کاشت ریش

کاشت ریش پر پشت

کاشت ریش پر پشت چگونه است؟ آیا می توان کاشت ریش را به صورت پرپشت انجام داد؟ آیا کاشت موی صورت پر پشت برای تمامی آقایان مناسب است؟ اگر میخواهید که در این رابطه از زوایای مختلف به کسب اطلاعاتی بپردازید، از همراهی با ما تا بخش پایانی این مطلب غافل نشوید.

از دیرباز تا کنون نه تنها مشکل ریزش موی سر در آقایان وجود داشته است، بلکه ریزش ریش نیز از دیگر مشکلات شایع در آقایان از زمان های گذشته تا کنون بوده است که البته امروزه به دلیل پیشرفت های انجام شده در علم پزشکی بسیاری از این مشکلات تحت درمان قرار گرفته اند؛

اما با این وجود همچنان نیز با این مشکل در آقایان همراه هستیم و روشی که به این منظور برای آقایان به وجود امده است تا با این مشکل خداحافظی کنند، کاشت ریش است و در مرکز موی ایندرا قصد داریم که به بررسی این مساله بپردازیم.

منظور از کاشت ریش چیست و چگونه انجام می شود؟

کاشت ریش به معنای دریافت گرافت های مویی از بانک موی آقایان و پیوند زدن آنها به نواحی خالی ریش است و این امر تا حدی انجام می شود که بانک موی افراد قابل استفاده باشد و تراکم مورد نظر در ریش به وجود آید.

برای پیوند ریش لازم است تا آقایان بانک موی مناسب داشته باشد که معمولا بانک موی قرار گرفته در کنار شقیقه ها مورد استفاده قرار می گیرند. برای انجام کاشت نیز ابتدا باید مدل مورد نظر فرد تعیین شود و سپس با انجام شدن بی حسی موضعی مراحل پیوند مو آغاز می شود و با ایجاد تراکم مورد نظر در ریش، پیوند موی صورت پایان می یابد.

با اتمام مراحل پیوند موی صورت در آقایان ممکن است که نیاز به بخیه زدن بانک مو باشد و سپس باید دوره نقاهت طی شود تا گرافت های کاشته شده به وضعیت مناسبی برسند و امکان رشد آنها به وجود آید.

 

درخواست مشاوره

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

کاشت ریش پر پشت

 

آیا می توان کاشت پر پشت انجام داد؟

خوشبختانه امکان کاشت ریش پر پشت وجود دارد و آقایانی که قصد دارند به صورت پرپشت و پر تراکم کاشت موی صورت انجام دهند از این امکان برخوردار هستند؛ اما لازم به ذکر است که برای ایجاد تراکم زیاد در ریش به بانک موی قوی نیاز است تا امکان برداشت تعداد زیادی گرافت های مویی از آن وجود داشته باشد. در غیر این صورت نمی توان پیوند موی صورت پر پشت انجام داد مگر اینکه پیوند ریش برای این دسته از عزیزان در دو مرحله انجام شود.

چه موقعی می توان مرحله دوم کاشت ریش پرپرشت را انجام داد؟

کسانی که به کاشت ریش در مرحله دوم نیاز داشته باشند تا به این شکل بتوانند تراکم ریش خود را افزایش دهند، باید مدت زمانی در حدود 6 ماه الی یک سال از کاشت مرحله اول صبر کنند تا مرحله اول آن به خوبی طی شود و نتیجه دهد؛ در این هنگام میتوان برای کاشت مرحله دوم اقدام کرد و در صورت نیاز مرحله دوم کاشت را انجام داد.

لازم به ذکراست که برای انجام مرحله دوم می توان مدت ها پس یک سال هم اقدام کرد اما نباید زودتر از این هنگام برای کاشت مرحله دوم اقدام نمود زیرا در این شرایط بانک مو دچار آسیب می شود و یا ممکن است که با رشد ریش های کاشته شده اصلا نیازی به مرحله دوم وجود نداشته باشد.

علل نیاز به کاشت ریش پر پشت در اقایان چیست؟

معمولا آن دسته از آقایانی به کاشت ریش پرپشت نیاز دارند که تراکم ریش انها بسیار کم باشد و یا به صورت ژنتیکی از رشد ریش بی بهره باشند. علاوه بر آن بسیاری از آقایان به صورت پراکنده و نا منظم از رشد ریش بهره مند می شوند که این مساله موجب نارضایتی انها می شود که در چنین شرایطی نیز می توان پیوند ریش پرپشت انجام داد.

از دیگر مواردی که نیاز به کاشت ریش پرپشت را ایجاد می کند، می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • آقایانی که مبتلا به بیماری های آلوپسی هستند
 • آقایانی که شیمی درمانی انجام داده اند
 • آقایانی که تراکم ریش کمی دارند
 • آقایانی که با آثار جراحت و یا سوختگی بر روی صورت خود مواجه هستند
 • و….

مزایای کاشت ریش پر پشت برای آقایان چیست؟

کاشت مو صورت به صورت پرپشت از مزیت های زیادی برای آقایان برخوردار است که این مزایا عبارتند از:

 • امکان تعیین مدل
 • ایجاد تراکم مورد نیاز
 • دائمی بودن کاشت
 • عدم به وجود آمدن اسکار و یا بخیه
 • امکان پوشش دادن آثار سوختگی و بخیه و زخم بر روی صورت
 • رشد کردن موهای کاشته شده و امکان اصلاح و پیرایش ریش
 • عدم وجود درد و خونریزی
 • عدم نیاز به بیهوشی کامل
 • عدم وجود محدودیت سنی
 • عدم آسیب دیدن بانک مو
 • و….

بخش پایانی

کاشت موی صورت پر پشت بر اساس میزان تراکم ریشی که برای شما انجام می شود، هزینه متفاوتی خواهد داشت که برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه پیوند ریش می توانید از طریق تلفن های تماس با همکاران ما در ارتباط باشید و در این زمینه راهنمایی دریافت کنید.

با وجود اینکه کاشت ریش از نتیجه دائمی برخوردار است و از نتایج آن می توان تا پایان عمر بهره برد استفاده از آن در مقایسه با روش های دیگر بهتر است اما با این وجود اگر بانک موی مناسبی در خصوص پیوند ریش ندارید، امکان استفاده از روش اسکالپ ریش را نیز خواهید داشت که این روش هم برای آقایان در مرکز موی ایندرا انجام می شود.

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا