کاشت مو

بهترین مرکز کاشت مو در تهران کجاست؟

کاشت مو در تهران در هر کلینیکی امکان پذیر نیست، زیرا علاوه بر آن که هر کلینیک بهداشتی و درمانی امکانات و تخصص این کار را ندارد، شما هم به عنوان فردی که قرار است تغییر بزرگی در ظاهرتان ایجاد شود نمی توانید به هر مطب و موسسه درمانی اعتماد کنید.

این موضوع حتی مربوط به هزینه ای که برای کاشت مو یا پروتز مو برای آلوپسی می کنید نیز ربط پیدا می کند. از بین 80 الی 90 میلیون نفر جمعیت کشور ایران، تنها حدود 13 میلیون نفر در شهر تهران و حومه آن زندگی می کنند، یعنی تقریبا یک هشتم جمعیت کلی به امکانات موجود در تهران دسترسی دارند.

کاشت مو در تهران

در برخی از شهرهای بزرگ همچون تبریز، شیراز، اصفهان و…می توانید کلینیک پروتز مو خوبی را پیدا کنید که کاشت مو را برایتان انجام می دهند، اما اگر باز هم دوست دارید تا از امکانات آخرین مدل و همچنین تخصص پزشکان بسیار خبره تهرانی استفاده کنید و کاشت مویتان را در یکی از بهترین کلینیک های تهران انجام دهید، بهترین جای ممکن را انتخاب کرده اید. در مرکز موی ایندرا در تهران ، شما می توانید به سادگی روش کاشت موی مورد نظر خودتان را انتخاب کنید و ظرف مدت یک روز به تهران رفته و کاشت مو را انجام دهید.

نکته مهمی که در خصوص این امکان کاشت موی یک روزه وجود دارد آن است که ممکن است برخی از افراد تمایلی به ماندن در هتل و مسافرخانه ها به دلیل شرایط کرونا نداشته باشند، برخی از افراد نیز به قدری مشغله کاری دارند و سرشان شلوغ است که نمی توانند کارهایشان را چندین روز عقب بیاندازند؛ بنا به همین دلایل می توانند تا از این روش استفاده کنند.

روش پیشنهادی کاشت مو

حالا که در خصوص مدت زمان لازم برای کاشت مو خیالتان راحت شد، بهتر است روش مناسبی را هم برای کلینیک کاشت مو در تهران انتخاب کنید. معمولا در کلینیک های مختلف و به ویژه در شهرهایی که وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم تعریف چندانی ندارد، روش های کاشت مو FUT و یا FUE را پیشنهاد می کنند. این دو روش نسبت به روش SUT بسیار ارزان تر هستند، اما در عین حال نیز از نظر سازمان بهداشت جهانی به دلیل عوارضی که برجای می گذارند منسوخ شده اند. سازمان بهداشت جهانی و همچنین وزارتخانه های بهداشت و درمان بسیاری از کشورها ازجمله خود ایران روش دیگری به نام روش SUT را امروزه به عنوان روش کاشت مو می پذیرند.

کاشت مو در تهران
کاشت مو در تهران

چه دلایلی باعث منسوخ شدن روش های قبلی و جایگزینی روش SUT شده است؟

در دو روش کاشت مو قبلی جای زخمی عمیق که حاصل برداشتن فولیکول های مو با پوست زیرین آن ها می شد، بر روی پوست سر باقی می ماند، اما در ترمیم مو به روش SUT این موضوع رخ نمی دهد. در روش های پیشین فولیکول های مو را به صورت یکجایی برداشت می کردند، اما در این روش جدید فولیکول ها به صورت تک به تک برداشت می شوند.

امکان آسیب رسیدن به فولیکول های مو در روش های قدیمی بسیار بیشتر بود، شاید با خودتان بگویید خب بانک موی فرد به همین درد می خورد، درست است اما مسلما بانک موی فرد باید به گونه ای باشد که اگر فولیکول های مو را از آنجا برداشت کردند و در نقطه طاسی کاشتند، نقطه برداشت شده کچل نشود. بنابراین هر فولیکول به نوبه خودش دارای اهمیت بالایی است.

درخواست مشاوره

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

مقایسه کاشت مو تهران و شهرستان ها

همان طور که گفته شد،  در صورتی که دنبال ترمیم مو در تبریز هستید و یا در شهر تبریز و یا یکی از شهرهایش زندگی می کنید و علاقه دارید تا این کاشت مو مادام العمر را در تهران و با بهترین امکانات انجام دهید، کافی است یک سفر یک روزه به شهر تهران داشته باشید و پس از آن برای همیشه از شر طاسی و یا کم مویی خود راحت شوید. می توانید پیش از حرکت و به منظور جلوگیری از اتلاف وقت، به صورت تلفنی نوبت خود را رزرو کرده و به محض رسیدن، عمل کاشت مو در تهران آغاز شود. مسلما با این کار می توانید به مقدار بسیار زیادی در هزینه های سفر خود نیز صرفه جویی کنید و علاوه بر آن، می توانید با حداقل ارتباط با سایرین، کمترین شانس ابتلا با کرونا را داشته باشید.

نوشته های مشابه

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا