو در تهران ابتدا درخواست مشاوره خود را به صورت حضوری و یا غیر حضوری ثبت کرده و چس از تعیین وقت مشاوره توسط کارشناسان کلینیک در جلسه مشاوره شزکت می کنید، سپس با معاینات دقیق تر پزشک دستور انجام آزمایشات لازم را صادر و شما را به آزمایشگاه معرفی خواهید کرد، با تکمیل پرونده شما وارد مرحله برداشت فولوکول های مو و در نهایت کاشت گرافت های استخراج شده از بانک مو به محل های دچار ریزش می شوید.

مهم ترین ویژگی های کلینیک کاشت مو سعادت آباد که این کلینیک را به یکی از برترین و حرفه ای ترین کلینیک های تهران تبدیل کرده است:

 • دارای مجوز و از وزارت بهداشت و درمان
 • بهره مندی از بهترین و مجربترین متخصصین کاشت مو
 • تراکم بالا نسبت به سایر روش ها
 • استفاده از روش ها نوین
 • استفاده از پرسنل مجرب و حرفه ای
 • استفاده از مدرن و باکیفیت ترین تجهیزات
 • بهرمندی از تیم مجرب، دلسوز و حرفه ای
 • اظمینان از اقساط خدمات، بهداشت محیط و امکانات رفاهی برای مراجعین

مراقبت های پیش از کاشت مو

کلینیک کاشت مو سعادت آباد به منظور اطمینان از حسن انجام کار و دریافت بهترین و مطلوب ترین نتیجه از کاشت مو همواره مراجعین خود را به رعایت برخی از نکات قبل از انجام کاشت دعوت می کند که در زیر به تعدادی از مهم ترین های آن اشاره خواهیم کرد:

 • پرهیز از مصرف الکل و دخانیات از یک ماه قبل از کاشت
 • قطع مطرف برخی از داروهای رقیق کننده و ضد انعقادی خون مانند آسپرین و وارفارین
 • انجام برخی آزمایشات خون به منظور آگاهی از وضعیت تیروئید ، تعداد سلول های خونی، وضعیت انعقاد خون و وجود بیماری های احتمالی چون ایدز یا هپاتیت
 • استفاده از آنتی بیوتیک ها
 • رعایت موارد بهداشتی چون شستشوی سر و استفاده از لباس راحت و جلو باز

مراقبت های بعد از کاشت مو

کلینیک کاشت مو سعادت آباد همچنین به منظور دریافت بهترین نتیجه حاصل از کاشت بیمار را به رعایت مواردی بعد از انجام کاشت موظف می گرداند که به مواردی از آن اشاره خواهیم کرد:

 • استفاده از کمپرس یخ به منظور جلوگیری از تورم پیشانی
 • استراحت کامل در روز بعد از کاشت و خوابیدن به صورت طاق باز تا به قسمت های کاشت آسیبی وارد نشود.
 • استفاده از کلاه توری و پانسمان صحیح و به موقع سر
 • تغذیه صحیح به خصوص مصرف مایعات فراوان و میوه های دارای ویتامین سی مانند پرتغال و آناناس
 • استفاده از داروهای تجویزی به خصوص داروهای سفاکسیم به منظور جلوکیری از عفونت ها و مصرف زینک
 • اسپری مداوم چند ساعت یکبار آب به مدت دو روز به روی محل کاشت
 • شستن صحیح موها بدون حالت چرخشی و یا فشار بر روی محل کاشت
 • پرهیز از مصرف الکل و دخانیات
 • پرهیز از انجام فعالیت های سنگین ورزشی مانند شنا، کشتی، کوه نوردی و… به مدت یک ماه
 • پرهیز از صاف کردن مو و استفاده از سشوار و استفاده از شامپوی مورد تجویز پزشک

آیا کاشت مو دارای عوارض جانبی است؟

بله در کاشت مو و ترمیم مو به روش SUT نیز مانند سایر خدمات زیبایی پزشکی عوارضی وجود دارد که خوشبخاته عوارض کاشت مو بسیار جزئی و موقت و تنها برای برخی از افراد به وجود می آید. تورم پوست سر و پیشانی،  نازک شدن مو و در برخی موارد ریزش مو به صورت سکه ای

آیا در دوران کرونا می توان کاشت مو انجام داد؟

چنانچه می دانیم فعالیت تمام واحدها صنفی به اجازه و دستور عوامل اجرایی شهر ها وابسته است، در صورت وجود اجازه فعالیت کلینیک کاشت مو سعادت آباد با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و پذیرش محدود و چکاپ کامل پرسنل های خود و مراجعین اقدام به انجام فعالیت ای درمانی می نماید.

بهترین و جدیدترین روش کاشت مو در ایران کدام است؟

در حال حاضر جدیدیترین روش کاشت مو در ایران روش FUT با فاصله یک سال است، در این روش از بیشترین تراکم بانک مو افراد فولکیول گرفته شده و در یک جلسه عمل کاشت انجام می شود وکمترین تخریب به موی افراد وارد می شود.

در روش SUT این امکان وجود دارد که برای فرد مورد نظر به تعداد بیش از 14 هزار تار مویی پیوند زده شود و تراکم مورد نظر را برای او ایجاد کرد. کاشت مو به روش SUT به گونه ای است که مراحل کاشت و برداشت گرافت ها تماما با استفاده از تجهیزات پیشرفته و بدون دخالت دست انجام می شود که به همین دلیل عدم نیاز به دخالت دست باعث می شود که فولیکول های مو در حین برداشت و کاشت کمتر دچار آسیب شوند و تعداد بیشتری از آنها سالم باقی بماند و قابل پیوند باشد.

علاوه بر آن استفاده از این تجهیزات باعث می شود که سرعت انجام پیوند مو به میزان زیادی افزایش پیدا کند به گونه ای که در یک جلسه پزشک قادر است تا تمامی مراحل کاشت را به اتمام برساند.

علاوه بر روش SUT کاشت مو به روش BHT و HRT نیز در گروه جدیدترین روش های کاشت مو به حساب می آیند. در روش BHT از بانک موی سایر اعضای بدن استفاده می شود که در این حالت افرادی که بانک موی مناسبی در پشت سر خود نباشند، می توانند از بانک موی سایراعضای بدن استفاده کنند که در این خصوص لازم به ذکر است که این روش فقط برای آقایان قابل استفاده است و بانوان نمی توانند از این روش استفاده کنند. در روش BHT معمولا از بانک موی سینه آقایان و یا ساق پا استفاده می گردد.

کاشت مو به روش HRT نیز به این گونه است که در آن از الیاف مصنوعی برای کاشت استفاده می شود که به همین دلیل افرادی که فاقد بانک مو باشند و تمایل داشته باشند که حتما از تکنیک های کاشت مو استفاده کنند، می توانند از این روش بهره مند گردند.

در نتیجه در روش HRT الیاف مصنوعی از جنس نانو برای اشخاص استفاده می شود که نتیجه آن بسیار طبیعی است و یک روش دائمی برای ترمیم مو به حساب می آید.

نتیجه نهایی کاشت مو در چه مدت قابل مشاهده است؟

اگر روند کاشت مو به درستی و انجام گیرد، فرد می تواند نتیجه نهایی کاشت مو خود را طی 6 تا 12 ماه مشاهده کند.

هزینه کاشت مو در کلینیک سعادت آباد

هزینه های درمانی همیشه به موارد مختلفی وابسته است. هزینه کاشت مو نیز به مواردی مانند روش کاشت، حجم و تراکم موی کاشت شده،  تجربه و تبحر پزشک وابسته است.

در این مقاله سعی کردیم شما را با مهم ترین موضوعات و پرسش ها کاربران در مورد کاشت مو آشنا کرده و نگاهی مختصر اما جامع از مهم ترین دانستی های کاشت مو و آگاهی از انتخاب بهترین مرکز کاشت مو در سعادت آباد آشنا کنیم، امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع شود.

آیا هزینه کاشت مو در سعادت آباد با تورم افزایش پیدا می کند؟

هزینه لازم برای کاشت مو مانند تمامی امور زیبایی و درمانی دیگر در کشور ما با تورم افزایش پیدا می کند زیرا برای انجام دادن کاشت مو به مواد و تجهیزاتی نیاز است که این مواد مورد نیاز ممکن است که به علت تورم دچار افزایش قیمت شوند و با افزایش هزینه های آنها مسلما هزینه کاشت مو نیز افزایش پیدا می کند.

آیا امکان پرداخت هزینه کاشت مو در سعادت آباد با بیمه وجود دارد؟

هزینه مورد نیاز برای کاشت مو را معمولا نمی توان با استفاده از بیمه پرداخت کرد زیرا کاشت مو یک تکنیک برای زیبایی است و جنبه درمانی ندارد که به همین دلیل بیمه هزینه آن را متقبل نمی شود.

اما با این وجود افرادی که مبتلا به بیماری های ریزش مو مانند: آلوپسی هستند و قصد دارند از این روش استفاده کنند، شاید بتوانند از بیمه در این رابطه استفاده کنند. در نتیجه برای اطمینان پیدا کردن از این مساله لازم است که این دسته از افراد از شرکت بیمه خود و یا کلینیک ها در این خصوص سوال بپرسند.

بهترین مرکز کاشت مو در سعادت آباد تهران

با افزایش توجه و استقبال از کاشت مو امروزه مراکز بسیار زیادی در سراسر کشور به انجام این کار می پردازند و  خدمات کاشت مو را به اشخاص ارائه میدهند. اما برای اشخاصی که قصد دارند که پیوند مو در تهران انجام دهند، یکی از بهترین این مراکز را می توان مرکز موی ایندرا در سعادت آباد تهران معرفی کرد که این مرکز دارای بیش از 18 سال سابقه و تجربه کاری در این زمینه است و تا کنون رضایت بسیاری از مراجعین را فراهم کرده است.

در مرکز موی ایندرا قادرید تا از جدیدترین روش های کاشت مو بهره مند گردید و از روش مورد نظر خود برای انجام این کار بهره مند گردید.

با این وجود اگر قصد دارید که از این تکنیک بهره مند گردید به شما توصیه می کنیم که حتما به مرکز موی ایندرا مراجعه کنید و از تخصص و مهارت همکاران ما در این مجموعه بهره مند گردید.

آیا کلینیک کاشت مو سعادت آباد مشاوره غیرحضوری دارد؟

کلینیک کاشت مو سعادت آباد و کلینیک پروتز مو به منظور رفاه حال متقاضیان کاشت مو اقدام به راه اندازی سیستم مشاوره غیرحضوری کرده است، به این منظور شما می توانید از صفحه درخواست مشاوره سایت پیام خود را ارسال کرده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید، کارشناسان ما با بررسی اطلاعات دریافتی از شما می توانند به سوالات مختلف ابتدایی و تخصصی شما پاسخ داده و هزینه تقریبی کاشت مو را به شما اعلام کنند.

در انتهای این مطلب باید یادآور شویم که اگر به دریافت اطلاعات بیشتری در رابطه با مرکز مو ایندرا نیاز دارید، قسمت های تماس با ما و درباره ما را مطالعه کنید و یا اکر در خصوص کاشت مو اطلاعات دیگری نیاز دارید، از سایر مقالات درج شده در این وب سایت استفاده کنید و با مطالعه آنها اطلاعات خود را تکمیل نمایید.

نوشته های مشابه

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا