کاشت ابرو

کاشت ابرو بدون جراحی

ابرو و زیبایی آن بر چهره و ظاهر افراد تاثیر بسیار بالایی دارد و ابرو های زیبا میتواند اعتماد به نفس خوبی به افراد بدهد و همچنین ابروهای  کم پشت  و خالی اعتمادبه نفس و زیبایی را از چهره سلب میکنند از این رو میخواهیم در این مطلب توضیحاتی در مورد کاشت ابرو بدون جراحی و هزینه کاشت ابرو به شما عزیزان ارائه دهیم با ما همراه باشید.

یکی از راه هایی که خالی بودن ابرو را از بین میبرد و ابروهای پر پشت و زیبا را به همراه دارد روش کاشت ابرو می باشد که این روز ها طرفدران بسیار زیادی پیدا کرده و علاوه بر خانم و آقایانی که ریزش های شدید را تجربه کرده اند افرادی هم که کم پشتی ابرو را نیز دارند از این روش برای پر پشت شدن و زیباتر شدن ابروهای خود استفاده میکنند.

اگر شما نیز از متقاضیان کاشت  ابرو بدون جراحی هستید حتما در ادامه مطلب همراه ما باشید.

کاشت ابرو بدون جراحی چطور است ؟

اگر شما به هر دلیل و بیماری ریزش ابرو را تجربه کرده اید و یا به طور  ذاتی ابرو های کم پشت دارید انتخاب کاشت ابرو یک انتخاب عالی و با نتایج طبیعی برای شما عزیزان خواهد بود  با کاشت فولیکول مو در لابه لای ابروها با توجه به نیاز ابروی هر شخص شاهد رشد و مقدار تار ابروی مناسب در ابرو فرد خواهیم بود که چهره ای کاملا طبیعی و نچرال را به همراه دارد.

کاشت ابرو بدون جراحی  بهترین روش برای انجام کاشت ابرو بوده که افراد مایل به استفاده از این روش هستند چرا که ریسک  درمان پایین  دارد و نیاز به وجود زخم و اسکار بر قسمت سر نیست و عزیزان میتوانند درمان سرپایی بدون ریسک درمان و عوارض را به دنبال داشته باشند.

در روش کاشت ابرو بدون جراحی در مرکز موی ایندرا بدون اینکه نیاز به برداشت پوست سر از طریق جراحی باشد ، فولیکول های مو توسط دستگاهای پیشرفته بدون نیاز به برش و ایجاد زخم  استخراج میشوند و کاشت ابرو بدون جراحی انجام میگیرد.

 

درخواست مشاوره

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

کاشت ابرو بدون جراحی

 

کاشت ابروی طبیعی پیشنهاد ما به شما

برای انجام کاشت ابرو  انتخاب کلینیک  بسیار مهم بوده و از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که هرچه کیفیت کلینیک بالاتر باشد قطعا از بهترین روش های کاشت  ابرو استفاده میشود و در نتیجه روند درمان و نتایج درمانی بهتر خواهد بود.

با توجه به نکات گفته شده مرکز موی ایندرا میتواند بهترین گزینه برای انتخاب کلینیک کاشت مو باشد و بهترین نتایج درمان را از این طریق کسب کرد.

با مهارت عالی متخصص در این کلینیک و استفاده از تجهیزات عالی هیچگونه عوارضی در کاشت ابرو بدون جراحی در این مرکز وجود ندارد و عزیزان میتوانند با خیالی آسوده به زیباتر کردن چهره خود بپردازند و درمانی امن با نتایج صد در صد طبیعی و زیبا را به دست آورند.

با استفاده از بهترین تجهیزات و روش های ممکن در مرکز موی ایندرا دیگر نیازی به جراحی ، برش سر ، ایجاد زخم و وجود اسکار بر سر نخواهد بود و با کاشت اصولی و تکنیک های عالی افراد بدون داشتن عوارض و نگرانی درمان ایمن را تجربه میکنند و با رعایت اصول مراقبتی در دوره تعیین شده شاهد نتایج فوق العاده درمان خواهند بود.

نحوه انجام کار و روش کاشت ابرو بدون جراحی

در کاشت ابرو به روش میکرو گرافت نیز گفته میشود که این درمان به صورت اتوماتیک خواهد بود و برداشت فولیکول بدون جراحی استخراج شده و سپس از طریق دستگاه به لابه لای ابرو در قسمت مشخص شده کاشته می شوند.

فولیکول های موهای استخراج شده از پشت گوش و پشت سر می باشند در این نقطه از سر شاهد بانک مو های قوی و زیاد خواهیم بود که بهترین انتخاب برای برداشت فولیکول بوده و نتیجه عالی را برای کاشت ابرو به همراه دارند و شاهد رشد عالی و طبیعی ابرو ها خواهیم بود.

در این روش جای هیچگونه اسکار و بخیه ای در سر به وجود نمی اید ، نتیجه کاشت ابرو کاملا دائمی خواهد بود و فرد رشد عادی و زیبایی طبیعی ابروهای پر پشت را خواهد داشت بدون اینکه نگران برگشت  ابروها باشد و ریزش مجدد را تجربه کند.

با استفاده از بهترین متد استفاده شده درمان  رشد ابرو ها در طبیعی ترین حالت ممکن خود نمایان میشوند  و مدل ابروها نیز با توجه به آناتومی چهره فرد و ابروهای اصلی فرد کاشته میشوند بنابراین در زیباترین حالت  دیده خواهند شد.

مراقبت های لازم بعد از پیوند ابرو

در مرکز موی ایندرا  انجام کاشت ابرو بدون جراحی بدون احساس حس درد در افراد خواهد بود چون با بی حسی موضعی انجام میشوند بنابراین افراد دردی از این درمان ندارند.

پس از آن نیز نیازی به بستری شدن نیست و فرد درمان سرپایی را خواهد داشت و داشتن حس درد پس از درمان بعد از رفع بی حسی کاملا طبیعی بوده و با خوردن مسکن های تجویز شده توسط متخصص حس درد برطرف میشود.

امکان درد ومراقبت های لازم تا دو هفته ادامه دارد و متخصص توضیحات لازم را به فرد میدهد تا با رعایت نکات ساده از نتایج عالی درمانی برخوردار شود اما نیازی به استراحت مطلق نیست و فرد میتواند زندگی عادی ، شخصی و کاری خود را داشته باشد.

نوشته های مشابه

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا