زیبایی

پاک کردن تاتو

 امروزه علاقه مردم نسبت به گذشته به انجام تاتو در قسمت های مختلف بدن افزایش یافته است. همین موضوع باعث شده است که پاک کردن تاتو و خالکوبی نیز رواج پیدا کند در ادامه میخواهیم مطالبی را در این مورد به شما عزیزان شرح دهیم. با ما همراه شوید.

معمولا بیشترین استفاده از تاتو در ابرو می باشد  یکی از راهای پرتر نشان داده ابرو ها آن هم در سال های گذشته ، استفاده از تاتو بوده که حالت ماژیکی و غیر طبیعی به ابرو ها هدیه میداد و  علاوه بر رنگ  مدل غیر طبیعی ظاهر افراد را نیز مصنوعی و نا زیبا نشان میدهد این روزها که روش های نوین جهت زیباتر کردن ابرو ها به وجود آمده استفاده از تاتو در ابرو عملا کاهش یافته و از بین رفته است اما عزیزانی که در گذشته از این روش برای پر کردن ابرو خود استفاده کرده اند پشیمان بوده و به دنبال راهی برای ریموو تاتو خود هستند.

تاتو کاربرد های دیگری را نیز دارند و بیشتر افراد الخصوص جوانان مایل به استفاده از طراحی خاص اسم و یا اشکال و نوشته های مفهومی بر پوست بدن خود هستند.

در برخی افراد ممکن است استفاده از تاتو بر سر شوق دوره خاص باشد و بعد از گذشت مدت زمانی دیگر مایل به وجود این تاتو بر بدن خود نبوده و به هردلیلی از وجود آن پشیمان هستند در چنین شرایطی مایل به استفاده از پاک کردن تاتو خواهند بود.

پاک کردن تاتو ممکن است ؟

خوشبختانه با پیشرفته تر شدن روش های زیبایی و جوانسازی امکان پاک کردن تاتو نیز وجود دارد که این کار نیز در کلینیک های تخصصی باید انجام شود تا بدون آسیب و عوارض به پاک کردن تاتو پرداخته شود.

در مرکز موی ایندرا امکان پاک کردن تاتو بدن افراد با استفاده از ریموور امکان پذیر بوده و بدون  عوارض و آسیب به پوست بدن اتفاق افتاده و ردی از تاتو انجام شده بر پوست باقی نخواهد گذاشت.

پاک کردن تاتو

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

پاک کردن تاتو با ریموور

همانطور که انجام تاتو روشی بسیار مهم است که میتواند عوارض و اشکالاتی در زیبایی و چهره افراد بگذارد ریموو تاتو نیز بسیار مهم است و پاک کردن تاتو با ریموور در محیط های غیر حرفه ای توسط متخصص غیر حرفه ای میتواند تاثیرات منفی داشته باشد موجب بروز گوشت اضافه ، فرو رفتگی پوستی و پاک نشدن کامل تاتو را به همراه داشته باشد.

برای پاک کردن تاتو با ریموور مرکز موی ایندرا  ابتدا بی حسی موضعی را بر ناحیه مورد نظر اعمال میکند تا فرد دردی را در حین پاکسازی متحمل نشود.

پاک کردن تاتو با دستگاه

سپس با دستگاه مخصوص خراش های یکو نیم میلیمتری بر ناحیه ایجاد میشود و محلول ریموور با استفاده از گوش پاک کن بر ناحیه تاتو شده قرار میگیرد و حرکات چرخشی بر خراش ایجاد شده قرار گرفته میشود و رنگ های تاتو از این خراش ها بیرون میزنند و تاتو فرد پاک میشود و زخم های ایجاد شده نیز پس از چند روز میریزند و خوب می شوند.

افرادی که تاتو آن ها عمیق تر باشد و رنگ بیشتری وجود داشته باشد ممکن است نیاز به تکرار جلسات وجود داشته باشد که طبق بررسی متخصص تعداد آن ها مشخص شده و به اطلاع متقاضی میرسد.

مراقبت هایی پس از ریموو تتو

ناحیه پس از پاک کردن تاتو با ریموور باید تا دو روز به آب نفوذ پیدا نکند ، در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرد.

ناحیه درمان شده باید هرچند ساعت یکبار با پماد ویتامین آ چرب شود.

ناحیه درمان شده پس از چند روز احساس خارش دارد که طبیعی بوده و جای نگرانی نیست.

امکان استفاده از پاک کردن تاتو با ریموور برای خانم ها در دوران پریود و بارداری و شیردهی ممنوع بوده و باید بعد از گذراندن این دورها به این درمان بپردازند.

در صورت داشتن دیابت نیز حتما باید با متخصص خود مشورت کنید.

استفاده از ریموو تاتو در مرکز موی ایندرا  جای هیچ نگرانی نبوده و افراد میتوانند با خیالی راحت از دست تاتو های گذشته خود راحت شوند.

سخن پایانی

 اگر در گذشته از تاتو یا خالکوبی استفاده کرده‌اید و اکنون از طرح روی پوستتان خسته شده اید یا به دلایل مختلفی سعی در پاک کردن آن را دارید باید خبری خوش را به شما بدهیم که میتوانید با استفاده از روش های نوین تاتتو و یا خالکوبی قسمت های بدن خود را پاک کنید از این رو در صورتی که تمایل دارید در رابطه با این موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید تا به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند.

بیشتر بخوانید

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ارتباط از طریق واتساپ مسنجر اینستاگرام تلگرام اسکایپ مکالمه تلفنی پیامک ایمیل
×
مکالمه تلفنی
باز کردن بستن