کاشت ابرو

کاشت ابرو در شیراز و هزینه آن

آیا در شهر زیبای شیراز  زندگی می کنید و به دنبال مراکز معتبر کاشت ابرو در شیراز هستید؟

ابرو ها تاثیرات زیادی در زیبایی چهره افراد دارند و معمولا همه افراد به ابرو های پهن  و کشیده علاقه دارند. عده زیادی از افراد ابرو های پهن و کشیده را نشانه اصالت و آریایی بودن می دانند و به همین دلیل چنین ابرو هایی مورد توجه همه قرار می گیرد.

بسیاری از بانوان از مشکل کم پشتی و یا نازک بودن ابرو های خود رنج می برند، عده زیادی از افراد نیز بر اثر بیماری های مختلف و قرار گرفتن در معرض شیمی درمانی ابرو های خود را به صورت کامل از دست داده اند.

حال تکلیف چنین افرادی چیست؟ چگونه می توانند زیبایی از دست رفته خود را بر گردانند و یا ابرو های کم پشت و نازک خود را اصلاح کنند؟ راه حل و پاسخ این پرسش ها استفاده از شیوه کاشت ابرو است.

کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو یک روش درمانی است که در آن موهای سر را به قسمت های ابرو منتقل می کنند که این روش مانند همان شیوه های کاشت مو است و به صورت زیر مجموعه ای از آن است.

در این شیوه فقط موها منتقل نمی شوند بلکه حتی بخش های کوچکی که وظیفه ساخت مو را به عهده دارند نیز در ابرو پیوند زده می شوند.

استفاده از این شیوه امروزه طرفداران زیادی  در میان خانم ها پیدا کرده است، زیرا بانوان می توانند با استفاده از این شیوه زیبایی از دست رفته خود را مجدد به دست بیاورند و ابروهایی زیبا و کاملا طبیعی را داشته باشند و اعتماد به نفس از دست رفته خود را دوباره پیدا کنند.

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

کاشت ابرو در شیراز

در شهر شیراز نیز مانند سایر شهرهای ایران، مراکز معتبری برای کاشت ابرو وجود دارد که عزیزان و هم وطنان ساکن این شهر می توانند با مراجعه به این کلینیک ها و مراکز زیبایی به کاشت ابرو بپردازند.

برای اطلاع یافتن از مراکز معتبر در این خصوص در شهر شیراز نیز می توان از شبکه های اینترنتی و وب سایت ها کمک گرفت و در شهر شیراز در این خصوص از آشنایان پرس و جو کرد.

 

کاشت ابرو در شیراز

 

مراحل پیوند ابرو

برای کاشت ابرو ناحیه اهدا کننده، پشت سر است و در صورتی که امکان استفاده از بانک موی فرد وجود نداشته باشد، می توان از نواحی دیگر بدن پیوند برداشت شود.

در این خصوص مویی که از نواحی اهدا کننده برداشته می شود با استفاده از میکروسکوپ و با قدرت بالا به گرافت های مویی به صورت تکی تقسیم می شوند.  سپس هر یک از این گرافت ها توسط جراح در ناحیه مورد نظر قرار می گیرند.

برای کاشت ابرو در شیراز به تخصص و مهارت بالایی نیاز است و بهتر است که به مراکزی مراجعه شود که دارای پزشکان بسیار حرفه ای در این زمینه باشد و میزان مهارتی که برای کاشت ابرو موردنیاز است از میزان مهارتی که برای کاشت مو لازم است، بسیار بیشتر می باشد تا ابرو ها که دارای زاویه تندتری هستند، به صورت کاملا طبیعی کاشته شوند.

پیوند ابرو برای چه افرادی مناسب است و برای چه افرادی توصیه نمی شود؟

همه افرادی که دارای ابرو های نازک و کم رنگ باشند و یا افرادی که به صورت کلی فاقد ابرو هستند می توانند از این شیوه استفاده کنند. همچنین لازم به ذکر است که افرادی که قبلا ابرو های خود را تاتو کرده اند نیز می توانند از کاشت ابرو استفاده کنند.

اما در مقابل افرادی که به اختلالات تیروئید، کاشت ابرو برای آلوپسی آره اتا و تریکوتیلومانیا مبتلا هستند، باید از کاشت ابرو پرهیز کنند.

مزایای کاشت ابرو

  • به کمک این شیوه می توان ظاهر ابرو های معیوب را در شیراز اصلاح کرد
  • افرادی که به صورت ژنتیکی در شرایطی هستند که ابرو های خود را از دست می دهند نیز می توانند این مشکل را برای خود حل کنند
  • افرادی که بر اثر سرطان، زخم ، سوختگی، کهولت سن و مشکلات مربوط به تیروئید ابرو های خود را از دست میدهند، می توانند با این شیوه ظاهر طبیعی خود را باز یابند
  • به کار بردن موی خود شخص در این شیوه باعث نتیجه ای طبیعی تر می شود
  • کاشت مو با کمترین عوارض یک عمل ایمن و مناسب است
  • کاشت ابرو در مقایسه با تاتو انتخاب بسیار بهتر و طبیعی تری است
  • دارای نتیجه طولانی مدت تری است

مراقبت های بعد از پیوند ابرو

بعد از عمل کاشت از هیچ گونه پانسمانی برای ابرو استفاده نمی شود ولی بانک مو یعنی قسمتی که پیوند از آن جا برداشته شده است، باید به مدت دو روز پانسمان شود. بعد از عمل هر دو الی سه ساعت یک بار باید مایع مخصوصی که از سوی پزشک به شما داده می شود را بر روی ابرو اسپری کنید.

در چند روز اول پس از کاشت ممکن است که دچار کبودی در پلک شوید که این عارضه طبیعی است و در صورت مواجه شدن با آن جای نگرانی نمی باشد. زمانی که پوسته ها و لخته های خون از بین بروند، می توانید ابرو های خود را آرایش کنید.

در روز سوم می توانید پانسمان صورت گرفته بر روی بانک مو را باز کنید و باید آن را به خوبی بشویید.

نکته ای که در این بخش باید به آن اشاره کنیم، این است که همه موهای کاشته شده در ابرو بعد از مدتی می ریزند اما جای نگرانی نیست زیرا رشد ابرو ها در مدت 3 الی 4 ماه از سر گرفته می شود و تا شش ماه بعد از عمل باید تحمل کنید تا ابرو های شما رشد کنند.

هزینه کاشت ابرو در شیراز

هزینه ای که برای کاشت ابرو در شیراز مورد نیاز است برای افراد مختلف با هم تفاوت دارد و به شرایط افراد مختلف بستگی دارد. اما علاوه بر آن مسائل دیگری نیز می توانند هزینه کاشت ابرو را افزایش و یا کاهش دهند.

هزینه کاشت ابرو متاثر از چه عواملی است؟

هزینه کاشت ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد که این عوامل از قبیل زیر هستند:

تکنیک و شیوه ای که برای کاشت ابرو استفاده می شود

برای کاشت ابرو از روش های مختلفی استفاده می شود که اگر در این خصوص از روش های جدید کاشت ابرو مانند روش sut استفاده شود، در مقایسه با روش های قدیمی تر باید هزینه بیشتری برای کاشت ابرو پرداخت شود زیرا روش های جدیدتر با استفاده از تجهیزات جدیدتری انجام می شوند و از مزایای بیشتری برخوردار می باشند.

سابقه پزشک مربوطه

پزشکانی که کاشت ابرو را برای افراد انجام می دهند، از تجربه و مهارت متفاوتی در مقایسه با یکدیگر برخوردارند. به همین دلیل دستمزد آنها با هم متفاوت است. از این رو سابقه پزشک و میزان تجربه و دقت او را می توان از مسائل تاثیر گذار در هزینه کاشت ابرو در شیراز دانست.

کلینیکی که برای کاشت ابرو انتخاب می شود

کلینیک های زیبایی در ازای تجهیزات و خدماتی که به بیماران و مراجعین خود ارائه می دهند، هزینه ای که دریافت می کنند با هم متفاوت است. به همین دلیل در صورتی که به کلینیک های با تجهیزات و امکانات کمتر مراجعه شود ، هزینه کاشت ابرو کمتر خواهد بود و اگر برای کاشت ابرو در شیراز به کلینیک های مجهز تر مراجعه شود، هزینه انجام این کار افزایش پیدا خواهد کرد.

تراکم کاشت ابرو

تراکم کاشت ابرو به معنای تعداد گرافت های برداشت شده از بانک مو و پیوند زده به بخش های مورد نظر می باشد. برخی از افراد دارای ابرو های کم پشت تری هستند و برای انها باید گرافت های مویی بیشتری برداشته شود. اما برخی از افراد نیز نیاز دارند که میزان پرپشتی ابرو هایشان بیشتر باشد. به همین دلیل تراکم کاشت ابرو در افراد مختلف با هم تفاوت دارد و هرچه گرافت های مویی بیشتری باید برداشته شوند، زمان بیشتری باید برای کاشت ابرو صرف شود که در نتیجه تمامی این مسائل هزینه کاشت ابرو افزایش پیدا می کند.

شهر، استان و موقعیت جغرافیایی

هزینه کاشت ابرو در مناطق مختلف شیراز با هم متفاوت است اما علاوه بر این هزینه لازم برای کاشت ابرو در شیراز با شهرها و استان های دیگر نیز متفاوت خواهد بود. به همین دلیل می توان گفت که هزینه کاشت ابرو در شیراز ممکن است که از برخی شهر ها و استان ها بیشتر باشد و یا از برخی شهر هاو استان ها کمتر باشد.

لازم به ذکر است که امور مربوط به زیبایی از قبیل: کاشت ابرو تحت پوشش هیچ بیمه خدمات درمانی قرار نمی گیرد و عزیزان و هم وطنان شیرازی ما نمی توانند برای کاشت ابرو در شیراز از بیمه های خدمات درمانی استفاده کنند، بلکه تمامی تعرفه کاشت مو  به عمل مورد نظر را باید تماما پرداخت نمایند.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ارتباط از طریق واتساپ مسنجر اینستاگرام تلگرام اسکایپ مکالمه تلفنی پیامک ایمیل
×
مکالمه تلفنی
باز کردن بستن