پروتز مو

پروتز مو هندی

آیا می دانید پروتز مو هندی چیست؟ آیا به صورت کلی با روش پروتز مو آشنایی دارید؟ اگر میخواهید بدانید که پروتز مو هندی برای چه کسانی مناسب است و چه شرایط و ویژگی هایی را در بر می گیرد، در مرکز موی ایندرا تا بخش پایانی این مطلب ما را همراهی کنید و مطالعه این مطلب را از دست ندهید.

از دیرباز تا کنون در میان تمامی مردم جهان، مردم کشور هند خصوصا بانوان انها از جهت زیبایی و پرپشتی موهایشان زبان زد بوده اند و بسیاری از مردم ایران دوست دارند که زیبایی موهایشان همچون هندی ها باشد و موهای پر تراکم و بلند و زیبایی داشته باشند.

در این خصوص می توان از روش های طبیعی برای تقویت مو استفاده کرد تا امکان دستیابی به موهایی همچون موی هندی را داشت اما این روش ها بسیار زمان بر هستند و بر روی تمامی افراد نتیجه دلخواه را نمی دهند. به همین دلیل روش دیگری برای دستیابی به این آرزوی مردم کشور ما خصوصا بانوان وجود دارد که این روش پروتز مو هندی است و در مرکز موی ایندرا به بررسی آن می پردازیم.

نوشته های مشابه

پروتز مو چگونه است؟

پروتز مو روشی است که در آن از بانک مو استفاده نمی شود و به جای آن از موهای طبیعی و یا مصنوعی که با الیاف نانو ساخته می شوند مورد استفاده قرار می گیرند.

موهای طبیعی و یا مصنوعی مورد نظر در این روش در داخل یک لایه توری مشبک قرار می گیرند و سپس به همراه این لایه توری بر روی سر افراد با استفاده از چسب پروتز مو چسبانده می شوند و ترمیم مو به این شکل انجام می گردد.

 

پروتز مو هندی

درخواست مشاوره

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

 

پروتز مو هندی چیست؟

در راستای مبحث فوق باید اشاره کنیم که پروتز مو هندی در واقع همان موهای طبیعی و یا مصنوعی چسابنده شده بر روی لایه توری مشبک هستند اما با این تفاوت که موهای به کار رفته در این روش از نظر پرپشتی و بلندی مو شباهت زیادی به موی هندی ها دارد و به همین دلیل به آن پروتز مو هندی و یا پروتز مو هالیوودی می گویند.

با این وجود با استفاده از پروتز موی هندی می توانید ظاهری شبیه به هندی ها داشته باشید.

ترمیم مو برای چه کسانی مناسب است؟

تمامی بانوان و آقایان می توانند از روش پروتز مو هندی برای ترمیم موهای خود استفاده کنند و این نوع پروتز برای آقایان و بانوان در بازار یافت می شود اما با این وجود بانوان در مقایسه با آقایان بیشتر به دنبال پروتز مو هندی هستند.

در حالت کلی استفاده از این روش را می توان برای افرادی با شرایط ذکر شده در زیر مناسب دانست:

 • افرادی که به موهای بسیار پرپشت علاقه داشته باشند
 • بانوانی که موهای بلند و پرپشت دوست داشته باشند
 • کسانی که بخواهند موهایی به سبک هندی ها داشته باشند
 • کسانی که تمایل به استفاده از بانک موی خود را نداشته باشند
 • کسانی که بانک موی مناسب نداشته باشند
 • افرادی که مایل به استفاده از روش های تهاجمی ترمیم مو نباشند
 • افرادی که تنها برای مدت کوتاهی بخواهند ظاهر موهای خود را تغییر دهند
 • و….

ویژگی های پروتز مو هندی چه می باشد؟

پروتز موی هندی به گونه ای است که ظاهر بسیار طبیعی و ایده آلی را برای افراد ایجاد می کند و هر کسی به راحتی نمی تواند متوجه مصنوعی بودن موها در این روش شود.

لازم به ذکر است که در این نوع پروتز مو اگر از موهای طبیعی انسان استفاده شده باشد، ماندگاری  و دوام پروتز بیشتر از زمانی است که در ساخت پروتز موی هالیوودی از الیاف مصنوعی نانو استفاده شود. علاوه بر آن با استفاده از موی طبیعی در ساخت این نوع پروتز ها میزان طبیعی بودن ترمیم مو نیز افزایش پیدا می کند.

پروتز موی هالیوودی یک روش غیر تهاجمی و موقتی برای ترمیم مو است که تمامی افراد می توانند از آن بدون هیچ محدودیتی استفاده کنند و به زیبایی چهره خود بیفزایند.

از دیگر ویژگی های این نوع پروتز باید اشاره کرد که افراد می توانند آن را بر اساس رنگ و جنس موهای طبیعی خود خریداری کنند تا ظاهر بسیار طبیعی تری داشته باشند.

مراقبت از پروتز مو چگونه است؟

کسانی که از پروتز موی هالیوودی استفاده می کنند، باید توجه داشته باشند که به خوبی از این پروتز مراقبت کنند تا طول عمر آن افزایش پیدا کند و مدت زمان بیشتری امکان استفاده از آن وجود داشته باشد.

مهم ترین مراقبت هایی که در این زمینه باید انجام شود، عبارتند از:

 • شانه زدن پروتز مو به آرامی و با ملایمت
 • شست و شوی صحیح پروتز مو
 • رعایت بهداشت سر و پروتز مو برای جلوگیری از مشکلات
 • ترمیم کردن پروتز مو در مواقع مورد نیاز و تعیین شده
 • و….

چگونه می توان پروتز مو هندی تهیه کرد؟

پروتز موی هندی را می توانید از مراکز مختلفی که محصولات زیبایی مو ارائه می دهند تهیه کنید. در تهران می توانید از مرکز موی ایندرا به منظور خرید این نوع پروتز مو مراجعه کنید و انواع مد نظر پروتز موی خود را از این مجموعه با کیفیت بسیار مناسب تهیه نمایید.

لازم به ذکر است که مرکز موی ایندرا که در زمینه خدمات پوست و مو فعالیت دارد، پروتز موی هالیوودی را به صورت تک و عمده در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

علاوه بر آن در این مرکز مو می توانید از سایر روش های ترمیم مو مانند: کاشت مو نیز استفاده کنید و به زیبایی چهره خود بیفزایید. در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در مرکز موی ایندرا در تماس باشید.

بخش پایانی

پروتز مو هندی و استفاده از آن را به تمامی کسانی که قصد داشته باشند موهای زیبا همچون هندی ها را تجربه کنند، توصیه می نماییم. پس با به کار بردن این روش ترمیم مو به آرزوی خود دست یابید و به بهترین شکل ممکن به ترمیم مو خود بپردازید. استفاده از این روش برای شرکت در جشن ها و مراسم نیز بسیار ایده آل خواهد بود.

نوشته های مشابه

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا