کاشت ابرو

کاشت ابرو با موی دیگران

آیا کاشت ابرو با موی دیگران امکان پذیر است؟ آیا می توان پیوند مو از دیگران دریافت کرد؟ آیا کسانی که بانک مو ندارند امکان کاشت مو خواهند داشت؟ هزینه کاشت ابرو چقدر است؟  اگر قصد دارید که کاشت مو انجام دهید اما بانک مو برای این کار ندارید، تا پایان این مطلب همراه ما بمانید.

همان طور که می دانید، کاشت ابرو روشی است که در آن از فولیکول های مویی خود اشخاص استفاده می شود و این فولیکول ها از بانک مو برداشته می شوند و در نواحی خالی از موی ابرو با عملیات خاصی قرار می گیرند؛ این مساله نشان می دهد که برای پیوند ابرو به بانک مو نیاز است و کسانی که می خواهند از این روش استفاده کنند، باید بانک موی مناسبی داشته باشند.

کاشت ابرو با روش های مختلفی انجام می شود که هر یک از آنها شرایط مختلفی دارند و یکی از مهمترین مسائلی که در این زمینه مطرح می شود، کاشت ابرو با موی دیگران است.

آیا کاشت ابرو با موی دیگران امکان پذیر است؟

کاشت ابرو با موی دیگران امکان پذیر نیست و پزشکان انجام این کار را به هیچ وجه توصیه نمی کنند. البته ناگفته نماند که کاشت ابرو با استفاده از موی دیگران به صورت عملی، انجام شدنی است ولی به خاطر شرایط پیچیده و مشکلاتی که ایجاد می کند، هیچ مرکز زیبایی به انجام آن برای متقاضیان نمی پردازد.

به صورت کلی دریافت پیوند مو از دیگران معمولا نتیجه رضایت بخشی به همراه ندارد و بدن شخصی که قصد ترمیم ابرو دارد، گرافت های مویی دیگران را پس می زند و واکنش خوبی به انها نشان نمیدهد. در نتیجه این روش کاشت ابرو با شکست مواجه می شود مگر آنکه از داروهای خاصی برای افزایش مقاومت بدن استفاده شود که این داروها بسیار مضر و خطرناک هستند و در نهایت به کار بردن این روش امکان پذیر نیست.

کاشت ابرو با موی دیگران
کاشت ابرو با موی دیگران

آیا کسانی که بانک مو ندارند امکان کاشت ابرو خواهند داشت؟

حال با وجود مسائل مطرح شده در فوق، پرسشی ایجاد می شود که کسانی که بانک مو ندارند امکان کاشت ابرو خواهند داشت و یا خیر؛ در این رابطه باید اشاره کنیم که شاید کاشت ابرو برای کسانی که بانک مو ندارند، از طریق بانک موی دیگران امکان پذیر و مناسب نباشد، اما راهکارهای دیگری برای این عزیزان وجود خواهد داشت که با کمک آنها این مشکل برطرف می شود و بر اساس آنها حتی افرادی که فاقد بانک مو هستند نیز می توانند پیوند و ترمیم ابرو انجام دهند.

کاشت ابرو بدون نیاز به بانک مو

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، روش جدیدی به منظور پیوند ابروی افراد به وجود آمده است که آن را کاشت ابرو بدون نیاز به بانک مو می نامند؛ در این روش هیچ نیازی به بانک مو نیست و کسانی که فاقد بانک مو هستند با استفاده از موهای مصنوعی یا موهای بیوفایبر قادر به پیوند ابرو خواهند بود.

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

موهای بیوفایبر که برای ترمیم ابرو به کار برده می شوند ظاهری فوق العاده طبیعی دارند و تشخیص دادن آنها از موهای واقعی امکان پذیر نیست. با این وجود عملیات پیوند ابرو برای کسانی که فاقد بانک مو هستند، با استفاده از این موهای مصنوعی انجام می شود.

لازم به توضیح است که کاشت ابروی مصنوعی برای این عزیزان دقیقا همانند روش های طبیعی کاشت ابرو انجام می شود تنها با این تفاوت که در این مراحل نیازی به برداشت مو از بانک مو نیست بلکه بدون دستکاری کردن بانک مو عملیات جراحی ترمیم ابرو انجام می شود.

مزایای کاشت ابروی مصنوعی چیست؟

بر خلاف کاشت ابرو با موی دیگران که روش بسیار نامناسبی است، انجام این کار با موی مصنوعی از مزایای زیادی برخوردار است و مهمترین مزیت های آن از قبیل زیر هستند:

 • عدم نیاز به بانک مو
 • عدم نیاز به بانک موی دیگران
 • عدم ایجاد مشکل و یا بروز عوارض
 • ایجاد ظاهر کاملا طبیعی و زیبا
 • عدم امکان تشخیص موهای مصنوعی از طبیعی
 • امکان ایجاد تراکم ابروی مورد نیاز
 • ایجاد نتیجه دائمی
 • عدم وجود محدودیت سنی و جنسی برای استفاده از این روش
 • دوره نقاهت بسیار کوتاه
 • و…

معایب کاشت ابروی مصنوعی چیست؟

کاشت ابرو بدون برش سر با معایب بسیار زیاد و جدی همراه است در حالی که کاشت ابرو با الیاف مصنوعی فقط چند عیب جزئی و ساده دارند که باعث بروز مشکلات جدی نمی شود.

مهمترین معایب این روش نیز عبارتند از:

 • عدم امکان رشد کردن موهای کاشته شده در ابرو
 • عدم نیاز به اصلاح
 • عدم امکان تغییر مدل ابروهای کاشته شده

با این وجود اگر می خواهید که از پیوند ابروی مصنوعی استفاده کنید باید آگاه باشید که معایب پیوند ابروی مصنوعی تنها همین سه مورد هستند و به جز آنها هیچ مشکلی در این روش وجود نخواهد داشت.

کاشت ابرو با موی سایر اعضای بدن

یکی دیگر از روش های جایگزین کاشت ابرو با موی دیگران، روش کاشت ابرو با موی سایر اعضای بدن انسان است؛ این روش برای کسانی مناسب است که هیچ گونه بانک موی مناسبی بر روی سر ندارند اما سایر اعضای بدن آنها از گرافت های مویی مناسب برای پیوند ابرو برخوردار است.

لازم به توضیح است که این روش معمولا فقط برای ترمیم ابروی آقایان استفاده می شود و از بانک موی موجود بر روی سینه آقایان برای این روش استفاده می شود زیرا موهای این بخش از وضعیت مناسب تری برای پیوند ابرو برخوردار هستند.

کاشت ابرو از سایر اعضای بدن به عنوان کاشت ابروی bht نیز شناخته می شود و اصطلاح علمی که برای این روش به کار برده می شود، روش bht است.

روشbht نه تنها برای کاشت ابرو بلکه به عنوان کاشت مو نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

کلام پایانی

پیوند ابرو با موی دیگران نه تنها در مرکز موی ایندرا بلکه در هیچ یک از مراکز زیبایی مو به کار برده نمی شود؛ پس به جای آن باید از روش های دیگر یعنی کاشت ابروی مصنوعی و یا روش bht استفاده کنید که هر دوی این روش ها در مرکز موی ایندرا امکان پذیر هستند.

در صورتی که می خواهید این روش ها را در شرایط مناسب به کار ببرید و نتیجه مورد نظرتان را دریافت کنید، در مرکز موی ایندرا با ما همراه بمانید.

 

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ارتباط از طریق واتساپ مسنجر اینستاگرام تلگرام اسکایپ مکالمه تلفنی پیامک ایمیل
×
مکالمه تلفنی
باز کردن بستن