کلاه گیس

پوستیژ مو در تهران

پوستیژ مو در تهران را از کجا تهیه کنیم؟ پوستیژ مو چیست؟ پوستیژ مو برای چه کسانی مناسب است؟ انواع پوستیژ مو چیست؟ در مرکز موی ایندرا ما را همراهی کنید تا از این مسائل شما را مطلع سازیم.

عده بسیار زیادی از مردم کشور ما از ریزش مو و کم پشتی موهای خود رنج می برند و این مساله بانوان و آقایان را به خود گرفتار کرده است. خصوصا با توجه به افزایش عواملی که باعث ریزش مو می شوند، تعداد این افراد بیشتر شده است و ریزش مو و طاسی سر مشکل شایع تری در سال های اخیر بوده است.

در این خصوص از روش های مختلفی برای ترمیم مو و طاسی سر استفاده می شود که یکی از این روش ها پوستیژ مو است و سالیان بسیار زیادی است که از این روش بهره برده می شود.

پوستیژ مو چیست؟

پوستیژ مو که به آن کلاه گیس نیز گفته می شود از  قدیمی ترین روش هایی است که برای ترمیم مو استفاده می شود. پوستیژ در واقع یک روش غیر دائمی برای ترمیم مو محسوب می شود که اشخاص هر زمانی که بخواهند می توانند آن را از روی سر بردارند و هر هنگامی که مایل باشند، می توانند آن را بر روی سر بگذارند.

انواع پوستیژ مو چیست؟

پوستیژ مو در تهران دارای انواع مختلفی است که انواع آن عبارتند از:

با موی طبیعی

پوستیژ با موی طبیعی به گونه ای است که در آن از موهای طبیعی برای ساخت کلاه گیس استفاده شده است و به همین دلیل این نوع کلاه گیس ها ظاهر طبیعی تری دارند و از قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند.

با الیاف مصنوعی

پوستیژ با الیاف مصنوعی با استفاده از الیاف مصنوعی ساخته می شود و موهای به کار رفته در آن از الیاف مصنوعی نانو محسوب می شوند. بنابراین میزان طبیعی بودن جلوه این نوع پوستیژ ها در مقایسه با انواع دیگر کمتر است.

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

 

پوستیژ مو در تهران

پوستیژ مو برای چه کسانی مناسب است؟

پوستیژ مو برای کسانی مناسب است که از شرایطی به شرح زیر برخوردار باشند:

  • کسانی که موهای طبیعی خود را از دست داده باشند
  • کسانی که قصد تغییر حالت مو به صورت موقتی داشته باشند
  • کسانی که بخواهند از روش های غیر تهاجمی برای ترمیم مو استفاده کنند
  • کسانی که قصد شرکت در مراسم عروسی و … را داشته باشند
  • بازیگران و کسانی که میخواهند نمایشی را اجرا کنند
  • همه بانوان و اقایان بدون هیچ محدودیت سنی
  • و..

 

پوستیژ مو در تهران را از کجا تهیه کنیم؟

پوستیژ مو را میتوانید از مرکز موی ایندرا به صورت تک و عمده تهیه کنید. مرکز موی ایندرا علاوه بر اینکه خدمات پوست و مو ارائه می دهد، به فروش انواع کلاه گیس و یا پوستیژ مو نیز می پردازد و با قیمت مناسب آن را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

در صورتی که پوستیژ مو را به صورت تک خریداری کنید، هزینه شما بیشتر خواهد بود اما با خرید عمده مبلغ بسیار زیادی از هزینه شما کاسته می شود.

قیمت پوستیژ مو در تهران چه قدر است؟

قیمت پوستیژ مو در تهران در انواع مختلف آن یکسان نیست و مسائلی بر روی قیمت آن موثر هستند که بر اساس انها هزینه آن افزایش و یا کاهش پیدا می کند. کسانی که قصد دارند پوستیژ خریداری کنند و از قیمت دقیق آن مطلع شوند باید مسائل موثر در هزینه را مد نظر قرار دهند.

مسائلی که در این موارد علی الخصوص پوستیژ مو در تهران موثر واقع می شوند، از قبیل زیر هستند:

نوع پوستیژ مو

همان طور که در بخش های فوق اشاره شد، پوستیژ انواع مختلفی دارد که به صورت طبیعی و یا مصنوعی تولید می شود. پوستیژ هایی که به صورت طبیعی هستند در مقایسه با انواع مصنوعی هزینه بیشتری دارند و برای تهیه آنها باید هزینه بیشتری پرداخت شود.

مرکز مویی که پوستیژ را از آن تهیه می کنید

مرکز موهایی که پوستیژ را از آن تهیه می کنند، متفاوت هستند و شرایط آنها در هزینه موثر است. با این وجود هر مرکز مویی که برای خرید پوستیژ از آن اقدام می کنید، در هزینه شما تاثیر خواهد داشت.

بلندی و یا کوتاهی موهای به کار رفته در پوستیژ

کلاه گیس با موهای بلند و یا کوتاه قابل تهیه است و معمولا پوستیژ مو در تهران که در آنها موهای بیشتری به کار رفته و بلندای مو بیشتر است، در مقایسه با پوستیژهایی که موهای کوتاهی دارند، گران قیمت تر هستند که این مساله را نیز در قیمت و هزینه کلاه گیس باید در نظر داشته باشید.

مردانه و یا زنانه بودن پوستیژ

پوستیژ های زنانه و مردانه با هم متفاوت  هستند و انواع زنانه آن گران قیمت تر هستند. بنابراین برای تهیه پوستیژ در خصوص بانوان باید مبلغ بیشتری را بپردازید.

پوستیژ تمام تور و یا جلوی سر

پوستیژ های تمام تور به انواعی از آنها گفته می شود که تمامی سر را می پوشاند و همه بخش های سر را تحت پوشش قرار می دهد. اما پوستیژ های جلوی سر فقط بخش جلویی سر را پوشش می دهد و معمولا از آن بانوان استفاده می کنند تا قسمت جلویی سر را که موهای آن از زیر روسری دیده می شود، به این شکل پوشش دهند.

با این وجود پوستیژ های جلوی سر در مقایسه با پوستیژ های تمام تور ارزان قیمت تر هستند و با هزینه کمتری می توان انها را تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد.

تفاوت پوستیژ مو و پروتز مو چیست؟

پوستیژ و پروتز مو دو روش جداگانه هستند که ویژگی های مربوط به خود را دارند و تفاوت هایی بین این دو روش موجود است و بارزترین این تفاوت ها از قبیل زیر هستند:

پوستیژ مو قابل جدا شدن از سر است وهر وقت که بخواهید می توانید آن را از روی سر جدا کنید اما پروتز مو بر روی سر می چسبد.

میزان طبیعی بودن جلوه پروتز مو در مقایسه با پوستیژ مو بیشتر است.

پروتز مو از هزینه بیشتری برای ترمیم مو برخوردار است و ماندکاری آن بیشتر است.

پروتز مو را می توان رنگ کرد اما پوستیژ قابل رنگ کردن نیست.

سخن پایانی

پوستیژ مو در تهران را از زوایای مختلف بررسی کردیم تا در صورتی که کسب اطلاع از این موضوع برایتان حائز اهمیت است، با شرایط و ویژگیهای آن آشنا باشید.

در صورتی که قصد دارید پوستیژ مو تهیه کنید، انواع آن که با موهای طبیعی تولید می شود از کیفیت بهتری برخوردار است و توصیه می کنیم که این مدل را تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید پوستیژ مو از مرکز موی ایندرا با ما از طریق تلفن های تماس در ارتباط باشید تا همکاران راهنمایی های بیشتری به شما ارائه دهند.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ارتباط از طریق واتساپ مسنجر اینستاگرام تلگرام اسکایپ مکالمه تلفنی پیامک ایمیل
×
مکالمه تلفنی
باز کردن بستن