کاشت ابرو

کاشت ابرو بلند

آیا کاشت ابرو بلند امکان پذیر است؟ جدیدترین مدل کاشت ابرو چیست؟ مزایای کاشت ابرو بلند چیست؟ آیا کاشت ابرو بلند گران قیمت است؟ هزینه کاشت ابرو بلند چه قدر است؟ کاشت ابرو کشیده برای چه کسانی مناسب است؟

کاشت ابرو که به آن پیوند ابرو نیز گفته می شود، روشی است که برای ترمیم ابروهای بانوان و آقایان در حال حاضر به کار برده می شود و تا کنون رضایت بسیار زیادی از آن کسب شده است. این روش برای همه متقاضیان که با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم می کنند، امکان پذیر است و کسانی که از تراکم کم ابرو، نازیبایی ابرو، وجود آثار جراحت و زخم بر روی ابروهای خود و … ناراضی هستند، امکان استفاده از این روش را خواهند داشت.

به صورت کلی جلب توجه عموم مردم به سمت جدیدترین روش کاشت ابرو باعث شده است تا پیدا کردن مدل های جدید کاشت ابرو و یا کاشت ابرو بلند مورد توجه قرار بگیرد که در این زمینه اطلاعاتی را به شما منتقل خواهیم کرد.

آیا کاشت ابرو بلند امکان پذیر است؟

کاشت ابرو برای متقاضیان با هر مدلی که باب میل آنها باشد، امکان پذیر است و متقاضیان میتوانند بر حسب میل و سلیقه خود به کاشت ابروی بلند،کوتاه، پهن یا نازک بپردازند و مدل ابرو ها را تغییر دهند. اما در این خصوص بهترین گزینه، استفاده از مدل هایی برای ابرو است که هیچ وقت از مد نیوفتد و همیشه ظاهر طبیعی و زیبای چهره را حفظ کند.

کاشت ابرو بلند
کاشت ابرو بلند

جدیدترین مدل کاشت ابرو چیست؟

معمولا بانوان تمایل دارند که جدیدترین مدل کاشت ابرو را مورد استفاده قرار دهند که مدل های ذکر شده در زیر از جدیدترین ها به حساب می آیند:

مدل نچرال

کاشت ابرو نچرال یک مدل کاشت ابرو جدید است که منظور از نچرال بودن آن، طبیعی بودن ابروها بعد از کاشت است. به عبارت دیگر در کاشت ابرو نچرال، پزشک سعی بر آن دارند که گرافت های ابرو را به گونه ای برای شخص پیوند بزند که جلوه طبیعی ابرو حفظ شود و ظاهرغیر طبیعی در آنها به وجود نیاید. این مدل از ابرو هیچ گاه از مد نمی افتد و همیشه طبیعی و زیبا باقی می ماند.

مدل بلند

کاشت ابرو بلند یا کشیده نیز یک مدل پیوند ابرو جدید است که در این روش بلندی ابرو ها حفظ می شود. بدین معنا که افرادی که به صورت طبیعی ابروهای بلندی داشته اند، کاشت ابرو با همان بلندی برایشان انجام می شود و کسانی که ابروهای کوتاهی داشته باشند، با این روش میتوانند ابروی بلندی به دست اورند. لازم به توضیح است که بلندی ابرو برای بانوان ایرانی از دیرباز حائز اهمیت بوده است و یکی از نشانه های زیبایی در زنان ایرانی، داشتن ابروی بلند است. به همین دلیل کاشت ابرو کشیده بسیار مورد استقبال است و به آن توجه می شود.

درخواست مشاوره

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

مزایای کاشت ابرو بلند چیست؟

مهمترین مزایای کاشت ابرو کشیده را میتوان از قبیل زیر در نظر گرفت:

 • حفظ طبیعی و نچرال بودن چهره
 • افزایش زیبایی چهره
 • ایجاد تراکم ابروی مورد نیاز
 • پوشاندن جراحت، زخم و آثار بخیه و سوختگی
 • امکان استفاده از این روش برای آقایان و بانوان
 • و…

کاشت ابرو کشیده برای چه کسانی مناسب است؟

کاشت ابرو کشیده شاید برای همه افراد مناسب نباشد و تمامی افراد با این روش قادر به حفظ زیبایی چهره خود نباشند. زیرا هر کسی باید متناسب با چهره خود به کاشت ابرو بپردازد یا مدل ابرو انتخاب کند.

بنابراین کاشت ابروی بلند را میتوان برای کسانی مناسب در نظر گرفت که ابروی بلند به صورت آنها بیاید که این افراد از قبیل زیر هستند و بهترین گزینه برای کاشت ابروی بلند شناخته می شوند:

 • کسانی که صورت پر و درشتی دارند
 • کسانی که صورت گرد و تپلی داشته باشند
 • آقایانی که صورت پر داشته باشند
 • بانوانی که چشم های کشیده داشته باشند
 • کسانی که صورت کشیده و درازی داشته باشند
 • و…

آیا کاشت ابرو طبیعی گران قیمت است؟

کسب اطلاع از قیمت کاشت ابرو برای عده زیادی حائز اهمیت است و باید اگاه باشید که کاشت ابرو کشیده از قیمت بالاتری در مقایسه با روش های دیگر برخوردار است زیرا برای این نوع کاشت ابرو باید تراکم ابرویی بیشتری به کار برده شود و گرافت های مویی بیشتری از بانک مو برداشته شوند و به ابرو پیوند زده شوند.

با افزایش تعداد گرافت هایی که برای این نوع کاشت ابرو مورد نیاز است، مدت زمان جراحی و زحمت پزشک نیز افزایش می یابد و به همین دلیل هزینه کاشت ابروی بلند در مقایسه با روش های دیگر کمی بالاتر است.

هزینه پیوند ابرو چه قدر است؟

هزینه کاشت ابرو کشیده یا بلند همانند کاشت موی بلند با وجود آنکه بیشتر از روش های دیگر است، اما برای متقاضیانی که شرایط مختلفی دارند یکسان نیست؛ در نتیجه برای کسب اطلاع از هزینه دقیق این نوع پیوند ابرو باید مسائل مختلفی که در هزینه کاشت ابرو موثر هستند، بررسی گردند تا امکان تعیین هزینه وجود داشته باشد. این مسائل نیز مواردی به شرح زیر هستند:

 • روش کاشت ابرو
 • تجهیزات و دستگاه هایی که برای کاشت ابرو استفاده می شوند
 • تعداد گرافت های مویی مورد نیاز
 • تراکم ابرویی مورد نیاز برای هر شخصی
 • پزشک معالج و دستمزد او
 • مرکز زیبایی انتخاب شده برای کاشت ابرو
 • شهر یا استان مورد نظر
 • و…

با بررسی کردن تمامی این موارد در خصوص هر متقاضی میتوان به هزینه مدل کاشت ابروی بلند پی برد.

کلام پایانی

کاشت ابرو بدون جراحی به عنوان مدل کاشت ابرو جدید گزینه بسیار مناسبی است که می توانید از نتایج مثبت آن بهره مند گردید. لازم به توضیح است که در مراکز پیشرفته ارائه دهنده خدمات زیبایی پوست و مو مانند: مرکز موی ایندرا، میتوانید پیش از طی کردن مراحل کاشت، مدل ابرو را با استفاده از دستگاه های پیشرفته بر روی چهره خود تست کنید تا با اطمینان مدل ابرویی که با چهره شما متناسب باشد را انتخاب نمایید.

در جهت کسب اطلاعات بیشتر برای کاشت ابروی بلند و جدید با ما از طریق تلفن های تماس در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا