پروتز مو

پروتز مو مدل گوجه ای

پروتز مو چیست؟ منظور از پروتز مو مدل گوجه ای چیست؟ استفاده از پروتز مو گوجه ای برای چه کسانی مناسب است؟ کاندیدای پروتز مو گوجه ای بانوان هستند و یا آقایان؟ اگر میخواهید از این مسائل مطلع شوید، بهتر است که ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

در سالیان اخیر روش های جدید تری همچون پروتز مو جایگزین کلاه گیس شده اند و متقاضیان زیادی پیدا کرده اند. از این روش هم بانوان و هم آقایان می توانند برای ترمیم مو استفاده کنند.

اما شرایط پروتز مو برای بانوان و اقایان با هم متفاوت است و در شرایط مختلفی میتوان از این روش استفاده کرد.

پروتز مو چیست؟

پروتز مو یک روش موقتی برای ترمیم مو است که در این روش الیاف مو در یک لایه توری مشبک قرار داده می شوند و بر روی سر متقاضی پروتز مو چسبانده می شوند. پروتز مو هیچ مزاحمتی در زندگی روزمره ایجاد نمی کند و به خوبی می توان آن را شست و شو داد و یا آن را شانه زد و امور دیگری را انجام داد.

منظور از پروتز مو گوجه ای چیست؟

پروتز موی گوجه ای در واقع به این معنا است امکان مدل دادن به مو به صورت گوجه ای با استفاده از آن وجود دارد و به راحتی می توان موها را به شکل گوجه ای حالت داد. مدل موی گوجه ای به این شکل است که تمامی موها در بخش بالای سر جمع می شوند و به صورت یک گوجه در بالای سر و یا پشت سر حالت داده می شوند. برای اینکه بتوان چنین مدل مویی را با موهای طبیعی و یا پروتز مو ایجاد کرد، لازم است تا شخص مورد نظر موهای بلند و یک دستی داشته باشد.

 

پروتز مو گوجه ای

 

انواع پروتز مو گوجه ای چیست؟

پروتز مو گوجه ای همانند سایر انواع پروتز مو دارای 2 نوع مختلف است که عبارتند از:

پروتز مو با الیاف مصنوعی

در این نوع پروتز از الیاف مصنوعی نانو برای ترمیم مو استفاده می شود که این الیاف شباهت بسیار زیادی به موهای طبیعی دارند و ظاهر خوشایند و مناسبی را بر روی سر ایجاد می کند.

شباهت این الیاف به موهای طبیعی به نحوی است که کسی متوجه مصنوعی بودن موهای به کار رفته در پروتز نمی شود.

لازم به ذکر است که الیاف مصنوعی را می توان با رنگ موهای مختلف و مورد پسند هر کسی تهیه کرد.

پروتز مو با موهای طبیعی

پروتز موی گوجه ای با موهای طبیعی نیز به این صورت است که در ساخت آن از موهای طبیعی انسان استفاده می شود. برای تولید این نوع پروتز موی طبیعی افراد خریداری می شود و در ساخت پروتز از آنها استفاده می گردد.

طبیعی بودن موها در این روش باعث می شود که زیبایی  و جلوه موی ترمیم شده بیشتر باشد.

مزایای استفاده از پروتز مو گوجه ای

در صورتی که از پروتز مو گوجه ای استفاده شود، از مزیت های زیر بهره مند خواهید شد:

  • دستیابی به ظاهر موی مد نظر خود
  • امکان انجام دادن فعالیت های روزمره
  • امکان تغییر دادن حالت موها
  • امکان استفاده از مواد شوینده مو و یا شانه و …
  • پرداخت هزینه مناسب
  • امکان ریموو کردن پروتز مو
  • بهره بردن از جلوه طبیعی و زیبای پروتز مو
  • امکان رنگ کردن پروتز موی گوجه ای
  • بهره بردن از دوام و ماندگاری مناسب پروتز مو
  • و…

استفاده از پروتز مو گوجه ای برای چه کسانی مناسب است؟

پروتز مو گوجه ای برای ترمیم مو بانوان به کار می رود و همه بانوان بدون هیچ محدودیت سنی می توانند از این روش برای ترمیم موی خود استفاده کنند و ظاهر موهای خود را به شیوه دلخواهشان بیارایند.

اما کسانی که به بستن مو به شکل گوجه ای علاقه ندارند امکان استفاده از انواع دیگر پروتز مو را خواهند داشت.

لازم به ذکر است که کاندیدای پروتز موی گوجه ای کسانی هستند که موهای طبیعی آنها کم پشت است و یا ریزش موی شدید دارند به نحوی که ظاهر و زیبایی موهای آنها از بین رفته است.

هزینه پروتز مو گوجه ای چه قدر است؟

برای استفاده از این روش ترمیم مو هر کسی باید هزینه متفاوتی بپردازد. زیرا شرایط افراد و مراکز موی مختلف با هم یکسان نیست و علاوه بر آن پروتز مو انواع مختلفی دارد.

به عنوان مثال: استفاده از پروتز موی گوجه ای با الیاف طبیعی در مقایسه با مصنوعی از هزینه بیشتری برخوردار است و برای به کار بردن آن باید هزینه بیشتری پرداخت کرد.

آیا پروتز مو گوجه ای به ترمیم نیاز دارد؟

پروتز مو گوجه ای مانند هر نوع پروتز موی دیگری به ترمیم نیاز دارد و باید در مواقع تعیین شده از سوی پزشک برای ترمیم آن اقدام کرد. ترمیم پروتز نیز به این شکل صورت می گیرد که پزشک پروتز قبلی را از روی سر ریموو می کند و به جای آن پروتز دیگری را به کار می برد و یا ایرادات به وجود آمده در پروتز اولی را برطرف کرده و مجددا از همان پروتز استفاده می نماید.

به یاد داشته باشید که اگر مراقبت های بعد از پروتز مو را رعایت کنید، قادرید تا مدت زمان استفاده از آن را افزایش دهید و در فواصل زمانی طولانی تری برای ترمیم آن اقدام نمایید.

سخن پایانی

پروتز مو گوجه ای در مرکز موی ایندرا برای شما عزیزان انجام می شود و علاوه بر آن می توانید در این مرکز مو برای استفاده از سایر روش های ترمیم مو مانند: کلاه گیس و … نیز اقدام کنید.

اما کسانی که از کلاه گیس برای ترمیم موهای خود استفاده کنند، امکان مدل دادن به موهای خود به شکل گوجه ای را ندارند بلکه فقط می توانند از مدل اولیه کلاه گیس در ظاهر خود بهره ببرند.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا