پروتز مو
موضوعات داغ

پروتز مو طبیعی دائم

پروتز مو راه نجات بخش افرادی است که از ریزش مو رنج می برند. نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا زنان و مردانی هستند که به دنبال راه درمان طاسی و یا ریزش مو می باشند. روش های متنوعی برای برطرف کردن این مشکل وجود دارد اما در این میان پروتز مو طبیعی دائم و یا موقت می تواند یک گزینه بسیار مناسب باشد. پروتز مو در حال حاضر باب میل آقایان و حتی خانم هایی است که از کم مویی خود بیزار هستند.

اگر می خواهید درخصوص پروتز مو طبیعی دائم بدانید، بهتر است تا پایان مقاله با مرکز مو ایندرا همراه باشید.

پروتز مو چیست و چگونه کار گذاشته می شود؟

پروتز مو که از تارهای طبیعی و یا مصنوعی ساخته می شود به جای کاشت در سر، بر روی پوست سر کاشته می شود. این تارها بر روی پروتزهای نانویی که از جنس ظریف و مشبک ساخته می شوند، قرار می گیرند. برای چسباندن پروتز مو طبیعی دائم از چسب های مخصوصی استفاده شده و نواحی کم مو یا طاس را می پوشانند. بهتر است در همین ابتدا خاطر نشان شویم که پروتز مو  وجود ندارد. اما با مراقبت ها و نگهداری اصولی شما می توانید برای سالهای طولانی از پروتز مو  بهره مند شوید. کیفیت و جنس پروتز انتخاب شده بیشتر شما را یاری می کند که برای سالهای مدید از مزایای پروتز مو طبیعی دائم برخوردار شوید.

ساختار پروتز مو طبیعی دائم چگونه است؟

از نظری شکل و ساختار پروتز مو به دو قسمت بیس پروتز و موهای پروتز تقسیم بندی خواهد شد. بیس پروتز را به صورت یک لایه مشبک مانند اما بسیار نازک و ظریف می سازند که از نظر ظاهری همانند پوست سر انسان است. استفاده از این لایه نازک سبب خواهد شد که هوا به راحتی بر روی پوست سر در جریان باشد و فرد را دچار بیمارهای پوستی نکند. نکته حایز اهمیت این است که لایه پروتز مو طبیعی دائم مشابه با موهای اصلی فرد بر روی سر او قرار می گیرد. شاید همین یک نکته ریز باعث تفاوت پروتز مو با کلاه گیس باشد. زیرا کلاه گیس به صورت کامل سر را می پوشاند و ظاهر نرمال و طبیعی افراد را مصنوعی می کند.

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*
کاشت مو ترمیم مو پروتز مو اسکالپ سر کلاه گیس

پروتز مو چگونه نصب می شود؟

یکی از نکاتی که به پیش از نصب پروتز مو طبیعی دائم باید مدنظر قرار داد، اندازه گیری دقیق سر افراد است. هر چقدر این اندازه گیری دقیق باشد به همان میزان پروتز مو نیز طبیعی جلوه می کند. پس از این مرحله نوبت به انتخاب رنگ، جنس، حالت، تراکم و ضخامت موهای طبیعی بکار برده شده در پروتز مو  است. برای نصب از چسب کراتینه گیاهی و یا گیره های مخصوص استفاده می شود و پس از آن مرز بین موهای طبیعی فرد و پروتز مو  اصلاح می شود.

 

پروتز مو طبیعی دائم

 

ویژگی های پروتز مو طبیعی دائم

از ویژگی های اصلی پروتز مو طبیعی دائم شامل دوام و طول عمر آن است و اگر عمل کاشت را در مرکز مو ایندرا انجام دهید، بدون شک نتیجه موفقیت آمیز را خواهید دید. پروتز مو که در این مرکز استفاده می شود به راحتی دچار پارگی نشده و ریزش مو باعث ایجاد افت کیفیت هم نخواهد شد. در نظر داشته باشید که علاوه بر جنس پروتز مو، جنس موهای کاشته شده بر پروتز نیز از اهمیت خاصی برخوردار است و نحوه صحیح نصب و نگهداری پروتز بر طول عمر مفید پروتز خواهد افزود. از سوی دیگر هر چه موهای به کار رفته در پروتز طبیعی تر و با نظم تر باشد ظاهر بیمار نیز جذاب تر خواهد بود.

تفاوت پروتز طبیعی دائم با پروتز موقت

باید خاطر نشان کرد که پروتز مو سر چه دائم باشد و چه موقت، هر کدام عملکرد و ظاهری مشابه دارند. هم دائم و هم موقت با کمک چسب های مخصوص بر روی سر چسبانده شده و در کیفیت و کارایی تفاوت هایی دارند. به طور واضح هر چقدر ماندگاری پروتز مو طبیعی بیشتر باشد در دسته پروتزهای دائمی قرار گرفته و پروتزهای ضعیف دارای ماندگاری کمتری هستند. از سوی دیگر کیفیت ساخت و دوام این دو نوع را از هم تفکیک کرده است. اشخاصی که به دنبال رفع طاسی و کم مویی سریع هستند از پروتز مو طبیعی موقت استفاده می کنند. کیفیت پروتز موقت از پروتز مو طبیعی دائم کمتر بوده و بیشتر از چند بار قابل استفاده نیست. اما پروتز مو طبیعی دائمی برای مدتهای طولانی بکار می رود و از این رو در دسته پروتزهای دائم قرار می گیرد.

نکاتی که پیش از کاشت پروتز مو طبیعی دائم باید دانست

برای کسب نتیجه موفقیت آمیز در عمل کاشت پروتز مو بایستی چند مورد را به خوبی رعایت کرد؛ از جمله:

  • نوع ریزش مو خود را بشناسید
  • اگاهی از مزایای پروتز مو
  • نظر افرادی که تجربه کاشت پروتز مو  را داشته اند، بپرسید
  • بهترین روش نصب پروتز مو را انتخاب کنید
  • عمر و ماندگاری پروتز مو  را بپرسید
  • هزینه پروتز مو  را جویا باشید
  • بهترین مدل موی مناسب با چهره خود را پیدا کنید

ایندرا ، بهترین مرکز تخصصی مو در ایران

مرکز موی ایندرا تخصصی ترین و به روز‌ ترین مرکز کاشت مو ، ترمیم مو و اسکالپ در ایران می باشد که با متد روز دنیا خدمات کاشت مو، پروتز مو و اسکالپ را برای آقایان، بانوان و علی الخصوص بیماران انجام می دهد.
ما بر این باوریم که با کیفیت عالی و همچنین هزینه مناسب میتوانیم رضایت شما عزیزان را جلب کرده و زیبایی را به شما هدیه دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 02188921873 و 09352156916 تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا