کاشت ابرو

کاشت ابرو در تبریز

کاشت ابرو تکنیکی جدید است که در آن قسمت هایی از موی سر را به ابرو پیوند می زنند. این شیوه تقریبا مانند همان شیوه کاشت مو است و در پیوند تارهای مویی که برای کاشت ابرو صورت می گیرد، قسمت هایی از مو که وظیفه ساخت مو را به عهده دارند نیز به ابرو پیوند زده می شوند که به این قسمت های مو فولیکول گفته می شود. در ادامه مطالبی را در مورد کاشت ابرو در تبریز و قیمت کاشت ابرو به شما ارائه می دهیم.

با پیوند زدن فولیکول های مو به ابرو این امکان برای افراد فراهم می شود که تارهای ابروی آنها تا پایان عمر رشد کند. در نتیجه بعد از کاشت ابرو باز هم بانوان به اصلاح کردن ابرو های خود نیاز دارند.

کاشت ابرو برای آلوپسی را برای افرادی که افرادی که بانک موی مناسبی ندارند نمی توان استفاده کرد. به عنوان مثال: افرادی که دارای طاسی های پر وسعتی هستند و یا دارای بیماری آلوپسی می باشند، اشخاص مناسبی برای کاشت ابرو نیستند.

کاشت ابرو در تبریز

ابرو یکی از بخش های مهم و تاثیر گذار در صورت است به گونه ای که اگر فردی را بدون هیچ تار ابرویی در نظر بگیرید، متوجه این موضوع می شوید که ابرو ها چه قدر در ظاهر افراد تاثیر گذار هستند به طوری که حتی زیبایی چشم ها نیز بدون ابرو از بین می رود.

در نتیجه با توجه به اهمیتی که ابرو ها در زیبایی چهره افراد دارند، انجام دادن کاشت ابرو امری ضروری و واجب است که ممکن است بسیاری از افراد به آن نیاز پیدا کنند. پس همان طور که به کاشت ابرو در تهران، کاشت ابرو در شیراز و دیگر شهر های ایران نیاز است، به کاشت ابرو در تبریز هم نیاز می باشد زیرا افراد بر اساس عوامل مختلفی از قبیل زیر به کم پشتی ابرو و یا ریزش ابرو دچار می شوند:

 • بیماری های تیروئیدی
 • بیماری های عمومی و یا سیستماتیک
 • آلوپسی آره اتا
 • سوختگی
 • تاتو و یا هاشور ابرو
 • عفونت
 • برداشتن بیش از حد ابرو و نازک کردن بیش از حد آن
 • به وجود آمدن اختلال در رشد ابرو ها به صورت مادرزادی
 • افرادی که به صورت ارثی مستعد از دست دادن ابرو های خود هستند

با این وجود افرادی که بر اثر دلایل ذکر شده در قسمت فوق ابرو های خود را از دست داده اند، می توانند از شیوه کاشت ابرو در شیراز یا  کاشت ابرو در تبریز استفاده کنند.

 

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

کاشت ابرو در تبریز

 

3 ویژگی مهم که در کاشت ابرو  باید به آنها توجه شود:

 

جهت رشد موهای ابرو

ابرو های تمامی افراد به سه قسمت تقسیم می شوند که عبارتند از: دم، تنه و سر ابرو که جهت رشد تارهای ابرو در هر بخشی متفاوت است که پزشک معالج در زمان کاشت ابرو باید به جهت این بخش ها توجه داشته باشد تا نتیجه حاصل از کاشت ابرو در تبریز رضایت بخش باشد و حالت طبیعی خود را از دست ندهد.

قسمت سر ابرو داخلی ترین بخش ابرو است که دارای طول 5 تا 7 میلی متر است و موهای این قسمت به سمت بالا رشد می کنند.

بخش تنه در قسمت مرکزی ابرو قرار گرفته است و به میزان دو و نیم سانتی متر طول دارد. این قسمت متراکم ترین و پهن ترین قسمت ابرو ها است و جهت رشد ابرو ها در این بخش به سمت بالا است و زاویه لایه میانی هم به صورت هم راستا با قوس استخوان ابرو رشد می کند.

در این قسمت موهای که در مرز بالای ابرو قرار گرفته اند به سمت پایین و موهای مرز پایین نیز به سمت بالا رشد می کنند.

قسمت دم ابرو نیز از جایی که خم ابرو آغاز می شود تا انتهای ابرو دم نام دارد که در این بخش زاویه رشد موهای ابرو با صورت بسیار متفاوت است. به صورت کلی می توان تفاوت زاویه رشد تارهای  ابرو در این بخش با قسمت سر ابرو را حدود 45 درجه در نظر گرفت.

زاویه رشد مو در کاشت

در ابرو ها تارهای مو با زاویه زیادی نبست به صورت رشد می کند تا به حالت صاف روی صورت بخوابد. تفاوت زاویه رشد موی ابرو با موهای سر 45 درجه تفاوت دارد و به همین دلیل برای اینکه موهای کاشته شده زاویه ای مشابه به ابرو داشته باشند از تارهای مویی که در پشت گوش قرار دارد استفاده می شود.برای تطبیق دادن زاویه مو به میزان بیشتر فولیکول ها با زاویه در داخل پوست قرار داده می شوند که انجام کاشت ابرو در تبریز بسیار حساس است و به حوصله و تجربه کافی پزشک نیاز دارد.

کاشت ابرو بعد از تاتو

بسیاری از بانوان این سوال را در خصوص کاشت ابرو دارند که آیا می توان با وجود تاتو و هاشور بر روی ابرو ها به کاشت ابرو پرداخت و یا خیر و آیا به عوارض کاشت ابرو دچار می شوند؟. در پاسخ به این سوال باید گفته شود که بله امکان کاشت ابرو در تبریز بعد از انجام تاتو و هاشور وجود دارند و بسیاری از پزشکان نیز توصیه می کنند که قبل از کاشت، هاشور و تاتو انجام گرفته باشد زیرا بعد از کاشت ابرو برخی از گرافت های پیوند زده شده مو بر اثر عوامل مختلفی ازبین می روند.

به همین علت فواصل کوچکی ممکن است که در میان ابرو صورت گیرد. اما اگر قبل از کاشت، تاتو و یا هاشور انجام داده باشید، این فواصل دیده نمی شوند.

پس در نتیجه کاشت ابرو در تبریز بعد از تاتو و هاشور نه تنها مضر نیست بلکه در این خصوص مفید نیز واقع می شود.

انواع روش های کاشت ابرو در تبریز:

در شهر تبریز مانند: سایر شهر ها، کاشت ابرو به روش های مختلفی به شرح زیر انجام می شود:

 • کاشت ابرو به روش SUT
 • کاشت ابرو به روش FUE
 • کاشت ابرو به روش FIT
 • کاشت ابرو به روش MFIT

اهمیت مراجعه به بهترین متخصصین و کلینیک ها در تبریز چیست؟

از آنجایی که کاشت ابرو یک روش دائمی است و در صورتی که شخص از نتیجه به دست آمده از کاشت ابرو راضی نباشد، امکان بازگشت به حالت قبل را ندارد،  باید برای کاشت ابرو در تبریز به کلینیک های معتبر مراجعه کند و نیتجه موفقیت آمیزی را دریافت نماید.

علاوه بر آن کاشت ابرو در مقایسه با کاشت مو از پیچیدگی های بیشتری برخوردار است زیرا ابرو ها دارای سه نوع مختلف الگوی رشد مو هستند و در هر کدام از این بخش ها الگوی رشد با بخش دیگر تفاوت دارد. به همین دلیل پزشک باید از مهارت کافی برخوردار باشد تا تارهای مو را در هر یک از این قسمت ها به صورت صحیح کاشت کند. در غیر این صورت ممکن است که تار موهای کاشته شده پس از رشد، حالت نامناسبی به خود بگیرند و از زیبایی کاشت ابرو بکاهند  و حالتی مصنوعی پیدا کنند.

پس اگر مایل هستید که بهترین نتیجه را دریافت کنید، لازم است که از بهترین پزشکان و کلینیک ها کمک دریافت کنید.

کاندیدای مناسب برای کاشت ابرو در تبریز

مناسب ترین افرادی که می توانند کاشت ابرو در تبریز انجام دهند، از قبیل زیر هستند:

 • افرادی که تراکم ابرو های انها کم است و ابروهای تو خالی دارند
 • افرادی که می خواهند مدل ابروی خود را تغییر دهند
 • افرادی که می خواهند جای زخم، بخیه و آثار سوختگی را از روی ابروی خود بپوشانند
 • افرادی که مبتلا به بیماری های ریزش مو و انواع آلوپسی هستند
 • کسانی که بانک موی مناسبی داشته باشند
 • کسانی که به دنبال روش طبیعی و دائمی برای ترمیم ابرو های خود باشند
 • کسانی که با پرداخت هزینه کاشت ابرو مشکلی ندارند
 • کسانی که با استفاده از روش های کم تهاجمی مشکلی نداشته باشند
 • افرادی که شیمی درمانی و یا پرتو درمانی کرده باشند
 • تمامی بانوان و آقایان در هر محدوده سنی که الگوی ریزش موی آنها مشخص شده است
 • و….

هزینه کاشت ابرو در تبریز

در حالت کلی هزینه ترمیم مو در تبریز و  کاشت ابرو در تبریز چیزی در حدود 4 الی 6 میلیون تومان است که بر اساس عوامل مختلفی این هزینه ها کم و زیاد می شوند. برخی از این عوامل عبارتند از:

 • تجربه و مهارت پزشک
  پزشکان در همه شاخه های پزشکی دارای تجربه، مهارت و تخصص متفاوتی هستند. برخی از آنها در رشته ای که در آن فعالیت می کنند، مسلط تر از سایر پزشکان هستند و به همین دلیل دستمزد چنین پزشکانی در مقایسه با افراد دیگر بیشتر است.به همین دلیل می توان گفت که دستمزد پزشکانی که کاشت ابرو را انجام می دهند، در هزینه کاشت مو موثر واقع می شود و از آنجایی که مهارت پزشک در زمینه کاشت ابرو بسیار پر اهمیت است، توصیه می کنیم که حتما از مهارت پزشکان حرفه ای در این زمینه بهره مند گردید که از نتایج حاصل از کاشت ناراضی نباشید.
 • میزان تارهای مویی که باید کاشته شود و میزان خالی بودن ابروی افراد
  تراکم ابروهای هر شخصی با شخص دیگر متفاوت است و برخی از افراد در مقایسه با عده دیگر، به گرافت ها و یا تار موهای بیشتری برای پیوند ابرو نیاز دارند که هر چه تعداد تارهای موی مورد نیاز برای فرد بیشتر باشد، پزشک باید مدت زمان بیشتری بر روی ابرو ها کار کند و وقت بیشتری را صرف نماید که در این صورت هزینه نیز افزایش پیدا می کند.
 • کلینیکی که کاشت ابرو در آن انجام می شود
  کلینیک های مختلف در شهر تبریز، از تجهیزات مختلفی بهره مند هستند به نحوی که بعضی از آنها مجهز تر می باشند و خدمات با کیفیت تری را ارائه می دهند و برخی دیگر از شهرت و کیفیت پایین تری برخوردارند. به همین دلیل برای کاشت ابرو در تبریز نوع کلینیکی که برای پیوند به آن مراجعه می شود، در مجموعه کل قیمت کاشت ابرو تاثیر می گذارد.
 • شیوه کاشت ابرو
  برای کاشت ابرو از روش های مختلفی استفاده می شود و همان طور که می دانید  برای کاشت ابرو به روش SUT باید هزینه بیشتری پرداخت شود زیرا این روش از جدیدترین متد های کاشت ابرو است و نتیجه آن رضایت بخش تر است. پس با این وجود باید برای محاسبه میزان هزینه مورد نیاز برای پیوند ابرو به روشی که برای پیوند می خواهید از آن استفاده کنید نیز توجه نمایید.
 • منطقه ای که کلینیک در آن واقع شده است
  مناطق مختلف هر شهر در هزینه کلینیک هایی تاثیر می گذارند زیرا معمولا کلینیک هایی که در مناطق مرفه تر قرار دارند، مجهزتر هستند و به این دلیل که باید هزینه بیشتری برای اجاره بهای کلینیک پرداخت کنند، معمولا هزینه های بیشتری دارند و با این وجود نرخ پیوند ابرو در انها نیز بیشتر خواهد بود.
 • سال کاشت ابرو
  با وجود اینکه در کشور ایران هر ساله و حتی در فصول مختلف، با تغییر قیمت مواجه هستیم، می توان سال کاشت ابرو را نیز در هزینه کاشت ابرو در تبریز موثر دانست. به عنوان مثال: هر ساله در ایام اسفند ماه معمولا هزینه های کاشت ابرو افزایش پیدا می کند.
 • تراکم ایجاد شده برای ابرو
  تراکمی که برای پیوند ابروی هر فردی مورد نیاز است، با دیگر افراد تفاوت دارد. به این منظور که شاید شخصی مایل به ایجاد تراکم بیشتر در ابروهایش باشد و شخص دیگری نیز تراکم کمتری را بخواهد. به همین دلیل میزان تراکمی که برای پیوند ابرو در نظر دارید، می تواند باعث افزایش و یا کاهش هزینه شما شود.

سخن پایانی

کاشت ابرو در تبریز را برای شما عزیزان در مرکز موی ایندرا شرح دادیم. چنانچه تمایل دارید تا این تکنیک جدید را برای زیبایی ابرو های خود مورد استفاده قرار دهید، سعی کنید که به توصیه های ما در این مقاله توجه کنید و انها را برای استفاده از این روش به کار ببرید تا هزینه ای که برای پیوند ابرو به کار می برید، بی تاثیر واقع نشود و مناسب و رضایت بخش باشد.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ارتباط از طریق واتساپ مسنجر اینستاگرام تلگرام اسکایپ مکالمه تلفنی پیامک ایمیل
×
مکالمه تلفنی
باز کردن بستن