پوستیژ مو در تهران

پوستیژ مو را میتوانید از مرکز موی ایندرا به صورت تک و عمده تهیه کنید. مرکز موی ایندرا علاوه بر اینکه خدمات پوست و مو ارائه می دهد، به فروش انواع کلاه گیس و یا پوستیژ مو نیز می پردازد و با قیمت مناسب آن را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

در صورتی که پوستیژ مو را به صورت تک خریداری کنید، هزینه شما بیشتر خواهد بود اما با خرید عمده مبلغ بسیار زیادی از هزینه شما کاسته می شود.

پوستیژ مو چیست؟

پوستیژ مو که به آن کلاه گیس نیز گفته می شود از  قدیمی ترین روش هایی است که برای ترمیم مو استفاده می شود.

پوستیژ در واقع یک روش غیر دائمی برای ترمیم مو محسوب می شود که اشخاص هر زمانی که بخواهند می توانند آن را از روی سر بردارند و هر هنگامی که مایل باشند، می توانند آن را بر روی سر بگذارند.

2 نوع پوستیژ مو چیست؟

پوستیژ مو در تهران دارای انواع مختلفی است که انواع آن عبارتند از:

1) با موی طبیعی

پوستیژ با موی طبیعی به گونه ای است که در آن از موهای طبیعی برای ساخت کلاه گیس یا کلاه گیس توری استفاده شده است و به همین دلیل این نوع کلاه گیس ها ظاهر طبیعی تری دارند و از قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند.

2) با الیاف مصنوعی

پوستیژ با الیاف مصنوعی با استفاده از الیاف مصنوعی ساخته می شود و موهای به کار رفته در آن از الیاف مصنوعی نانو محسوب می شوند. بنابراین میزان طبیعی بودن جلوه این نوع پوستیژ ها در مقایسه با انواع دیگر کمتر است.

پوستیژ مو در تهران

قیمت پوستیژ مو در تهران چه قدر است؟

قیمت پوستیژ مو در تهران در سال 1402 به شرح زیر است:

این مطلب بزودی بروز میشود!!!!

3 مورد تاثیر گذار بر هزینه پوستیژ

مسائلی که در این موارد علی الخصوص پوستیژ مو در تهران موثر واقع می شوند، از قبیل زیر هستند:

1) نوع پوستیژ مو

همان طور که در بخش های فوق اشاره شد، پوستیژ انواع مختلفی دارد که به صورت طبیعی و یا مصنوعی تولید می شود. پوستیژ هایی که به صورت طبیعی هستند در مقایسه با انواع مصنوعی هزینه بیشتری دارند و برای تهیه آنها باید هزینه بیشتری پرداخت شود.

2) مردانه و یا زنانه بودن پوستیژ

پوستیژ های زنانه و مردانه با هم متفاوت  هستند و انواع زنانه آن گران قیمت تر هستند. بنابراین برای تهیه پوستیژ در خصوص بانوان باید مبلغ بیشتری را بپردازید.

3) پوستیژ تمام تور و یا جلوی سر

پوستیژ های تمام تور به انواعی از آنها گفته می شود که تمامی سر را می پوشاند و همه بخش های سر را تحت پوشش قرار می دهد.

اما

پوستیژ های جلوی سر فقط بخش جلویی سر را پوشش می دهد و معمولا از آن بانوان استفاده می کنند تا قسمت جلویی سر را که موهای آن از زیر روسری دیده می شود، به این شکل پوشش دهند.

با این وجود

پوستیژ های جلوی سر در مقایسه با پوستیژ های تمام تور ارزان قیمت تر هستند و با هزینه کمتری می توان انها را تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد.

4 تفاوت پوستیژ مو و پروتز مو چیست؟

پوستیژ و پروتز موی ایرانی یا پروتز مو لس آنجلسی دو روش جداگانه هستند که ویژگی های مربوط به خود را دارند و تفاوت هایی بین این دو روش موجود است و بارزترین این تفاوت ها از قبیل زیر هستند:

1) پوستیژ مو قابل جدا شدن از سر است وهر وقت که بخواهید می توانید آن را از روی سر جدا کنید اما پروتز مو بر روی سر می چسبد.

2) میزان طبیعی بودن جلوه پروتز مو در مقایسه با پوستیژ مو بیشتر است.

3) پروتز مو از هزینه بیشتری برای ترمیم مو برخوردار است و ماندکاری آن بیشتر است.

4) پروتز مو را می توان رنگ کرد اما پوستیژ قابل رنگ کردن نیست.

سخن پایانی

پوستیژ مو در تهران را از زوایای مختلف بررسی کردیم تا در صورتی که کسب اطلاع از این موضوع برایتان حائز اهمیت است، با شرایط و ویژگیهای آن آشنا باشید.

در صورتی که قصد دارید پوستیژ مو تهیه کنید، انواع آن که با موهای طبیعی تولید می شود از کیفیت بهتری برخوردار است و توصیه می کنیم که این مدل را تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید پوستیژ مو از مرکز موی ایندرا با ما از طریق تلفن های تماس در ارتباط باشید تا همکاران راهنمایی های بیشتری به شما ارائه دهند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
WhatsApp

تماس با ما

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی*

ارسال دیدگاه

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا