کاشت ابرو

کاشت ابرو نچرال

آیا کاشت ابرو نچرال امکان پذیر است؟ منظور از کاشت ابرو طبیعی چیست؟ چرا نچرال بودن کاشت ابرو اهمیت زیادی دارد؟ اگر میخواهید که در رابطه با پیوند ابرو و طبیعی بودن آن اطلاعاتی کسب کنید، همراهی ما را در مرکز موی ایندرا از دست ندهید.

ریزش ابرو از شایع ترین مشکلاتی است که بانوان و آقایان با آن دست و پنجه نرم می کنند و مسلما این مساله باعث نگرانی و استرس در آنها می شود زیرا در پی ریزش ابروها، زیبایی این دسته از عزیزان نیز تحت تاثیر قرار می گیرد.

از طرف دیگر بسیاری از افراد به دلیل بروز حادثه با جراحت ها و یا آثار سوختگی در ابروهای خود مواجه هستند که این موضوع برایشان بسیار ناراحت کننده است.

اما خوشبختانه روش های جدیدی برای ترمیم ابرو به وجود آمده اند که به کمک آنها میتوان این مسائل را برطرف کرد و زیبایی ابروها را به انها باز گرداند که یکی از این روش ها کاشت ابرو است و آن را مورد بررسی قرار می دهیم تا بیشتر با این تکنیک جدید اشنا شوید.

کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو نچرال روشی جدید برای ترمیم ابرو است و همه افرادی که از وضعیت و شکل ظاهری ابروهای خود ناراضی هستند، امکان استفاده از این روش را دارند. در روش کاشت ابرو گرافت های مویی که کوچک ترین بخش های تشکیل دهنده مو هستند از بانک مو برداشته می شوند و به ابرو پیوند زده می شوند تا فضای خالی ایجاد شده در ابرو را پر کنند.

پیوند ابرو به دقت و مهارت زیادی نیاز دارد و پزشکی که این کار را انجام می دهد باید نهایت دقت خود را در کاشت گرافت های مویی به خرج دهد زیرا پیوند ابرو باید با رعایت زاویه مناسب کاشت انجام شود تا نتیجه خوبی داشته باشد.

 

درخواست مشاوره

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

کاشت ابرو نچرال

 

منظور از کاشت ابرو نچرال چیست؟

به صورت کلی منظور ما از کاشت نچرال، انجام این کار با دقت و مهارت زیاد پزشک است تا نتیجه طبیعی و نچرالی را داشته باشد؛ زیرا ابروها در سه بخش مختلف خود دارای سه نوع الگوی رویش مو هستند که پزشک باید در هر یک از این بخش ها کاشت را با الگوی صحیح و مناسب انجام دهد و مطابق با زاویه رشد مو در آن قسمت، گرافت های مویی را بکارد تا نتیجه خوبی داشته باشد.

در غیر این صورت نتیجه حاصل از کاشت ابرو نچرال نخواهد بود و از میزان طبیعی بودن آن کم خواهد شد زیرا اگر گرافت ها متناسب با الگوی رشد مو در هر یک از بخش های ابرو کاشته نشوند، در زاویه مناسبی رشد نمی کنند و طبیعی بودن ابرو بر هم ریخته می شود؛ به همین دلیل باید به این منظور مراکز موی مناسبی را انتخاب کنید.

چرا نچرال بودن کاشت ابرو اهمیت زیادی دارد؟

کاشت ابرو از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا مسلما همه بانوان و آقایان تمایل دارند که چهره انها از حالت طبیعی خارج نشود. در زمان گذشته تکنیک های آرایشی صورت به حالت های غیر طبیعی سوق پیدا کرده بود اما امروزه مجددا مردم علاقه به این دارند که از روش های طبیعی برای زیبایی چهره خود بهره ببرند تا نچرال بودن چهره آنها هر چه بیشتر حفظ شود.

خصوصا آقایانی که قصد کاشت ابرو دارند بیشتر نگران این مساله هستند تا ابرو های طبیعی و نچرالی را به دست اورند و به این شکل کسی متوجه پیوند ابرو در آنها نشود.

هزینه کاشت ابروی طبیعی چه قدر است؟

هزینه مربوط به کاشت ابرو نچرال بیشتر از روش های دیگر نیست زیرا برای کاشت ابرو نچرال تنها تفاوت موجود در تجربه و دقت و مهارت پزشک است و با این وجود تنها ممکن است که دستمزد پزشک کمی بیشتر از روش های دیگر باشد.

در غیر این صورت هیچ اختلاف هزینه ای در کاشت ابرو نچرال با کاشت ابرو معمولی وجود  نخواهد داشت و تمامی عوامل موثر در هزینه پیوند ابرو برای این نوع کاشت ابرو نیز صادق خواهد بود که این عوامل عبارتند از:

  • روش کاشت ابرو
  • تراکم مورد نیاز
  • وضعیت و تجهیزات مرکز مویی که برای کاشت ابرو به آن مراجعه می شود
  • شهر و استان
  • و…

سخن پایانی

کاشت ابرو نچرال در واقع روش منحصر به فردی نیست بلکه همان پیوند ابروی معمولی است که به دلیل تجربه و دقت بسیار زیاد پزشک، نتیجه حاصل از آن طبیعی تر از آب در می آید و ظاهر مناسب تری را در چهره ایجاد می کند.

برای پیوند ابرو نچرال نیز میتوان از روش های مختلف پیوند مانند: SUT استفاده کرد و هیچ تفاوتی در شرایط و ویژگی های مختلف پیوند ابرو وجود نخواهد داشت. پس اگر میخواهید که پس از کاشت ابرو با رشد صحیح گرافت های مویی مواجه باشید و مشکلی در زاویه رویش گرافت های مویی ابرو نداشته باشید به نچرال بودن کاشت و تجربه پزشک بسیار توجه کنید.

نوشته های مشابه

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا