پروتز مو

پروتز مو در لاهیجان

پروتز مو چگونه است؟ انواع پروتز مو در لاهیجان چیست؟ چه کسانی می توانند از پروتز مو در لاهیجان استفاده کنند؟ در مرکز موی ایندرا به بررسی پروتز مو از زوایای مختلف و وضعیت آن در لاهیجان خواهیم پرداخت.

امروزه روش های متعددی به منظور ترمیم مو وجود دارند که هر کسی بر اساس شرایط و یا میل خود میتواند یکی از این روش ها را در جهت ترمیم مو به کار ببرد؛ پروتز مو یکی از روش هایی است که به این منظور مورد استفاده قرار می گیرد و همه مردم ایران میتوانند به واسطه مراکز ارائه دهنده خدمات پوست و مو از این روش در جهت ترمیم موی خود استفاده کنند.

مسلما مردم لاهیجان نیز به ترمیم مو با پروتز مو نیاز خواهند داشت و لازم به ذکر است که مردم بسیار خوب شمال کشور مانند: لاهیجان از جمله کسانی هستند که به وفور با ریزش مو مواجه اند و از طاسی سر رنج می برند که اگر به شهر لاهیجان سفر کرده باشید با نگاه به مردم بسیار خوب این شهر متوجه این موضوع خواهید شد که اغلب آقایان با سنین بالا در این شهر از طاسی سر رنج می برند.

به همین دلیل پروتز مو در لاهیجان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که قصد بررسی آن را داریم.

پروتز مو چگونه است؟

پروتز مو روشی است که در آن هیچ بانک مویی نیاز نیست و مدت های بسیار زیادی است که از این روش در جهت ترمیم مو استفاده می شود؛ در این روش موهای طبیعی تهیه شده از انسان ها در داخل یک لایه توری مشبک قرار می گیرند و به واسطه چسب مخصوصی بر روی سر انسان نصب می شوند که به این شکل ترمیم مو را با پروتز مو انجام می دهند.

پروتز مو برای تمامی بانوان، آقایان و حتی کودکانی که با مشکل فقدان مو بر روی سر مواجه هستند و یا از کم پشتی مو رنج می برند، قابل استفاده خواهد بود و کسانی که در لاهیجان با این مشکل مواجه اند، قادر به استفاده از پروتز مو خواهند بود.

پروتز مو در لاهیجان

انواع پروتز مو در لاهیجان

پروتز مو هیچ گونه محدودیت سنی و یا جنسی به همراه ندارد و همه افراد میتوانند در صورت تمایل از آن استفاده نمایند.

کسانی که قصد داشته باشند پروتز مو در لاهیجان انجام دهند، از این امکان برخوردار هستند که پروتز مو را در انواع ذکر شده در زیر مورد استفاده قرار دهند که دریافت مشورت از پزشک در این رابطه میتواند بسیار کارامد و مفید باشد. انواع پروتز مو عبارتند از:

پروتز موی تمام تور

پروتز موی تمام تور به صورت کامل از تور ساخته می شود و زمانی که از این روش برای ترمیم مو استفاده می شود، هیچ خط رویش مویی دیده نخواهد شد و یک ظاهر کاملا طبیعی برای موها به وجود می آید.

پروتز موی کامل

پروتز مو در لاهیجان به شکل کامل برای کسانی مناسب است که تمامی موهای سر خود را از دست داده باشند و یا ریزش موی بسیار شدید پیدا کرده باشند زیرا این نوع پروتز مو به شکل کامل بر روی سر قرار می گیرد و تمامی سر را می پوشاند.

پروتز موی جلو تور

مردم لاهیجان می توانند پروتز موی جلو تور را نیز مورد استفاده قرار دهند. این روش به گونه ای است که در آن تمامی قسمت های مربوط به خط رویش مو تحت پوشش قرار می گیرند و فقط خط موها به واسطه تور پوشانده می شوند.

پروتز موی پوستی

پروتزهای پوستی در واقع نوعی پروتز پلیمری هستند که از پلی اورتان و یا سیلیکون ساخته میشوند. به کار بردن این متریال در ساخت پروتز موی پوستی باعث می شود که یک خط رویش موی بسیار طبیعی ایجاد شود.

پروتز موی پزشکی و یا طبی

پروتز های طبی اغلب برای کسانی که مبتلا به آلوپسی هستند مورد استفاده قرار می گیرد.

زیرا این دسته از افراد پوست سر حساس تری دارند و نباید از پروتز های چسبی استفاده کنند.

این نوع پروتز باعث جریان یافتن هوا در زیر پوست سر می شود و به این شکل شرایط بهتری را برای پوست سر ایجاد می کند.

لازم به توضیح است که پروتز مو در لاهیجان علاوه بر انواع ذکر شده در فوق، در انواع مختلف دیگری از نظر میزان کوتاهی و یا بلندی موها، ضخامت مو و … نیز برخوردار است که متقاضیان آن را میتوانند به صورت زنانه، مردانه و یا بچه گانه تهیه کنند و مورد استفاده قرار دهند.

همچنین این امکان نیز وجود دارد که رنگ مو و مدل های به کار رفته در تولید پروتز مو نیز بر اساس میل افراد باشد.

پروتز مو در لاهیجان برای چه کسانی مناسب است؟

پروتز مو برای تمامی کسانی که از شراط زیر برخوردار باشند، مناسب خواهد بود:

  • کسانی که مبتلا به آلوپسی در انواع مختلف آن باشند
  • کسانی که ریزش موی ژنتیکی داشته باشند
  • کسانی که مبتلا به بیماری های حاد مانند سرطان باشند
  • کسانی که ریزش موی آنها کامل نیست و فقط در برخی از بخش های سر وجود دارد
  • کسانی که تراکم مویی کمی دارند
  • کسانی که فقط قسمت های جلویی سرشان از مو خالی شده است
  • کسانی که قصد تغییر چهره موقتی و تغییر وضعیت مو به صورت موقتی را داشته باشند
  • و…

کلام پایانی

پروتز مو در لاهیجان برای تمامی کسانی که به آن نیاز دارند باید در مراکز مناسب، حرفه ای و تخصصی انجام شود تا نتیجه خوبی داشته باشد. در صورتی که قصد دارید از این روش استفاده کنید، حتما در انتخاب مرکز مو دقت داشته باشید تا نتیجه خوبی را دریافت نمایید.

مرکز موی ایندرا در تهران یکی از بهترین مراکز مو است که اعتبار و شهرت زیادی در این زمینه دارد و بیش از 50 سال در زمینه خدمات پوست و مو فعالیت داشته است. با این وجود اگر از اهالی محترم لاهیجان هستید و میخواهید ترمیم مو انجام دهید، امکان بهره بردن از خدمات مرکز موی ایندرا را خواهید داشت و به این منظور باید به تهران سفر کنید زیرا مرکز موی ایندرا در لاهیجان شعبه ندارد اما کیفیت ارائه خدمات پروتز مو در آن ارزش سفر کردن به تهران را خواهد داشت.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا