کاشت ابرو

پیوند ابرو

 یکی از بهترین راه ها برای پُرپُشت کردن موهای ابرو و یا تغییر مدل ابرو ، کاشت ابرو یا پیوند ابرو می باشد که قابل رُشد و دائمی است در ادامه میخواهیم توضیحات تکمیلی را برای شما عزیزان شرح دهیم.

زیبایی چهره طبیعی مسئله ای است که دنیای امروز مد زیبایی در جهان به آن رسیده و زیبایی های ظاهری طبیعی مجدد مورد توجه بیشتری نسبت به زیبایی های غیر طبیعی خواهند داشت و روش های زیبایی به سویی جهت یافته است که نواقص را به حالت طبیعی برسانند و هرج و مرج در چهره افراد به اسم زیبایی وجود نداشته باشد .

ابرو عضوی مهم در زیبایی صورت هر فرد می باشد و پر پشتی و داشتن تار موهایی کلفت  خوش حالت به زیباتر بودن چهره فرد کمک میکند .

اما افراد زیادی دچار ریزش ابرو میشوند و یا به هر دلیلی ابروهایی کم پشت و با تار مویی نازک دارند در این حال روش های زیادی برای تغییر این حالت  وجود دارد که  در گذشته از تاتو استفاده میشد و به علت ساختن ظاهر غیر طبیعی برای افراد منسوخ شده است و در مقابل با استفاده از پیوند  ابرو با موی طبیعی میتوان به زیبایی طبیعی ابرو با تار موهایی محکم و خوش حالت و پر پشت رسید .

پیوند ابرو چیست؟

پیوند ابرو روشی برای رشد مجدد ابرو های از دست رفته و یا کم پشت است که منجر به ابروهایی پر پشت با حالت کاملا طبیعی و زیبا میشود بدون اینکه نیازی به روش های غیر طبیعی مانند تاتو باشد.

این روش منحصر به فرد طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده و افرادی که کاندیدای مناسب این روش هستند از آن برای زیباتر کردن چهره خود استفاده میکنند .

انجام پیوند ابرو  در کلینیک های تخصصی کاشت مو انجام میشود که در جهت انجام پیوند ابرو بوده و بهترین نتایج درمانی را برای متقاضیان خود ارائه میدهد .

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

پیوند ابرو عملکردی مانند روش کاشت مو دارد با این تفاوت که مقدار فولیکول های مورد نیاز مو در این روش کمتر از روش کاشت مو می باشد .

برای پیوند ابرو نیز میتوان از روش های مختلف کاشت مو استفاده کرد چرا که روش ها مشترک می باشند .

پیوند ابرو

مراحل پیوند ابروی طبیعی

 

روش کاشت ابرو اف ای تی و اف یو ای برداشت فولیکولی از پانچ مخصوص را دارند که نیازمند به تراشیدگی مو بوده و به علت استخراج تک به تک فولیکولی امکان برداشت زیاد فولیکول در یک جلسه امکن پذیر نبوده و ناحیه برداشت بانک مو نیز باید تراشیده شود در ادامه نیز  متخصص فولیکول های به دست آمده را در محل ابروها  میکارد .

در روش کاشت ابرو اف یو تی که روش قدیمی تر کاشت مو می باشد برداشت از ناحیه پشت سر با برداشت نواری پوست اتفاق میافتد که پس از آن به ناحیه بخیه زده میشود و رد آن دائمی خواهد بود.

پس از  استخراخ فولیکول از نوار مخصوص نیز  متخصص فولیکول های به دست آمده را بر ناحیه ابرو میکارد.

روش بعدی روش اس یو تی می باشد این روش نیز به تراش سر و بخیه ندارد و در مدت کوتاه به مقدار قابل توجه از براشت فولیکول مو خواهد رسید و نحوه برداشت و کاشت ابرو با سرعت  و مهارت بهتری انجام میشود که تاثیر نتیجه بهتری را نیز دارد.

کلیه این روش های کاشت ابرو نتایج را بعد از 4 الی 9 ماه نشان خواهند داد که با استفاده از لیزر پیوند ابرو میتوان به این زمان سرعت بخشید و همچنین نتایج بهتری را دریافت کرد.

کاشت ابروی طبیعی چگونه انجام می شود؟

پیوند ابرو با موی طبیعی در مراکز تخصصی کاشت  مو انجام میشود این روش مانند کاشت مو بوده با این تفاوت که محل کاشت فولیکول ها بر ناحیه ابرو می باشد و میزان ظرافت و دقت بیشتری باید در پیوند ابرو اعمال شود   در واقع هر روش پیوند مو را میتوان برای پیوند ابرو نیز استفاده کرد اما بهترین انتخاب با توجه به شرایط فرد توسط بررسی های متخصص برای فرد پیشنهاد میشود .

برای داشتن نتایج عالی پیوند ابرو با موی طبیعی افراد باید بدانند که هر چه انتخاب کلینیک کاشت مو برای انجام این روش بهتر باشد روند و نتایج درمان نیز بهتر خواهد بود چرا که روش درمان بهتر و داشتن متخصصین ماهر تاثیر مستقیمی بر روند درمانی پیوند ابرو دارند .

لیزر پیوند ابرو یا کاشت ابروی لیزری

در پیوند  ابرو ، به استفاده از ابزار دستی قدیمی نیازی نیست و  از روش پیوند ابرو با دستگاه تمام اتوماتیک استفاده می شود همین موضوع  باعث می شود تا در روند برداشت، نگهداری و کاشت بخش ابرو عملکرد بهتری باشد و نتایج بهتری را به همراه داشته باشد و درمان بدون عوارض پیش رود ..

در این روش برداشت فولیکول های مو به صورت اتوماتیک و توسط پانچ لیزری انجام میشود   و پس از فریز کردن بانک مو ، آن ها در ناحیه ابرو با دستگاهای مخصوص اتوماتیک کاشته میشوند .

پس از درمان پیوند ابرو با  استفاده از لیزر پیوند ابرو  پس از درمان  پیوند ابرو میتوان نتایج بهتری از کاشت ابرو داشت که به تشخیص متخصص در زمان مشخص  به مرکز مراجعه کرده و با دستگاه مخصوص لیزر بر ناحیه ابرو های کاشته شده فولیکول ها را تحریک کرده و باعث میشود تا رشد آن ها بهتر و سریعتر انجام شود و تمامی فولیکول های کاشته شده در زمان کوتاهتری رشد داشته باشند و تقویت شوند .

با استفاده از لیزر پیوند ابرو زخم ها ، التهاب ها و قرمزی های پس از درمان که در ناحیه ابرو شکل میگیرند برطرف خواهند شد و افراد در زمان کوتاه به چهره عادی خود دست پیدا خواهند کرد .

زمان استفاده از لیزر پیوند ابرو و تعداد جلسات مورد نیاز برای استفاده از آن توسط متخصص مشخص میشود و افراد با استفاده از این گزینه درمانی میتوانند به رشد سریعتر و یهتر فولیکول های کشاته شده در زمان کوتاه تری دست یابند و نگران قرمزی ، زخم و التهابات ناشی از کاشت ابرو در چهره خود نباشد چرا که با استفاده از این فرایند این مشکل نیز برطرف خواهد شد.

روش کاشت ابروی طبیعی

برای استفاده از روش پیوند ابرو با موی طبیعی متخصص ابتدا به بررسی کامل شرایط فرد میپردازد تا مشخص سازد چه روش درمانی برای فرد بهتر است و سپس شرایط درمانی را نیز طراحی میکند تا درمان به آن سمت پیش رود .

پس از مشخص شدن روش کاشت ابرو برای انجام پوند ابرو با موی طبیعی درمان شروع خواهد شد در جلسه درمان ابتدا نواحی بانک مو برای برداشت فولیکول با بی حسی موضعی بی حس میشود و سپس مقدار فولیکول مورد نیاز برای پیوند ابرو توسط نوع روش پیوند ابرو برداشت میشود و هر روش در نحوه برداشت  با یکدیگر در تفاوت می باشند پس از برداشت و استخراج کامل فولیکولی ، فولیکول های به دست آمده  در ناحیه ابرو توسط دستان هنرمند متخصص با ظرافت و دقت هرچه بیشتر کاشته میشوند.  این مرحله از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و هرچه پیوند فولیکولی حرفه ای تر  انجام بگیرد قطعا نتایح بهتری را نیز به همراه خواهد داشت.

پس از پایان کاشت فولیکول ها نیز درمان پایان میابد و سپس طبق روش اجرا شده ی کاشت ابرو رشد آن ها بین 4 ماه تا یک سال پس از درمان ادامه خواهد داشت و سپس فرد شاهد ابروهای زیبا و طبیعی با تار موهای پر پشت و محکم خواهد بود که وجود دائمی را در چهره خواهند داشت.

در جریان پبوند ابرو  در جلسه مشاوره قبل از درمان  به مدل ابروهای دلخواه فرد و همچنین مدل ابرو های طبیعی فرد توجه خواهد شد حتی فرد می‌تواند  عکس از مدل دلخواه ابروی خود را به متخصص نشان دهد تا مقدار فولیکول مو مورد نیاز برای فرد اعمال شود   طراحی ابروها قبل از پیوند ابرو، به فرم و حالت چهره فرد از اهمیت بالایی برخور دار بوده که توسط متخصص بررسی خواهد شد تا مدل اجرایی با چهره اصلی فرد همخوانی داشته باشد .

در جلسه درمان پیوند مو نیز متخصص در زمان کاشت فولیکول ها با روش انتخابی بر ابرو ها  فولیکول ها را با دقت در نوع رویش و محل رارگیری برای رشد آن ها می کارد تا نتیجه رشد تارهای ابرو خوش حالت طبیعی و متقارت با مدل انتخابی باشد . رنگ کردن ابروها و حالت دادن به آن‌ها نیز  پس از انجام پیوند ابرو و به نتیجه دادن درمان نیز ممکن خواهد بود.

مراقبت های لازم پس از پیوند ابرو با موی طبیعی

با توجه به اینکه شرایط درمان با عالی ترین روند احتمالی خود پیش می روند هیچ جای نگرانی در مسیر درمان وجود ندارد و افراد میتوانند با خیالی آسوده در این مرکز درمان پیوند ابرو را دریافت نمایند.

در مقابل مراقبت هایی بعد از انجام پیوند مو لازم است که با رعایت آن ها میتوان ایمنی بعد از درمان را نیز کسب کرد و از نتایج عالی درمان لذت برد.

توصیه میشود تا افراد  دو هفته قبل و دو هفته بعد از پیوند ابرو از استعمال دخانیات  و مشروبات الکلی پرهیز نمایند.

در هفته اول بعد از درمان توصیه میشود تا افراد از انجام هرگونه فعالیت سنگین پرهیز نمایند تا به فولیکول های تازه کاشته شده آسیبی وارد نشود.

خارش دادن و دست کشیدن با فشار به ابرو ها در دو هفته اول و همچنین شنا کردن در این مدت ممنوع است .

توصیه میشود افراد به مدت یک ماه در معرض نور شدید افتاب قرار نگیرند.

در زمان مشخص شده برای بررسی شرایط به کلینیک مراجعه نمایند و اگر دارویی از جانب متخصص تجویز شده است را در زمان مشخص مصرف کنند و با رعایت همین نکات شاهد نتایج عالی پیوند ابرو خود باشند.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ارتباط از طریق واتساپ مسنجر اینستاگرام تلگرام اسکایپ مکالمه تلفنی پیامک ایمیل
×
مکالمه تلفنی
باز کردن بستن