کاشت ابرو

کاشت ابرو بدون درد

زیبایی ابروها تاثیر بسزایی در زیبایی چهره دارد. به همین دلیل بسیاری از خانم ها و حتی آقایان به دنبال راهی برای تغییر در ابروهای خود هستند. یکی از بهترین راه ها برای ایجاد تغییر در ظاهر ابروها، کاشت ابرو است. کاشت ابرو بدون درد بهترین گزینه برای افرادی است که با مشکل ریزش یا کم پشتی ابرو مواجه هستند.

کاشت ابرو

یکی از طبیعی ترین روشها برای داشتن ابروهای پرپشت، کاشت ابرو است. در این روش موهای قسمتهایی مانند کناره ی گوش یا …. برداشته شده و در امتداد ابروها کاشته می شوند.  همچنین، در روش کاشت ابرو، گرافت های مو از قسمتی از سر برداشته می شود و به ابروها منتقل می شود. در روش کاشت ابرو از تکنیک های کاشت مو به منظور انتقال فولیکول ها استفاده می شود. انتقال فولیکول ها به ابرو منجر به رشد طبیعی و دائمی تارهای کاشته شده می شود.

دلایل نیاز به کاشت ابرو بدون درد

امروزه به دلایل مختلف نیاز به کاشت ابرو رواج پیدا کرده است. از مهمترین دلایل نیاز به کاشت ابرو می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • مصرف داروهایی از قبیل داروهای مخصوص شیمی درمانی، قرص ضدالتهاب، داروهای ضدبارداری؛
 • ابتلا به بیماری هایی از قبیل تیروئید، مشکل هورمونی، سرطان؛
 • کمبود ویتامین هایی مانند ویتامینB1 و ویتامین E

 

کاشت ابرو بدون درد

 

کاشت ابرو و عوارض

کاشت ابرو یک نوع روشی است که با درد و خونریزی همراه نمی باشد. اگر کاشت ابرو در کلینیک های معتبر و تخصص پزشکان مجرب صورت بگیرد، عوارض جدی به همراه نخواهد داشت. با این حال، عوارض و خطرات احتمالی کاشت ابرو شامل موارد زیر است.

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*
 • تورم و کبودی در ناحیه ابرو؛
 • ایجاد جای زخم؛
 • بروز عفونت پوستی؛
 • خونریزی بیش از اندازه؛
 • عدم قرینگی ابروها.

تغییر در ظاهر ابروها با کاشت ابرو

اگر می خواهید ظاهری جوانتر و زیباتر داشته باشید به شکل و ظاهر ابروهایتان توجه زیادی داشته باشید. عوامل ‏متعددی مانند بیماری های مختلف، داروهای مصرفی، افزایش سن، تغذیه نامناسب و… باعث نازک شدن و ریزش ‏ابروها می شود. اگر شما هم ابروهای کم پشت و بدفرم را دوست ندارید، بهتر است که روش کاشت ابرو را امتحان ‏کنید. با کاشت ابرو می توانید ابروهایی پرپشت و خوش فرم داشته باشید. ‏

کاندیدهای مناسب برای کاشت ابرو بدون درد

کاشت ابرو موثرترین روش برای ایجاد تغییر در ظاهر است. به همین دلیل، امروزه بسیاری از افراد ترغیب به کاشت ابرو به روش های طبیعی و بدون درد شده اند. به طور معمول روش کاشت ابرو به افراد زیر توصیه می شود:

 • افرادی که دارای مشکل ریزش و کم پشتی مو به صورت ارثی هستند.
 • افرادی از فرم ابروهای خود رضایت کافی ندارند.
 • افرادی که به دلیل مشکلات خود ایمنی و سرطان یا ریزش موی سکه ای، ابروهای خود را از دست داده اند.
 • افرادی که رنگ تاتوی ابروهای آنها کمرنگ شده و به فکر تغییر در ابروهایشان هستند.

مراقبت های پس از کاشت ابرو

به منظور نتیجه گیری سریعتر و بهتر از روش کاشت ابرو بهتر است که اقدامات زیر را پیش از کاشت ابرو انجام دهید. مراقبت های پس از کاشت ابرو عبارتند از:

 • از قرار گرفتن در معرض اشعه ی خورشید تا یک روز پس از کاشت ابرو خودداری کنید.
 • به منظور بهبودی سریعتر مرطوب نگه داشتن ابروها نیز اهمیت زیادی دارد.
 • استفاده از کمپرس یخ به منظور کاهش درد پس از کاشت ابرو نیز توصیه می شود.
 • پس از کاشت ابرو طبق دستور پزشک داروهای تجویز شده و مسکن را برای تسکین درد و تورم ابرو مصرف کنید.
 • از کرم های ضدخارش به منظور کاهش میزان خارش در ناحیه ای که ابرو کاشته شده استفاده کنید. تا مدت 2 هفته پس از کاشت ابروها، از برخورد آب به ابرو جلوگیری کنید.

نحوه انجام کاشت ابرو بدون درد

در جلسه ی معاینه، پزشک فرم ابروهای فرد را بررسی می کند. پس از بررسی فرم ابروها و سوال از بیمار درباره ی فرم ابروی دلخواهش، روش کاشت ابرو مشخص می شود. به منظور کاشت ابرو بدون درد باید باتوجه به میزان ریزش ابرو تقریباً 250 تا400 تار مو از نواحی دیگر مانند پشت سر یا پشت گوش فرد برداشته شود. توجه داشته باشید که تعداد تار موهای برداشته شده به میزان ریزش ابرو و فرم دلخواه ابروهایتان بستگی دارد. پس از اینکه تارهای مو از پشت سر یا پشت گوش برداشته شدند، تارهای مو باید در جهت رویش موها روی پوست ابرو گذاشته شود. در روش کاشت ابرو بدون درد نباید نگرانی درباره ی جای اسکار و عوارض جانبی پس از کاشت ابرو باشید.

هزینه کاشت ابرو

هزینه ی کاشت ابرو بدون درد براساس عوامل مختلفی مشخص می شود. معمولاً در جلسه ی معاینه نوع روش کاشت ابرو و هزینه ی کاشت ابرو مشخص خواهد شد. کلینیک‌های مختلف برای کاشت ابرو از دستگاه ها و ابزارهای متفاوتی استفاده می کنند. بنابراین، هزینه ی کاشت ابرو در کلینیک های مختلف متغیر می باشد. همچنین، با توجه به اینکه پزشک در زمینه ی کاشت ابرو چقدر مهارت دارد نیز در تعیین هزینه کاشت ابرو موثر است. مدل کاشت ابرو نیز از دیگر عوامل تاثیرگذار بر هزینه ی کاشت ابرو است. هر چقدر مدل ابرو پهن تری را انتخاب کنید باید هزینه ی بیشتری را برای کاشت ابرو پرداخت کنید. در کل می توان گفت که هزینه ی کاشت ابرو به عواملی مانند تعداد موهای پیوند زده شده، مدل ابرو، دستمزد پزشک، کلینیک موردنظر بستگی دارد.

سوالات متداول

 • رایج ترین علل ریزش مو چیست؟

از علل متداول ریزش ابرو می توان به مشکلات هورمونی، بیماری تیروئید، سرطان اشاره کرد.

 • بهترین روش ایجاد تغییر در ظاهر ابروها چه روشی است؟

روش کاشت ابرو یکی از بهترین روشهای ایجاد تغییر در ظاهر ابروها است. با استفاده از این روش می توانید مشکل ریزش و کم پشتی ابروها را برطرف کنید.

 • کاندیدهای مناسب کاشت ابرو چه افرادی هستند؟

بهترین کاندیدها برای انجام روش کاشت ابرو بدن درد افراد دارای مشکل ریزش یا کم پشتی ابرو هستند. همچنین، افرادی که به علت سرطان یا ریزش موی سکه ای، ابروهای خود را از دست دادند نیز کاندید مناسبی برای کاشت ابرو هستند.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ارتباط از طریق واتساپ مسنجر اینستاگرام تلگرام اسکایپ مکالمه تلفنی پیامک ایمیل
×
مکالمه تلفنی
باز کردن بستن